oczyszczanie u kosmetycki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-09, 18:35   #1
Mika607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 20

oczyszczanie u kosmetycki


Byłam dziś u kosmetyczki na oszyszczaniu ręcznym twarzy. Wydaję mi sie, że wszystko robiła tak jak trzeba tzn. najpierw oczyściła twarz tonikiem, następnie nałożyła jakiś tam krem, potem peeling, potem ta taka para i oczywiście oczyszczanie. Wszystko bardzo higienicznie. Miała ubrane rękawiczki i oczywiście wszystko oczyszczała przez husteczke, czy coś takiego. Na oczyszczaniu wydawało mi się, że cały czas nakuwa mnie jakąś igłą... Potem jeździła mi po twarzy takim czymś z "prądem" niewiem ... a na końcu maseczke. Wszystko wydaje się ok, ale po wyściu moja twarz wyglądała okropnie! To było straszne. Teraz jestem jakieś 8 godzin po oczyszczaniu i moja twarz jest w dużo lepszym stanie, ale i tak wydaję mi się, że jest zbyt bardzo podrażniona. NIewiem co o tym myśleć. Boję się, że przez to moją twarz doprowadziłam tylko do pogorszenia mojego stanu. Proszę, pomóżcie!! Czy to zejdzie ? Najgorzej wygląda na czole, bo miałam "grudki" JESTEM ZROZPACZONA !!!
Mika607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 18:58   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: oczyszczanie u kosmetycki

Cytat:
Napisane przez Mika607 Pokaż wiadomość
Byłam dziś u kosmetyczki na oszyszczaniu ręcznym twarzy. Wydaję mi sie, że wszystko robiła tak jak trzeba tzn. najpierw oczyściła twarz tonikiem, następnie nałożyła jakiś tam krem, potem peeling, potem ta taka para i oczywiście oczyszczanie. Wszystko bardzo higienicznie. Miała ubrane rękawiczki i oczywiście wszystko oczyszczała przez husteczke, czy coś takiego. Na oczyszczaniu wydawało mi się, że cały czas nakuwa mnie jakąś igłą... Potem jeździła mi po twarzy takim czymś z "prądem" niewiem ... a na końcu maseczke. Wszystko wydaje się ok, ale po wyściu moja twarz wyglądała okropnie! To było straszne. Teraz jestem jakieś 8 godzin po oczyszczaniu i moja twarz jest w dużo lepszym stanie, ale i tak wydaję mi się, że jest zbyt bardzo podrażniona. NIewiem co o tym myśleć. Boję się, że przez to moją twarz doprowadziłam tylko do pogorszenia mojego stanu. Proszę, pomóżcie!! Czy to zejdzie ? Najgorzej wygląda na czole, bo miałam "grudki" JESTEM ZROZPACZONA !!!
oczywiście,że zaczerwienia są normalne, po naruszeniu skóry. Natomiast powinna nałożyć Ci po zabiegu maskę, która zredukuję opuchliznę i zaczerwienienia. Nie powinna Cię wypuszczać "bez niczego" po oczyszczaniu...
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 18:59   #3
wypad
Wtajemniczenie
 
Avatar wypad
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 966
Dot.: oczyszczanie u kosmetycki

Zejdzie, przecież to normalne... Rano powinno być ok
wypad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 21:43   #4
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: oczyszczanie u kosmetycki

Ja osobiście z im bardziej zmasakrowaną twarzą wychodzę, tym lepszy widzę efekt
Oczywiście zawsze na koniec mam nakładaną albo maskę z alg albo jakiś krem łagodzący.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 21:50   #5
Mika607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 20
Dot.: oczyszczanie u kosmetycki

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Ja osobiście z im bardziej zmasakrowaną twarzą wychodzę, tym lepszy widzę efekt
Oczywiście zawsze na koniec mam nakładaną albo maskę z alg albo jakiś krem łagodzący.
A powiedz po ilu dniach schodzi tobie to zaczerwienienie ?
Mika607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 22:01   #6
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: oczyszczanie u kosmetycki

Cytat:
Napisane przez Mika607 Pokaż wiadomość
A powiedz po ilu dniach schodzi tobie to zaczerwienienie ?
Zależy - mniej więcej 2,3 dni. Ale ja mam jeszcze mnóstwo kaszaków wokół oczu - po których zostają mi takie małe strupki, odpadają po jakichś 4 dniach. Smaruję twarz Alantanem, przyspiesza gojenie

Generalnie zawsze rezerwuję sobie kilka wolnych dni na oczyszczanie i gojenie, żeby ludzi nie straszyć
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 09:03   #7
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: oczyszczanie u kosmetycki

Cytat:
Napisane przez Mika607 Pokaż wiadomość
Byłam dziś u kosmetyczki na oszyszczaniu ręcznym twarzy. Wydaję mi sie, że wszystko robiła tak jak trzeba tzn. najpierw oczyściła twarz tonikiem, następnie nałożyła jakiś tam krem, potem peeling, potem ta taka para i oczywiście oczyszczanie. Wszystko bardzo higienicznie. Miała ubrane rękawiczki i oczywiście wszystko oczyszczała przez husteczke, czy coś takiego. Na oczyszczaniu wydawało mi się, że cały czas nakuwa mnie jakąś igłą... Potem jeździła mi po twarzy takim czymś z "prądem" niewiem ... a na końcu maseczke. Wszystko wydaje się ok, ale po wyściu moja twarz wyglądała okropnie! To było straszne. Teraz jestem jakieś 8 godzin po oczyszczaniu i moja twarz jest w dużo lepszym stanie, ale i tak wydaję mi się, że jest zbyt bardzo podrażniona. NIewiem co o tym myśleć. Boję się, że przez to moją twarz doprowadziłam tylko do pogorszenia mojego stanu. Proszę, pomóżcie!! Czy to zejdzie ? Najgorzej wygląda na czole, bo miałam "grudki" JESTEM ZROZPACZONA !!!
Kosmetyczka wszystko zrobiła prawidłowo. Najpierw zrobiła demakijaż, peeling, użyła wapozonu aby rozszerzyć pory i przeszła do ręcznegfo oczyszczania. Norma.
To coś z prądem to peeling kawitacyjny zapewne zrobiła Ci jeszcze sonoforezę. Na koniec nałożyła albo kremową maskę łagodzącą albo algową.
Wszystko jest ok,m tak ma być po oczyszczaniu. Najpierw gorzej, żeby potem było lepiej.
Po kwasach też się nie najlepiej wygąlda. Po prostu skóra potrzebuje czasu na zagojenie się i regenerację.
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-11, 11:09   #8
agacio
Zadomowienie
 
Avatar agacio
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z laptopka ;)
Wiadomości: 1 187
Dot.: oczyszczanie u kosmetycki

To że twarz wygląda po oczyszczaniu jak pole bitwy to norma A ten prąd to pewnie darsonwal. Igłą nakłuwała zaskórniki zamknięte i pewnie prosaki jeśli takowe posiadasz. Na koniec nałożyła Ci zapewne maskę ściągającą pory, nie wiem czy miałaś ale powinna (bo buzia jak opisujesz była bardzo podrażniona) nałożyć maskę łagodzącą kataplazmę lub maskę algową. Jeśli zaczerwienienia i obrzęki będą się utrzymywać możesz udać się do niej żeby zrobiła samą darsonwalizację.
__________________
sudokuholiczka

literakomaniaczka

Mój wątek wymiankowy zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733577

27
agacio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 20:16   #9
Koko00
Przyczajenie
 
Avatar Koko00
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 29
Dot.: oczyszczanie u kosmetycki

Oczywiście, że skóra po takim gnieceniu i szczypaniu będzie wyglądała nie ładnie (zaczerwienienia, opuchnięcia, strupki).
Dlatego tego typu zabiegi najlepiej wykonywać np. przed weekendem, gdy ma się te kilka dni wolnego. Skórze trzeba dać czas na regenerację, nie wystawiać na słońce, nie nakładać grubej warstwy fluidu itp.
Koko00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 13:11   #10
_coffee
Przyczajenie
 
Avatar _coffee
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: oczyszczanie u kosmetycki

Ja byłam na oczyszczaniu twarzy raz. Miałam jakieś małe wypryski. Wyszłam cała obolała i czerwona iiii od tamtej pory mam straszne problemy z cerą. Nie wiem czym to jest spowodowane. Ale czerwona buźka zejdzie
_coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:53.