Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-19, 16:44   #1
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Lightbulb

Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet?


Hej dziewczyny Mam pytanie. Czy wydałybyście ostatnie pieniądze z pensji na karnet na siłownię/ćwiczenia? Może nie do końca ostatnie, bardziej po prostu chodzi o to, że zamiast kupienia nowego ciucha przykładowo miałybyście karnet. Czu uważacie, że warto zrobić coś takiego, czy lepiej ćwiczyć w domu? Przyznam szczerze, że ćwiczenia w domu słabo mi wychodzą, lepiej motywuję się w grupie i bardzo mi brakuje jogi, ale nie wiem czy wydawać na to pieniądze czy lepiej odkładać sobie więcej kasy na wakacje
Trzymajcie się!
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 18:10   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet?

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam pytanie. Czy wydałybyście ostatnie pieniądze z pensji na karnet na siłownię/ćwiczenia? Może nie do końca ostatnie, bardziej po prostu chodzi o to, że zamiast kupienia nowego ciucha przykładowo miałybyście karnet. Czu uważacie, że warto zrobić coś takiego, czy lepiej ćwiczyć w domu? Przyznam szczerze, że ćwiczenia w domu słabo mi wychodzą, lepiej motywuję się w grupie i bardzo mi brakuje jogi, ale nie wiem czy wydawać na to pieniądze czy lepiej odkładać sobie więcej kasy na wakacje
Trzymajcie się!
Ja tak. Oczywiście jeśli to faktycznie nie byłyby dosłownie ostatnie pieniądze, tylko pieniądze które i tak wydam na rzeczy nie pierwszej potrzeby, tylko jakiś rodzaj przyjemności.
Ale ja osobiście wolę zostać na urlopie w domu i latać wtedy do klubu fitnes rano i wieczorem niż jechać „ gdzieśâ€ .
W domu sama ćwiczyć nie lubię, nudzę się, brak mi bardzo tego kopa który dają osoby ćwiczące to samo obok, z którymi można pokonkurować, pozachęcać do mocniejszego wysiłku, większego ciężaru, pośmiać się, a po treningu go gromadnie omówić.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2018-03-19 o 18:12
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 19:04   #3
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet?

Cytat:
Napisane przez ferryboat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mam pytanie. Czy wydałybyście ostatnie pieniądze z pensji na karnet na siłownię/ćwiczenia? Może nie do końca ostatnie, bardziej po prostu chodzi o to, że zamiast kupienia nowego ciucha przykładowo miałybyście karnet. Czu uważacie, że warto zrobić coś takiego, czy lepiej ćwiczyć w domu? Przyznam szczerze, że ćwiczenia w domu słabo mi wychodzą, lepiej motywuję się w grupie i bardzo mi brakuje jogi, ale nie wiem czy wydawać na to pieniądze czy lepiej odkładać sobie więcej kasy na wakacje
Trzymajcie się!
Tak, niedługo stanę przed taką decyzją ale sprawa jest jasna.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-20, 22:39   #4
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet?

Ciężko powiedzieć, choć wolałabym wydać na karnet niż na ciuchy.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 09:11   #5
Aldonkaeye
Przyczajenie
 
Avatar Aldonkaeye
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet?

Ja wolę wydać na ciuchy niż na karnet. Poćwiczyć mogę w domu jakiś czas albo pobiegać. A jeżeli to byłyby moje ostatnie pieniądze pewnie przeznaczyłabym je na życie albo odłożyła. Zawsze można kupić karnet odrobinę później. No ale jeżeli wiesz że przez najbliższy czas nie kupisz karnetu a nie lubisz ćwiczyć w domu to kup ten karnet
__________________
72kg ->
Aldonkaeye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-21, 21:06   #6
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet?

Jest spora różnica między "ostatnie pieniądze" (wtedy na pewno nie) a "pieniądze na pierdoły" Jeżeli to miałoby być na ciuchy, to zdecydowanie wolę karnet.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 07:45   #7
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet?

Zależy, jak bardzo "ostatnie"
Bo jeżeli to faktycznie byloby wyzerowanie moich pieniędzy i poza tymi na "życie" nie mam naprawdę ani grosza, to nie wiem... Bo wtedy miałabym świadomość, że w przypadku awaryjnym (typu jakaś naprawa samochodu/w domu, kupno nowej torebki, bo moja jedyna na co dzień się zepsuła) nie jestem w stanie tego opłacić i musiałabym się zapożyczać, to słabo.
Wolalabym ćwiczyć w domu.


Ale jeśli to nie sa aż takie ostatnie pieniądze i poza nimi zostaje jakiś przyslowiowy grosz na awaryjne sytuacje, to też bym chyba wolała zrezygnować z "ekstra przyjemności" na rzecz karnetu
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-22, 11:03   #8
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet?

Gdybym miała wybrać - ciuchy czy karnet,to wybrałabym karnet,bo kocham ćwiczyć i jest to dla mnie ogromna przyjemność.Uważam,że to najlepsza inwestycja w siebie. Ale chyba ostatnich pieniędzy jakie mi zostały na życie - nie dałabym na karnet
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 14:05   #9
Nattina
Przyczajenie
 
Avatar Nattina
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 25
Dot.: Wydałybyście ostatnie pieniądze na karnet?

Jednak raczej wydałabym na karnet, jeżeli chodzi zestawienie ciuchy a karnet. aleeeeee ostatnich pieniędzy raczej bym nie wydała na siłkę.
Nattina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 15:05:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:03.