Mamy sierpniowe 2019 cz.2 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-07, 08:59   #4231
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Travis, a jakiś monitoring?

Jakaś wysypka się zrobiła mojemu dziecku. Dziwna, bo taki wąski paseczek od łopatki, do łokcia prawie. Pediatra dopiero jutro, ale nic mu nie dolega innego, to bez spiny na razie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 09:17   #4232
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

W teori wszystko pięknie, regalia sa inne

Monitoring brak, to mala waska ulica osiedlowa.

Martynka, tak to violia, opis ciezarowki mam natomiast firma ktora ja zarzadza sama ma sprawdzic kamera ciezarowek ktore tego dnia byly tu I rejestracji mi nie poda musze polegac na ich uczciwosci

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 19:41   #4233
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Byłam u ortopedy. Powiedział, ze prawdopodobnie mam wypukline na kręgosłupie czy coś takiego. Dostałam skierowanie na rezonans magnetyczny i po nim mam wrócić do tego lekarza. Jeżeli się potwierdzi jego przypuszczenie, to dostanę skierowanie na rehabilitacje.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 04:06   #4234
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Jestesmy w polsce!
Samotna wyprawa z malym z UK dio pl to bylo troche wyzwanie, na szczescuie byl mega grzeczny

Jestem tu niecale 12h a juz padolo pytanie czemu nie daje mu wody herbartek I soczkow oraz ze BLW obciazy uklad pokarmowy, papki lepsze I marchewke to moge w sumie juz dajcie mi sile!
No I jak to ja Cole pije, mleko bedzie niedobre

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 05:39   #4235
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Gazowane będzie

My sprzedajemy wózek i nie wiem w sumie co teraz. Nie odpowiada mi żadna spacerówka z przekladanym siedziskiem, a na taką przodem do kierunku jazdy jest chyba jeszcze za mała... No ale póki co nie ma co rozkminiac bo w spacerówce też nie jest zbyt zadowolona. Nie ma takiej histerii jak w gondoli ale też płacze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 17:13   #4236
mononoke
Raczkowanie
 
Avatar mononoke
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 268
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
No I jak to ja Cole pije, mleko bedzie niedobre
Ja też piję colę, i kawę! Mój brat się dziwił na tę kawę, twierdzi, że 10 lat temu, gdy jego dzieci były małe, kawa była absolutnie zakazana. Na szczęście co do żywienia nikt nic nie mówi, nie sugeruje. Jedynie mama zapytała, kiedy zacznę rozszerzać dietę. Na informację, że po skończonym 6. miesiącu, bo tak zaleca WHO, tylko kiwnęła głową.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Komm in mein Boot
ein Sturm kommt auf
und es wird Nacht
mononoke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 14:24   #4237
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mojemu dziecku popsuło się spanie... zawsze tak było, że w dzień nie dała się odłożyć - wszystkie drzemki ma u mnie na rękach. Przyzwyczaiłam się i oglądam w tym czasie seriale. Ale wieczorem po kąpieli normalnie ją odkladalam, spała ładnie w łóżeczku. Czasem jak w nocy bardzo marudzila to brałam ją do łóżka, ale to sporadycznie. A teraz masakra, w nocy śpi tylko i wyłącznie z nami w łóżku. O ile to nie problem, to nie mam co z nią zrobić wieczorem... idzie spać o 19:30, ale przecież łóżeczko parzy. Muszę ją trzymać do tej 22-23 aż sama nie pójdę spać bo nie daje się nigdzie odłożyć. Próbowałam uspac ją w łóżku i iść ale jak nie śpię obok to się budzi po 10 minutach. Juz mi ręce opadają.

Sprzedałam wózek 2w1. Ulzylo mi, daremny był. Zamówiłam spacerówke. Ciekawe, czy moje dziecko będzie w ogole chciało w niej jeździć bo jest całkowicie anty-wozkowa, tylko chusta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-13, 16:42   #4238
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Aneta, spróbuj może w pobliżu zostawić swoją koszulkę czy piżamę- może da się oszukać, bo potrzebuje zapachu tylko?
W je w nocy równo co 3h, a w dzień dziubdzia co 2,5h.. wolałabym jednak, zeby w dzien jadł więcej niż w nocy.
Ale dzisiaj jest słodkim bobaskiem ma gdzieś zabawki i bawi się cały dzień stopami i pieluszką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-13, 18:04   #4239
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Kiedyś już tak robiłam, ale podczas drzemek w ciągu dnia. Nic to nie dało kompletnie ale w sumie sporo czasu minęło, spróbuję. Może akurat się uda.

To akurat pod względem karmień nocnych nie narzekam. Teraz jak śpi z nami to się budzi zazwyczaj tylko raz tak o 2-3. Ale to się zmienia jak w kalejdoskopie więc się nie nastawiam, że tak zostanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 10:59   #4240
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Moj wczoraj przesiadl sie z gondoli do spacerowki, bo juz brakowalo miejsca. Nawet szczesliwy jest z tego powodu, bo nie lubi lezec na plasko. W gondoli bylo podnoszone oparcie, ale inaczej sie ukladal i zsuwal sie z niego.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 11:33   #4241
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mi jutro przyjdzie spacerówka ale nie liczę, że moja mała będzie chciała w niej jeździć. Też właśnie na płasko leżeć nie lubi. A jeszcze nie siedzi więc inaczej jej nie dam... pewnie dopiero jak usiądzie to będzie chciała jeździć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-15, 18:10   #4242
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ło jezu.... ale mi dziecko wysypało... i siedze i zastanawiam sie co takiego zeżarłam i przychodzi mi do głowy ser pleśniowy... tak czy siak zaczynam życie bez mleka i zobaczymy. Chcialam zaczac rd, no ale raczej poczekam, bo nie bedzie widac czy cos innego go uczula.
I na dodatek nadal nie robi obrotow, wiec musze go skonsultować z fizjo. A jak by tego bylo malo, za tydzien idziemy na plukanie kanalika łzowego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 18:38   #4243
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

O kurczę, to faktycznie lepiej się wstrzymać. Ja planuję rozszerzać gdzieś za miesiąc dopiero.

Faktycznie lepiej skonsultować. Moja mała zaczyna pelzac. Jeszcze dość pokracznie, tak bardziej po swojemu i szybko się męczy, ale trochę się przemieszcza.
Za to noce bez zmian. Codziennie próbuję ją odłożyć do łóżeczka i codziennie zaczyna wtedy przeraźliwie płakać. Kładę do łóżka to śpi jak kamień.

Przyszła mi dziś spacerówka. Jest cudowna jutro testujemy. Chociaż czuję, że dziecko nie będzie zachwycone tak jak ja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 09:51   #4244
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Aneta, u mnie 3 ostatnie noce wyglądały podobnie i spał z nami. Myslalam, ze to przez to uczulenie, ze go swędzi, ale wygląda na to, że go wysypało, bo ząbkuje. Dziąsła ma czerwone tak konkretnie. Może u was podobnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 12:48   #4245
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Aneta, u mnie 3 ostatnie noce wyglądały podobnie i spał z nami. Myslalam, ze to przez to uczulenie, ze go swędzi, ale wygląda na to, że go wysypało, bo ząbkuje. Dziąsła ma czerwone tak konkretnie. Może u was podobnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie go wysypalo? W okolicy ust? To na 99% wysypka od sliny. Moj ma okropna, czesto przecieram wacikiem nasaczonym woda. Raz nawet szyja mu sie odparzyla prawie do krwi a sliniaki zmieniam chyba co godzine.
Dziwne mi to bylo, jak napisalas o wysypce od sera plesniowego, bo nabial, to nabial, juz wczesniej by go wysypalo, nawet gdy zwykly ser czy jogurt zjadlas.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 13:08   #4246
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

No wlasnie... a ja sery żółte i jogurt naturalny jadłam normalnie. Sery plesniowe podobno zawieraja duzo histaminy i mogą no dawać taką fałszywą alergię.
Wysypane miał takimi drobnymi krosteczkami całe plecy, troche brzuszek i rece. No i bordowe gorące poliki. Zeszło już w większości, bierze kropelki antyalergiczne.
Wysypka od śliny to inna bajka, przecieram wodą, smaruje czasem czymś i totalnie sie tym nie przejmuje. Swoją drogą, to moje dziecko nie ślini się "na zewnątrz". Połyka ślinę aż się krztusi, albo wyciera mordkę stopą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 14:16   #4247
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Shiz raczej nie. Wprawdzie mała się przeraźliwie ślini już od dawna, ale codziennie zaglądam jej w paszczę i nic nie wskazuje na zęby.

Wózek dalej nie przetestowany :/ 2 dni bylo u mnie tragiczne powietrze, nie wychodziłam w ogóle na spacer. Dziś rano chwilkę było ok więc szybko poleciałam póki się nie popsuło. Ale tak jak zawsze w chuście, bo zależało mi żeby pochodzić trochę skoro już dwa dni nie wychodzilysmy, poza tym musiałam wejść do sklepu. A z wózkiem mogło się okazać, że za 5 minut bym leciała do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 14:40   #4248
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
No wlasnie... a ja sery żółte i jogurt naturalny jadłam normalnie. Sery plesniowe podobno zawieraja duzo histaminy i mogą no dawać taką fałszywą alergię.
Wysypane miał takimi drobnymi krosteczkami całe plecy, troche brzuszek i rece. No i bordowe gorące poliki. Zeszło już w większości, bierze kropelki antyalergiczne.
Wysypka od śliny to inna bajka, przecieram wodą, smaruje czasem czymś i totalnie sie tym nie przejmuje. Swoją drogą, to moje dziecko nie ślini się "na zewnątrz". Połyka ślinę aż się krztusi, albo wyciera mordkę stopą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Falszywa alergie to tak, ale wtedy wystarczy zrezygnowac jedynie z tego typu jedzenia a nie wszystkich produktow mlecznych.
Moj ma bordowe poliki wlasnie od sliny i wpychania do buzi sliniakow, bo trze sobie przy tym poliki. A krztusi sie tez dosyc czesto, ale tylko jak lezy. Jesli "siedzi", to slina wylatuje na zewnatrz.
Dzisiaj ma jakies ataki placzu. Nie wiem czy to zeby czy cos innego. On objawy zabkowania ma od dawna, ale dziasla wygladaja normalnie, wiec jeszcze troche pewnie minie, zanim cos sie przebije.
W koncu dotarla poduszka ortopedyczna na znieksztalcona glowke. Mam nadzieje, ze pomoze
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 21:16   #4249
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Dam mu ze 3 tygodnie i chyba zeżrę jakiś jogurt i sprawdzę czy to faktycznie alergia, czy zęby czy cholera wie co
U znajomych, ta poduszka szybko pomogła ich synkowi, oby i u Ciebie tak działała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 21:18   #4250
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

My walczymy z odparzeniami na szyi. Wczoraj jeszcze sie tam zadrapal I az do krwi zasypuje maka ziemniaczana, pilnuje by sie nie slinil, przemywam rumiankiem a I tak mamy ten problem juz 6 tyg

Jeszcze tydzien I wracam do uk... Odzwyczailam sie mieszkac u rodzicow

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 13:29   #4251
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Mojemu też się szyja odparza, cały czas po prawej stronie tylko. U nas pomaga smarowanie bephantenem.
Mój mąż obronił doktorat w piątek jedziemy właśnie na obiad rodzinny- niespodziankę. Powiedzialam mu ze jedziemy do moich rodzicow i tyyyle sie nagadal, ze po co wozek, ciemno bedzie, duzo miejsca zajmie i wogole

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 14:09   #4252
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Gratulacje dla męża

Ja dziś byłam z małą pierwszy raz w nowym wózku i jestem zachwycona. I o dziwo moje dziecko też W gondoli wcale nie chciała jeździć, spacerówke z zestawu 2w1 użyliśmy raz, ale kiepsko się prowadziło. Poza tym mała w niej trochę marudziła a na koniec już płakała. A dziś nic zasnęła, a po przebudzeniu sobie zaczęła gadać. Ulżyło mi. Chusta jest fajna, ale ma też jednak minusy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 20:27   #4253
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Moim maluchom tez się szyja odparza i pachy. Smarowane sudocremem i w max 2 dni schodzi wtedy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 09:52   #4254
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
My walczymy z odparzeniami na szyi. Wczoraj jeszcze sie tam zadrapal I az do krwi zasypuje maka ziemniaczana, pilnuje by sie nie slinil, przemywam rumiankiem a I tak mamy ten problem juz 6 tyg

Jeszcze tydzien I wracam do uk... Odzwyczailam sie mieszkac u rodzicow

Sent from my I3312 using Tapatalk
Probowalas sudocrem? Jesli tak i nie pomaga, to kup metanium, jak wrocisz do UK. To chyba z kazdym odparzeniem sobie radzi.
U nas zeszlo po sudocremie.
Musze dzisiaj kupuc wazeline, bo przy buzi nie da sie niczym mocnym wysmarowac (zeby sobie tego raczkami do buzi nie przeniosl) a juz prawie do zywego slina go odparzyla.

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Dam mu ze 3 tygodnie i chyba zeżrę jakiś jogurt i sprawdzę czy to faktycznie alergia, czy zęby czy cholera wie co
U znajomych, ta poduszka szybko pomogła ich synkowi, oby i u Ciebie tak działała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytalam, ze te poduszki pomagaja, ale moj maly ma juz pol roku, wiec nie spodziewam sie mega efektow. Oby chociaz troche pomoglo, to bede zadowolona. Na szczescie spi na niej bez problemu.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 12:12   #4255
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Musze dzisiaj kupuc wazeline, bo przy buzi nie da sie niczym mocnym wysmarowac (zeby sobie tego raczkami do buzi nie przeniosl) a juz prawie do zywego slina go odparzyla.
A może lanolina? Zabezpieczy, nawilży i skoro do karmienia się nie zmywa jej z sutków, to chyba nie może szkodzić.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 12:14   #4256
Wiedzminkaa
Rozeznanie
 
Avatar Wiedzminkaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 937
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Ostatnio na szczepieniu pediatra kazała synkowi zrobić USG główki. Dzisiaj na nim byliśmy. Radiolog mówiła, ze coś się u młodego na główce za szybko zrosło. Prawdopodobnie potrzebny będzie neurolog, może tez chirurg. Wspominała coś jeszcze o jakimś specjaliście ze śląska.
Jutro mamy odebrać dokładny wynik i z nim musimy wrócić do pediatry, a ona nas pokieruje dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Wiedzminkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 13:45   #4257
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Ło jezu.... ale mi dziecko wysypało... i siedze i zastanawiam sie co takiego zeżarłam i przychodzi mi do głowy ser pleśniowy... tak czy siak zaczynam życie bez mleka i zobaczymy. Chcialam zaczac rd, no ale raczej poczekam, bo nie bedzie widac czy cos innego go uczula.
I na dodatek nadal nie robi obrotow, wiec musze go skonsultować z fizjo. A jak by tego bylo malo, za tydzien idziemy na plukanie kanalika łzowego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też jeszcze się nie obraca, ale dopóki mu nie minie 6.5 miesiąca to nie zamierzam się martwić każdy we własnym tempie niech się rozwija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Ostatnio na szczepieniu pediatra kazała synkowi zrobić USG główki. Dzisiaj na nim byliśmy. Radiolog mówiła, ze coś się u młodego na główce za szybko zrosło. Prawdopodobnie potrzebny będzie neurolog, może tez chirurg. Wspominała coś jeszcze o jakimś specjaliście ze śląska.
Jutro mamy odebrać dokładny wynik i z nim musimy wrócić do pediatry, a ona nas pokieruje dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ojej, oby to nic poważnego nie było, u nas jest delikatnie spodziectwo i konsultowalismy to ostatnio u chirurga. Mówił że to tylko kosmetyczny defekt i funkcjonalnie wszystko jest ok, więc mamy się zastanowić czy chcemy robić operacje czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 18:37   #4258
Shiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Wiedzminkaa Pokaż wiadomość
Ostatnio na szczepieniu pediatra kazała synkowi zrobić USG główki. Dzisiaj na nim byliśmy. Radiolog mówiła, ze coś się u młodego na główce za szybko zrosło. Prawdopodobnie potrzebny będzie neurolog, może tez chirurg. Wspominała coś jeszcze o jakimś specjaliście ze śląska.
Jutro mamy odebrać dokładny wynik i z nim musimy wrócić do pediatry, a ona nas pokieruje dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może szwy jeszcze nie pozarastały, tylko ciemiączko. Oby wystarczyła tylko kontrola co jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Mój też jeszcze się nie obraca, ale dopóki mu nie minie 6.5 miesiąca to nie zamierzam się martwić każdy we własnym tempie niech się rozwija.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Ojej, oby to nic poważnego nie było, u nas jest delikatnie spodziectwo i konsultowalismy to ostatnio u chirurga. Mówił że to tylko kosmetyczny defekt i funkcjonalnie wszystko jest ok, więc mamy się zastanowić czy chcemy robić operacje czy nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Normalnie też bym po prostu czekała, ale brałam w ciąży leki rozkurczowe, a to może wpływać na obniżenie napięcia mięśniowego, to wolę sprawdzić. Ale bez spiny, bo tak to ładnie trzyma główkę, nóżki wiecznie w górze, zabawki przekłada w rączkach, więc myślę, że bardziej jest leniuszkiem
O kurcze, a ty coś zauważyłaś wcześniej z tym spodziectwem, czy pediatra tylko na kontroli wyhaczył?
---
Daję małemu kubeczek ze słomką w nadziei że ogarnie póki co jest postęp, bo zaczął gryźć, wcześniej nie wiedział wogóle co z tym robić do zassania daleka droga chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Czekamyyyyy!
Shiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 12:42   #4259
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Jja naczytalam sie ze sudocrem jest bardzo niedobry

Bepanthen nie pomaga, zasypuje maka ziemniaczana I jest duzo lepiej no ale pregi Nadal sa

I mamy pierwszy katar

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 12:44   #4260
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Shiz Pokaż wiadomość
Może szwy jeszcze nie pozarastały, tylko ciemiączko. Oby wystarczyła tylko kontrola co jakiś czas. Normalnie też bym po prostu czekała, ale brałam w ciąży leki rozkurczowe, a to może wpływać na obniżenie napięcia mięśniowego, to wolę sprawdzić. Ale bez spiny, bo tak to ładnie trzyma główkę, nóżki wiecznie w górze, zabawki przekłada w rączkach, więc myślę, że bardziej jest leniuszkiem
O kurcze, a ty coś zauważyłaś wcześniej z tym spodziectwem, czy pediatra tylko na kontroli wyhaczył?
---
Daję małemu kubeczek ze słomką w nadziei że ogarnie póki co jest postęp, bo zaczął gryźć, wcześniej nie wiedział wogóle co z tym robić do zassania daleka droga chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzieliśmy o tym od początku, przy badaniu w szpitalu po porodzie już lekarz zauważył, ale z racji tego że jest to delikatna "wada" mówił żeby gdzieś za pół roku to skonsultować.

Do mnie dzisiaj przyjdzie bidon ze słomką, zobaczymy czy młody ogarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-11 11:39:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.