Majowe mamy 2019, cz. 8 - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-15, 15:54   #4591
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Agadzie, masakra! To mój największy strach, że zatnę się w windzie. A ja zostawiłam syna z ojcem u teściów i uciekłam na kawę z samą sobą. Rewelka.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:03   #4592
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Agadzie, masakra! To mój największy strach, że zatnę się w windzie. A ja zostawiłam syna z ojcem u teściów i uciekłam na kawę z samą sobą. Rewelka.
To zamkniecie to drugi, największy że winda spadnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:21   #4593
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Dziewczyny, jakiś podkład godny polecenia? Jutro promocje w Rossie i bym kupiła coś
Bardzo jasny, zimny, kryjący
Myślałam że znalazłam idealny ale kupiłam nową butelkę i jest nagle za ciemny, świecę się i zostawiam tłuste ślady jak tylko czegoś dotkne twarzą

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:03   #4594
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
My dziś u znajomych. Mieliśmy być na 13. Ja nienawidzę się spóźniac, ale dziś byliśmy dobre 45 min później bo uwaga: zacięła się winda z nami w środku u nas w windzie nie ma za bardzo zasięgu, ale jakoś się udało dodzwonić do teściowej, teściowa do administratora budynku no i nam ta windę otworzyli. A już tam taka para była na lustrze że hej. Najlepiej ze winda niedawno naprawiana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo najgorzej i to z dziećmi!
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Agadzie, masakra! To mój największy strach, że zatnę się w windzie. A ja zostawiłam syna z ojcem u teściów i uciekłam na kawę z samą sobą. Rewelka.
Najlepiej!!!
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiś podkład godny polecenia? Jutro promocje w Rossie i bym kupiła coś
Bardzo jasny, zimny, kryjący
Myślałam że znalazłam idealny ale kupiłam nową butelkę i jest nagle za ciemny, świecę się i zostawiam tłuste ślady jak tylko czegoś dotkne twarzą

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Ja polecam cc z bourjois kolor 31

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:09   #4595
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Wracamy od rodziny TŻ... Ile ja rad otrzymałam!!!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:21   #4596
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A najgorzej wkurzyła mnie osoba w moim wieku, matka dwójki dzieci. Dziecko w wózku, a ona mu rączki daje, żeby się dźwigał!!! Od razu powiedziałam, żeby tak nie robiła, a ta dalej i jeszcze mi tłumaczy, że tak trzeba robić yo dziecko będzie silniejsze i generalnie bedzie się podnosić. Jej mama kazała mi na prosto już dziecko nosić. Ok, starsza osoba, ale ona? Później jak powiedziała, że mi marudził i dzisiaj mało zjadał to że na 100% przy mm powinnam już dawać inne pokarmy. Zacząć mam od jablka

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:37   #4597
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A najgorzej wkurzyła mnie osoba w moim wieku, matka dwójki dzieci. Dziecko w wózku, a ona mu rączki daje, żeby się dźwigał!!! Od razu powiedziałam, żeby tak nie robiła, a ta dalej i jeszcze mi tłumaczy, że tak trzeba robić yo dziecko będzie silniejsze i generalnie bedzie się podnosić. Jej mama kazała mi na prosto już dziecko nosić. Ok, starsza osoba, ale ona? Później jak powiedziała, że mi marudził i dzisiaj mało zjadał to że na 100% przy mm powinnam już dawać inne pokarmy. Zacząć mam od jablka

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Stara szkoła... Efekt jak szybko się zmienia. Dlatego ja nadal pisze na wizażu bo mam mądrość z czasów młodego a śledzę czy zalecenia się zmieniły..
Swego czasu na mm były 4mce na jedzenie
A w pionie to po co masz nosic?

Brzuszki to i dla dorosłych mało dobrego zazwyczaj rovia a gdzie dla takiego malucha

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 17:48   #4598
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Stara szkoła... Efekt jak szybko się zmienia. Dlatego ja nadal pisze na wizażu bo mam mądrość z czasów młodego a śledzę czy zalecenia się zmieniły..
Swego czasu na mm były 4mce na jedzenie
A w pionie to po co masz nosic?

Brzuszki to i dla dorosłych mało dobrego zazwyczaj rovia a gdzie dla takiego malucha

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A co najlepsze, ona kp do 2 lat...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:52   #4599
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A najgorzej wkurzyła mnie osoba w moim wieku, matka dwójki dzieci. Dziecko w wózku, a ona mu rączki daje, żeby się dźwigał!!! Od razu powiedziałam, żeby tak nie robiła, a ta dalej i jeszcze mi tłumaczy, że tak trzeba robić yo dziecko będzie silniejsze i generalnie bedzie się podnosić. Jej mama kazała mi na prosto już dziecko nosić. Ok, starsza osoba, ale ona? Później jak powiedziała, że mi marudził i dzisiaj mało zjadał to że na 100% przy mm powinnam już dawać inne pokarmy. Zacząć mam od jablka

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Stara szkoła... Efekt jak szybko się zmienia. Dlatego ja nadal pisze na wizażu bo mam mądrość z czasów młodego a śledzę czy zalecenia się zmieniły..
Swego czasu na mm były 4mce na jedzenie
A w pionie to po co masz nosic?

Brzuszki to i dla dorosłych mało dobrego zazwyczaj rovia a gdzie dla takiego malucha

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:53   #4600
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A co najlepsze, ona kp do 2 lat...

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
To też zarabisye jak osoba kp doradza osobie mm... Ja nic o mm nie wiem, wręcz posty ile marek wody jaka itp omijalam. Nie wiem czy mzkna wodę... A laska wie że już musisz jabłko... I to jalbko i marchewka jako symbol rd.. Eh

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:56   #4601
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas pamiętam RD zaczynało się od miarki kaszki do mleka, potem po 2-3 łyżeczki soku pomarańczowego wyciskanego, później była gruszka jako pierwsza stała rzecz. A potem nie pamiętam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 17:57   #4602
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Hej. Dobry wieczór!
Ola dzisiaj odsypia wesele
Nawet w kościele przespała pół mszy. Szokiem jest to dla mnie.

Agadzie, akcja w windzie masakra. Ja generalnie nie boje się wind ale nie wiem czy bym po dłuższej chwili nie spanikowała.
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
A najgorzej wkurzyła mnie osoba w moim wieku, matka dwójki dzieci. Dziecko w wózku, a ona mu rączki daje, żeby się dźwigał!!! Od razu powiedziałam, żeby tak nie robiła, a ta dalej i jeszcze mi tłumaczy, że tak trzeba robić yo dziecko będzie silniejsze i generalnie bedzie się podnosić. Jej mama kazała mi na prosto już dziecko nosić. Ok, starsza osoba, ale ona? Później jak powiedziała, że mi marudził i dzisiaj mało zjadał to że na 100% przy mm powinnam już dawać inne pokarmy. Zacząć mam od jablka

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Dlatego ja jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam.

Kurczę, nie wiem o co chodzi, ale Olka nie lubi się kąpać. Albo za późno to robimy i jest głodnawa, albo mamy wodny regres. Dziś znowu był bek w wodzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 17:57   #4603
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Agadzie,ale historia z windą...

Eceea, to już nawet moja babcia aż takich mądrości mi nie sprzedaje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 18:14   #4604
patrycjakarabasz
Rozeznanie
 
Avatar patrycjakarabasz
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 970
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Hehe jabłuszko zetrzyj, też to słyszę

U nas marchewka, ziemniaczki i dynia poszła na początek. Rozszerzam trochę według starej szkoły bo po 4 miesiącu. I nie żałuję, że już zaczęłam. Naprawdę fajnie nam to idzie. Mała sama buzię otwiera do łyżeczki, nagram to kiedyś

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
patrycjakarabasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 18:32   #4605
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
To też zarabisye jak osoba kp doradza osobie mm... Ja nic o mm nie wiem, wręcz posty ile marek wody jaka itp omijalam. Nie wiem czy mzkna wodę... A laska wie że już musisz jabłko... I to jalbko i marchewka jako symbol rd.. Eh

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Z Gerbera

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Hej. Dobry wieczór!
Ola dzisiaj odsypia wesele
Nawet w kościele przespała pół mszy. Szokiem jest to dla mnie.

Agadzie, akcja w windzie masakra. Ja generalnie nie boje się wind ale nie wiem czy bym po dłuższej chwili nie spanikowała. Dlatego ja jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam.

Kurczę, nie wiem o co chodzi, ale Olka nie lubi się kąpać. Albo za późno to robimy i jest głodnawa, albo mamy wodny regres. Dziś znowu był bek w wodzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale jak ktos daje ręce dziecku żeby się dźwigało z pozycji na plecach to już nie wypuścisz tego uchem

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Eceea
Czas edycji: 2019-09-15 o 18:44
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 19:07   #4606
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

A to jest standard. Po 3 miesiącu nosić na prosto. Ja się właśnie ostatnio dowiedziałam, że mały ma problemy z podporem na brzuchu, bo nie noszę go na prosto. No nie powiem, w☠☠☠☠ bo cały czas z nim ćwiczę, żeby sobie radzić z wnm, a tu sami eksperci, normalnie fizjoterapeuci od siedmiu boleści.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 19:13   #4607
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
U nas pamiętam RD zaczynało się od miarki kaszki do mleka, potem po 2-3 łyżeczki soku pomarańczowego wyciskanego, później była gruszka jako pierwsza stała rzecz. A potem nie pamiętam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to Wam dali ścisła listę co kiedy?
Ale ciekawe jak różnie. Najpierw gluten, później cytrusy . W Polsce to gluten dalej jako jakiś strach w rodzicach siedzi, cytrus to alergen...
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Hej. Dobry wieczór!
Ola dzisiaj odsypia wesele
Nawet w kościele przespała pół mszy. Szokiem jest to dla mnie.

Agadzie, akcja w windzie masakra. Ja generalnie nie boje się wind ale nie wiem czy bym po dłuższej chwili nie spanikowała. Dlatego ja jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam.

Kurczę, nie wiem o co chodzi, ale Olka nie lubi się kąpać. Albo za późno to robimy i jest głodnawa, albo mamy wodny regres. Dziś znowu był bek w wodzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbuj nakarmić przed. Albo kąpać na brzuszku, podpieraj głowę i niech się chlapię. Mam kolezanke ktora kładzie mate pod prysznicem. Na to dziecko.przed dziecko zabawki i prysznicem oblewa
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Z Gerbera

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Ale jak ktos daje ręce dziecku żeby się dźwigało z pozycji na plecach to już nie wypuścisz tego uchem

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
To nie Twoje dziecko to jest to co ja tu pisze. Robta co chceta to wasze dzieci

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 19:32   #4608
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

U nas ciągle szpital w domu ze starszą. Tż dziś poleciał po ibuprofen w tabletkach, bo już taki czasem spokojnie łykała, a ona sobie wymyśliła że nie połknie i musiał drugi raz dymać po syropek a jak jej gorączka spadła po tym to takiego speeda dostała, że sobie odbiła za dwa dni zamuły przeziębieniowej

Ja jakiegoś doła zaliczyłam w związku z przyspawaniem do bobasa. Wczoraj chciałam zakupy ogródkowe porobić i ledwo z domu wyszłam a już musiałam wracać, bo nie miałam zapasu mleka. Więc wróciłam, nakarmilam, pojechałam i znów zaraz musiałam wracać. Nawet spożywki nie ogarnęłam. Później w domu zrobiłam rozpindol, bo przesadzałam kwiaty i zabrakło mi z 15 minut by igarnąć ten cały burdel, ale musiałam wszystko rzucić, bo przecież beze mnie się dziecka nie da z wanny wyjąć i ubrać do spania. Ale jak nagadałam tżtowi, że nic nie mogę na spokojnie zrobić/skończyć bo się przyzwyczaił, że ogarniam bobasa na każde zawołanie to wziął ją chociaż i uśpił. Dziś też, a ja leżę ze starszą. Ale jakby młoda wyła to i tak bym musiała iść, bo jak się rozkręci wieczorem, to nie ma szans by tż uspokoił. Ja przyjdę, 5 sekund i spokój. Życie matki...

A to zbieranie mleka kiepsko mi idzie. Po 20-40 ml daję radę na raz, więc w sumie jedną porcję cały dzień zbieram. Jutro idę do pracy i dwie butle pójdą i znów bez zapasów jestem. Wkurza mnie to pierdzielenie się z takimi ilościami. A jeszcze tak nie dawno cyc jak Barbie i lało się ze mnie jak z kranu. Nawet moja starsza ostatnio jak spojrzała na właśnie co opróżnioną pierś to podsumowała: o mamo, ale ty masz DŁUGIEGO cycka!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 19:37   #4609
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Anuha znam ból przywiązania, bo ja targam młodzież wszędzie ze sobą. Ale jak już Tż jest w domu to ciągle mu wciskam Krzysia i nie reaguje jak płacze, a na "może głodny" idę do toalety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-15, 19:37   #4610
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Anuha, też mam ostatnio doła kp. Jak na złość mały też ostatnio cuduje przy butli, do tego dieta bez bmk, ehh
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:13   #4611
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
Hehe jabłuszko zetrzyj, też to słyszę

U nas marchewka, ziemniaczki i dynia poszła na początek. Rozszerzam trochę według starej szkoły bo po 4 miesiącu. I nie żałuję, że już zaczęłam. Naprawdę fajnie nam to idzie. Mała sama buzię otwiera do łyżeczki, nagram to kiedyś

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
A z jakiej formy kupujesz słoiczki? Próbujesz gotować też sama?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:22   #4612
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Z Gerbera

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Ale jak ktos daje ręce dziecku żeby się dźwigało z pozycji na plecach to już nie wypuścisz tego uchem

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
To bym powiedziała że swoje sobie niech dźwiga. I o odruchu pchania i ciągnięcia.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale to Wam dali ścisła listę co kiedy?
Ale ciekawe jak różnie. Najpierw gluten, później cytrusy . W Polsce to gluten dalej jako jakiś strach w rodzicach siedzi, cytrus to alergen... Spróbuj nakarmić przed. Albo kąpać na brzuszku, podpieraj głowę i niech się chlapię. Mam kolezanke ktora kładzie mate pod prysznicem. Na to dziecko.przed dziecko zabawki i prysznicem oblewa To nie Twoje dziecko to jest to co ja tu pisze. Robta co chceta to wasze dzieci

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Dawaliśmy ja na brzuch przy kąpaniu tez.
Uj wie, woda za gorąca,/ za zimna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:24   #4613
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
U nas ciągle szpital w domu ze starszą. Tż dziś poleciał po ibuprofen w tabletkach, bo już taki czasem spokojnie łykała, a ona sobie wymyśliła że nie połknie i musiał drugi raz dymać po syropek a jak jej gorączka spadła po tym to takiego speeda dostała, że sobie odbiła za dwa dni zamuły przeziębieniowej

Ja jakiegoś doła zaliczyłam w związku z przyspawaniem do bobasa. Wczoraj chciałam zakupy ogródkowe porobić i ledwo z domu wyszłam a już musiałam wracać, bo nie miałam zapasu mleka. Więc wróciłam, nakarmilam, pojechałam i znów zaraz musiałam wracać. Nawet spożywki nie ogarnęłam. Później w domu zrobiłam rozpindol, bo przesadzałam kwiaty i zabrakło mi z 15 minut by igarnąć ten cały burdel, ale musiałam wszystko rzucić, bo przecież beze mnie się dziecka nie da z wanny wyjąć i ubrać do spania. Ale jak nagadałam tżtowi, że nic nie mogę na spokojnie zrobić/skończyć bo się przyzwyczaił, że ogarniam bobasa na każde zawołanie to wziął ją chociaż i uśpił. Dziś też, a ja leżę ze starszą. Ale jakby młoda wyła to i tak bym musiała iść, bo jak się rozkręci wieczorem, to nie ma szans by tż uspokoił. Ja przyjdę, 5 sekund i spokój. Życie matki...

A to zbieranie mleka kiepsko mi idzie. Po 20-40 ml daję radę na raz, więc w sumie jedną porcję cały dzień zbieram. Jutro idę do pracy i dwie butle pójdą i znów bez zapasów jestem. Wkurza mnie to pierdzielenie się z takimi ilościami. A jeszcze tak nie dawno cyc jak Barbie i lało się ze mnie jak z kranu. Nawet moja starsza ostatnio jak spojrzała na właśnie co opróżnioną pierś to podsumowała: o mamo, ale ty masz DŁUGIEGO cycka!
Współczuję humoru i atrakcji około domowych!!!

Co do długiego to moja kuzynka własną matkę w wieku lat ok 2-3 zapytała kiedy ona też będzie miała takie wiszące cycki

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Anuha, też mam ostatnio doła kp. Jak na złość mały też ostatnio cuduje przy butli, do tego dieta bez bmk, ehh
Robiłaś prowokacje jakaś z bmk? Masz całkowicie wyeliminowane? Jak pzniej z rd? Dajesz od razu w ramach sprawdzenia czy nie?
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
To bym powiedziała że swoje sobie niech dźwiga. I o odruchu pchania i ciągnięcia. Dawaliśmy ja na brzuch przy kąpaniu tez.
Uj wie, woda za gorąca,/ za zimna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja pikole... Współczuję. Nie pomogę bo mój syn taki był... Darl jape więc kąpiel 2 minuty byle obmyc..

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

U nas pierwsza pobudka... Fakinszit co się dzieje jakiś gorszy czas. Ja zaraz się kładę bo jak znów edzie wstawala co godzinę to nie wyrobię...


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:25   #4614
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Ja dziś pierwszy raz sama wykapalam Majke na początku woda była za gorącą i musiałam pędem dolewać zimnej ale tak to chyba spoko mi poszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:40   #4615
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Sq, 2 tygodnie temu próbowałam, no i niestety ból brzucha, zielone kupki i suche placki na ciele. Rd mamy zacząć dopiero najwcześniej od 6 msc i jak to powiedziała pediatra: ostrożnie. Na razie jeszcze się nie edukowałam na ten temat.
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 21:30   #4616
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Hej. Dobry wieczór!
Ola dzisiaj odsypia wesele
Nawet w kościele przespała pół mszy. Szokiem jest to dla mnie.

Agadzie, akcja w windzie masakra. Ja generalnie nie boje się wind ale nie wiem czy bym po dłuższej chwili nie spanikowała. Dlatego ja jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam.

Kurczę, nie wiem o co chodzi, ale Olka nie lubi się kąpać. Albo za późno to robimy i jest głodnawa, albo mamy wodny regres. Dziś znowu był bek w wodzie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie spanikowałam tylko ze względu na małego. Nie mam klaustrofobii ale też bardzo niekomfortowo się czuję w małych zamkniętych pomieszczeniach, o jakichś jaskiniach, przełęczach, gdzieś gdzie jest ciasno itd mowy nie ma


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale to Wam dali ścisła listę co kiedy?
Ale ciekawe jak różnie. Najpierw gluten, później cytrusy . W Polsce to gluten dalej jako jakiś strach w rodzicach siedzi, cytrus to alergen... Spróbuj nakarmić przed. Albo kąpać na brzuszku, podpieraj głowę i niech się chlapię. Mam kolezanke ktora kładzie mate pod prysznicem. Na to dziecko.przed dziecko zabawki i prysznicem oblewa To nie Twoje dziecko to jest to co ja tu pisze. Robta co chceta to wasze dzieci

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Haha no, dostałam rozpiskę mniej więcej co kiedy kaszka na początek bezglutenowa, z glutenem od 6 miesiąca jakoś akurat z cytrusami tu jest tak że u nas krajowe, w co drugim ogródku rośnie drzewko pomarańczowe albo cytrynowe no i nawet te sprzedawane w sklepach nie są pryskane, przynajmniej te przeznaczone na sok ale jak najbardziej rozumiem obawy jeśli chodzi o podawanie cytrusów w krajach do których są importowane, bo to sporo chemii.

Taa, też dziś się dowiedziałam że najlepiej po 3 miesiącu dziecko trzymać na prosto i bez podpierania główki...ok, mala już coraz sztywniej trzyma ale uważam że to jeszcze nie czas na brak podtrzymywania główki. No na pewno nie u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 21:37   #4617
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Moja też już pobudke zaliczyła, ja nie wiem...

Agadzie u nas w pracy winda się notorycznie zacina, bo jest do 480 kg niby, ale raczej mniej wytrzymuje. I wystarczy że wejdzie 6 osób, w tym jakieś większe chłopy i stanie na bank. Ja sama dwa razy się zacięłam. Strasznie niekomfortowo, nie dość że sam stres zamknięcia na małej przestrzeni, lęk że spadnie, to jeszcze ciasnota i ci ludzie tak blisko, ramię w ramię, bo tam jakiś 1m na 1.5m może.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 21:49   #4618
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Moja też już pobudke zaliczyła, ja nie wiem...

Agadzie u nas w pracy winda się notorycznie zacina, bo jest do 480 kg niby, ale raczej mniej wytrzymuje. I wystarczy że wejdzie 6 osób, w tym jakieś większe chłopy i stanie na bank. Ja sama dwa razy się zacięłam. Strasznie niekomfortowo, nie dość że sam stres zamknięcia na małej przestrzeni, lęk że spadnie, to jeszcze ciasnota i ci ludzie tak blisko, ramię w ramię, bo tam jakiś 1m na 1.5m może.
O fak, też nieźle... Dobrze że sami swoi dzisiaj, bo jeśli chodzi o obcych ludzi to mam dość sporą przestrzeń osobistą i to już w ogóle meeega dyskomfort

Siedzę i wyszywam, fajny wzor znalazłam, będzie akurat do salonu albo na korytarz i nadrabiam przyjaciółki, jestem w połowie 13 sezonu, a 14 w trakcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 21:52   #4619
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Anuha, też mam ostatnio doła kp. Jak na złość mały też ostatnio cuduje przy butli, do tego dieta bez bmk, ehh
U nas masakra z tym karmieniem Ja już nie wiem, czasem to widzę, że jest te mleko II fazy, ale że leci wolniej, a nie co łyk, to mały cuduje, wypuszcza cycka, znów łapie i tak dopóki się mocno nie wkurzy. Ale czasem ssie i nic nie leci️ Tak się dziś wieczorem strasznie rozryczał, że miałam ochotę do niego dołączyć Oddałam tż i poszłam robić mm. A tu butelka niewysterylizowana, więc włączyłam i wodę zagotowałam, ale postanowiłam jeszcze raz spróbować przystawić, to tż włączył mu na telefonie bajkę taką kontrastową i patrząc na bajkę zjadł.
Ja już nie wiem co z tym moim mlekiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 04:36   #4620
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Majowe mamy 2019, cz. 8

Buuu, u nas pobudka o 5(( próbuję nakarmić żeby jeszcze pospal ale póki co bez efektów:/ dla mnie jeszcze niedawno 7 to było jak noc ;dd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-20 07:43:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.