Dziwne zachowanie partnera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-11, 09:32   #1
Demico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8

Dziwne zachowanie partnera


Hej nigdy nie sądziłam, że będę pisać z prośbą o pomoc ale widać i na mnie przyszedł czas

Z moim partnerem jestem od roku. Kiedy się poznaliśmy to on zabiegał o mnie. Nazwał to kiedyś miłością od pierwszego wejrzenia. Nie mam zaufania do takich szybkich zauroczeń więc chwilę zajęło zanim zdecydowałam się spróbować. Mamy wielu wspólnych znajomych, bardzo wiele powiązań więc wydawało mi się to bardzo ryzykowne. T jest generalnie bardzo czułym partnerem. Jest zaangażowany, ciepły, zawsze czułam, że mnie kocha, troszczy się i opiekuje. Nigdy nic nie brakowało i zawsze mogłam liczyć na niego w każdej sprawie. Jest rodzinny, ma doskonały kontakt z całą swoją rodziną, z moją również bardzo się stara choć relacje z moją rodziną wymagają dużego zaangażowania moi rodzice są raczej zdystansowani i budowanie relacji chwile trwa.
Nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Jasne - zdarza nam się kłócić - mamy oboje trudne charaktery, ale nie są to poważne tematy i ze wszystkich kłótni wychodzimy na prostą. Trochę jest to związane z faktem, że zamieszkaliśmy razem praktycznie od razu (nie oficjalnie, ale generalnie od pierwszej nocy właściwie był u mnie zawsze) i te tematy typowe dla relacji na etapie zamieszkania wypłynęły szybciej i „dotarcie się” musiało nastąpić sprawniej
Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie ostatni czas. Od miesiąca trwa izolacja. Początki były super (i tak wcześniej spędzaliśmy ze sobą 90% czasu bo tak zgrywają się nasze biznesy i nasze życie prywatne) - ale teraz jest ciężko. Nie wiem z czym jest to związane ale T jakby się oddalił. Jest bardziej chłodny, zdystansowany, niezainteresowany. Stara się być miły, pomaga ale to wszystko jest takie mechaniczne i chłodne. Nie sypiamy ze sobą jeśli ja nie zainicjuje - a i wtedy mam wrażenie że „spełnia obowiązek”. Wiem, że to trwa tylko tydzień ale nie mam pojęcia co się dzieje.. Oddala się, dystansuje. Zastanawiam się czy ja popadam w paranoje czy T przytłacza ta izolacja… Czy już świruje czy zaczynamy wchodzić w pierwszy kryzys? Dużo czasu spędzamy w domu, ja szukam sobie trochę na siłę zajęcia. Wariuję? Czy mam powody do obaw?
Demico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 15:29   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Dziwne zachowanie partnera

TYDZIEŃ. Przez tyle może utrzymywać się zwykły zły humor. Cały świat stoi teraz w dziwnej, trudnej sytuacji. Ludzie różnie reagują na zagrożenia. Po za tym... facet nie maszyna, czasami zwyczajnie może nie chcieć, nie mieć ochoty.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 15:40   #3
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Dziwne zachowanie partnera

A w ogóle podjęłaś z nim ten temat? Zapytałaś najzwyczajniej w świecie co go przytłacza, o co chodzi?
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 15:54   #4
Demico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Dziwne zachowanie partnera

Tak. Zirytował się i powiedział, że wszystko jest ok. Nie chce rozmawiać, jest zmęczony. Ma masakryczne wahania nastroju. Raz ma dobry humor, a po 15 minutach wpada w irytację maksymalną
Demico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-11, 19:13   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Dziwne zachowanie partnera

daj mu troche przestrzeni tydzien to za malo aby wpadac w histerie
moze ta izolacja,brak codziennych obowiazkow mu przeszkadza,przebywanie z kims 24h/7 moze byc meczace dla najlepszych par szczegolnie jak nie ma nic do roboty(co innego na urlopie
niech sie rozerwie w taki sposob jaki on lubi(pogra na playstation.pogada z kumplem ta telefonie,pooglada jakies filmy ktore nie koniecznie sa twoimi ulubionymi-nie znam go wiec nie wiem co lubi robic co robil zanim ciebie spotkal)
moim zdaniem nie ma co na niego naciskac daj mu spokoj
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-12, 00:01   #6
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Dziwne zachowanie partnera

Cytat:
Napisane przez Demico Pokaż wiadomość
...
teraz jest ciężko. Nie wiem z czym jest to związane ale T jakby się oddalił. Jest bardziej chłodny, zdystansowany, niezainteresowany. Stara się być miły, pomaga ale to wszystko jest takie mechaniczne i chłodne. Nie sypiamy ze sobą jeśli ja nie zainicjuje
Ojej, mały dzidziuś znudził się złymi warunkami zewnętrznymi, straszne! Może bejbika se zróbta - podobno bejbiki działają uzdrawiająco na (dziwne) związki A najlepiej dwa, trzy od razu!


Serio? Kopnij królewicza w dupę, przykro czytać te wywody Niech se swoje "mechaniczne odruchy" na kumplach przećwiczy, albo rodzinie najbliższej...



I niech sprdl do swojej wschodnioeuropejskiej chaty, Boooooże!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 22:20   #7
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dziwne zachowanie partnera

Gryx, trochę przyhamuj, si? Niefajnie ten post brzmi.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-13 23:20:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:35.