Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-04, 21:31   #2251
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
O proszę polecam story u Łukasza, chyba jasno z niego wynika kto dołaczył do "elitarnego" grona bylych "ślubowców" Cała 4 z tej edycji...
Ale oznaczeni są też Aga i Wojtek, Oliwia i Łukasz... Więc to bardziej sugeruje, że przetrwali jak Anita i Adrian, którzy również dołączyli do tego elitarnego grona. A reszta to rozwodnicy, ale bez swoich eks małżonków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:35   #2252
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Według mnie to oznacza, że przetrwały dwie pary
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:48   #2253
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Według mnie to oznacza, że przetrwały dwie pary
Na pewno że trzymają się razem, czemu nie oznaczyła przykładowo Macieja od tej małej -ma Instagram, bo Macieja nie ma w ich elitarnym gronie, nie oznaczyli Pauliny Krzyska wiadomo czemu, 2 pary z tej edycji czy małżeństwa czy moze pozostali w przyjaźni kij wie, ale trzymają się razem.
Były rozkminy czy ktoś z nowej edycji dołączy do tej szanownej grupki-i jak widac dołczzyło ich całkiem sporo.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2020-04-04 o 21:49
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:56   #2254
7d5d1bdea3fbb18ab1155295525c8aaba14b73cc_5fbc4d44b3770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 109
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A Ty podchodzisz do przypadkowych osób, nie wiem, koleżanek z pracy i wytykasz, że ich nogi wyglądają grubo w jeansach? Bo mnie, nie wiem, taka krytyka nie spotyka, co więcej uważam, że jest mocno nie na miejscu.

Krytykować.... Kobieta kobiecie chyba zawsze wilkiem. Konstruktywnie to można krytykować dzieło sztuki, a nie czyjś tyłek, o ludzie . Sam fakt wystąpienia w telewizji nie oznacza, że można absolutnie wszystko o kimś napisać i podkreślanie w 10 postach, jakby dziewczyna miała jakieś monstrualne uda niczym Kardashianka, a tak nie jest, fajne nie jest, miłe nie jest, ale jeśli ktoś się poczuje lepiej, że tak napisze, to cóż.

Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dziewczyna nie ma konta na wizażu i tego o sobie nie czyta, nie wpadnie w kompleksy.
Jeżeli chodzi o nadmierną krytykę wyglądu, to oczywiście się z Tobą zgadzam nikt nie jest idealny. Chodziło mi bardziej o to, że jak ktoś się komuś nie podoba to nie od razu znaczy, że jest zazdrosny. Za gustem nie zawsze stoi zazdrość.
7d5d1bdea3fbb18ab1155295525c8aaba14b73cc_5fbc4d44b3770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:56   #2255
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na pewno że trzymają się razem, czemu nie oznaczyła przykładowo Macieja od tej małej -ma Instagram, bo Macieja nie ma w ich elitarnym gronie, nie oznaczyli Pauliny Krzyska wiadomo czemu, 2 pary z tej edycji czy małżeństwa czy moze pozostali w przyjaźni kij wie, ale trzymają się razem.
Były rozkminy czy ktoś z nowej edycji dołączy do tej szanownej grupki-i jak widac dołczzyło ich całkiem sporo.
Czyli wszyscy poza Asią i Adamem?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 21:58   #2256
7d5d1bdea3fbb18ab1155295525c8aaba14b73cc_5fbc4d44b3770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 109
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na pewno że trzymają się razem, czemu nie oznaczyła przykładowo Macieja od tej małej -ma Instagram, bo Macieja nie ma w ich elitarnym gronie, nie oznaczyli Pauliny Krzyska wiadomo czemu, 2 pary z tej edycji czy małżeństwa czy moze pozostali w przyjaźni kij wie, ale trzymają się razem.
Były rozkminy czy ktoś z nowej edycji dołączy do tej szanownej grupki-i jak widac dołczzyło ich całkiem sporo.
A dlaczego Paulina i Krzysiek nie są w elitarnym gronie? Były jakieś spiny między uczestnikami?
7d5d1bdea3fbb18ab1155295525c8aaba14b73cc_5fbc4d44b3770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 22:05   #2257
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na pewno że trzymają się razem, czemu nie oznaczyła przykładowo Macieja od tej małej -ma Instagram, bo Macieja nie ma w ich elitarnym gronie, nie oznaczyli Pauliny Krzyska wiadomo czemu, 2 pary z tej edycji czy małżeństwa czy moze pozostali w przyjaźni kij wie, ale trzymają się razem.
Były rozkminy czy ktoś z nowej edycji dołączy do tej szanownej grupki-i jak widac dołczzyło ich całkiem sporo.
Jeszcze nie było w programie przypadku, że ktoś w ogóle się kolegował w razie rozstania, więc byłabym zdziwiona.
Też wszyscy ci 4 uczestnicy jarają się programem, a jakby im nie wyszło, to wątpię, żeby tak reklamowali - w obowiązkach tego nie mają, bo są tacy, co milczą.

Fajnie by było, eksperci mogliby mówić o swoim spektakularnym sukcesie, bo wcale nie dobierają przecież tych ludzi przypadkowo .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-04, 22:12   #2258
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jeszcze nie było w programie przypadku, że ktoś w ogóle się kolegował w razie rozstania, więc byłabym zdziwiona.
Też wszyscy ci 4 uczestnicy jarają się programem, a jakby im nie wyszło, to wątpię, żeby tak reklamowali - w obowiązkach tego nie mają, bo są tacy, co milczą.

Fajnie by było, eksperci mogliby mówić o swoim spektakularnym sukcesie, bo wcale nie dobierają przecież tych ludzi przypadkowo .
Zdradź którzy, bo ja nie mam Insta i nie wiem co gdzie jak
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 22:15   #2259
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=7d5d1bdea3fbb18ab115529 5525c8aaba14b73cc_5fbc4d4 4b3770;87723582]A dlaczego Paulina i Krzysiek nie są w elitarnym gronie? Były jakieś spiny między uczestnikami?[/QUOTE]

Ba to chyba nawet Krzysiek własnie to grono utworzył, ale zrezygnował w imię miłości Pamietam ze podczas jednego z kryzysów Pauliny i Krzyśka jego programowi koledzy głównie Jacus dużo i nie fajnie pisali o Paulinie, a po chwili Krzyś wrócił do Pauliny tym samym wypisał sie sam z tej grupki.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 22:15   #2260
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Zdradź którzy, bo ja nie mam Insta i nie wiem co gdzie jak
Agnieszka i Wojtek plus Łukasz i Oliwia a w relacji Ania oznaczyła bodajże Agatę, Martynę, Marcina, Jacka, Adriana, Anitę plus tę czwórkę.
A ze Zrobkami była afera jakaś, ale powiem szczerze, że nie wiem do końca, o co tam poszło .

A Asia z Adamem to na bank nie są razem, niepotrzebne są przecieki
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 22:16   #2261
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Agnieszka i Wojtek plus Łukasz i Oliwia a w relacji Ania oznaczyła bodajże Agatę, Martynę, Marcina, Jacka, Adriana, Anitę plus tę czwórkę.
A ze Zrobkami była afera jakaś, ale powiem szczerze, że nie wiem do końca, o co tam poszło .

A Asia z Adamem to na bank nie są razem, niepotrzebne są przecieki
Hehe, a może zaskoczą wszystkich?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-04, 22:27   #2262
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja naprawdę nie wiem co można wywnioskować po tych oznaczeniach na insta Anki podziwiam Was za te wszystkie rozkminy
Co do ostatniego odcinka to przemowa znajomego Asi rozwaliła. Jeszcze ten tekst, że Asia jak wypije to coś tam... Gdzie do TV takie rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 22:28   #2263
kyrra
♡ ♥ ♡
 
Avatar kyrra
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 148
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Szczerze to się dziwię, że tak krytykujecie "uda" Oliwi. Jak dla mnie ma całkiem super figurę, kurczę, przecież nie każda musi mieć 90-60-90 wygląda normalnie i co najważniejsze, zdrowo.

Jeśli chodzi o charakter mi niestety podpadła, pewnie koleżankami byśmy nie byly. Ma jakieś takie dziwne poczucie humoru. Łukasza mi trochę szkoda, czuje nosem że ona go totalnie zdominuje.

Agnieszka i Wojtek spoko, chociaż mam wrażenie ciągle że on woli chłopców tego całowania na weselu nie popieram, jakoś głupio bym się czuła znając kogoś 2h i namiętnie się z nim całować przy rodzinie i całej Polsce.

Aśka i Adam no cóż, nic tu nie wywroze , zresztą tak było od samego początku. Aśka jest dla niego za flegmatyczna, on chyba lubi imprezki, ona chyba lubi dom. A te ich żarty jakieś takie sztuczne, śmiech aski to już w ogóle, nie wiadomo z czego się śmieje:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.
kyrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 22:31   #2264
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Moim zdaniem ten chłopak od "przemowy" na weselu to żaden były. W najnowszym odcinku (z Playera) Aśka wypowiadała się o byłym związku i po tym co mówiła nie sądzę, że ma z byłym jakikolwiek kontakt. Zresztą to było już wcześniej sugerowane. A zapraszanie byłego na ślub i pozwolenie na wygłaszanie takiej płomiennej mowy byłoby idiotyczne. Sama przemowa była moim zdaniem niesmaczna... nie popisał się...

A Adam po najnowszym odcinku z Playera ma u mnie minusa

Odnośnie Agnieszki z Wojtkiem, ktoś pisał, że się dogadują i że jakby się poznali wcześniej, to pewnie nie zostaliby parą, ale kumplami. Moim zdaniem właśnie do tego służy ten program, żeby dać szansę komuś, komu normalnie byśmy jej nie dali i nie spróbowali. Myślę, że idzie im nieźle, choć nie ma co się łudzić, że ze wszystkim będzie do końca cukierkowo, pewnie po miesiącu miodowym zaczną się pojawiać pierwsze nieporozumienia.

A co do Oliwii bardzo się pomyliłam. Myślałam, że to będzie moja faworytka w tej edycji, młodziutka, ale mieszkająca na własnym i z konkretną pracą, myślałam, że będzie bardziej dojrzała... pudło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 22:46   #2265
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87723683]Moim zdaniem ten chłopak od "przemowy" na weselu to żaden były. W najnowszym odcinku (z Playera) Aśka wypowiadała się o byłym związku i po tym co mówiła nie sądzę, że ma z byłym jakikolwiek kontakt. Zresztą to było już wcześniej sugerowane. A zapraszanie byłego na ślub i pozwolenie na wygłaszanie takiej płomiennej mowy byłoby idiotyczne. Sama przemowa była moim zdaniem niesmaczna... nie popisał się...

A Adam po najnowszym odcinku z Playera ma u mnie minusa

Odnośnie Agnieszki z Wojtkiem, ktoś pisał, że się dogadują i że jakby się poznali wcześniej, to pewnie nie zostaliby parą, ale kumplami. Moim zdaniem właśnie do tego służy ten program, żeby dać szansę komuś, komu normalnie byśmy jej nie dali i nie spróbowali. Myślę, że idzie im nieźle, choć nie ma co się łudzić, że ze wszystkim będzie do końca cukierkowo, pewnie po miesiącu miodowym zaczną się pojawiać pierwsze nieporozumienia.

A co do Oliwii bardzo się pomyliłam. Myślałam, że to będzie moja faworytka w tej edycji, młodziutka, ale mieszkająca na własnym i z konkretną pracą, myślałam, że będzie bardziej dojrzała... pudło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Napisz więcej na drugim wątku
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-04, 23:52   #2266
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87723683]Moim zdaniem ten chłopak od "przemowy" na weselu to żaden były. W najnowszym odcinku (z Playera) Aśka wypowiadała się o byłym związku i po tym co mówiła nie sądzę, że ma z byłym jakikolwiek kontakt. Zresztą to było już wcześniej sugerowane. A zapraszanie byłego na ślub i pozwolenie na wygłaszanie takiej płomiennej mowy byłoby idiotyczne. Sama przemowa była moim zdaniem niesmaczna... nie popisał się... [/QUOTE]
No chyba Asia by sie tak na luzie przy mezu nie smiala z tego, gdyby faktycznie miala z tym przyjacielem jakas lozkowa przeszlosc. Madrego to tam nic nie zaszlo, ale to mogla byc jakas abstrakcyjna historia, ze on sie z mlodymi przekomarzal, ze tak powie, bo, nie wiem, Aska raz w zyciu byla na lekcji pole dance i on sie z niej nabijal. No wiecie, ze z glupich zartow wyszla ta dziwna przemowa, a ze montaz nie objal calego toku myslenia, to efektem jest skrajnie zenujacy tekst.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 06:47   #2267
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Wg mnie to żaden spoiler, kolegują się i tyle.

Grzebałam wczoraj na profilach Oliwii i Łukasza - matko, jaki się wylał hejt po obejrzeniu kilkunastu minut zmontowanego materiału Ludzie są okropni

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 07:15   #2268
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Według mnie to oznacza, że przetrwały dwie pary
Wg mnie to też oznacza że Asia i Adam nie są typami social media

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 07:43   #2269
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-05, 09:24   #2270
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Wg mnie to też oznacza że Asia i Adam nie są typami social media

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie chodzi o to, że oni się nie chwalą na insta.
Po prostu tak uważam, że dwie pary przetrwały i jedna nie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 11:26   #2271
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Też to wylapalam jako żart.
Co do tego paradoksu... Po prostu znam takie osoby jak Oliwia, które w taki specyficzny sposób żartują itp, dlatego zakładam, że tutaj dużo winy jest w montażu.
Niestety Adam tymi tekstami, nawet jeśli są rzucane czasami... Nie mówię, że spisałam go całkowicie na straty, może kamery tak na niego działają ale narazie wygląda na mało zainteresowanego żoną nie pokazują czy między nimi jakaś relacja się buduje czy oni tacy zostaną dla siebie obcy? Reszta jednak wypytuje o siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może on też wypytuje a przez zły montaż tego nie widać? Możemy tak gdybać i usprawiedliwiac część uczestników bo znamy prywatnie kogod kto ma taki charakter

Ja powiem tak - z Joanny i Adama i tak nic nie będzie. Adam ma chamskie odżywki, nie ma wyczucia że coś wypada a coś nie. Widać że to rozrywkowy typ i nie bardzo rozumiem czego więc szukał w takim programie.

Ale Oliwii nie zamierzam usprawiedliwiac. Naprawdę to jej zachowanie jest ksiezniczkowate ja nie wyobrażam sobie żeby moja druga połówka mnie na siłę zmieniała, jednak musimy akceptowac również swoje wady. Mnie też denerwuje jak moj mąż przeklina, stara się przy mnie to ograniczać ale nie łapie focha i nie strofuje go za każdym razem takim tonem jak zrobiła to Oliwia.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A Ty podchodzisz do przypadkowych osób, nie wiem, koleżanek z pracy i wytykasz, że ich nogi wyglądają grubo w jeansach? Bo mnie, nie wiem, taka krytyka nie spotyka, co więcej uważam, że jest mocno nie na miejscu.



Krytykować.... Kobieta kobiecie chyba zawsze wilkiem. Konstruktywnie to można krytykować dzieło sztuki, a nie czyjś tyłek, o ludzie . Sam fakt wystąpienia w telewizji nie oznacza, że można absolutnie wszystko o kimś napisać i podkreślanie w 10 postach, jakby dziewczyna miała jakieś monstrualne uda niczym Kardashianka, a tak nie jest, fajne nie jest, miłe nie jest, ale jeśli ktoś się poczuje lepiej, że tak napisze, to cóż.



Pozostaje tylko mieć nadzieję, że dziewczyna nie ma konta na wizażu i tego o sobie nie czyta, nie wpadnie w kompleksy.



A co do reszty zgadzam się w 100%, szczególnie odnośnie do lektora.
A ja nie bardzo rozumiem - dlaczego w dzisiejszych czasach stwierdzenie faktu, czy napisanie swojej opinii jest traktowane jako hejt? Czyli wychwalanie i pisanie o dobrych cechach jest super, ale negatywna cechą to hejt! Bez przesady. Już znam takie profile na insta co żeby podbudować swoje ego kasują negatywne komentarze a każdy komentarz negatywny traktują jako zazdrość

Prawda jest taka że faktycznie Oliwia ma szerokie biodra i dość masywne, ubite uda. U możemy o tym napisać, nikt nie pisal: o matko jak ona wygląda, nie może zakładać takich dzinsow, niech na siłę zakrywa te paskudne uda.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 11:32   #2272
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Moim zdaniem Oliwia ma właśnie ładną figurę, dziwią mnie te komentarze. Dodatkowo podobno tv pogrubia. Może to kwestia wielkości telewizora? U mnie całkiem normalnie i kobieco ona się prezentowała, aczkolwiek nie rozumiem sensu tych ujęć od tyłu. Hejtu na innych social mediach też nie rozumiem i nie czytam tego, zdecydowanie wolę ten wątek na wizażu Czytałam komentarze na fp hotelu paradise i byłam przerażona jaki tam hejt wylał się na niektórych. Ludzie chyba zapominają, że to nie są fikcyjnie grane postacie z serialu, tylko prawdziwi ludzie z prawdziwymi uczuciami.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 11:56   #2273
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Może on też wypytuje a przez zły montaż tego nie widać? Możemy tak gdybać i usprawiedliwiac część uczestników bo znamy prywatnie kogod kto ma taki charakter

Ja powiem tak - z Joanny i Adama i tak nic nie będzie. Adam ma chamskie odżywki, nie ma wyczucia że coś wypada a coś nie. Widać że to rozrywkowy typ i nie bardzo rozumiem czego więc szukał w takim programie.

Ale Oliwii nie zamierzam usprawiedliwiac. Naprawdę to jej zachowanie jest ksiezniczkowate ja nie wyobrażam sobie żeby moja druga połówka mnie na siłę zmieniała, jednak musimy akceptowac również swoje wady. Mnie też denerwuje jak moj mąż przeklina, stara się przy mnie to ograniczać ale nie łapie focha i nie strofuje go za każdym razem takim tonem jak zrobiła to Oliwia.

A ja nie bardzo rozumiem - dlaczego w dzisiejszych czasach stwierdzenie faktu, czy napisanie swojej opinii jest traktowane jako hejt? Czyli wychwalanie i pisanie o dobrych cechach jest super, ale negatywna cechą to hejt! Bez przesady. Już znam takie profile na insta co żeby podbudować swoje ego kasują negatywne komentarze a każdy komentarz negatywny traktują jako zazdrość

Prawda jest taka że faktycznie Oliwia ma szerokie biodra i dość masywne, ubite uda. U możemy o tym napisać, nikt nie pisal: o matko jak ona wygląda, nie może zakładać takich dzinsow, niech na siłę zakrywa te paskudne uda.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tak, w dzisiejszych czasach operuje się słowem "hejt" zbyt dużo. Jak Ci się nie podoba jakaś piosenka, czyjeś zachowanie, czyjaś wypowiedź, to nazywają Cię hejterem i to prawda. I mnie się to nie podoba.

Ale jakim wyrażaniem swojej opinii jest wytykanie dziewczynie, że ma niby ubite uda? To jest według Ciebie wyrażanie opinii? Też tak mówisz np. swoim koleżankom? Że mają ubite uda i szerokie biodra? Tak jest w kulturze, że mówienie miłych rzeczy - np. że koleżanka ma ładną bluzkę - nie łamie zasad savoir vivre, ale za to powiedzenie koleżance, że ma brzydką bluzkę, to już jest objaw braku kultury.
I co więcej - co ma do rzeczy, jakie one ma uda do czegokolwiek? Czy to program o kobietach z najpiękniejszymi udami na świecie? Czy w ogóle tematyka tego programu tyczy się sylwetki, urody, żeby komuś wypominać każdy mankament? Czy to, że wypowiadamy się w Internecie na temat realnych osób pozwala nam pisać rzeczy, których nie powiedzielibyśmy na żywo? I dlaczego kurczę facetom w tym programie nie wytyka się małego brzuszka, a kobietom wszystko? Oliwii - niby! - ogromne biodra, o Martynie też czytałam, ze gruba (ciekawe gdzie...), Ania też - o jezu, nie powinna nosić leginsów (za czasów programu nie byłą chudzinką, ale do grubości jej daleko). To ma jakoś wpływać na ich życie uczuciowe? To jest wyrażanie swojej opinii? To wybacz, ja wyrażanie swojej opinii rozumiem inaczej niż wytykanie komuś fikcyjnych mankamentów.

I według Ciebie duże biodra i ubite uda są faktem. Według mnie to są duże biodra i ubite uda: https://www.the-sun.com/wp-content/u...0554439049.jpg, a parę dziewczyn się nie zgodziło, że Oliwia niby ma jakieś wielkie uda. Więc o jest faktem?
Dodam, że zapewne dziewczyna nosi maksymalnie rozmiar 38 spodni zapewne. Czy to jest już rozmiar, w którym wytykamy komuś grube uda?

To w sumie, jak się komuś chce, bo offtopic, odzwierciedla moje odczucia w tym temacie: https://www.oxfordmail.co.uk/news/17...s-film-review/. Czyli w skrócie Florence Pugh w recenzji wytknięto "chunky tighs", ale co to miało do jej gry aktorskiej? No nie wiem, tak samo nie wiem, co mają uda Oliwii do jej wystąpienia w programie.
Mogę być nudna, ale jesteśmy na kobiecym forum i mnie się hejtowanie kobiet nie podoba - i tak, dla mnie to jest hejt.

BTW zróbcie sobie fotki na wprost, z góry, z dołu i zobaczcie, jak Wam się zmieni rozmiar ud i bioder. Może wtedy uznacie, że rzeczywiście to jest po prostu montaż i nakręcanie takich uwag przez stację.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 11:57   #2274
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Może on też wypytuje a przez zły montaż tego nie widać? Możemy tak gdybać i usprawiedliwiac część uczestników bo znamy prywatnie kogod kto ma taki charakter

Ja powiem tak - z Joanny i Adama i tak nic nie będzie. Adam ma chamskie odżywki, nie ma wyczucia że coś wypada a coś nie. Widać że to rozrywkowy typ i nie bardzo rozumiem czego więc szukał w takim programie.

Ale Oliwii nie zamierzam usprawiedliwiac. Naprawdę to jej zachowanie jest ksiezniczkowate ja nie wyobrażam sobie żeby moja druga połówka mnie na siłę zmieniała, jednak musimy akceptowac również swoje wady. Mnie też denerwuje jak moj mąż przeklina, stara się przy mnie to ograniczać ale nie łapie focha i nie strofuje go za każdym razem takim tonem jak zrobiła to Oliwia.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

A ja nie bardzo rozumiem - dlaczego w dzisiejszych czasach stwierdzenie faktu, czy napisanie swojej opinii jest traktowane jako hejt? Czyli wychwalanie i pisanie o dobrych cechach jest super, ale negatywna cechą to hejt! Bez przesady. Już znam takie profile na insta co żeby podbudować swoje ego kasują negatywne komentarze a każdy komentarz negatywny traktują jako zazdrość

Prawda jest taka że faktycznie Oliwia ma szerokie biodra i dość masywne, ubite uda. U możemy o tym napisać, nikt nie pisal: o matko jak ona wygląda, nie może zakładać takich dzinsow, niech na siłę zakrywa te paskudne uda.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Chodzi o to, że nie są paskudne
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:03   #2275
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że nie są paskudne
Tak, też tak nie uważam, napisałam wyżej, że żadna z NAS NIE PISZE właśnie w ten sposób. Bo to można byłoby odebrać jako hejt i niepotrzebna krytykę. Po prostu większość tu pisze swoje zdanie że to sa szerokie biodra i masywne uda. Ja nie widzę nic złego w wyrażeniu swojej opinii na temat wyglądu. Zresztą ile osób tu napisało, że Adam jest brzydki? jakoś tego tematu nie ciągnięcie.


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 12:16   #2276
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Tak, też tak nie uważam, napisałam wyżej, że żadna z NAS NIE PISZE właśnie w ten sposób. Bo to można byłoby odebrać jako hejt i niepotrzebna krytykę. Po prostu większość tu pisze swoje zdanie że to sa szerokie biodra i masywne uda. Ja nie widzę nic złego w wyrażeniu swojej opinii na temat wyglądu. Zresztą ile osób tu napisało, że Adam jest brzydki? jakoś tego tematu nie ciągnięcie.


Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Dla mnie nie jest brzydki, przeciętny. Zaakceptowałabym go. Gorzej z zachowaniem no ale też z Asią ciężko mu nadać na tej samej fali.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 13:02   #2277
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Tak, też tak nie uważam, napisałam wyżej, że żadna z NAS NIE PISZE właśnie w ten sposób. Bo to można byłoby odebrać jako hejt i niepotrzebna krytykę. Po prostu większość tu pisze swoje zdanie że to sa szerokie biodra i masywne uda. Ja nie widzę nic złego w wyrażeniu swojej opinii na temat wyglądu. Zresztą ile osób tu napisało, że Adam jest brzydki? jakoś tego tematu nie ciągnięcie.
Też zauważyłam jakieś podwójne standardy, Adama można obśmiewać, ale Oliwia jest broniona jak tylko ktoś się nią nie zachwyca. Piszemy o jej figurze, bo "ekspert" powiedział coś w stylu, że ma idealne proporcje, a nie ma. Gdyby nie było tego wątku poruszonego w programie, raczej w ogóle bym nie zwróciła na to uwagi. Agnieszka i Asia też nie są super zgrabne, a nikt tego im nie wytyka, bo i nie zostały przedstawione w programie jako kobiety o idealnych proporcjach.

A twierdzenie, że jak ktoś napisze, że uda Oliwii nie są idealne, to na pewno zazdrości jest bardzo przesadzone. Uważam, że ma przeciętną figurę i tyle. Nie zazdroszczę jej, nie hejtuję jej, dalej uważam, że jest atrakcyjną kobietą
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 13:20   #2278
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja chyba pierwsza napisałam o tych udach. Napisałam, że mi się nie podobają i tyle. Tak samo jak wcześniej pisałam, że nie podoba mi się Adam, albo że Oliwia ma ładną twarz, a Asia w porządku figurę. Tak jak komentujemy ich zachowanie, tak komentujemy i wygląd. Absolutnie nie zazdroszczę jej tych ud, nie chciałabym takich mieć, co nie oznacza, że mogą być obiektywnie atrakcyjne dla facetów czy innych kobiet.

Adam to nie jest facet, który nadaje się do małżeństwa. Nie wiem po co rzucił się na głęboką wodę, zgłaszając się do tego programu. On raczej potrzebuje jakiejś młodej, imprezowej dziewczyny, żeby się z nią wyszaleć. Chyba że zaskoczy w kolejnych odcinkach.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 13:30   #2279
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Nigdy nie zrozumiem po co się robi takie okropne miniaturki filmików, kogoś to rzeczywiście zachęca do wejścia w nie? Oczywiście Oliwia też się inspiruje innymi "bjuti guru" i robi to samo I wygląda to moim zdaniem równie okropnieZałącznik 7712060

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-05, 14:11   #2280
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Hej Wizażanki. Pierwszy raz pisze.
Też jestem ciekawa jak to będzie w tej edycji, które pary przetrwają. Myślałam bardziej że eksperci dopbiarą Asię do Wojtka i Agę do Adama ale Aga faktycznie bardziej pasuje do Wojtka, fajnie się na nich patrzy i mam nadzieję że coś z tego będzie.
Asia i Adam. Facet w ogóle mi się nie podoba to jego poczucie humoru i nie wiem też po co on się zgłosił bo to nie jest chłopak do żeniaczki, żal mi trochę Asi że takiego jej przypasowali.
Oliwia i Łukasz oboje bardzo urodziwi, piękni i też uważam że Oliwia zdominuje Łukasza. Co do jej ud też uważam jak niektóre, że trochę nieproporcjonalne do reszty ciała, ale widziałam że biega więc może takie ma ubite mięśnie. Ogólnie atrakcyjna blondyneczka. Gdzieś czytałam że Oliwia podobno w ciąży bo jakieś gratulacje widziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:26.