Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-21, 15:55   #3181
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny w którym tygodniu/miesiącu najlepiej zrobić drugie usg bioderek bo totalnie o tym zapomniałam :wyrodna-matka:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 16:03   #3182
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w którym tygodniu/miesiącu najlepiej zrobić drugie usg bioderek bo totalnie o tym zapomniałam :wyrodna-matka:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam termin na listopad (ostatni tydzień), zaokrąglając Tobie wyjdzie październik

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 16:18   #3183
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w którym tygodniu/miesiącu najlepiej zrobić drugie usg bioderek bo totalnie o tym zapomniałam :wyrodna-matka:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam dzisiaj, jesteśmy w 15 tygodniu, ostatnie mam w listopadzie

Lekarz powiedział że bioderka dojrzałe, wszystko dobrze ale szeroko pieluchować do 6 miesiąca, no paranoja

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 16:43   #3184
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

sQ, może skok?
Muszę oball kupić...

Jak któraś chce posłuchać to na igtv KreatiMo jest o wspieraniu rozwoju ruchowego niemowlaków i dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 17:18   #3185
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez AgataAgata9090 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w którym tygodniu/miesiącu najlepiej zrobić drugie usg bioderek bo totalnie o tym zapomniałam :wyrodna-matka:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A mi dr nie kazał ponownie przychodzić
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 17:33   #3186
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87101148]A mi dr nie kazał ponownie przychodzić [/QUOTE]U nas bylo ok, a za 3,5 miesiąca next wizyta. Chyba nie pójdziemy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 17:37   #3187
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

My na drugich biodrach byłyśmy w lipcu, trzecie mam w październiku. U mnie zawsze zalecają szerokie pieluchowanie. Przy synu mi się jeszcze zdarzyło, ale przy dziewczynach odpuściłam skoro mówią że na usg wszystko ok.

My dziś z Adą same w nocy. Zaraz ją kładę i chyba sobie hybrydę zmienię na stopie w takim razie. Chociaż trochę ryzykuję, bo jutro wesele i stopa musi być zrobiona, więc lepiej niech Adrianna grzecznie śpi

Ada dostała od mojej mamy książeczkę do kąpieli i już mam ją pół godziny z głowy tak jej się podoba
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 17:49   #3188
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

My trzecią wizyta w listopadzie
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 17:57   #3189
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
My na drugich biodrach byłyśmy w lipcu, trzecie mam w październiku. U mnie zawsze zalecają szerokie pieluchowanie. Przy synu mi się jeszcze zdarzyło, ale przy dziewczynach odpuściłam skoro mówią że na usg wszystko ok.

My dziś z Adą same w nocy. Zaraz ją kładę i chyba sobie hybrydę zmienię na stopie w takim razie. Chociaż trochę ryzykuję, bo jutro wesele i stopa musi być zrobiona, więc lepiej niech Adrianna grzecznie śpi

Ada dostała od mojej mamy książeczkę do kąpieli i już mam ją pół godziny z głowy tak jej się podoba
Jak to wygląda? My dostaliśmy książeczkę która można gryźć ale póki co brak zainteresowania

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 18:06   #3190
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
sQ, może skok?
Muszę oball kupić...

Jak któraś chce posłuchać to na igtv KreatiMo jest o wspieraniu rozwoju ruchowego niemowlaków i dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie tak. Klasyka 14-19
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
My na drugich biodrach byłyśmy w lipcu, trzecie mam w październiku. U mnie zawsze zalecają szerokie pieluchowanie. Przy synu mi się jeszcze zdarzyło, ale przy dziewczynach odpuściłam skoro mówią że na usg wszystko ok.

My dziś z Adą same w nocy. Zaraz ją kładę i chyba sobie hybrydę zmienię na stopie w takim razie. Chociaż trochę ryzykuję, bo jutro wesele i stopa musi być zrobiona, więc lepiej niech Adrianna grzecznie śpi

Ada dostała od mojej mamy książeczkę do kąpieli i już mam ją pół godziny z głowy tak jej się podoba
Moja kocha ta książeczkę!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 18:07   #3191
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Współczuję słabych nocy.My się uparliśmy i w miarę sprzatnelismy garaż, żeby samochód wjechał. Nie wyobrażam sobie zimą mając garaż parkować przed domem.
A co do zbędnych rzeczy, to u nas jest grupa na FB Uwaga, śmieciarka jedzie, gdzie ludzie oddają rzeczy.Nawet podczas karmienia?Niech się dobrze mieszka!Miłego wypoczynku

Dziewczyny, ja już zgłupiałam. Czy to co jem ma wpływ na kupę małego? Bo dziś zrobił taką leciutko zielonkawą.
No i w ogóle, bardzo często jego kupa ma takie ciśnienie, że wychodzi górą pieluchy. Źle zapięta? Nie chcę go mocno w brzuszek ściskać.
Mały właśnie na mnie śpi, no nie ma siły, nie da się odłożyć. Ciekawe ile pośpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też się tak zdarza z kupą, albo jak jest bardzo dużo albo jak leży oparta plecami o moje nogi, tak jakby się pampers źle układał wtedy



Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Jedziemy! 4,5 godziny drogi przed nami. Chyba, że się jakiś dłuższy postój trafi. Na razie dwójka śpi, a średnia najbardziej marudzaca w samochodzie nie planuje drzemki, więc trzeba zabawiać aż się zmęczy...trzymajcie kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szerokiej drogi!

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Takie wiesz, jak w USA. Cała ulica wystawia przed dom (garaż) co ma zbędne. Ciekawe czy u nad by się takie coś przyjęło.
Kurła Maruder dziś z Lalki. Jeść nie, wózek nie, na brzuszku nie. Na rączkach tak! . Źle ja ubrałam na rączki, bo jesteśmy na spacerze a ona ma tylko koszulkę, nawet nie body. Więc jak mi się zawinie to całe plecy gołe. A wieje trochę chłodny wiatr.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też się większą część dnia nosimy. Chwilę pospala to zrobiłam pierogi, oczywiście na raty bo drzemki po 20min

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Grejpfrutowa tak, mamy 3 pokojowe, wyremontowane mieszkanie, wyjdzie taniej niż tutaj po podwyżkach (a tu mamy 2pokoje i stan bardzo kiepski). Na szczęście tam jest pusto więc zabieramy wszystkie swoje meble. Tylko drugi koniec miasta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brzmi super, oby Wam się fajnie mieszkało!

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ja spakowałam prawie wszystko. Została nasza szafa, łóżko, kołyska i kuchnia do spakowania. Jak dzisiaj chłopaki wszystko przewiozą to pojadę popołudniu tam poukładać w pokoju Bartka, umyje od razu okna i podłogi i skręce szafkę na zabawki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ambitnie, powodzenia!

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Matko jedyna, calutka noc stękania, budzenia się co godzinę-dwie i podawania smoka bo wypadł Nawet na mnie nie umiała spać, tylko kręciła się godzinami
A jeszcze dzisiaj sama z nią na bioderka muszę jechać

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Współczuję, jak bioderka?

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Edit Smerfetka już doczytałam że ok

Edytowane przez Faiza
Czas edycji: 2019-08-21 o 18:09
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 18:40   #3192
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Faiza Pokaż wiadomość
Jak to wygląda? My dostaliśmy książeczkę która można gryźć ale póki co brak zainteresowania

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Tu akurat sama się tak urządziła z tą książeczką i nogą. No ale przynajmniej nie potrzebowała nikogo do animacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190821_193812.jpg (113,7 KB, 60 załadowań)
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 19:10   #3193
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Moje dziecko nie kuma jeszcze zabawek za bardzo. Woli patrzeć na świat
Dojechaliśmy, ale przedostać się przez Trójmiasto to masakra, takie korki. Ale dzieciaki grzecznie jechały więc minęło szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 19:19   #3194
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Hej. Witam sie po urlopie nad morzem. Pisalam posta w czasie urlopu Ale nie było tam Internetu i nie dało się wogole na Wizaz wejść.
Chusta do noszenia była zbawienna nad morzem jednak wszędzie piasek i jak się chce brzegiem pospacerować albo w lesie to chusta jest super nawet bryczką mały jechał w chuscie
No i te iglo na plażę musi być bo chroni przed wiatrem.
Co do kąpieli to kąpalismy pod prysznicem tak że ja siedziałam i go trzymałam a TZ mył.
Małemu się bardzo podobało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 19:22   #3195
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja kupiłam mleko nan, bo brakuje mi dziennie 300 ml swojego i daje mm i mały po tym tez wymiotuję 🤢 Ciekawe czy uda mi się w końcu dopompowac tyle ile trzeba. Boję się, że będę przerabiac wszystkie dostępne mleka i żadne nie będzie dobre
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 19:31   #3196
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Współczuję słabych nocy.My się uparliśmy i w miarę sprzatnelismy garaż, żeby samochód wjechał. Nie wyobrażam sobie zimą mając garaż parkować przed domem.
A co do zbędnych rzeczy, to u nas jest grupa na FB Uwaga, śmieciarka jedzie, gdzie ludzie oddają rzeczy.Nawet podczas karmienia?Niech się dobrze mieszka!Miłego wypoczynku

Dziewczyny, ja już zgłupiałam. Czy to co jem ma wpływ na kupę małego? Bo dziś zrobił taką leciutko zielonkawą.
No i w ogóle, bardzo często jego kupa ma takie ciśnienie, że wychodzi górą pieluchy. Źle zapięta? Nie chcę go mocno w brzuszek ściskać.
Mały właśnie na mnie śpi, no nie ma siły, nie da się odłożyć. Ciekawe ile pośpi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej u nas też od urlopu kupki są zielone i tak jak piszesz często wychodzą aż górą. Wogole słychać bardzo jak podczas kupki aż takie pierdziochy lecą że ojej. No i śmierdzące są.
Już się zastanawiałam czy to może że na urlopie piłam piwa bezalkoholowe ??? No i jadłam inaczej niż zwykle. Ale mały nie skarży się na bole brzuszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 20:24   #3197
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Hej u nas też od urlopu kupki są zielone i tak jak piszesz często wychodzą aż górą. Wogole słychać bardzo jak podczas kupki aż takie pierdziochy lecą że ojej. No i śmierdzące są.
Już się zastanawiałam czy to może że na urlopie piłam piwa bezalkoholowe ??? No i jadłam inaczej niż zwykle. Ale mały nie skarży się na bole brzuszka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie u mnie też nie widać, żeby brzuszek bolał. Nie wiem, wczoraj chipsów trochę zjadłam, czy to od tego ten kolor może być? A piwo bezalkoholowe piłam w piatek. Jak robi kupe, to przeważnie słychać takie sruuut. Ale ten dźwięk, to od małego. No i smrodek jest, ale nie taki jak u dorosłego, więc chyba ok. Więc u nas dziś były 3 kupki zielonkawe, no i jakoś częściej niż zwykle. Ale skoro ciągle je, to nie dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 20:35   #3198
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Martita, a nie ma żadnych zmian skórnych? U nas tak zaczęła sie objawiac alergia na bmk.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 21:32   #3199
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

No właśnie nie. Tylko trochę ciemieniuchę. Bo zmiany skórne, to masz na myśli suche miejsca, tak? A u was najpierw była zielona kupa, a potem te zmiany skórne czy jednocześnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 22:23   #3200
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
No właśnie u mnie też nie widać, żeby brzuszek bolał. Nie wiem, wczoraj chipsów trochę zjadłam, czy to od tego ten kolor może być? A piwo bezalkoholowe piłam w piatek. Jak robi kupe, to przeważnie słychać takie sruuut. Ale ten dźwięk, to od małego. No i smrodek jest, ale nie taki jak u dorosłego, więc chyba ok. Więc u nas dziś były 3 kupki zielonkawe, no i jakoś częściej niż zwykle. Ale skoro ciągle je, to nie dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też częściej teraz są te kupki. Poza tymi zielonymi to żadnych innych objawów nie ma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-21, 23:00   #3201
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

W. Ogóle mi dziś (Jeszce 21) mija rok jakndowiedzialam się o ciąży

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 01:53   #3202
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
W. Ogóle mi dziś (Jeszce 21) mija rok jakndowiedzialam się o ciąży

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Mi minie rok za miesiąc ale jaja
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 06:13   #3203
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U mnie jutro minie rok

Ech, dziś moje dziecko obudziło się na mleczko około 2 w nocy i nie chciało zasnąć. Normalnie oczy jak 5 zł, śmiech, uśmiechy, mamo baw się ze mną + oczywiście przewroty z pleców na brzuszek. I tak ponad godzinę. O_o w końcu nie wyrobiłam i oddałam go tż do łóżka do salonu, tam trochę mały poszalał i tż uspal go w gondoli. Powiedziałam mężowi, że mam taką fantazję, że przesypiamy chociaż raz całą noc xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 07:15   #3204
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
U mnie jutro minie rok

Ech, dziś moje dziecko obudziło się na mleczko około 2 w nocy i nie chciało zasnąć. Normalnie oczy jak 5 zł, śmiech, uśmiechy, mamo baw się ze mną + oczywiście przewroty z pleców na brzuszek. I tak ponad godzinę. O_o w końcu nie wyrobiłam i oddałam go tż do łóżka do salonu, tam trochę mały poszalał i tż uspal go w gondoli. Powiedziałam mężowi, że mam taką fantazję, że przesypiamy chociaż raz całą noc xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dirty talk

U nas tez bez sensu noc. Laska za nic nie dawała się odłożyć... Od 24 do 2 padala na rękach w 2s ale do łóżeczka niet...
Normlanie bym smoka zabrała żeby popłakała nam na rekach i się zmeczyla ale kurde z 2gim dzieckiem za ścianą to takie niewykonalne.. :/
Ledwo żyje ale już siedzę w diagnostyce na badaniach
Dziś mam2 w domu i idziemy do sali zabaw uznałam że raz w tygodniu młody że mną zostaje i coś robimy. Pewnie łatwo nie będzie ale jak jestem to może spędzać czas inaczej niż w żłobie. 2x w tygodniu są chustopogadabki więc póki Helcia mała to będziemy chodzić. Może do zoo na jakiś cały dzień się uda basen póki co odpada bo z 2 nie dam rady... Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 08:13   #3205
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dobry.. ktoś mi dziecko podmienił.
Ze spokojnego, nie marudzacego, bawiącego się na macie bobasa mam jęcząca, niezadowolona, wymagająca uwagi przez 20h na dobę córkę.
Skok? Leci nam 16 tydzień.

No masakra, wcześniej się nie zalilam, serio po kąpaniu 3 godziny zanim usnęła i to w naszym łóżku! A godzina kapania ta sama co zawsze, kąpiemy zawsze przed 20 i max 21 już spala. Wczoraj koszmar. Pobudki 2 i 6, a o 7 już wyspana gdzie zawsze spala do 9... Fuck. Czy to mogą być już zęby? Ogólnie nie płacze, ale marudzi. Najlepiej na rączkach...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
W. Ogóle mi dziś (Jeszce 21) mija rok jakndowiedzialam się o ciąży

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
U nas rok od zaplodnienia

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 08:24   #3206
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Dirty talk

U nas tez bez sensu noc. Laska za nic nie dawała się odłożyć... Od 24 do 2 padala na rękach w 2s ale do łóżeczka niet...
Normlanie bym smoka zabrała żeby popłakała nam na rekach i się zmeczyla ale kurde z 2gim dzieckiem za ścianą to takie niewykonalne.. :/
Ledwo żyje ale już siedzę w diagnostyce na badaniach
Dziś mam2 w domu i idziemy do sali zabaw uznałam że raz w tygodniu młody że mną zostaje i coś robimy. Pewnie łatwo nie będzie ale jak jestem to może spędzać czas inaczej niż w żłobie. 2x w tygodniu są chustopogadabki więc póki Helcia mała to będziemy chodzić. Może do zoo na jakiś cały dzień się uda basen póki co odpada bo z 2 nie dam rady... Jakieś pomysły?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Mi tylko park do głowy przychodzi... Też szukam alternatyw na popołudnia z dwójką od października, bo tz do pracy wraca. No i musze sprawdzić połączenia na grudzień do Polski bo moje najlepsze likwidują z końcem sierpnia
Dziś chyba nad jezioro pojadę. Pogoda w kit.
Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry.. ktoś mi dziecko podmienił.
Ze spokojnego, nie marudzacego, bawiącego się na macie bobasa mam jęcząca, niezadowolona, wymagająca uwagi przez 20h na dobę córkę.
Skok? Leci nam 16 tydzień.

No masakra, wcześniej się nie zalilam, serio po kąpaniu 3 godziny zanim usnęła i to w naszym łóżku! A godzina kapania ta sama co zawsze, kąpiemy zawsze przed 20 i max 21 już spala. Wczoraj koszmar. Pobudki 2 i 6, a o 7 już wyspana gdzie zawsze spala do 9... Fuck. Czy to mogą być już zęby? Ogólnie nie płacze, ale marudzi. Najlepiej na rączkach...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

U nas rok od zaplodnienia

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Skoczek, ale żeby też mogą być... Moja się bardzo ślini, nie mówiąc o pakowaniu piąstek do buzi ...
Ja jeszcze nie byłam zapłodniona dopiero 28

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 08:29   #3207
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq, ja Ci nie pomogę, nie mam wyobraźni co można robić z dwójką maluchow na razie jedno mnie przerasta

Dziś od rana jęki, płacze. On chce ciągle się przewracać z pleców na brzuszek, nie wiem dlaczego zapomniał jak przewrócić się w drugą stronę (wcześniej parę razy to zrobił) więc muszę ciągle asekurować. Także ciągle trenuje, ciągle płaczki, jęki, na rękach źle, trenować źle.... Na razie wykorzystuję pierwszą drzemkę na ogarnięcie siebie, przed drugą ładuje go w wózek i spróbuję pospacerować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 08:42   #3208
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Dobry.. ktoś mi dziecko podmienił.
Ze spokojnego, nie marudzacego, bawiącego się na macie bobasa mam jęcząca, niezadowolona, wymagająca uwagi przez 20h na dobę córkę.
Skok? Leci nam 16 tydzień.

No masakra, wcześniej się nie zalilam, serio po kąpaniu 3 godziny zanim usnęła i to w naszym łóżku! A godzina kapania ta sama co zawsze, kąpiemy zawsze przed 20 i max 21 już spala. Wczoraj koszmar. Pobudki 2 i 6, a o 7 już wyspana gdzie zawsze spala do 9... Fuck. Czy to mogą być już zęby? Ogólnie nie płacze, ale marudzi. Najlepiej na rączkach...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:11 ----------

U nas rok od zaplodnienia

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Ja bym obstawiała skok. Chociaż moja siostra cioteczna urodziła 26.04 i właśnie idzie ząb. Ale np mój też pcha piąstki do buzi i się ślini.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:10   #3209
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Martita, u nas zaczęło się właśnie od zielonych, strzelających kupek, a potem doszły objawy skórne. A nie szczepiliście ostatnio na rota? Bo po nim też są często zielone kupki.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-22, 09:21   #3210
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry ☺

Ja o ciąży dowiedziałam się 6 września
My dzisiaj mamy szczepienie, więc się już stresuje, co będzie po.
Ja to nawet nie wiem kiedy jest skok, bo dramaty mam codziennie. Ostatnio nawet o stałych porach 😂 wybija 17ta i moje dziecko z rozesmianego chłopca, staje się małym terrorysta.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.