kępki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-01, 00:13   #1
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413

kępki


Ja chcialam sie was Kochane doradzic w sprawie sztucznych kepek rzes,to naklada sie na konciku oka.Jest to sztuczna rzes,ale nei naklada sie tego na cale oko,a robi taki efekt kociego oka.Czy to sie sprawdza?nie odpadnie ot tak?gdzie i za ile mozna cos takiego zalozyc w Krakowie?
caluje
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-01, 03:02   #2
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: kępki

Kępki mozna nakładać na całą powiekę górna i nawet dolną Można je kupić w GC na przyklad (firmy art deco) do tego klej do rzęs i przykleić je samemu - to dużo prostrze niż klejenie rzęs na pasku. Kępkę chwytamy pensetą, jej końcówkę zanurzamy w kleju i przyklejamy między rzęsami. Efekt jest dużo bardziej naturalny niż w przypadku rzęs na pasku.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-01, 08:58   #3
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: kępki

Bardzo Ci dziekuje Dominiko za odpowiedz tak szybko jest mi bardzo milo!
1.Widzialam juz te sztuczne rzesy Art Deco,czy one sa dobre?a moze znasz takie rzesy innych firm?
2.One kosztuja okolo 40 zl
3.Czy sama Dominiko probowalas na sobie ten eksperyment?
4.Czy jak posluze sie tym klejem to jak pozniej bede zdjemowac te kepki moje naturalne rzesy nie odleca?
5.Jak dlugo trzyma sie taki efekt?
6.Rozumiem,ze te sztuczne rzesy mozna dowolnie rozdzielac i ile sie chce to sie naklada na powieke?dowolna ilosc?
cholera!troche boje sie sama to zakladac TY sama to robilas?w gdzie w Kraku moglaby jakas kosmetyczka mi to zalozyc dobrze?
przepraszam,ze tak nudze..
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-01, 10:06   #4
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: kępki

1. Mam chyba opakowanie kępek z Art Deco, nie widze wielkiej różnicy między nimi a podobnymi produktami innych firm (jeśli chodzi o jakość). Tyle że jak juz na nie trafiam to jest mały wybór rodzajów... Przewaznie kupuje kępki firmy Ardell (DuraLash) - są dużo tańsze ( z tego co pamietam ok 20zł). Są odpowiednie na powiekę dolną i bardzo różnej długości i gęstości na górną (w zalezności od efektu jaki chcesz uzyskać). Ja kupuję je zwykle na targach ale może są dostępne w jakimś sklepie z artykułami fryzjerskimi... Możesz sprawdzić np na ul Gertrudy - sklep Saba.
3. Owszem nakładalam je i sobie i klientkom.
4. Nie, przy zdejmowaniu naturalne rzęsy powinny odlecieć Nakłada się je przy pomocy naprawdę minimalnej ilości kleju.
5. Nie wiem. Ja ściągałam je przy demakijażu.
6. Nic nie trzeba rozdzielać bo kępki umieszczone są w pudełku osobno. Możesz nałozyć kilka kępek na raz. Sa dostępne nawet pojedyncze włoski - te wyglądają bardzo naturalnie. Myślę że każda kosmetyczka potrafi nalożyć takie rzęsy. To naprawde żaden problem. Po prostu przykladasz końcówkę zamoczoną w kleju między swoje rzęsy. Wystarczy potrzymac dosłownie sekundę. Klej mozna kupic osobno - w kolorze białym (po wyschnięciu staje się przeźroczysty) i czarnym.
Nie ma sprawy Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie służe pomocą
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-18, 21:33   #5
Kurczakas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Dot.: kępki

Hej, potrzebowałąbym takie kępki mniej wiecej chciałam to zobrazować może widziałą któraś z was gdzieś takie. Czytałam gdzieś że można samemu zrobić wiecie może jak kokretnie żeby były delikatne takie?

to zielono żółte to takie jakieś piórka ale takie roztrzepane
Kurczakas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-18 21:33:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.