Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się? - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-12-02, 00:14   #991
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Jak czytam "my uważamy, że dziewczyny cośtam", to pojawia mi się w głowie Gollum z Władcy Pierścieni xD
A co do zdjęć, to często (np. ten Bieber z reklamy) mają tyle fotoszopa, że jedyne co może się podobać albo niepodobać, to zdolności grafika.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 00:40   #992
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Swoją drogą jest to zjawisko warte zbadania, wypowiadają się o kobietach z jak największą pogardą, co powoduje, że stają się dla nich automatycznie odpychający i nie są w stanie dostrzec związku przyczynowo-skutkowego. Patologiczne wyparcie, ale jakim cudem zbiorowe? Zjawisko społecznego dowodu słuszności?

Zajrzałam na wykop - wchodzą na Wizaż tylko na intymne, wyłapywać co głupsze tytuły i wątki nie pisane przez stałe użytkowniczki, by uzyskać potwierdzenie dla swoich przekonań (to zjawisko akurat psychologia zna dobrze - filtr mentalny i generalizacja).
A z drugiej strony to lęk, taki paraliżujący przed nieznanym, jak polskiej prawicy przed imigrantami o innym kolorze skóry, czy tych mitycznych gejach, co to im będą rodziny odbierać? Popularny mechanizm, a do tego dochodzi frustracja z powodu niemożności rozładowania popędu w taki sposób w jaki by tego pragnęli.
Tak sobie gdybam, bo mi się nie chce iść olejować włosów i nałożyć balsamu do ciała po kąpieli

Kojarzycie jak w akcję ponoć Talibów wkręciły się wykopki? W momencie przejęcia Afganistanu nawoływano, by podsyłać talibom dane dziewczyn pracujacych na kamerkach, by wykonano na nich egzekucje. Była chryja, bo ktoś z wykopków, kto groził cam girls wysłał groźby do naszej reporterki wojennej w Kabulu, że została zgłoszona jako prostytutka i zostanie zamordowana, tylko w nieco mniej cenzuralnych słowach.

Zastanawia mnie też bytność na tamtym portalu dziewcząt, które zrobią wszystko, by uzyskać męską aprobatę. To jest dla mnie podwójnie przykre, bo żadna dziewczynka, która miała dobry dom i odpowiedzialnych rodziców nie skończy z tak niskim poczuciem własnej wartości


Na Golluma parsknęłam kawą na touchpada, dziękuję, bo zaraz usłyszałam jak to mówi swoim głosem

A jeszcze pod "my uważamy, że one wszystkie są takie, a takie", to tzw "efekt jednorodności grupy obcej" - MY jesteśmy bardzo różni, ale ONI/ONE są wszyscy tacy sami!

Także w sumie psychologia przewidziała zachowania wykopków zanim ci się jeszcze urodzili
Poza tym obranie sobie "wspólnego wroga" niezwykle zacieśnia więzy i łączy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-12-02 o 02:05
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 07:33   #993
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Najlepsza jest ich teoria o hipergamii (wg nich dotyczy wszystkich kobiet) że 100% facetów pozytywnie ocenili 80% kobiet, a 80% kobiet czyli nam podoba się tylko 20% facetów. Stąd na Tinderze jedyne powodzenie mają tzw. chady, jacyś przystojniacy, tacy którzy wg nich śpią z 80% kobiet, a dla reszty bardziej przeciętnych facetów nie starcza dziewczyn, bo kobiety tam szukają tylko przystojniaków zaś nie normików i po to są na Tinderze. To jest czysty blackpill, którym się karmią jak gąsienica liśćmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Stąd popularność projektu Klaudiusz, żeby pokazać jak wybierają Polki (że kobiety patrzą na wygląd płci przeciwnej bardziej i krytyczniej niż mężczyźni).
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Snowdrop_
Czas edycji: 2021-12-02 o 08:15
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 10:43   #994
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Swoją drogą jest to zjawisko warte zbadania, wypowiadają się o kobietach z jak największą pogardą, co powoduje, że stają się dla nich automatycznie odpychający i nie są w stanie dostrzec związku przyczynowo-skutkowego. Patologiczne wyparcie, ale jakim cudem zbiorowe? Zjawisko społecznego dowodu słuszności?
Przecież to w ogóle nie jest prawdą. Powinni stać się dla nas odpychający, ale prawidłowość nie ma żadnego związku z rzeczywistością. Na samym Intymnie można czytać wątki dziewczyn na zabój zakochanych w mizoginach, w niczym to nie przeszkadza. Jest to odpychające tylko u tych, którzy i tak byliby odpychający.
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Najlepsza jest ich teoria o hipergamii (wg nich dotyczy wszystkich kobiet) że 100% facetów pozytywnie ocenili 80% kobiet, a 80% kobiet czyli nam podoba się tylko 20% facetów. Stąd na Tinderze jedyne powodzenie mają tzw. chady, jacyś przystojniacy, tacy którzy wg nich śpią z 80% kobiet, a dla reszty bardziej przeciętnych facetów nie starcza dziewczyn, bo kobiety tam szukają tylko przystojniaków zaś nie normików i po to są na Tinderze. To jest czysty blackpill, którym się karmią jak gąsienica liśćmi.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Stąd popularność projektu Klaudiusz, żeby pokazać jak wybierają Polki (że kobiety patrzą na wygląd płci przeciwnej bardziej i krytyczniej niż mężczyźni).
Gdzie kłamstwo?

I od razu dodam, że tu nie chodzi o możliwość zawarcia związku jakiegokolwiek i wasi brzydcy koledzy, którzy mają dziewczyny/żony nie mają tutaj znaczenia.
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 11:33   #995
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Stewardessa tez już jest obecna, teraz tylko krewet i cofamy się w czasie do 2018


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 12:37   #996
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Ło matko, właśnie przeczytałam tutaj, że jestem podejrzana, bo mam tatuaże
Mnie bardzo podobają się wytatuowani faceci, ale znam mnóstwo kobiet, które nie lubią tatuaży u mężczyzn. Czar prysł, kobiety nie są jedną, bezkształtną masą
Depp zawsze mi się podobał, za to Bieber jest dla mnie aseksualny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 13:00   #997
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Ło matko, właśnie przeczytałam tutaj, że jestem podejrzana, bo mam tatuaże
Mnie bardzo podobają się wytatuowani faceci, ale znam mnóstwo kobiet, które nie lubią tatuaży u mężczyzn. Czar prysł, kobiety nie są jedną, bezkształtną masą
Depp zawsze mi się podobał, za to Bieber jest dla mnie aseksualny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nienawidzę tatuaży u obu płci, dla mnie szpecą jak cholera, a już zwłaszcza takie porozrzucane na całym ciele.
Ale najbardziej mnie interesuje, jakie to są policyjne okulary
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-02, 13:04   #998
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Cytat:
Napisane przez Ingrid80 Pokaż wiadomość
No nie ma się co oszukiwać. Małysz.ma 45 lat i wygląda dobrze biorąc pod uwagę swoj wiek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie właśnie staro wyglada jak na swój wiek

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość
Nienawidzę tatuaży u obu płci, dla mnie szpecą jak cholera, a już zwłaszcza takie porozrzucane na całym ciele.

Ale najbardziej mnie interesuje, jakie to są policyjne okulary
Aviatorki moj tż bardzo mi się w nich podoba

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-02, 13:58   #999
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Mnie się podani panowie niezbyt podobają. Akurat tatuażów nie lubię. Wolę ciało beż ozdob.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2021-12-02 o 14:21
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-04, 12:28   #1000
hakeryeah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 78
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Stewardessa tez już jest obecna, teraz tylko krewet i cofamy się w czasie do 2018


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nie dość, że trzeba im paluszkiem wskazać, to jeszcze kilka dni im to zajęło
hakeryeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-05, 20:29   #1001
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Czy ci Panowie są przystojni/podobają wam się?

Cytat:
Napisane przez nocnik123 Pokaż wiadomość
Ponieważ Kobiety lubią wyróżniających się mężczyzn,odważnie kształtujących swój wygląd-wygląd,który uchodzi często za dziwaczny,groźny czy śmieszny-a dla większości ludzie tatuaże na szyi i dziury w uszach to idiotyzm i pajacowanie.Ludzie,którzy są decydują na coś takiego są pewni siebie bo mają w dupie opinię innych na ten temat i konwenanse.A jak się komuś to nie podoba to go walą w ryj.I na tym polega pewność siebie.Mam nadzieję,że zrozumiałaś.

Mój kolega po zrobieniu sobie dwóch tatuaży,ogoleniu pały na łyso,założeniu modnego zegarka i policyjnych okularów oraz po wspomnieniu,że trenuje amatorsko boks w osiedlowym klubie przespał się w ciągu ostatniego roku z...10 kobietami z tindera.Jak wyglądał normalnie(włosy,czysta koszula,brak tatuaży) nie zdołał poderwać ANI JEDNEJ.
10 kobiet to tak dużo? Wychodzi w sumie jedna na miesiąc. Niech zrobi jeszcze 3 tatuaże to będzie 10 na miesiąc, kolejne 3 to 10 na tydzień. Przy 10 na godzinę może być problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-05 21:29:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.