Czerwcowe panny młode 2014 (: - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-08, 09:53   #2731
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

u nas na oczepiny mają być tylko 2-3 zabawy
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 09:58   #2732
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez aluiza Pokaż wiadomość
Ja tak naprawdę jestem baaardzo wstydliwa i nie lubię tego typu zabaw. Choć z Dj'em przewidujemy jakiś konkurs dla dzieci i może 2-3 dla dorosłych.
A Wy dziewczyny organizujecie czas dla gości jakoś specjalnie? jeśli konkursy to jakie np?

Strasznie się boje tego jak goście się będą bawili...
Tak, będziemy mieć zabawy, pewnie nawet sporo
Ale to dlatego, że mamy wodzireja i to jest trochę inna forma prowadzenia wesel (sami z TŻ też w ten sposób prowadzimy wesela ) - zabawy mają na celu wyciągnięcie gości na parkiet, integrację - zabawy, w których biorą udział praktycznie wszyscy, a nie tylko 4-5 osób i reszta się przygląda. Nie będzie zabaw, które mogą gości wprawiać w zakłopotanie i z alkoholem.

Ale wiem, że niektórzy są nieszczególnie nastawieni do zabaw weselnych, ze względu na złą sławę tych sprośnych

A tego, czy goście będą się dobrze bawić nie martw Co możesz zrobić to na pewno będzie super, a prawda jest taka, że nawet jak się stanie na rzęsach, a goście będą po prostu kiepsko nastawieni/w złych humorach to się będą słabo bawić...
Ja myślę pozytywnie i wierzę, że goście mnie nie zawiodą
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:47   #2733
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

aluiza u nas będą zabawy ale żadne sprośne i bez alkoholu dla gości na pewno krzesełka,krasnoludek i pociąg dla nas test zgodności,dla nowo wybranej pary młodej przysięga

I tak jak pisze Blondi nie ma co się martwić czy goście będą się dobrze bawić-ja też na początku się bałam tego,że może nie będą się bawić bo to dj a nie orkiestra,a to może nie będzie smakować jedzonko... ale teraz podchodzę do tego w ten sposób-skoro goście potwierdzają przybycie na wesele to wiadomo,że przyjdą z myślą dobrej zabawy Poza tym nie wszystkim się dogodzi.

Ja mam pytanie dla Was.w następnym tygodniu idę na próbną fryzurę i makijaż.No i znalazłam fryzurę-wstawiam fotki niżej...Ja mam welon a na oczepinach będę miała przypiętego kwiatka-coś w typie na tych zdjęciach.I teraz nie wiem czy tylko welon mieć? czy może zamówić w kwiaciarni kwiatka we włosy żywego i też przypiąć a przed oczepinami zdjąć,żeby świadkowa mogła mi przyczepić tego co mam na oczepiny?? Czy jak to zrobić??Może głupie pytanie ale jakoś o mojej fryzury kompletnie nie widzę,zero jakiejkolwiek wizji
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach

Edytowane przez Monisia_1987
Czas edycji: 2014-05-08 o 10:48
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 10:51   #2734
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Bardzo ładna fryzurka
Myślę, że pomysł z żywym kwiatkiem jest w porządku. Najwyżej poradź się jeszcze fryzjerki
__________________
Żona od 14.06.2014
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 12:42   #2735
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie dla Was.w następnym tygodniu idę na próbną fryzurę i makijaż.No i znalazłam fryzurę-wstawiam fotki niżej...Ja mam welon a na oczepinach będę miała przypiętego kwiatka-coś w typie na tych zdjęciach.I teraz nie wiem czy tylko welon mieć? czy może zamówić w kwiaciarni kwiatka we włosy żywego i też przypiąć a przed oczepinami zdjąć,żeby świadkowa mogła mi przyczepić tego co mam na oczepiny?? Czy jak to zrobić??Może głupie pytanie ale jakoś o mojej fryzury kompletnie nie widzę,zero jakiejkolwiek wizji


możesz mieć żywego kwiatka, czemu nie


mogę się pożalić?
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 12:44   #2736
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

No pewnie żal się
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach

Edytowane przez Monisia_1987
Czas edycji: 2014-05-08 o 12:46
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 12:54   #2737
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Dawaj

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Żona od 14.06.2014
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 12:57   #2738
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

krawcowa zaczęła szyć sukienkę i miałam dzisiaj pierwszą przymiarkę gorsetu. Przy zamawianiu sukienki właścicielka jak i krawcowa były strasznie miłe, że będą robić wszystko, żebym była zadowolona i wyglądała w swojej sukni jak najlepiej. Przy pierwszej przymiarce niby miałyśmy poustalać dokładnie jaką chcę długość gorsetu i takie tam. Przychodzę dzisiaj i mam wrażenie, że takie supermiłe były tylko na początku.
Ogólnie myślałam, że dekolt, chociaż że mam mały biusty, będzie dopasowany, nie będzie odstawał, a krawcowa do mnie że to normalka, że mam mały i ona na to nic nie poradzi. Mówię, że może jakieś wkładki do stanika chociaż coś troszkę pomogą to ta zaczęła się śmiać, że nawet jak dam to i tak to naturze nie pomoże i będzie widać że jest sztucznie.
Chciałam gorset troszke krótszy, tak do poniżej talii, krawcowa zrobiła dłuższy, przez co wydaje mi sie że moje "boczki" będą bardziej widoczne niż są normalnie, a ta że ona na to nic nie poradzi, ze taką mam budowę, ona sobie już tak wymierzyła sama z siebie i tyle. Ewentualnie z łaska może mi go jeszcze 2-3 cm skrócić.

Normalnie jak przyszłam i zobaczyłam się w lusterku, byłam taka zadowolona, bo ćwiczę i dbam o siebie i widzę że figura mi się dużo poprawiła a jak wyszłam to normalnie czułam się jak jakiś grubas.

Widziałam, ze na miejscu mają też w salonie jakąś biżuterię, chciałam o nią popytać, to akurat weszła jakaś nowa laska i właścicielka zaczęła za tamtą chodzić a mnie zbywać, że mam jeszcze czas, ze uszyją sukienkę to coś wtedy sobie dopasuję, bo teraz to za wcześnie ( do ślubu 30 dni, a odbiór sukienki 31maja).

Poza tym wspomniałam, ze kupiłam buty takie ecru (do białej sukienki) i w sumie zastanawiam sie czy będą ok, a ta zaczęła się śmiać, normalnie prychnęła, że "ale będzie śmiesznie"...

przesadzam, czy mam prawo być zła?
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 13:04   #2739
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
krawcowa zaczęła szyć sukienkę i miałam dzisiaj pierwszą przymiarkę gorsetu. Przy zamawianiu sukienki właścicielka jak i krawcowa były strasznie miłe, że będą robić wszystko, żebym była zadowolona i wyglądała w swojej sukni jak najlepiej. Przy pierwszej przymiarce niby miałyśmy poustalać dokładnie jaką chcę długość gorsetu i takie tam. Przychodzę dzisiaj i mam wrażenie, że takie supermiłe były tylko na początku.
Ogólnie myślałam, że dekolt, chociaż że mam mały biusty, będzie dopasowany, nie będzie odstawał, a krawcowa do mnie że to normalka, że mam mały i ona na to nic nie poradzi. Mówię, że może jakieś wkładki do stanika chociaż coś troszkę pomogą to ta zaczęła się śmiać, że nawet jak dam to i tak to naturze nie pomoże i będzie widać że jest sztucznie.
Chciałam gorset troszke krótszy, tak do poniżej talii, krawcowa zrobiła dłuższy, przez co wydaje mi sie że moje "boczki" będą bardziej widoczne niż są normalnie, a ta że ona na to nic nie poradzi, ze taką mam budowę, ona sobie już tak wymierzyła sama z siebie i tyle. Ewentualnie z łaska może mi go jeszcze 2-3 cm skrócić.

Normalnie jak przyszłam i zobaczyłam się w lusterku, byłam taka zadowolona, bo ćwiczę i dbam o siebie i widzę że figura mi się dużo poprawiła a jak wyszłam to normalnie czułam się jak jakiś grubas.

Widziałam, ze na miejscu mają też w salonie jakąś biżuterię, chciałam o nią popytać, to akurat weszła jakaś nowa laska i właścicielka zaczęła za tamtą chodzić a mnie zbywać, że mam jeszcze czas, ze uszyją sukienkę to coś wtedy sobie dopasuję, bo teraz to za wcześnie ( do ślubu 30 dni, a odbiór sukienki 31maja).

Poza tym wspomniałam, ze kupiłam buty takie ecru (do białej sukienki) i w sumie zastanawiam sie czy będą ok, a ta zaczęła się śmiać, normalnie prychnęła, że "ale będzie śmiesznie"...

przesadzam, czy mam prawo być zła?
Nie, absolutnie nie przesadzasz. Ja nie tylko byłabym zła, ale również zrobiłabym awanturę. Co to znaczy, że "nic na to nie poradzi bo taką masz budowę"??? No to przecież od tego jest dopasowanie, zostawia się zapas na korekty itp. To jakaś pipa, a nie krawcowa Byłaś tam sama? Może idź z mamą/świadkową i spróbujcie zawalczyć o swoje. Niech sobie nie robi żartów ta kobieta.
Jezu, cieszę się, że nie zdecydowałam się na szycie jednak
__________________
Żona od 14.06.2014
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 13:04   #2740
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Myboyismine - moim zdaniem masz prawo być zła
Nie wiem ile płacisz za sukienkę, ale zapewne niemało i poza tym chodzi przecież o SUKNIĘ ŚLUBNĄ, która ma być idealna i Tobie się podobać. Ja krawcową nie jestem, ale domyślam się, że można bardzo dużo pokombinować i użyć takich sztuczek, że każda figura będzie się prezentować idealnie (kilka dni temu moja przyszła teściowa przerabiała mi sukienkę na poprawiny - poszerzała mi ją, bo przyszła za mała i przeklinała ją, ale dała radę, a już naprawdę spisałam kieckę na straty), więc moim zdaniem powinnaś na następną przymiarkę zabrać kogoś ze sobą - mamę, koleżankę - kogoś kto podeprze Cię w przekonaniu, że trzeba coś podziałać
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 13:09   #2741
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

dzięki Dziewczyny.. niby miała to być dzisiaj formalność a tu takie nerwy. Ale jeszcze w przyszły tygodniu mają sie ze mną umówić, zeby jeszcze raz przymierzyć gorset. Mam nadzieję, że któraś koleżanka będzie miała czas. Mama i świadkowa nie mogą za bardzo, gdyż mieszkają w innym mieście, daleko ode mnie.

Też teraz myslę, że tyle stresu z ta sukienką i z brakiem czasu, ze lepiej było kupić gotową i ewentualnie zrobić poprawki...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 13:16   #2742
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

No miejmy nadzieję, że ta krawcowa się ogarnie. Bo czasu faktycznie niewiele.
A ze mnie się śmiali, jak w lutym sukienkę kupowałam, hehe Tymczasem mam z nią święty spokój, tylko zawiozę ją do pralni w celu odświeżenia i wyprasowania
__________________
Żona od 14.06.2014
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 13:22   #2743
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

myboyismine nie przesadzasz i masz prawo być zła.Co za baby
Przecież krawcowa powinna wiedzieć co zrobić żeby gorset nie odstawał.No i wszystko powinno być tak jak chcesz,jak krawcowa jakaś mądra to ewentualnie może coś doradzić-ale nie gadać ,że nic się nie poradzi albo,że masz taką figurę.No i jeszcze tekst co do butów-twoja sprawa jakie buty masz.
wstrętna baba
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 13:24   #2744
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Ja bym te panie chyba delikatnie zbeształa przy tej nowej klientce żeby im wstydu narobić... z tego co piszesz to krawcowa szyje sukienkę pod siebie , tj. żeby się specjalnie nie zmęczyć, a nie po to zebyś Ty w swoim dniu wyglądała jak najlepiej. Mam nadzieję, ze cała sprawa zakończy się jednak sukcesem. Koniecznie powinnaś tam z kimś pójśc, bo z drugiej strony my PM-ki nie potrafimy tez być zbyt obiektywne.
Swoją drogą ciekawa jestem co będzię u mnie, nawet się zastanawiam czy mój salon nie zgubił mojego zamówienia razem z sukienką, bo jak ją kupowałam to Pani oświadczyła, że się ze mną skontaktują po weekendzie majowym... ślub coraz bliżej (14.06) a narazie cisza...
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 13:40   #2745
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

dzwoniłam aż do mamy, ta też mówi że krawcowa ma tak zrobic żeby było idealnie, po to jest. Teraz pozostaje czekać na przyszły tydzień. Mam nadzieję, że się wyrobią. Jakość koronek i szycia na modelach wyglądała u nich najlepiej, myślałam, ze szyją kilka miesięcy,ale widocznie przesadziłam. Mam nadzieję, ze do końca miesiąca sukienka będzie również dobra jakościowo.


Buty mam nude, wydaja mi się zaraz po bialych idealne do sukienki... wstawię zdjecia, tylko wiadomo idealnie nie oddadzą koloru...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:13   #2746
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
dzwoniłam aż do mamy, ta też mówi że krawcowa ma tak zrobic żeby było idealnie, po to jest. Teraz pozostaje czekać na przyszły tydzień. Mam nadzieję, że się wyrobią. Jakość koronek i szycia na modelach wyglądała u nich najlepiej, myślałam, ze szyją kilka miesięcy,ale widocznie przesadziłam. Mam nadzieję, ze do końca miesiąca sukienka będzie również dobra jakościowo.


Buty mam nude, wydaja mi się zaraz po bialych idealne do sukienki... wstawię zdjecia, tylko wiadomo idealnie nie oddadzą koloru...
Mama ma racje- w końcu płacisz za za materiał i za uszycie.
A przecież gorset masz zawiązywany chyba,nie?? no to nawet jak dobrze związany jest i tak odstaje to krawcowa coś źle zrobiła
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:18   #2747
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

nie, gorset będę miała zasuwany. Nie wiem czy wszędzie to się gorset nazywa, ale w każdym razie ta górna część sukienki może to tak tylko teraz wygląda a później będzie ok?

jenefer, jak nie zadzwonią do końca tygodnia to sama zadzwoń nie każdy wie, jaki to stres
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 14:36   #2748
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Własnie zadzwoniłam i Pani mnie odnalazła w swojej rozpisce stwierdzając "no tak możemy się już umawiać". Wkurza mnie coś takiego, bo ona jest meeega wyluzowana, a to do niej należało wykonanie telefonu. Koleżanka z pracy właśnie stwierdziła "co chcesz w końcu już kupiłaś sukienkę" (znaczy mogą Cię teraz mieć daleko gdzieś)...eh, ta nasza polska mentalność...szkoda słów

Przymiarkę umówiłam ostatecznie na 14.05... dokładnie na miesiąc przed ślubem... trochę się stresuję!

Edytowane przez jenefer1980
Czas edycji: 2014-05-08 o 14:48
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 15:09   #2749
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez jenefer1980 Pokaż wiadomość
Własnie zadzwoniłam i Pani mnie odnalazła w swojej rozpisce stwierdzając "no tak możemy się już umawiać". Wkurza mnie coś takiego, bo ona jest meeega wyluzowana, a to do niej należało wykonanie telefonu. Koleżanka z pracy właśnie stwierdziła "co chcesz w końcu już kupiłaś sukienkę" (znaczy mogą Cię teraz mieć daleko gdzieś)...eh, ta nasza polska mentalność...szkoda słów

Przymiarkę umówiłam ostatecznie na 14.05... dokładnie na miesiąc przed ślubem... trochę się stresuję!

za tydzień napewno będzie jeszcze wiekszy stres
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-08, 19:06   #2750
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Też się stresowałam Na szczęście niepotrzebnie

Jeżeli macie jakieś techniczne pytania odnośnie ślubu/wesela to służę pomocą
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 19:28   #2751
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Dziewczyny a powiedzcie mi co sądzicie o butach na koturnie do ślubu? Nie wiem, czy Wam pisałam, ale po lekcji tańca wczoraj moje złote szpilki odpadają... Są wygodne, ale niezbyt pewnie mi się w nich tańczy. Może to tylko kwestia wprawy, ale nie chciałabym tydzień przed ślubem ganiać za butami... A dzisiaj byłam w kilku miejscach i w jednym mierzyłam sandałki nude właśnie na koturnie i zastanawiam się czy mogą być... W gruncie rzeczy i tak nie będzie ich widać spod sukni. Co myślicie? W załączniku zdjęcie


Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 19:36   #2752
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;46365336]Dziewczyny a powiedzcie mi co sądzicie o butach na koturnie do ślubu? Nie wiem, czy Wam pisałam, ale po lekcji tańca wczoraj moje złote szpilki odpadają... Są wygodne, ale niezbyt pewnie mi się w nich tańczy. Może to tylko kwestia wprawy, ale nie chciałabym tydzień przed ślubem ganiać za butami... A dzisiaj byłam w kilku miejscach i w jednym mierzyłam sandałki nude właśnie na koturnie i zastanawiam się czy mogą być... W gruncie rzeczy i tak nie będzie ich widać spod sukni. Co myślicie? W załączniku zdjęcie


Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka [/QUOTE]

Ja będę nieobiektywna, bo mnie się koturny ogólnie nie podobają. Jeżeli chodzi o to, że butów nie widać to też nie est tak do końca. U mnie podobno przy każdym szybszym obrocie było buty widać.
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 19:46   #2753
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Molise no tak, obrotów nie wzięłam pod uwagę... Tylko teraz jeszcze pozostaje jedna rzecz - suknia będzie uszyta do wysokości butów, jak później zmienię na niższe, to wynoram cały dół sukni... A będę pewnie chciała ją później sprzedać, więc może nie być ciekawie...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Jest jeszcze opcja z takimi szpilkami...



(2 różne pary butów)

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:38   #2754
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;46365565]Molise no tak, obrotów nie wzięłam pod uwagę... Tylko teraz jeszcze pozostaje jedna rzecz - suknia będzie uszyta do wysokości butów, jak później zmienię na niższe, to wynoram cały dół sukni... A będę pewnie chciała ją później sprzedać, więc może nie być ciekawie...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Jest jeszcze opcja z takimi szpilkami...



(2 różne pary butów)

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka [/QUOTE]

Mimo wszystko buty widać. Byłam w zeszłym tygodniu na weselu kuzynki, i jak chodziła no to podnosiła sobie sukienkę to byli w ufać, czy jak siedziała; ) te drugie moim zdaniem lepiej wygladalyby

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:41   #2755
Molise
Zakorzenienie
 
Avatar Molise
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 623
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Moim zdaniem również drugie
__________________





Leon
Molise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 20:48   #2756
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
krawcowa zaczęła szyć sukienkę i miałam dzisiaj pierwszą przymiarkę gorsetu. Przy zamawianiu sukienki właścicielka jak i krawcowa były strasznie miłe, że będą robić wszystko, żebym była zadowolona i wyglądała w swojej sukni jak najlepiej. Przy pierwszej przymiarce niby miałyśmy poustalać dokładnie jaką chcę długość gorsetu i takie tam. Przychodzę dzisiaj i mam wrażenie, że takie supermiłe były tylko na początku.
Ogólnie myślałam, że dekolt, chociaż że mam mały biusty, będzie dopasowany, nie będzie odstawał, a krawcowa do mnie że to normalka, że mam mały i ona na to nic nie poradzi. Mówię, że może jakieś wkładki do stanika chociaż coś troszkę pomogą to ta zaczęła się śmiać, że nawet jak dam to i tak to naturze nie pomoże i będzie widać że jest sztucznie.
Chciałam gorset troszke krótszy, tak do poniżej talii, krawcowa zrobiła dłuższy, przez co wydaje mi sie że moje "boczki" będą bardziej widoczne niż są normalnie, a ta że ona na to nic nie poradzi, ze taką mam budowę, ona sobie już tak wymierzyła sama z siebie i tyle. Ewentualnie z łaska może mi go jeszcze 2-3 cm skrócić.

przesadzam, czy mam prawo być zła?
Masz prawo być zła, bo co to znaczy, że ona nic nie poradzi? Jest krawcową, szyje suknie ślubne, więc musi coś poradzić

W moim salonie Panie są bardzo miłe Gdy marudziłam, że tu mam za dużo, tu za mało to stwierdzały, że przesadzam Wkurzyłabym się na tekst , że nic nie poradzą, ze wyglądam jak wyglądam


Cytat:
Napisane przez jenefer1980 Pokaż wiadomość
Swoją drogą ciekawa jestem co będzię u mnie, nawet się zastanawiam czy mój salon nie zgubił mojego zamówienia razem z sukienką, bo jak ją kupowałam to Pani oświadczyła, że się ze mną skontaktują po weekendzie majowym... ślub coraz bliżej (14.06) a narazie cisza...
Miałam mieć odbiór sukni 6 maja a tu cisza. Jutro chyba sobie do nich zadzwonię

Cytat:
Napisane przez jenefer1980 Pokaż wiadomość
Własnie zadzwoniłam i Pani mnie odnalazła w swojej rozpisce stwierdzając "no tak możemy się już umawiać". Wkurza mnie coś takiego, bo ona jest meeega wyluzowana, a to do niej należało wykonanie telefonu. Koleżanka z pracy właśnie stwierdziła "co chcesz w końcu już kupiłaś sukienkę" (znaczy mogą Cię teraz mieć daleko gdzieś)...eh, ta nasza polska mentalność...szkoda słów
Dlatego ja płaciłam w ratach Została jeszcze połowa do zapłaty, więc nie mogą mnie mieć gdzieś
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 21:04   #2757
jenefer1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 126
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Paula, ja też dotychczas zapłaciłam tylko zaliczkę, ale jak widać zwalnia to te Panie z zabiegania o moją dobrą opinię...

Edytowane przez jenefer1980
Czas edycji: 2014-05-09 o 09:16
jenefer1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-08, 21:05   #2758
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Molise piękna relacja z ślubu. Sama nie mogę się doczekać tego dnia

My mamy już za sobą spisanie protokołu z proboszczem, teraz pojedziemy do parafii TŻ zawieźć kartkę z zapowiedziami. Samo spisywanie odbyło się w fajnej atmosferze. Trochę pożartowaliśmy, trwać trwało z 25 minut. Przyznaliśmy się, że wspólnie mieszkamy i proboszcz dał nam kartke i wyznaczył nam jedną spowiedź przed samym ślubem.

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
krawcowa zaczęła szyć sukienkę i miałam dzisiaj pierwszą przymiarkę gorsetu. Przy zamawianiu sukienki właścicielka jak i krawcowa były strasznie miłe, że będą robić wszystko, żebym była zadowolona i wyglądała w swojej sukni jak najlepiej. Przy pierwszej przymiarce niby miałyśmy poustalać dokładnie jaką chcę długość gorsetu i takie tam. Przychodzę dzisiaj i mam wrażenie, że takie supermiłe były tylko na początku.
Ogólnie myślałam, że dekolt, chociaż że mam mały biusty, będzie dopasowany, nie będzie odstawał, a krawcowa do mnie że to normalka, że mam mały i ona na to nic nie poradzi. Mówię, że może jakieś wkładki do stanika chociaż coś troszkę pomogą to ta zaczęła się śmiać, że nawet jak dam to i tak to naturze nie pomoże i będzie widać że jest sztucznie.
Chciałam gorset troszke krótszy, tak do poniżej talii, krawcowa zrobiła dłuższy, przez co wydaje mi sie że moje "boczki" będą bardziej widoczne niż są normalnie, a ta że ona na to nic nie poradzi, ze taką mam budowę, ona sobie już tak wymierzyła sama z siebie i tyle. Ewentualnie z łaska może mi go jeszcze 2-3 cm skrócić.

Normalnie jak przyszłam i zobaczyłam się w lusterku, byłam taka zadowolona, bo ćwiczę i dbam o siebie i widzę że figura mi się dużo poprawiła a jak wyszłam to normalnie czułam się jak jakiś grubas.

Widziałam, ze na miejscu mają też w salonie jakąś biżuterię, chciałam o nią popytać, to akurat weszła jakaś nowa laska i właścicielka zaczęła za tamtą chodzić a mnie zbywać, że mam jeszcze czas, ze uszyją sukienkę to coś wtedy sobie dopasuję, bo teraz to za wcześnie ( do ślubu 30 dni, a odbiór sukienki 31maja).

Poza tym wspomniałam, ze kupiłam buty takie ecru (do białej sukienki) i w sumie zastanawiam sie czy będą ok, a ta zaczęła się śmiać, normalnie prychnęła, że "ale będzie śmiesznie"...

przesadzam, czy mam prawo być zła?
Kochana masz prawo wymagac od tej krawcowej jak najlepszej uslugi. I przy następnej wizycie jej to zaznaczycz, bo robią sobie jakieś jaja. Mam nadzieję, że moje panie w salonie tak mnie nie obsłuża bo się nieźle wkurzę. Wkońcu nie małą kasę tam zostawiamy.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;46365565]Molise no tak, obrotów nie wzięłam pod uwagę... Tylko teraz jeszcze pozostaje jedna rzecz - suknia będzie uszyta do wysokości butów, jak później zmienię na niższe, to wynoram cały dół sukni... A będę pewnie chciała ją później sprzedać, więc może nie być ciekawie...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Jest jeszcze opcja z takimi szpilkami...



(2 różne pary butów)

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka [/QUOTE]

Kochana te drugie o wiele lepsze. Może na tej koturnie też by były dobre jakby przód był zabudowany. ja planuje sobie takie mniej więcej kupić na przebranie po oczepinach, jak fotograf i kamerzysta się już zwiną

Jutro jedziemy wybierać garnitur dla TŻ.
__________________
Filip

Edytowane przez Kissmisiaa
Czas edycji: 2014-05-08 o 21:10
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 08:00   #2759
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość

Poza tym wspomniałam, ze kupiłam buty takie ecru (do białej sukienki) i w sumie zastanawiam sie czy będą ok, a ta zaczęła się śmiać, normalnie prychnęła, że "ale będzie śmiesznie"...

przesadzam, czy mam prawo być zła?
Kochana, bardzo ci współczuje
Ja mam cudowną krawcową, ale zanim się zdecydowałam, zrobiłam niezła selekcję, tez się bałam, myślałam że kupię ale niestety miałam ułożony w głowie plan jak ma wyglądać suknia i nie znalazłam takiej nigdzie.
Byłam na przymiarce 2 tygodnie temu, suknia już prawie gotowa, ale jedna rzecz mi nie pasowała, mimo że zrobiona tak jak się umawiałyśmy - troszkę nieśmiało ale powiedziałam, że chciałabym to zmienić a pani z uśmiechem na twarzy - oczywiście zmieniamy - pani ma być zachwycona efektem a nie tylko zadowolona. Normalnie jest wspaniała.
Nie wiem dlaczego te twoje tak się zachowują, ale może powinnaś grzecznie ale stanowczo zwrócić im uwagę.
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-09, 08:44   #2760
waisuga
Raczkowanie
 
Avatar waisuga
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Ieper, BE
Wiadomości: 319
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;46365565]Molise no tak, obrotów nie wzięłam pod uwagę... Tylko teraz jeszcze pozostaje jedna rzecz - suknia będzie uszyta do wysokości butów, jak później zmienię na niższe, to wynoram cały dół sukni... A będę pewnie chciała ją później sprzedać, więc może nie być ciekawie...

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Jest jeszcze opcja z takimi szpilkami...



(2 różne pary butów)

Wysłane z mojego Xperia L za pomocą Tapatalka [/QUOTE]
Te są zdecydowanie lepsze - klasyczne i eleganckie
__________________
Żona od 14.06.2014
waisuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 09:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.