Wypadające włosy cz. V - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-11, 13:17   #1351
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wypadające włosy cz. V

O jaką placentę chodzi ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-11, 13:22   #1352
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
O jaką placentę chodzi ?
Ja mam takie coś http://niespodzianka.pl/presents/45f...8315e407a4.jpg
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 18:45   #1353
DzieckoWeMgle
Raczkowanie
 
Avatar DzieckoWeMgle
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 174
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Używałam placenty - byłam nią zachwycona Teraz obecnie wcieram kozieradkę, co mam zamiar kontynuować tak do maja a potem powracam do Placenty i to może nawet na 2 miesiące Zobaczymy czy zadziała tak fantastycznie jak za pierwszym razem
Oczywiście minoxidil przy łysieniu androgenowym musi być, ale staram się bardziej koncentrować na tej kozieradce
__________________
Strach się bać - uderzyłam do blogosfery
http://www.zamglonaiw.blogspot.com/
DzieckoWeMgle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 10:44   #1354
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Hej

Dołączam do wątku. Zaopatrzyłam się w placentę activ, jantar wcierka + andrea. Będzie wcieranko...
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 11:42   #1355
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Wypadające włosy cz. V

U mnie Biotebal, pokrzywa, magnez, witamina B i włosy lecące garściami... Może dołączę do tego zestawu też kozieradkę. Morfologię i tarczycę mam w normie, chcę się wybrać do endokrynologa, bo podejrzewam, że to może być wina hormonów.
__________________


Edytowane przez Le_Souvenir
Czas edycji: 2016-08-15 o 12:00
Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 20:21   #1356
jaszka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wypadające włosy cz. V

u mnie zadziałały wcierki ziołowe, ale na efekty trzeba było niestety trochę czekać. Jestem też zdania, że kiedy wypadają włosy to warto się przebadać
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
jaszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 20:11   #1357
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Wypadające włosy cz. V

ja ostatnio znowu zaczęłam brać vitapil, jestem przy drugim czy trzecim opakowaniu i widzę wreszcie jakieś efekty, zdecydowanie mniej wypadają i urosły
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 08:37   #1358
Darklights
Przyczajenie
 
Avatar Darklights
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadające włosy cz. V

A próbowałyście olejować włosy? Ja nakładam codziennie olejek arganowy i wcieram w skórę głowy i mniej wypadają i są miękkie i lśniące
Darklights jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 09:07   #1359
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Darklights
A próbowałyście olejować włosy? Ja nakładam codziennie olejek arganowy i wcieram w skórę głowy i mniej wypadają i są miękkie i lśniące
Ja na skalp nakładam tylko Alpicort i kozieradkę, nie chcę włosów przeciążać jeszcze bardziej. Zrezygnowałam z masek i odżywek, arganowy tylko na długość.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 08:37   #1360
anjakem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Biotebal na wypadanie włosów, polecacie?

Straciłam już pół włosów i jestem załamana.. Kończę 1 opakowanie Biotebalu i na razie nie widzę spektakularnych efektów. Czy korzystałyście z tego produktu? Napiszcie proszę, czy byłyście zadowolone, albo co polecacie na nadmierne wypadanie włosów.

PS: Myję włosy szamponem Dermena i używam też odżywki na wypadanie z tej samej linii.
anjakem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 14:43   #1361
Sandwichh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 210
Wypadanie włosów od kosmetyków?

Czy możliwe jest, by od stosowania któregoś z tych 3 kosmetyków na skalp, mogły zacząć mi wypadać nadmiernie włosy?

1) Maska drożdżowa na pobudzenie wzrostu Babci Agafii

Aqua with infusions of: Yeast Extract, Betula Alba Juice; enriched by extracts: Inula Helenium Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Silybum Marianum Extract, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum; cold pressed oils: Triticum Vulgare Germ Oil, Ribes Aureum Seed Oil, Pinus Siberica Cone Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Ascorbic Acid, Panthenol, Glucosamine, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

2) szampon dla dzieci Hipp

Aqua, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Glycerin, Parfum, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Citric Acid, Lactic Acid, p-Anisic Acid, Parfum


3) szampon Eva Natura pokrzywowy

Aqua, SLS, Sodium Chloride, Cocamide DEA, Urtica Dioica (Nettle), Leaf Extract, Parfum, PEG-75, Lanolin, Lactic Acid, DMDM Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne/Methylisothiozolinone, Benzyl Salicytale, CI 19140, CI 42080.
Sandwichh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 17:23   #1362
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Wypadające włosy cz. V

ja borykam się z wypadaniem włosów i przesuszonym sklpem. Poszukuję oleju, który mogłabym stosować na zmanę z oliwą.
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 21:11   #1363
kilogram_tapety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 10
Dot.: Biotebal na wypadanie włosów, polecacie?

Moim problemem jest nadmierne wypadanie włosów przez cały rok, dlatego 1,5 miesiąca temu skusiłam się na tabletki Biotebal. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona i włosów wypada zdecydowanie mniej. Dodatkowo mam wrażenie, że rosną szybciej.
Natomiast skoro nadal masz problem z wypadającymi włosami, polecam Ci wcierkę Jantar. Dla mnie jest rewelacyjna, a kosztuje grosze.
Jednak uważam, że najbardziej powinnaś skupić się na diecie. W Internecie znajdziesz wiele artykułów na ten temat i dowiesz się jak urozmaicić swoje menu, aby pomóc swoim włosom
kilogram_tapety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-31, 15:44   #1364
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Biotebal na wypadanie włosów, polecacie?

Jeżeli faktycznie aż tak wypadają, to ja proponuję przejść się do lekarza - to może być oznaka choroby, możesz mieć na przykład problemy z tarczycą.
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 11:04   #1365
Sonjak
Przyczajenie
 
Avatar Sonjak
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: DŚ
Wiadomości: 20
Dot.: Biotebal na wypadanie włosów, polecacie?

Cytat:
Napisane przez milkyway0 Pokaż wiadomość
Jeżeli faktycznie aż tak wypadają, to ja proponuję przejść się do lekarza - to może być oznaka choroby, możesz mieć na przykład problemy z tarczycą.
Albo z testosteronem
Sonjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 15:13   #1366
cudna198
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: Wypadające włosy cz. V

kupiłam dzisiaj opakowanie, ciekawe jak się na mnie sprawdzi.
cudna198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 09:59   #1367
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Biotebal na wypadanie włosów, polecacie?

Moje włosy już "odczuwają jesień" Ratunkiem będzie ścięcie około 10 cm, być może cebulki nie wytrzymują tego 65 cm (równa długość w miarę czyli każdy włos ma mniej więcej 65 cm)


Ma któraś z Was doświadczenie z olejkiem Andrea?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 10:30   #1368
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Wypadające włosy cz. V

U mnie, jak się okazuje, to w dużej mierze sprawka stresu. Melisa pomaga, widzę różnicę w wypadaniu. Zaczęłam też wcierać Jantar w skalp, zobaczymy, czy da jakieś efekty.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:35   #1369
motylkowa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
wypadają mi włosy

Dziewczyny co mogę zrobić?
Od jakiegoś czasu wypadają mi garściami włosy i swędzi mnie strasznie głowa...od czego to może być?
motylkowa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 13:42   #1370
_madame_m_
Wilczy kieł
 
Avatar _madame_m_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Miasto królów
Wiadomości: 2 791
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Dzień dobry wszystkim

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć co robić dalej? Więc od jakiegoś czasu zaczęły wypadać mi włosy i przyznam szczerze, że nie umiałam znaleźć jakiejkolwiek przyczyny. Nie jestem zwolenniczką tabletek i wolałabym coś bardziej naturalną metodą. Zakupiłam w sklepie zielarskim sok z pokrzywy oraz odżywkę Jantar, którą sobie raz dziennie wcieram w skórę głowy. Jednak ten sok z pokrzywy bardzo szybko schodzi, bo to jest butelka 500ml, a dziennie piję 50ml.

Po zakończeniu butelki z sokiem z pokrzywy co byście mi poleciły? Czy przykładowo herbata z pokrzywy byłaby lepsza, a może coś innego ze skrzypem? Byleby było to coś bardziej do picia niż w formie tabletek
__________________
2017: 19
2018: 117
2019: 85
2020: 87
_madame_m_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 16:58   #1371
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cześć!

Jestem tu nowa, ale od jakiegoś czasu towarzyszył mi problem wypadania włosów. Nigdy nie były zbyt grube, ani gęste, więc jak zaczęły wypadać, to zaczęłam się poważnie o nie martwić
Zaopatrzyłam się we wcierkę Jantar, przy okazji kupiłam też bio hennę, żeby podkręcić kolor. I to był strzał w dziesiątkę!
Po hennie włosy prawie wcale mi nie wypadają. Podczas mycia wyrwę sobie ze 2-3, przy czesaniu podobnie. A wcześniej? Szczotka cała we włosach, a jak się kąpałam to co chwilę nawet z gąbki musiałam wyciągać włosy, bo tyle mi ich wypadało...
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 10:02   #1372
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Cześć!

Jestem tu nowa, ale od jakiegoś czasu towarzyszył mi problem wypadania włosów. Nigdy nie były zbyt grube, ani gęste, więc jak zaczęły wypadać, to zaczęłam się poważnie o nie martwić
Zaopatrzyłam się we wcierkę Jantar, przy okazji kupiłam też bio hennę, żeby podkręcić kolor. I to był strzał w dziesiątkę!
Po hennie włosy prawie wcale mi nie wypadają. Podczas mycia wyrwę sobie ze 2-3, przy czesaniu podobnie. A wcześniej? Szczotka cała we włosach, a jak się kąpałam to co chwilę nawet z gąbki musiałam wyciągać włosy, bo tyle mi ich wypadało...
Jaką hennę robiłaś ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-11, 13:41   #1373
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Jaką hennę robiłaś ?
Bio Henna Orientana Kupiłam przypadkiem, bo akurat była w promocji
Wybrałam odcień gorzka czekolada i z wyjściowego jasnego brązu uzyskałam taki średni brąz w kierunku ciemnego I najważniejsze, że włosy wyglądają o wiele zdrowiej i są grubsze, przez co wydaje się, że jest ich więcej
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 21:42   #1374
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez xxee Pokaż wiadomość
Bio Henna Orientana Kupiłam przypadkiem, bo akurat była w promocji
Wybrałam odcień gorzka czekolada i z wyjściowego jasnego brązu uzyskałam taki średni brąz w kierunku ciemnego I najważniejsze, że włosy wyglądają o wiele zdrowiej i są grubsze, przez co wydaje się, że jest ich więcej
Czytałam, że Ci odcień się rozjasnil to nie dobrze 😐 też chciałam tą Hannę.Ale chyba henne trzeba powtarzać, żeby był odcień taki jak chcemy 😞 chyba xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 11:36   #1375
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Od ponad 3 tygodni męczę się z nadmiernym wypadaniem włosów. Ich ilość w wannie, na podłodze czy choćby poduszce przeraża nawet moją rodzinę. Skutek: włosy przerzedziły się na długości, szczególnie po prawej stronie. Nie mam żadnych gołych placków na głowie, lecz taka dziura między włosami skłania mnie jedynie do ich obcięcia. Wygląda to mniej więcej tak, jak na tym zdjęciu znalezionym w internecie: http://3.bp.blogspot.com/-EbL5yYYb6P...5c/s1600/6.jpg
Plusem jest jednak to, że rosną baby hair.
O co chodzi? Dlaczego tak się dzieje? Robiłam badania na anemię, tarczycę i ogólną morfologię - wszystko jest w porządku. Łykam Revalid. Używam teraz specjalistycznego szamponu z apteki + żelu Dermena hamującego wypadanie włosów. Na skalp poza tym nie kładę nic. Stosuję maski i odżywki jedynie na długość włosów. Do tego stylizatory (kremy do loków, żele - bez alkoholu w składzie).
Nie wiem już co robić. Włosy prezentują się okropnie, mogę je nosić rozpuszczone jedynie układając je na bok...
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 11:46   #1376
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Może zbadaj jeszcze hormony płciowe, z tarczycy TSH tyko robiłaś czy cały komplet?
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-22, 19:44   #1377
Nieszka__
Zadomowienie
 
Avatar Nieszka__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: .
Wiadomości: 1 020
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Aishinette Pokaż wiadomość
Może zbadaj jeszcze hormony płciowe, z tarczycy TSH tyko robiłaś czy cały komplet?
Na tarczycę cały komplet. Co do hormonów płciowych ciekawy wariant, szkoda tylko, że jest to takie drogie, około 120 zł wyjdzie w całości- dowiadywałam się dziś. Ale czego się nie robi gdy włosy tak strasznie lecą :/
Nieszka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 10:46   #1378
Aishinette
Zadomowienie
 
Avatar Aishinette
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 646
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Wiesz co, mi dopiero w płciowych coś właśnie wyszło, ja płaciłam koło 400zł za cały komplet z tego co pamiętam, przynajmniej łysa nie jestem, choć lecą dalej raz mniej, raz więcej. :/
__________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych.
Ludzie są albo czarujący, albo nudni."
Aishinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 20:31   #1379
xxee
Rozeznanie
 
Avatar xxee
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 639
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Czytałam, że Ci odcień się rozjasnil to nie dobrze 😐 też chciałam tą Hannę.Ale chyba henne trzeba powtarzać, żeby był odcień taki jak chcemy 😞 chyba xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, rozjaśnił się
Zaraz po hennowaniu moje włosy były ciemne. Po drugim myciu (pierwsze to to po dwóch dniach od henny) zrobiły się idealne Ale niestety z każdym myciem kolor coraz bardziej się wypłukiwał Mimo wszystko jestem zadowolona, bo coś tam z tego kolorku zostało, ale włosy są mega ładne - błyszczą, wyglądają zdrowo i mniej wypadają (chociaż to ostatnie to nie jestem pewna czy bardziej zasługa henny, czy wcierki Jantar)
Zamierzam zrobić drugie podejście do tej henny. Zastanawiam się tylko czy kupić ten sam odcień, czy dokupić jeszcze odcień ciemniejszy i troszkę domieszać. W internecie czytałam, że żeby uzyskać ciemniejszy i bardziej trwały kolor, trzeba dłużej trzymać hennę na włosach - nawet 4-5 h. Ja trzymałam tylko 2 h, jak zostało podane w instrukcji, więc może to i też dlatego. Sama nie wiem
__________________
"Warto być uczciwym, choć to się nie opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto" W. Bartoszewski
xxee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-24, 22:23   #1380
roza26061999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Pomocy - wypadajace wlosy

Więc zaczne od tego, ze od kilku m-cy bardzo mi wypadają włosy. Dosłownie mam ich teraz o połowę mniej niz kiedyś. Zadne olejki nie dzialaja - po nich jest jeszcze gorzej. (próbowałam juz Khadi, Dabur olejek migdałowy a nawet olejek rycynowy i nic, jedynie bardziej obciążały wlosy i bardziej wypadały, a powiem, ze mam grube wlosy, ale baaardzo slabe). Szampony też na nic się zdały (Joanna Rzepa, L'oreal Elseve Arginine Resist), nawet wcierka Jantar i picie pokrzywy ze skrzypem, razem z zażywaniem tabletek na wzmocnienie nie pomaga. Wyniki krwi są dobre, bo niedawno robiłam pod kątem wypadania. Juz naprawdę nwm co mam robić. Bardzo Was prosze o jakieś porady..
roza26061999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-20 13:09:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.