Nadal go kocham - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-04, 13:36   #1
Mela9903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 5

Nadal go kocham


Hej wszystkim, chciałabym prosić was o poradę. Chodzi o mój były związek, który rozpadł się kilka tygodni temu. Byliśmy świetną parą i nasze uczucie było mocne. Niestety on poznał kogoś przypadkowo i odsunął się ode mnie. Potem zerwałam z nim bo dowiedziałam się o wszystkim. Po rozstaniu zachowywałam się strasznie desperacko. Dzwoniłam, pisałam, nawet po czasie zaczęliśmy mieć jakby przyjacielskie relacje. Powiedział mi że nie ma kontaktu już z tamtą dziewczyną. Niestety nie chce do mnie wrócić, mówi że na razie chce być sam i potrzebuje czasu, co nie wyklucza że kiedyś do siebie wrócimy. Wiem że powinnam dać mu spokój, zająć się sobą i wgl. Że jeśli naprawdę będzie chciał to wróci, ale nie mogę się powstrzymać i urwać kontakt. Ogólnie popełniłam już masę błędów, tak jak pisałam zachowywałam się desperacko, błagałam o powrót, mówiłam mu jak bardzo go kocham. On cały ciągle mówił że chce czasu. Ale ja boję się że teraz już wszystko stracone, że przez to jak się zachowywałam, jak dam mu czas i zostawię w spokoju to poczuje ulgę i zapomni o mnie, znajdzie sobie inną. Czy naprawdę powinnam się przełamać i zostawić go w spokoju? Czy to może coś dać? Czy już wszystko zepsułam i cokolwiek zrobię nic nie pomoże żebyśmy byli razem
Mela9903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 14:53   #2
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Nadal go kocham

Zawsze mówię - jak mu nie dasz zatęsknić i będziesz non stop w jego życiu, to on nie zatęskni, bo non stop jesteś w jego życiu.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 16:15   #3
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Nadal go kocham

Cytat:
Napisane przez Mela9903 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, chciałabym prosić was o poradę. Chodzi o mój były związek, który rozpadł się kilka tygodni temu. Byliśmy świetną parą i nasze uczucie było mocne. Niestety on poznał kogoś przypadkowo i odsunął się ode mnie. Potem zerwałam z nim bo dowiedziałam się o wszystkim. Po rozstaniu zachowywałam się strasznie desperacko. Dzwoniłam, pisałam, nawet po czasie zaczęliśmy mieć jakby przyjacielskie relacje. Powiedział mi że nie ma kontaktu już z tamtą dziewczyną. Niestety nie chce do mnie wrócić, mówi że na razie chce być sam i potrzebuje czasu, co nie wyklucza że kiedyś do siebie wrócimy. Wiem że powinnam dać mu spokój, zająć się sobą i wgl. Że jeśli naprawdę będzie chciał to wróci, ale nie mogę się powstrzymać i urwać kontakt. Ogólnie popełniłam już masę błędów, tak jak pisałam zachowywałam się desperacko, błagałam o powrót, mówiłam mu jak bardzo go kocham. On cały ciągle mówił że chce czasu. Ale ja boję się że teraz już wszystko stracone, że przez to jak się zachowywałam, jak dam mu czas i zostawię w spokoju to poczuje ulgę i zapomni o mnie, znajdzie sobie inną. Czy naprawdę powinnam się przełamać i zostawić go w spokoju? Czy to może coś dać? Czy już wszystko zepsułam i cokolwiek zrobię nic nie pomoże żebyśmy byli razem
Takie narzucanie az odpycha. Mysle ze jakby chcial to by wrocil. Odpusc..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 18:43   #4
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nadal go kocham

Czy czasem nie było już takiego wątku?
On nie wróci. Przyjmij to do wiadomości.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 18:50   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nadal go kocham

Cytat:
Napisane przez Mela9903 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim, chciałabym prosić was o poradę. Chodzi o mój były związek, który rozpadł się kilka tygodni temu. Byliśmy świetną parą i nasze uczucie było mocne. Niestety on poznał kogoś przypadkowo i odsunął się ode mnie. Potem zerwałam z nim bo dowiedziałam się o wszystkim. Po rozstaniu zachowywałam się strasznie desperacko. Dzwoniłam, pisałam, nawet po czasie zaczęliśmy mieć jakby przyjacielskie relacje. Powiedział mi że nie ma kontaktu już z tamtą dziewczyną. Niestety nie chce do mnie wrócić, mówi że na razie chce być sam i potrzebuje czasu, co nie wyklucza że kiedyś do siebie wrócimy. Wiem że powinnam dać mu spokój, zająć się sobą i wgl. Że jeśli naprawdę będzie chciał to wróci, ale nie mogę się powstrzymać i urwać kontakt. Ogólnie popełniłam już masę błędów, tak jak pisałam zachowywałam się desperacko, błagałam o powrót, mówiłam mu jak bardzo go kocham. On cały ciągle mówił że chce czasu. Ale ja boję się że teraz już wszystko stracone, że przez to jak się zachowywałam, jak dam mu czas i zostawię w spokoju to poczuje ulgę i zapomni o mnie, znajdzie sobie inną. Czy naprawdę powinnam się przełamać i zostawić go w spokoju? Czy to może coś dać? Czy już wszystko zepsułam i cokolwiek zrobię nic nie pomoże żebyśmy byli razem
nic nie zepsulas swoja desperacja bo tu juz nic nie ma
on ci mowi ze moze kiedys wrocicie bo widzi ze kiedy probuje sie odciac to szalejesz,wiec takim gadaniem ma nadzieje ze dasz mu swiety spokoj teraz i za jakis czas ci przejdzie i nie bedziesz mu juz glowy zawracac
zrozum ze to koniec zajmij sie czyms innym
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-04, 20:41   #6
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nadal go kocham

Zatrzymaj się na chwilę i się zastanów, po c ci on. Po co chcesz być z kimś, kto nie chce być z tobą?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 11:33   #7
_bezsilna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 23
Dot.: Nadal go kocham

Miałam już w życiu taka sytuacje. On mnie odrzucił, a ja jak wariatka tysiące wiadomości i próśb. W końcu odpuściłam jak poznałam nowych ludzi, którzy zajęli mój czas, ale zdecydowanie za późno. I co? Nie musiałam czekać długo na wiadomość że tęskni... Tylko że wtedy ja już nie tęskniłam I nie chciałam. Zostaw to losowi.
_bezsilna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-05 12:33:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:50.