Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-15, 07:46   #2881
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Siadłam do sklepów, żeby coś małej kupić, bo na 68 i 74 malo mamy ubrań i taaaakie ceny na letnie rzeczy że kupiłabym, gdybym wiedziała jaki rozmiar wyjdzie na przyszłe lato...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 07:51   #2882
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A u nas noc zaczęła się super, usnęła przed 21, pobudka o 3 a potem o 5, 6, 7 teraz przysnela ale pewnie nie na długo. Przydałoby się żeby dała mi trochę czasu dzisiaj bo na obiad przychodzą babcie, prababcia i przyszły chrzestny i ktoś musi ukulać kluski a trochę na tym schodzi

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 08:15   #2883
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Czyli co byś zrobiła na moim miejscu? Lecieć po inne mleko czy przeczekac tą zmianę mleka i ewentualnie wtedy Zobaczyć czy będzie po tym mleku ok? Choć jak dla mnie to nie będzie ok. Ewidentnie ten bebilon mu nie służy. Wcześniej nic takiego się nie zdarzało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------


No właśnie nikt nic nie powiedział. Spytałam pielęgniarki czy dawać drugą dawkę jeszcze raz to powiedziała że nie a potem poszła do lekarki spytać. Lekarka powiedziała że nie i że najważniejsze że przyjął pierwszą dawkę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Super. Dziękuję za podpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym sobie dala spokoj z firma bebilon. Ewidentnie cos mu nie pasuje. Nie doradze ci niestety mleka bo nie jestem lekarzem ale ci co karmia hippem i ktorych znam sa zadowoleni. Ja nawet nie wiem czy twoj maly powinien pic mleko specjalistyczne bo moj tez ma suche placki za uszami i na twarzy i lekarz i polozna mowia ze jest ok.
Mlody ma zatwatdzenie od 8 ryk potworny prezy sie, puscil baka ale kupy nie ma od wtorku rano. Wykoncze sie chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 08:32   #2884
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Misha Twój jest teraz tylko na mm prawda? Zmieniałaś mu mleko kilka razy?

Nasz do tej pory był na Nan Opti pro. Lekarz kazał zmienić na Nan Opti pro HA, po tym jak zobaczył te suche plamy po bokach główki i po tym jak mu mówiłam że mały robi lekko zielone śmierdzące kupy. Poszłam do mojej lekarki (bo wróciła z urlopu) z problemem dalszych brzydkich, śmierdzących, zielonych jeszcze bardziej po tym mleku Nan HA i kazała zmienić na bebilon pepco dha. I teraz schodzimy z tego Nan Opti pro HA i mały jest bardzo marudny. Wygina się, kopie nóżkami, pruka ale wygląda to tak jakby dalej coś mu tam zależało na brzuszku.

Czy zmiana mleka może powodować takie objawy? Bo już glupieje i nie wiem jak mu pomóc. Dziś rano obudził się z krzykiem, przeciagal się itd. Wygląda to tak jakby dopiero zaczynal mieć jakieś kolki. Co o tym sądzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:28 ---------- Poprzedni post napisano o 04:26 ----------

Od kilku dni też budzi się niespokojny albo śpi nagle zaplacze tak głośno i idzie dalej spać. No ewidentnie widać że jest bardzo niespokojny. Nawet nie daje się do odbicia bo jak tylko weźmiemy go na ramię to jest przerazliwy płacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może to nie od mleka? Dziecko do mm przyzwyczaja się około 3tygidni. Myślę, że gdyby brzuszek to wzięcie do pionu by pomagało

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 08:50   #2885
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dzięki! Jak tylko znajdę 5 minut dla siebie to podskoczę do przychodni. Martwi mnie to. Ciągle miałam nadzieję że minie, a teraz zaczynam się bać, że tak już bedzie zawsze.



Cycoholik mały jakby moja nie chciała to bym miała mega problem!



Agadzie już nie wkręcaj sobie tych dolegliwości, bo przez Ciebie i ja mam
Ale moja Ada to ma chyba po tym dziś wybuchowe pierdy.
Anuha nie wkręcaj się, może to być zwykle przeciążenie, w końcu dźwigasz codziennie te kilka kilogramów na rękach ale oczywiście nie bagatelizuj i w wolnej chwili sprawdź sobie u lekarza to

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Laski rzygam już tym moim odciąganiem mleka. Zrobiłam sobie dwa tygodnie przerwy ostatnio po trzech tygodniach dojenia i od wtorku znów zaczęłam odciągać mleko, myć laktator, mrozić i tak w kółko mam jeszcze ze 30 torebek do zamrożenia, obstawiam, że wykorzystam je w ciągu dwóch tygodni i znów robię sobie przerwę albo w ogóle już przestanę odciągać. Choć jakby mi choroba wróciła i musiałabym brać leki to miałabym wyrzuty sumienia, że nie odciągałam na maxa. Ech rozterki marki
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 09:07   #2886
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Mam rolety zaciemniające od wczoraj. Takie z listwami więc środek nocy w ciągu dnia Aż kusi, by Kazika nabierać bo jeszcze śpi, ale niedługo się obudzi na jedzenie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 09:12   #2887
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Lilianna dzięki! Wiem, że muszę się za to zabrać, bo ten ból/ćmienie czuję ciągle. Z drugiej strony przy kp i tak właśnie byłoby kiepsko z leczeniem czegokolwiek. A poza tym to zła jestem na swój organizm, że nawala
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-15, 09:13   #2888
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Lilianna dzięki! Wiem, że muszę się za to zabrać, bo ten ból/ćmienie czuję ciągle. Z drugiej strony przy kp i tak właśnie byłoby kiepsko z leczeniem czegokolwiek. A poza tym to zła jestem na swój organizm, że nawala
Starość nie radość
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 09:31   #2889
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Mam rolety zaciemniające od wczoraj. Takie z listwami więc środek nocy w ciągu dnia Aż kusi, by Kazika nabierać bo jeszcze śpi, ale niedługo się obudzi na jedzenie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Genialne co? A jakie masz? Zewnętrzne czy takie zaciemniające na okna?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 10:12   #2890
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Genialne co? A jakie masz? Zewnętrzne czy takie zaciemniające na okna?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Wstał o 11! Na okna, ale mam materiał zaciemniajacy i zasłony zaciemniajace. Kolega nam dobrał listwy w kolorze okien, nic się nie różniMVIMG_20190813_111218.jpgMVIMG_20190813_111242.jpg

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 10:30   #2891
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Może to nie od mleka? Dziecko do mm przyzwyczaja się około 3tygidni. Myślę, że gdyby brzuszek to wzięcie do pionu by pomagało

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nie wiem właśnie co mu jest. Jak nie on. Płakał strasznie. Teraz zasnął ale też w nerwach.

Jakim mlekiem karmisz? Bebilonem? Dokarmiasz go swoim mlekiem czy już nie masz swojego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-15, 11:04   #2892
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Anuha nie wkręcaj się, może to być zwykle przeciążenie, w końcu dźwigasz codziennie te kilka kilogramów na rękach ale oczywiście nie bagatelizuj i w wolnej chwili sprawdź sobie u lekarza to

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Laski rzygam już tym moim odciąganiem mleka. Zrobiłam sobie dwa tygodnie przerwy ostatnio po trzech tygodniach dojenia i od wtorku znów zaczęłam odciągać mleko, myć laktator, mrozić i tak w kółko mam jeszcze ze 30 torebek do zamrożenia, obstawiam, że wykorzystam je w ciągu dwóch tygodni i znów robię sobie przerwę albo w ogóle już przestanę odciągać. Choć jakby mi choroba wróciła i musiałabym brać leki to miałabym wyrzuty sumienia, że nie odciągałam na maxa. Ech rozterki marki
Lilianna, a sprawdzałaś czy synek w ogóle będzie chciał jeść to rozmrożone mleko? Ono zachowuje swoje właściwości, ale zmienia smak i nie każdemu dziecku podchodzi. Żebyś nie męczyła się na darmo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 11:28   #2893
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Tak. Wstał o 11! Na okna, ale mam materiał zaciemniajacy i zasłony zaciemniajace. Kolega nam dobrał listwy w kolorze okien, nic się nie różniZałącznik 7687651Załącznik 7687652

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ale super! Myślałam nad roletami też ale chyba już bez sensu zakładać jak mała fajnie śpi a niedługo będziemy ją przenosić do jej pokoju a tam nie ma tyle światła

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 11:30   #2894
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Nie wiem właśnie co mu jest. Jak nie on. Płakał strasznie. Teraz zasnął ale też w nerwach.

Jakim mlekiem karmisz? Bebilonem? Dokarmiasz go swoim mlekiem czy już nie masz swojego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz dawno bez swojego. Od początku bebilon profutura

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 11:48   #2895
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Tak. Wstał o 11! Na okna, ale mam materiał zaciemniajacy i zasłony zaciemniajace. Kolega nam dobrał listwy w kolorze okien, nic się nie różniZałącznik 7687651Załącznik 7687652

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Wow pięknie pospal ja mam takie zaciemniające u mojej mamy, a u siebie w domu mam te takie zewnętrzne, te to w ogóle nie przepuszczają żadnego światła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 12:13   #2896
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Czyli co byś zrobiła na moim miejscu? Lecieć po inne mleko czy przeczekac tą zmianę mleka i ewentualnie wtedy Zobaczyć czy będzie po tym mleku ok? Choć jak dla mnie to nie będzie ok. Ewidentnie ten bebilon mu nie służy. Wcześniej nic takiego się nie zdarzało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:20 ---------- Poprzedni post napisano o 06:17 ----------


No właśnie nikt nic nie powiedział. Spytałam pielęgniarki czy dawać drugą dawkę jeszcze raz to powiedziała że nie a potem poszła do lekarki spytać. Lekarka powiedziała że nie i że najważniejsze że przyjął pierwszą dawkę



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:21 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Super. Dziękuję za podpowiedzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No czyli powiedzieli ze nie trzeba...
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Siadłam do sklepów, żeby coś małej kupić, bo na 68 i 74 malo mamy ubrań i taaaakie ceny na letnie rzeczy że kupiłabym, gdybym wiedziała jaki rozmiar wyjdzie na przyszłe lato...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja brałam 80 i 86 z myślą o wiosnę lub lecie
Raczej sukienki spodenki krótkie. Bo to rzeczy które może ubrać za mały jak i za duży rozmiar i będzie dobrze
Swoją drogą ostatnio koleżance się synek okupkal po pachy. Wiek naszych dzieci. Rozmiar 68 a ona biedna nic nie miała. Ja miałam ozdobne różowe majtusie Heli..ubrala go w 116 swojego starszego syna. Obersive tshirt do kostek
Muszę z koszulek młodego zrobić Heli sukienki


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

W ogóle zastanawiałam się ile hela daje rade na brzuchu. Wiedziałam że dłużej jak krócej... To już wiem. Cała mszę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 12:47   #2897
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Lilianna, a sprawdzałaś czy synek w ogóle będzie chciał jeść to rozmrożone mleko? Ono zachowuje swoje właściwości, ale zmienia smak i nie każdemu dziecku podchodzi. Żebyś nie męczyła się na darmo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po 3 tygodniach odciągania, zamrożeniu 4 litrów mleka wyświetlił mi się post na grupie mamowej, że niektóre dzieci nie chcą jeść mrożonego mleka, pomyślałam sobie, że jak smarkacz nie będzie chciał jeść to cały mój wysiłek na marne nie wiedziałam o tym wcześniej. Następnego dnia rozmrozilam 80 ml i zjadł z chęcią więc męczę się dalej
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 12:50   #2898
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Po 3 tygodniach odciągania, zamrożeniu 4 litrów mleka wyświetlił mi się post na grupie mamowej, że niektóre dzieci nie chcą jeść mrożonego mleka, pomyślałam sobie, że jak smarkacz nie będzie chciał jeść to cały mój wysiłek na marne nie wiedziałam o tym wcześniej. Następnego dnia rozmrozilam 80 ml i zjadł z chęcią więc męczę się dalej
Wyobrażam sobie jaka miałabym minę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 13:10   #2899
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No czyli powiedzieli ze nie trzeba... Ja brałam 80 i 86 z myślą o wiosnę lub lecie
Raczej sukienki spodenki krótkie. Bo to rzeczy które może ubrać za mały jak i za duży rozmiar i będzie dobrze
Swoją drogą ostatnio koleżance się synek okupkal po pachy. Wiek naszych dzieci. Rozmiar 68 a ona biedna nic nie miała. Ja miałam ozdobne różowe majtusie Heli..ubrala go w 116 swojego starszego syna. Obersive tshirt do kostek
Muszę z koszulek młodego zrobić Heli sukienki


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

W ogóle zastanawiałam się ile hela daje rade na brzuchu. Wiedziałam że dłużej jak krócej... To już wiem. Cała mszę

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Wow pięknie!! Moja ostatnio znów nie lubi na brzuchu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-15, 19:30   #2900
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Kurde jutro tz jedzie mecz wyjazdowy i caly dzien do północy bede sama z z mala.. trochę się boję szczególnie wieczora
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 19:44   #2901
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nati ani się obejrzysz będzie wieczór nie tak źle jest samemu %)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 19:56   #2902
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Kurde jutro tz jedzie mecz wyjazdowy i caly dzien do północy bede sama z z mala.. trochę się boję szczególnie wieczora
Też się bałam za pierwszym razem, dasz radę spokojnie

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 20:03   #2903
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dasz radę przeżyje bez kapania

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 20:07   #2904
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dasz radę przeżyje bez kapania

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No Dzis ja kapaliśmy ale czy ja się jutro wykapie? Heh
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 20:19   #2905
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nati młodą do łazienki, 3 minuty j już. Nawet jak się będzie darla to w 3 minuty nic jej się nie stanie. Nic mnie tak nie przygotowało do macierzyństwa jak piesza pielgrzymka i prysznice na czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 20:20   #2906
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Jaki tu dziś spokój. Dobranoc! Odpadam właśnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 20:39   #2907
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja zdjęcia postanowiłam w końcu wywołać. Nie jest źle, 646 odbitek ile to będzie na albumy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 20:53   #2908
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Agadzie, duuuużo. Ja też coś muszę w końcu wywołać.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 21:00   #2909
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
No Dzis ja kapaliśmy ale czy ja się jutro wykapie? Heh
Jak mój mąż wyjeżdża w trasę i chce wziąć prysznic wieczorem to zazwyczaj robię to przed kąpielą dziecka. Synka daje do wózka, wózek do łazienki a ja pod prysznic.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 21:01   #2910
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Agadzie, duuuużo. Ja też coś muszę w końcu wywołać.
Ale to z kilku lat... W sumie to jeszcze od narodzin synka, bo nie licząc zdjęć z pierwszych dni i chrztu to wszystko miałam na dysku. A i tak to tylko część tego co mam. No ale teraz już będę na bieżąco wywoływać... W sumie tak sobie teraz przypominam że w domu mam 2 puste albumy plus jeden który dostałam tu od cioci... Ale i tak dokupić trzeba będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.