Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-06, 20:19   #4051
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
U nas też z 95% ubranek jest z lumpka. Głównie next, cool club, newbie i george czy jakoś tak. Z tym tempem rośnięcia to aż szkoda kupować nowych. Przez te 4 miesiące 18 cm dowalił.

to jaki teraz rozmiar nosi?!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 20:26   #4052
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
U nas też z 95% ubranek jest z lumpka. Głównie next, cool club, newbie i george czy jakoś tak. Z tym tempem rośnięcia to aż szkoda kupować nowych. Przez te 4 miesiące 18 cm dowalił.
18? Moja 3 lol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 20:44   #4053
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
N4TI trzymam kciuki za szybką poprawę!

To my mamy fajne spodnie z newbie z lumpka

Martita ja mam nakładki z firmy Mam i były ok. Przy wcześniejszych dzieciach miałam Avent i też ok. Z tym, że ja rozmiar 2. Ale już trzeci dzień jemy bez nakładek i mam nadzieję że tak zostanie
U nas chyba nakładki muszą być, chociaż na część jedzenia, bo chyba za szybko leci bez, bo potem strasznie mocno ulewa. Dziś zjadł, odbiło mu się, a po chwili chlusnął mocno. I to nie pierwszy raz. Poza tym on długo je i pod koniec sutki mnie bolą, a nie chcę powtórki z początków karmienia.
A Ty czemu używałam nakladek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 20:53   #4054
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
U nas chyba nakładki muszą być, chociaż na część jedzenia, bo chyba za szybko leci bez, bo potem strasznie mocno ulewa. Dziś zjadł, odbiło mu się, a po chwili chlusnął mocno. I to nie pierwszy raz. Poza tym on długo je i pod koniec sutki mnie bolą, a nie chcę powtórki z początków karmienia.
A Ty czemu używałam nakladek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam dość płaskie brodawki i na początkach karmienia gdy pierś jak u barbie nie dawałam rady przystawić dzieci. Syna tak karmiłam 10 mcy, czyli do końca. Córkę 6 mcy + rok bez nakładek. Więc z Adą wiedziałam, że w końcu odstawimy tylko nie moglam się zebrać. A że teraz cyc już bardziej flakowaty to podjęłam wyzwanie
Moje dzieci wszystkie mega ulewające. Ada ulewa po każdym karmieniu kilka razy. Czasem trochę, a czasem tyle tego jest że masakra. Doświadczenie podpowiada że jak siądzie to przejdzie
Mi pokarm leci pod dużym ciśnieniem. W nakładkach to chociaż się zbierało trochę, a teraz jak Ada się oderwie by nabrać tchu to strzelam na cztery strony świata
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 21:21   #4055
Faiza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 782
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nati, Smerfetko - współczuję, zdrówka

U nas nie ma sensownego lumpa w pobliżu, kupowałam z olx, teraz na wyprzedażach w różnych sklepach



Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
Faiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 21:43   #4056
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Mam dość płaskie brodawki i na początkach karmienia gdy pierś jak u barbie nie dawałam rady przystawić dzieci. Syna tak karmiłam 10 mcy, czyli do końca. Córkę 6 mcy + rok bez nakładek. Więc z Adą wiedziałam, że w końcu odstawimy tylko nie moglam się zebrać. A że teraz cyc już bardziej flakowaty to podjęłam wyzwanie
Moje dzieci wszystkie mega ulewające. Ada ulewa po każdym karmieniu kilka razy. Czasem trochę, a czasem tyle tego jest że masakra. Doświadczenie podpowiada że jak siądzie to przejdzie
Mi pokarm leci pod dużym ciśnieniem. W nakładkach to chociaż się zbierało trochę, a teraz jak Ada się oderwie by nabrać tchu to strzelam na cztery strony świata
Ty to masz mleka oddaj trochę
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 22:36   #4057
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87150610]Ty to masz mleka oddaj trochę [/QUOTE]

Nie, teraz mam w sam raz. Nawet jak muszę uzbierać porcję do butelki teraz to jednorazowo łapię 30-50 ml w kolektor, gdzie kiedyś potrafiło 100ml na raz zlecieć. Tylko ciśnienie wylotu mam ostre przez jakiś czas więc Ada musiała się nauczyć jeść pędem. Nie wiem, może ze 3 min nam zajmuje jedzenie. No max 5 min. Chyba że śpi to czasem się przeciąganie do max 10 min, ale sporadycznie.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 23:40   #4058
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Nie, teraz mam w sam raz. Nawet jak muszę uzbierać porcję do butelki teraz to jednorazowo łapię 30-50 ml w kolektor, gdzie kiedyś potrafiło 100ml na raz zlecieć. Tylko ciśnienie wylotu mam ostre przez jakiś czas więc Ada musiała się nauczyć jeść pędem. Nie wiem, może ze 3 min nam zajmuje jedzenie. No max 5 min. Chyba że śpi to czasem się przeciąganie do max 10 min, ale sporadycznie.
To szybciutko, u nas karmienie od 15 minut na pierś i w górę, no chyba że butla to szybko ja mam straszną różnice i w prawej potrafię Maks do 150 ml ściągnąć, za to z lewej zazwyczaj 10 ml do Maks 40. Nie wyrownam już tego raczej.

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Popłakałam się ze śmiechu 😂 😂 😂

Pierwsze dziecko: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog
potwierdzi ciążę.

Drugie dziecko: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da.

Trzecie dziecko: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi
ciuchami.

* * *

Przygotowanie do porodu:

Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy.

Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku.

Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży.

* * *

Ciuszki dziecięce:

Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę.

Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami.

Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego?

* * *

Płacz:

Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie.

Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko.

Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku.

* * *

Gdy upadnie smoczek:

Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu.

Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi.

Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi.

* * *

Przewijanie:

Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta.

Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby.

Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan.

* * *

Zajęcia:

Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo,
do teatrzyku itp.

Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer.

Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej.

* * *

Twoje wyjścia:

Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki.

Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki.

Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. * * *

W domu:

Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko.

Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka.

Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi.

* * *

Połknięcie monety:

Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia.

Drugie dziecko: Czekasz aż wysra .

Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

* * *

WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 00:26   #4059
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Nati, Smerfetko, zdrówka!
Smerf, powino szybko Ci przejść po lekach.
Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Zobacz w cocodrillo na promkach, mają fajne i w cenie 10 zł, jak rozpakuje paczkę z polski to wyślę ci fotki tych co ja mam albo na FB wstawię Ja albo używki albo promocje, tudzież Pepco wychodzę z takiego samego założenia Kciukiii,!!!Ja tak samo

A co z nimi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Często za dużo dobrego na jednym egzemplarzu: koronka, tiul, atłas, różyczki, marszczenia. Bleh. Szukam czegoś mega prostego i w miarę klasycznego. Raczej z bawełny niz z tych sztucznych materiałów.
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
No wiem, że to się ciągnie mamy nadzieję jednak ruszyć z kopyta ze wszystkim i w drugiej połowie przyszłego roku postawić stan surowy. Ale zobaczymy. Rzeczywistość może nas bardzo zdziwić.

Ja z dziecięcych ciuchów chyba najbardziej lubię te z hm - taki wniosek po 4 msc macierzyństwa ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, różnie z tym bywa. My działkę ogarnialiśmy w listopadzie, projekt kupiliśmy chyba w grudniu, albo z początkiem roku. W lutym robiliśmy adaptację, na początku maja złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę i w połowie maja już mogliśmy budować.
Na koniec roku zasadniczo stan surowy był. ( Zasadniczo, bo z dachem się przeciągnęło).
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Zdrówka

Coś mi się chłopaki katarzą na weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, zdrówka![1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87150356]My wracamy na noc. Myślałam, że w nocy zaśnie i spokój, a tu takie ryki jak w dzień. Jechaliśmy przez to cały dzień prawie, a droga na 5-6 h, no nic. Koniec z w czasami na jakiś czas.[/QUOTE]Kurczę, na jakiś czas to do przyszłego roku. Wtedy będzie już lepiej!
Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
My właśnie czekamy na pozwolenie

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Zdrówka !

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
O. Sporo z nas się buduje/;będzie budować.
Czas na założenie wątku budowlanego?
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
U nas też z 95% ubranek jest z lumpka. Głównie next, cool club, newbie i george czy jakoś tak. Z tym tempem rośnięcia to aż szkoda kupować nowych. Przez te 4 miesiące 18 cm dowalił.
O matko, ile?

Odgrażałam się, że kiedyś pójdę spać razem z Olą? To mam za swoje. Zasnęłam z nią na łóżku koło 20, przed 23 obudziła się na karmienie ( i ja też, wstałam się przebrać do spania ) i teraz gdzieś od 00:30 nie mogę spać!

Któraś mnie pytała o link do sklepu outlet z książkami.
To outlet świata książki. https://www.swiatksiazki.pl/Ksiazki/outlet-3255.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 00:35   #4060
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87150784]
* * *

Połknięcie monety:

Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia.

Drugie dziecko: Czekasz aż wysra .

Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego.

* * *

[/QUOTE]

Ja musiałam już drugiej odjąć z kieszonkowego jak zjadła 2 zł, na usg wyszło że sama nie wydali więc ją uśpili i wyciągnęli, ale powiedzieli, że kasy nie oddadzą bo do gablotki pójdzie ciekawe czy jakby mi tak pierścionek z brylantem zjadła to też by nie oddali?


Absolwentka i tak masz super wynik w ściąganiu w tej jednej piersi
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 00:43   #4061
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

68 lub 74 zależy od firmy, a ma 68 cm. Z tym że on 50 cm się urodził i nadrabia poza brzuchem.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 02:51   #4062
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

My w drodze...



Katieberdie wow niezłe,to Karola tylko 12 cm wyciągnęło,chociaż jakby mierzycbze stopami to pewnie więcej,bo ma duże no ale rozm 74 już na większość ciuchów



Haha co do tego spisu to mi o trzecim dziecku idealnie pasuje o ciuchach (kiedyś karolowe białe body zafarbowalo na różowo) i o zabawiania przez poerwsze dziecko
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 06:43   #4063
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Nati, Smerfetko, zdrówka!
Smerf, powino szybko Ci przejść po lekach. Często za dużo dobrego na jednym egzemplarzu: koronka, tiul, atłas, różyczki, marszczenia. Bleh. Szukam czegoś mega prostego i w miarę klasycznego. Raczej z bawełny niz z tych sztucznych materiałów. Oj, różnie z tym bywa. My działkę ogarnialiśmy w listopadzie, projekt kupiliśmy chyba w grudniu, albo z początkiem roku. W lutym robiliśmy adaptację, na początku maja złożyliśmy wniosek o pozwolenie na budowę i w połowie maja już mogliśmy budować.
Na koniec roku zasadniczo stan surowy był. ( Zasadniczo, bo z dachem się przeciągnęło).Ojej, zdrówka!Kurczę, na jakiś czas to do przyszłego roku. Wtedy będzie już lepiej! O. Sporo z nas się buduje/;będzie budować.
Czas na założenie wątku budowlanego?O matko, ile?

Odgrażałam się, że kiedyś pójdę spać razem z Olą? To mam za swoje. Zasnęłam z nią na łóżku koło 20, przed 23 obudziła się na karmienie ( i ja też, wstałam się przebrać do spania ) i teraz gdzieś od 00:30 nie mogę spać!

Któraś mnie pytała o link do sklepu outlet z książkami.
To outlet świata książki. https://www.swiatksiazki.pl/Ksiazki/outlet-3255.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaa rozumiem, też nie lubię aż takiego przepychu w sukienkach. Moja miała trochę tiulu i koronkę w motylki i to wszystko. Primark
Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
My w drodze...



Katieberdie wow niezłe,to Karola tylko 12 cm wyciągnęło,chociaż jakby mierzycbze stopami to pewnie więcej,bo ma duże no ale rozm 74 już na większość ciuchów



Haha co do tego spisu to mi o trzecim dziecku idealnie pasuje o ciuchach (kiedyś karolowe białe body zafarbowalo na różowo) i o zabawiania przez poerwsze dziecko
Ha ha ha kurcze Karol chłop jak dąb
Jak droga?
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja musiałam już drugiej odjąć z kieszonkowego jak zjadła 2 zł, na usg wyszło że sama nie wydali więc ją uśpili i wyciągnęli, ale powiedzieli, że kasy nie oddadzą bo do gablotki pójdzie ciekawe czy jakby mi tak pierścionek z brylantem zjadła to też by nie oddali?


Absolwentka i tak masz super wynik w ściąganiu w tej jednej piersi
O matko ... I co, jest dalej w tej gablotce? To pewnie taka pod tytułem " co połknęły albo wciągnęły nosem dzieci"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:08   #4064
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dzień dobry

Absolwentka ze wszystkim się zgadzam tylko z ciuchami nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:13   #4065
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

O matko, Mała spała dzisiaj od 20.30 do 5.10 ciągiem, 2 razy sprawdzałam czy oddycha Albo wiedziała że mama chora musi odpocząć albo to przez to że słabo w dzień spała Tak czy siak może to częściej powtarzać, dla mnie spoko

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:24   #4066
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ulewa a my na kids run jedziemy eh.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 07:54   #4067
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ulewa a my na kids run jedziemy eh.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Miłej zabawy mimo wszystko.

My dziś na festyn wiejski mieliśmy iść ale starsza strasznie smarka, więc nie ma opcji. Jutro idziemy na chrzciny do mojej sis, a ja jestem mamą chrzestna musimy być zdrowi!

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 08:44   #4068
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

My jesteśmy za Wiedniem i już od Czech leje...pogoda masakra...



Agadzie spoko,póki co Carlos sporo śpi,dziewczyny sobie kolorowały i oglądały książeczki,a teraz oglądają Królewnę Śnieżkę na dvd tylko nie zauważyłam,ze Zośka sobie fioletowym pisakiem maluje usta...pewnie chciała mieć pod kolor paznokci ( tak tak,zawsze jak jedziemy na urlop to zgadzam się i maluje in paznokcie bo do przedszkola to wiadomo,ze nie)
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 09:12   #4069
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
My jesteśmy za Wiedniem i już od Czech leje...pogoda masakra...



Agadzie spoko,póki co Carlos sporo śpi,dziewczyny sobie kolorowały i oglądały książeczki,a teraz oglądają Królewnę Śnieżkę na dvd tylko nie zauważyłam,ze Zośka sobie fioletowym pisakiem maluje usta...pewnie chciała mieć pod kolor paznokci ( tak tak,zawsze jak jedziemy na urlop to zgadzam się i maluje in paznokcie bo do przedszkola to wiadomo,ze nie)
Hahaha no to pięknie, cisza, spokój i fajnie że pozwalasz na wakacje też będę pozwalać
My jedziemy z teściowa na działkę, gorąco jak cholera, tam mniej więc przynajmniej trochę odetchniemy od upału, małemu basenik nadmucham a mała w cieniu pod drzewkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-07, 09:39   #4070
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Mam dość płaskie brodawki i na początkach karmienia gdy pierś jak u barbie nie dawałam rady przystawić dzieci. Syna tak karmiłam 10 mcy, czyli do końca. Córkę 6 mcy + rok bez nakładek. Więc z Adą wiedziałam, że w końcu odstawimy tylko nie moglam się zebrać. A że teraz cyc już bardziej flakowaty to podjęłam wyzwanie
Moje dzieci wszystkie mega ulewające. Ada ulewa po każdym karmieniu kilka razy. Czasem trochę, a czasem tyle tego jest że masakra. Doświadczenie podpowiada że jak siądzie to przejdzie
Mi pokarm leci pod dużym ciśnieniem. W nakładkach to chociaż się zbierało trochę, a teraz jak Ada się oderwie by nabrać tchu to strzelam na cztery strony świata
No ja też mam płaskie, ale teraz normalnie dam radę przystawić, tylko w nocy jest problem, bo zawsze na leżąco to wtedy tylko nakładki. A co do ulewania, to dużo bardziej ulewa właśnie bez nakładek. Ciśnienie też mam spore i szybko mleko zaczyna lecieć jak mały zaczyna ssać i dobrze, nie wiem co by było gdyby musiał długo czekać ten mój nerwusek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:21   #4071
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
My jesteśmy za Wiedniem i już od Czech leje...pogoda masakra...



Agadzie spoko,póki co Carlos sporo śpi,dziewczyny sobie kolorowały i oglądały książeczki,a teraz oglądają Królewnę Śnieżkę na dvd tylko nie zauważyłam,ze Zośka sobie fioletowym pisakiem maluje usta...pewnie chciała mieć pod kolor paznokci ( tak tak,zawsze jak jedziemy na urlop to zgadzam się i maluje in paznokcie bo do przedszkola to wiadomo,ze nie)
Faszjonistka

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 10:52   #4072
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Butterfly, Twoja Zosia rozwaliła system

Kocham second handy. Wybrałam się dziś trochę pozbyć bez męża i dziedzica byłam w trzech szmateksach, fakt że wydałam około 180 zł ale oprócz kilku rzeczy dla mnie mam masę rzeczy na sezon jesień/zima dla młodego. Upolowałam nawet za 5zł piżamkę z hm (pajac bez nóżek), a miałam w koszyku w internetowym hm 3pak ich za chyba 69 zł. Fajnie mi się sprawdziły w rozmiarze 62 ale już są młodemu do pół lydki:p poza tym masa body z długim rękawem, trochę bluz i bluzek, z 3 pary spodni. Wszystko jakieś Primark, next, hm. Jestem zadowolona tylko stary zwątpi, że tyle wydałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:05   #4073
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Hahaha no to pięknie, cisza, spokój i fajnie że pozwalasz na wakacje też będę pozwalać
My jedziemy z teściowa na działkę, gorąco jak cholera, tam mniej więc przynajmniej trochę odetchniemy od upału, małemu basenik nadmucham a mała w cieniu pod drzewkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, współczuję Ci tych upałów. Umarłabym. Bawcie się dobrze !

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:25   #4074
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Butterfly, Twoja Zosia rozwaliła system

Kocham second handy. Wybrałam się dziś trochę pozbyć bez męża i dziedzica byłam w trzech szmateksach, fakt że wydałam około 180 zł ale oprócz kilku rzeczy dla mnie mam masę rzeczy na sezon jesień/zima dla młodego. Upolowałam nawet za 5zł piżamkę z hm (pajac bez nóżek), a miałam w koszyku w internetowym hm 3pak ich za chyba 69 zł. Fajnie mi się sprawdziły w rozmiarze 62 ale już są młodemu do pół lydki:p poza tym masa body z długim rękawem, trochę bluz i bluzek, z 3 pary spodni. Wszystko jakieś Primark, next, hm. Jestem zadowolona tylko stary zwątpi, że tyle wydałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szybko mu policz że oszczedzilas jakieś 700-800 to inaczej to ogarnie ja za tydzień coś pójdę może polować. W tym tygodniu mam szczepienie, obiad z koleżanką, wieczorne wyjście x2
Potrzeba mi dnia pt siedzę na tyłku i nic nie robię wiwc nic więcej nie planuje

Mówię Wam jak mi idzie świetnie odgracanie! Uznałam dość ambitnie że zbieram na skuter. Tak skuter. Więc sprzedaje jak szalona pół domu hitem są rzeczy że wyciągam. Myślę "aaa dobraa to oddam za darmo..."np foremki na tartaletek. sprawdzam i się okazuje że 4szruki to 49zl a ja mam 10 sztuk... Nie wiem skąd. W życiu takich drogich nie kupiłam... Może w. Tkmaxx.. Sprzedałam za 50

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:30   #4075
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Na szybko mu policz że oszczedzilas jakieś 700-800 to inaczej to ogarnie ja za tydzień coś pójdę może polować. W tym tygodniu mam szczepienie, obiad z koleżanką, wieczorne wyjście x2
Potrzeba mi dnia pt siedzę na tyłku i nic nie robię wiwc nic więcej nie planuje

Mówię Wam jak mi idzie świetnie odgracanie! Uznałam dość ambitnie że zbieram na skuter. Tak skuter. Więc sprzedaje jak szalona pół domu hitem są rzeczy że wyciągam. Myślę "aaa dobraa to oddam za darmo..."np foremki na tartaletek. sprawdzam i się okazuje że 4szruki to 49zl a ja mam 10 sztuk... Nie wiem skąd. W życiu takich drogich nie kupiłam... Może w. Tkmaxx.. Sprzedałam za 50

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A mi nic nie idzie na Olxie
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:38   #4076
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Na szybko mu policz że oszczedzilas jakieś 700-800 to inaczej to ogarnie ja za tydzień coś pójdę może polować. W tym tygodniu mam szczepienie, obiad z koleżanką, wieczorne wyjście x2
Potrzeba mi dnia pt siedzę na tyłku i nic nie robię wiwc nic więcej nie planuje

Mówię Wam jak mi idzie świetnie odgracanie! Uznałam dość ambitnie że zbieram na skuter. Tak skuter. Więc sprzedaje jak szalona pół domu hitem są rzeczy że wyciągam. Myślę "aaa dobraa to oddam za darmo..."np foremki na tartaletek. sprawdzam i się okazuje że 4szruki to 49zl a ja mam 10 sztuk... Nie wiem skąd. W życiu takich drogich nie kupiłam... Może w. Tkmaxx.. Sprzedałam za 50

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Super! Ja też powinnam posprzedawac trochę rzeczy, może wezmę z Ciebie przykład a skąd pomysł że skuterem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 11:45   #4077
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Na szybko mu policz że oszczedzilas jakieś 700-800 to inaczej to ogarnie ja za tydzień coś pójdę może polować. W tym tygodniu mam szczepienie, obiad z koleżanką, wieczorne wyjście x2
Potrzeba mi dnia pt siedzę na tyłku i nic nie robię wiwc nic więcej nie planuje

Mówię Wam jak mi idzie świetnie odgracanie! Uznałam dość ambitnie że zbieram na skuter. Tak skuter. Więc sprzedaje jak szalona pół domu hitem są rzeczy że wyciągam. Myślę "aaa dobraa to oddam za darmo..."np foremki na tartaletek. sprawdzam i się okazuje że 4szruki to 49zl a ja mam 10 sztuk... Nie wiem skąd. W życiu takich drogich nie kupiłam... Może w. Tkmaxx.. Sprzedałam za 50

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Koleżanka była w Wietnamie i widziała, że facet jechał na motorze czy tam skuterze, a za nim kobieta karmiąca dziecko piersią i tak sobie pomyślałam, że z tego co piszesz, że karmisz wszędzie, to bym się bardzo nie zdziwiła gdybyś robiła podobnie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 12:06   #4078
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Koleżanka była w Wietnamie i widziała, że facet jechał na motorze czy tam skuterze, a za nim kobieta karmiąca dziecko piersią i tak sobie pomyślałam, że z tego co piszesz, że karmisz wszędzie, to bym się bardzo nie zdziwiła gdybyś robiła podobnie 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HAhahahaha
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 12:07   #4079
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Na szybko mu policz że oszczedzilas jakieś 700-800 to inaczej to ogarnie ja za tydzień coś pójdę może polować. W tym tygodniu mam szczepienie, obiad z koleżanką, wieczorne wyjście x2
Potrzeba mi dnia pt siedzę na tyłku i nic nie robię wiwc nic więcej nie planuje

Mówię Wam jak mi idzie świetnie odgracanie! Uznałam dość ambitnie że zbieram na skuter. Tak skuter. Więc sprzedaje jak szalona pół domu hitem są rzeczy że wyciągam. Myślę "aaa dobraa to oddam za darmo..."np foremki na tartaletek. sprawdzam i się okazuje że 4szruki to 49zl a ja mam 10 sztuk... Nie wiem skąd. W życiu takich drogich nie kupiłam... Może w. Tkmaxx.. Sprzedałam za 50

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Przynajmniej będziesz miała porządki wszędzie super że się zmotywowałas, ja nie potrafię a będę musiała bo przeprowadzka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-07, 15:19   #4080
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
A mi nic nie idzie na Olxie
Ja dużo na lokalnych grupach. Jak widzę że ktoś szuka na 86 to wysyłam fotki. Ale też fakt że wysyłam np spodnie 3 pary ocieplane. Za 25zl... Ceny niższe jak wyższe byle poszło. A się kasa zbiera
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Super! Ja też powinnam posprzedawac trochę rzeczy, może wezmę z Ciebie przykład a skąd pomysł że skuterem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A zawsze chciałam. Po ślubie dom to inne wydatki. Kontrakt w UK, wróciłam w ciąży to nie. Plus zmieniłam auto. Urodził się Mały to też ciężko. Wróciłam do pracy to znów zmieniłam auto. Znów zaszłam w ciąży i tak oto od 2015 nie ma kiedy i uznałam że dość! Kupuje na wiosnę jakoś
Cytat:
Napisane przez Martita_2012 Pokaż wiadomość
Koleżanka była w Wietnamie i widziała, że facet jechał na motorze czy tam skuterze, a za nim kobieta karmiąca dziecko piersią i tak sobie pomyślałam, że z tego co piszesz, że karmisz wszędzie, to bym się bardzo nie zdziwiła gdybyś robiła podobnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O mamunciu!!!! To będzie mój obrazek na kubku z napisem dziecioentuzjastka

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.