Jestem dziwny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-11, 22:18   #1
Regularone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2

Jestem dziwny?


Czesc wszystkim.

Od 10 lat jestem zonaty. Mam cudowna coreczke, kochajaca zone.

Problem tkwi w tym, ze moj poziom zainteresowania przyjemnosciami cielesnymi jest o niebo wyzszy niz u mojej zony. Ona kompletnie na nic nie ma ochoty. Ostatnio propobowalem ze moze kupil bym jej fajne majtki z victorias secret, to oczywiscie nie chciala. Chcialbym jakies gadzety erotyczne pokupowac.... Ale po co....

Kurde co sie dzieje. Oboje mamy po 35lat.

Czasami sobie myale, ze zdrada jest czyms nieuniknionym...

Naprawdę chcialbym zeby miala tyle ochoty co ja. Moglbym ja calymi dniami i nocami zaspokajac... Ale niestety nie ma czego zaspokajac...



Jakies sugestie? Pomysly? Odczucia?
Regularone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 01:06   #2
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez Regularone Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim.

Od 10 lat jestem zonaty. Mam cudowna coreczke, kochajaca zone.

Problem tkwi w tym, ze moj poziom zainteresowania przyjemnosciami cielesnymi jest o niebo wyzszy niz u mojej zony. Ona kompletnie na nic nie ma ochoty. Ostatnio propobowalem ze moze kupil bym jej fajne majtki z victorias secret, to oczywiscie nie chciala. Chcialbym jakies gadzety erotyczne pokupowac.... Ale po co....

Kurde co sie dzieje. Oboje mamy po 35lat.

Czasami sobie myale, ze zdrada jest czyms nieuniknionym...

Naprawdę chcialbym zeby miala tyle ochoty co ja. Moglbym ja calymi dniami i nocami zaspokajac... Ale niestety nie ma czego zaspokajac...



Jakies sugestie? Pomysly? Odczucia?

Jak ją zdradzisz to znaczy, że jesteś zwykłym skur...

Pogadaj ze swoją żoną, może ma jakies problemy. Zainteresowałeś się tym chociaż przez chwilę? Pomagasz jej przy córce? Pomagasz przy obowiązkach domowych? Zona pracuje? A jesli żona nic nie będzie chciała z tą sytuacją zrobić to się z nią rozwiedź, ale na pewno nie zdradzaj, bo to największe świństwo jakie można zrobić drugiej osobie.
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 09:27   #3
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: Jestem dziwny?

raising_hope
Oczywiście, że powinien przede wszystkim pogadać. Powiedzieć jej o swoich uczuciach, potrzebach, zapytać, o co chodzi? Spróbować to naprawić.
Z drugiej strony dla mnie niezrozumiała jest postawa kobiety, która odmawia partnerowi seksu, ale wymaga wierności...

Problem z małżeństwem monogamicznym polega na tym, że ludzie wiążą się w pary teoretycznie na całe życie. Czasem coś nie gra już na początku. Ale czasem mija 10, 20 lat i okazuje się, że są wspólne dzieci, dom, majątek, nawet przyjaźń i dobre relacje, a nie ma seksu. I np. jedna strona bardzo tego potrzebuje, a druga nie chce. I co wtedy??? Zwróćmy uwagę, że rozwiązań dobrych tutaj nie ma. Zarówno rozstanie, jak i zdrada albo "otwarcie" związku ma swoje złe i bardzo złe strony. Co robić, kurde???
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 11:09   #4
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jestem dziwny?

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87324212]Jak ją zdradzisz to znaczy, że jesteś zwykłym skur...

Pogadaj ze swoją żoną, może ma jakies problemy. Zainteresowałeś się tym chociaż przez chwilę? Pomagasz jej przy córce? Pomagasz przy obowiązkach domowych? Zona pracuje? A jesli żona nic nie będzie chciała z tą sytuacją zrobić to się z nią rozwiedź, ale na pewno nie zdradzaj, bo to największe świństwo jakie można zrobić drugiej osobie.[/QUOTE]

Wyjdź za mąż, weź kredyt z mężem na dom, miej dzieci i sama się rozwiedź. Co Ty w ogóle gadasz. Twoje porady są o kant pupy potłuc.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 11:43   #5
Karibati
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 273
Dot.: Jestem dziwny?

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87324212]Jak ją zdradzisz to znaczy, że jesteś zwykłym skur...
[/QUOTE]
A sprecyzował, że to on zdradzi(ł)?

A sytuacja faktycznie dziwna. W tym wieku raczej kobiety mają większe potrzeby niż mężczyźni.
Karibati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 12:30   #6
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez Karibati Pokaż wiadomość
A sprecyzował, że to on zdradzi(ł)?

A sytuacja faktycznie dziwna. W tym wieku raczej kobiety mają większe potrzeby niż mężczyźni.
Tak, o ile dany mężczyzna je pociąga i zadowala.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 12:40   #7
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jestem dziwny?

Żona bierze tabletki anty? Może ma jakiś inny problem zdrowotny lub psychiczny? Może jest przepracowana? Może Ty się jakoś zmieniłeś i nie pociągasz jej jak wcześniej? Przyczyn może być całe mnóstwo.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-12, 14:17   #8
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Wyjdź za mąż, weź kredyt z mężem na dom, miej dzieci i sama się rozwiedź. Co Ty w ogóle gadasz. Twoje porady są o kant pupy potłuc.
Jak ktoś chce to się rozwiedzie i nic to nie zatrzyma.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 15:34   #9
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Wyjdź za mąż, weź kredyt z mężem na dom, miej dzieci i sama się rozwiedź. Co Ty w ogóle gadasz. Twoje porady są o kant pupy potłuc.
Przeciez to byla dobra rada.
raising_hope ma racje - powinien pogadac z zona, zorientowac sie najpierw w czym lezy problem. Moze sie okazac, ze po prostu sa niedobrani seksualnie i wtedy co? Nie moga podjac decyzji o rozwodzie, bo maja kredyt na dom?
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 15:39   #10
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez FALLinLOVE Pokaż wiadomość
Przeciez to byla dobra rada.
raising_hope ma racje - powinien pogadac z zona, zorientowac sie najpierw w czym lezy problem. Moze sie okazac, ze po prostu sa niedobrani seksualnie i wtedy co? Nie moga podjac decyzji o rozwodzie, bo maja kredyt na dom?
Jak sobie we dwójkę ustalą, że to będzie najlepsze dla nich, także finansowo i dla dzieciaka, to super.
Doskonale jednak wiesz, że nie o to chodziło. Rozwód to ostateczność. Po drodze jest masa innych opcji. Tak, seks z inną to też jedna z nich.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-11-12 o 15:40
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-12, 19:08   #11
nevina
Raczkowanie
 
Avatar nevina
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 234
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Jak sobie we dwójkę ustalą, że to będzie najlepsze dla nich, także finansowo i dla dzieciaka, to super.
Doskonale jednak wiesz, że nie o to chodziło. Rozwód to ostateczność. Po drodze jest masa innych opcji. Tak, seks z inną to też jedna z nich.
Wyczuwam, że zaraz zrobi się z tego n-ty wątek o zdradach XD
prowokatorze
nevina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-13, 12:19   #12
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez nevina Pokaż wiadomość
Wyczuwam, że zaraz zrobi się z tego n-ty wątek o zdradach XD
prowokatorze
Na razie Ty robisz offtop.

Myśleliście o poradni? Żona zawsze taka była? Rozmowa, rozmowa i kompromis. Do szczęśliwej relacji potrzeba dwojga ludzi. Jeśli żona ma gdzieś potrzeby męża, które on jasno komunikuje, nie stara się, to mają tkwić w tej relacji i być nieszczęśliwi?
Zdrada jest podła, ale czy podłe nie jest zachowanie żony?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 13:13   #13
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Na razie Ty robisz offtop.

Myśleliście o poradni? Żona zawsze taka była? Rozmowa, rozmowa i kompromis. Do szczęśliwej relacji potrzeba dwojga ludzi. Jeśli żona ma gdzieś potrzeby męża, które on jasno komunikuje, nie stara się, to mają tkwić w tej relacji i być nieszczęśliwi?
Zdrada jest podła, ale czy podłe nie jest zachowanie żony?
Nie.

To zalezy z czego wynika i jakie ma podloze. Skad wiesz, ze zachowanie zony jest podle? Jesl nie czuje potrzeby zblizen to cos jest na rzeczy: moze ma jakies problemy, o ktorych nie mowi? moze ma problemy zdrowotne powodujace spadek libido? moze jest zmeczon/sfrustrowana? a moze po prostu ma bardzo niskie libido.

W zadnym z tych przypadkow jej zachowanie (moim zdaniem) nie jest podle...

Podlym natomiast na pewno bedzie jesli partner zdradzi ja zamiast proby dowiedzenia sie co sie dzieje i naprawienia tego lub decyzji o zakonczeniu zwiazku.
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 15:05   #14
Jimmy_Markum
Raczkowanie
 
Avatar Jimmy_Markum
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Na razie Ty robisz offtop.

Jeśli żona ma gdzieś potrzeby męża, które on jasno komunikuje, nie stara się, to mają tkwić w tej relacji i być nieszczęśliwi?
Zdrada jest podła, ale czy podłe nie jest zachowanie żony?

Offtopem jest również nic nie wnosząca dyskusja na temat tego jak by tu ocenić żonę tego ziomeczka. No to w końcu jest podła, czy nie? Warto ją zdradzić, czy nie? A sama zdrada to jest dobra, czy jest zła?


Autorze - o ile nie jesteś obiema osobami, o - co jasne, różnych nickach, które zakładają tu dzisiaj wątek o "cielesności", pierwszy, za którym niesie się w moim odczuciu jakaś propozycja i ten, w którym clou jest to, że nie spełniasz się seksualnie z małżonką, radzę Ci podjąć wszelkie, ale bardziej kreatywne próby niż te, które podjąłeś. Wydaje mi się też, że "nie czas żałować róż, kiedy płoną kolce" i skoro Waszego seksu nie ma w ogóle, nie wyskakuj tej biednej kobiecie z gadżetami erotycznymi, bo sukcesu w ten sposób nie odniesiesz.
Wydaje mi się, że szczera rozmowa jest tu podstawą. Jeśli w Waszym związku szczera rozmowa to jakiś problem, to jest to kolejny znak, że problem jest z całym związkiem, a nie tylko z seksem.

Zdrada to ostatnie na co bym się osobiście zdecydował.
__________________

Ludzie ludziom
Łamią serca,
Kości

Ze skór obdzierają
I z resztek godności

Gdy zmieszają z błotem
- doklejają łatki
I tak poszarpanych
Pakują w szufladki

Ludzie na ludzi
Patrzą dziś
Chłodniej

Bo trudniej zrozumieć
A zaszczuć

Wygodniej
Jimmy_Markum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 16:47   #15
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Na razie Ty robisz offtop.

Myśleliście o poradni? Żona zawsze taka była? Rozmowa, rozmowa i kompromis. Do szczęśliwej relacji potrzeba dwojga ludzi. Jeśli żona ma gdzieś potrzeby męża, które on jasno komunikuje, nie stara się, to mają tkwić w tej relacji i być nieszczęśliwi?
Zdrada jest podła, ale czy podłe nie jest zachowanie żony?
zależy z czego wynika to zachowanie. Jeśli tkwi w tym związku niekochajac autora, to jest to podłe, ale jeśli ma np. jakieś problemy itd. i dlatego jest ja jest, to nie na w tym nic z bycia podla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-11-13 o 16:49
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 20:21   #16
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jestem dziwny?

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87329080]zależy z czego wynika to zachowanie. Jeśli tkwi w tym związku niekochajac autora, to jest to podłe, ale jeśli ma np. jakieś problemy itd. i dlatego jest ja jest, to nie na w tym nic z bycia podla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Tak, dlatego najpierw napisałam ROZMOWA.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 20:56   #17
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Tak, dlatego najpierw napisałam ROZMOWA.
:,yes:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 07:23   #18
Regularone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 2
Dot.: Jestem dziwny?

Witam ponownie.

Nie jestem obiema osobami naraz i nie robie sobie z was zartow. Sytuacja jest w pełni realna.

Jesli chodzi o zdrade to predzej sie rozwiode niz zdradze. Mowienie o zdradzie to bylo tylko takie przemyslenie w odniesieniu do takiej sytuacji jaka ja mam.

Co do umiejetnosci zaspokajania to zdecydowanie potrafie swoja zone zaspokoic i to nie ulega watpliwosciom.

Ona jest naprawde cudowna, kochajaca i troskliwa zona/mama. Jedynie co to w sypialni jest troche... Zimno...

---------- Dopisano o 07:21 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Rozwod tez nie wchodzi w gre, bo nie pozwole zeby moja coreczka cierpiala przeze mnie

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:21 ----------

Prosze o zamknięcie tematu
Regularone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 12:49   #19
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Wyjdź za mąż, weź kredyt z mężem na dom, miej dzieci i sama się rozwiedź. Co Ty w ogóle gadasz. Twoje porady są o kant pupy potłuc.
Zgadzam się, przedmowcą.

Autorze, a powiedziałeś jej to wszystko, co tu napisałeś?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-14, 13:17   #20
Jimmy_Markum
Raczkowanie
 
Avatar Jimmy_Markum
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem dziwny?

Rozmowa. Czyni cuda.
Seks to, wbrew temu co się utarło twierdzić, jednak nie wszystko.
Trudno to sobie wyobrazić, ale istnieją małżeństwa gdzie seksu jest jak na lekarstwo, a miłości i zrozumienia bardzo dużo.

Wasz problem to to, że Twoje potrzeby są wielkie, a jej nikłe.

Zdrada jest jednak ostatnią rzeczą. Zresztą zdradziłbyś dwie kobiety - i żonę i córkę. Wszystko jest lepsze, nawet wieczna, radosna masturbacja.
__________________

Ludzie ludziom
Łamią serca,
Kości

Ze skór obdzierają
I z resztek godności

Gdy zmieszają z błotem
- doklejają łatki
I tak poszarpanych
Pakują w szufladki

Ludzie na ludzi
Patrzą dziś
Chłodniej

Bo trudniej zrozumieć
A zaszczuć

Wygodniej
Jimmy_Markum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 13:31   #21
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez Jimmy_Markum Pokaż wiadomość
Rozmowa. Czyni cuda.
Seks to, wbrew temu co się utarło twierdzić, jednak nie wszystko.
Trudno to sobie wyobrazić, ale istnieją małżeństwa gdzie seksu jest jak na lekarstwo, a miłości i zrozumienia bardzo dużo.

Wasz problem to to, że Twoje potrzeby są wielkie, a jej nikłe.

Zdrada jest jednak ostatnią rzeczą. Zresztą zdradziłbyś dwie kobiety - i żonę i córkę. Wszystko jest lepsze, nawet wieczna, radosna masturbacja.
Możesz wyjaśnić co takiego w takim skoku w bok jest tak strasznego, ze nawet córce wyrządza się krzywdę niczym z patologicznej, alkoholowej rodziny? Tylko błagam, bez tego przerośniętego patosu i lania wody z używaniem takich słów jak: „zawsze”, „nigdy”, „wszyscy”, „nikt”.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 14:05   #22
Jimmy_Markum
Raczkowanie
 
Avatar Jimmy_Markum
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem dziwny?

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Możesz wyjaśnić co takiego w takim skoku w bok jest tak strasznego, ze nawet córce wyrządza się krzywdę niczym z patologicznej, alkoholowej rodziny? Tylko błagam, bez tego przerośniętego patosu i lania wody z używaniem takich słów jak: „zawsze”, „nigdy”, „wszyscy”, „nikt”.

Zadajesz mi pytanie, po czym próbujesz wyznaczyć granice w ramach których mam się poruszać? Prrrroszę Cię.



W skoku w bok jest to straszne, że o ile Tobie to, że Twoje ukochana przyprawia Ci rogi (w taki sposób, że o tym nie wiesz - bez cuckoldów i innych ciekawostek, o których pewnie chętnie byś opowiedział) nie przeszkadza, to istnieje bardzo duża szansa, że jego żonie będzie przeszkadzać. Istnieje też duża szansa, że będzie ona to wiązać z takimi hasłami jak "zaufanie", "emocje", "bezpieczeństwo", "miłość" i innymi o podobnej konotacji. Istnieje też duża szansa, że dla dziecka te pojęcia mają jeszcze szersze i jeszcze wyrazistsze znaczenie. Kochana córeczka może być tak wychowana, że rodzina jest rzeczą świętą i nienaruszalną. Istnieje taka realna szansa. Oczywiście może się okazać, że tak nie jest (choć śmiem wątpić, ponieważ autor tematu, wyraźnie podkreśla i akcentuje wartości z tego właśnie woreczka) , ale choćbyś nie wiem jak się zapierał - istnieje na to spora szansa.
Jeśli więc mamy do dyspozycji działanie , które być może wyjdzie wszystkim na dobre, a być może wszystko solidarnie spie**oli, moją radą dla tego faceta jest wybrać inne, o którym wiemy z pewnością, że nie niesie ryzyka wyrządzenia podobnych szkód, a przynajmniej zaniechać go do czasu, kiedy wyczerpiemy wszelkie inne, bezpieczniejsze możliwości.





I naprawdę nie ma znaczenia, że dla Ciebie te rzeczy nie są ważne, nie ma znaczenia, że Ty skoków w bok nie oceniasz źle, albo rozumiesz je inaczej. Nie ma też znaczenia, że Ty swoje dzieci wychowałbyś inaczej, masz inny pogląd na wychowanie. Nie ma znaczenia też to, że bardzo chciałbyś żeby gość podjął taką decyzję, bo strasznie Cię te tematy kręcą. Nie mają znaczenia też Twoje doświadczenia i opowieści o przygodach łożkowych. Twoje porównanie do patologii, którą łączysz z alkoholem również nie ma znaczenia.
__________________

Ludzie ludziom
Łamią serca,
Kości

Ze skór obdzierają
I z resztek godności

Gdy zmieszają z błotem
- doklejają łatki
I tak poszarpanych
Pakują w szufladki

Ludzie na ludzi
Patrzą dziś
Chłodniej

Bo trudniej zrozumieć
A zaszczuć

Wygodniej

Edytowane przez Jimmy_Markum
Czas edycji: 2019-11-15 o 10:02
Jimmy_Markum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 20:23   #23
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jestem dziwny?

Niech żona się przebada. Zwłaszcza problemy z tarczycą albo psychiczne mogą obniżać libido. Jeśli okaże się zdrowa to warto iść razem do seksuologa. A jak nie widzi problemu i nie będzie chciała współpracować to pozostaje ci zaakceptować stan rzeczy albo rozstać się. Ja nie widzę nic złego w rozwodzie. Jak rodzice potrafią się odpowiedzialnie dogadać to nawet lepiej dla dziecka niż żyć wśród frustracji i wzajemnych pretensji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 22:22   #24
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 132
Dot.: Jestem dziwny?

Regularone
Czy rozmawiałeś z żoną?
Ja mam wrażenie, że często jest tak, iż łatwiej wyżalić się anonimowo na forum i rozważać zdradę, niż szczerze porozmawiać z najbliższą osobą. Ludzie bywają w tym temacie bardzo zamknięci. Nikt ich nie uczył rozmawiać o seksie. Temat się przemilczało w domu rodzinnym, przemilcza się w związkach partnerskich.
4eb44714e364cc1ff9389dbba04b7aef6c7662a4_5f35c5f27daee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-15, 09:12   #25
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jestem dziwny?

Autorze,
A jak było na początku i w pierwszych latach związku?

Jak przebiegła rozmowa? Czy żona chce coś z tym robić, czy nie widzi potrzeby zmiany, chociaż ty czujesz się nieszczęśliwy i zawiedziony?

Czy wie, jak to dla ciebie ważne, i to nie tylko z powodu Twojego pożądania, ale dlatego, że nie daje ci szansy, byś ją mógł uszczęśliwić w ten sposób?

Jeśli ona nie chce podjąć się wysiłku, by naprawić tę sferę życia, to masz 3 wyjscia:

1. Zacisnąć zęby, zrezygnować z bardzo ważnej dla ciebie sfery życia i wmawiać sobie, że ważna nie jest. Z tym, że twoja rezygnacja i poczucie żalu będzie narastać, co odbije się na atmosferze w rodzinie na pewno.

2. Rozstać się po rozmowach o przyczynach takiej decyzji i daniu jej szansy na przemyślenie, czy jednak chce próbować coś zmieniać, jeśli alternatywą jest rozstanie.

2. Zostać w związku, który zaspokaja inne twoje potrzeby oraz potrzeby zony i corki, a zaspokojenia potrzeb seksualnych poszukać sobie dyskretnie poza domem.

Wybór należy do Ciebie. Zastanów się, co najlepsze dla ciebie i co będzie dla ciebie,żony i córki największą, a co najmniejszą katastrofą.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 07:31   #26
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Jestem dziwny?

Autorze, odezwiesz się jeszcze?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-16 07:31:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.