Zagęszczanie i przedłużanie rzęs. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-10, 21:23   #1
ands93
Przyczajenie
 
Avatar ands93
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Smile

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs.


Część dziewczyny.
Chciałam się dowiedzieć jakie jest Wasze zdanie na temat zagęszczania i przedłużania rzęs. Jakieś doświadczenie ? Może jakieś za, lub przeciw ?
ands93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 21:41   #2
Mika607
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 20
Dot.: Zagęszczanie i przedłużanie rzęs.

Kochana ja stanowczo odradzam, bo bardzo zniszczysz sobie rzęsy. Zaczną ci wypadać i myślę, że bardzo potem bedziesz tego żałować. To naprawdę nie jest za dobry pomysł, ale póki nie sróbujesz to nie zobaczysz
Mika607 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 23:38   #3
eterrnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zagęszczanie i przedłużanie rzęs.

Przedłużałam rzęski 2 razy pod rząd. Stanowczo odradzam. Za równowartość tego zabiegu kup sobie tusz do rzęs z wyższej półki. Efekt jest piękny przez tydzień, następnie rzęsy wypadają, po dłuższym czasie staje się to nieestetyczne. Mnie strasznie przeszkadzały. Proces regeneracji moich rzęs trwał 1,5 miesiąca - lecz jeszcze nie doszły do siebie.
eterrnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 01:16   #4
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Zagęszczanie i przedłużanie rzęs.

Cytat:
Napisane przez eterrnal Pokaż wiadomość
Przedłużałam rzęski 2 razy pod rząd. Stanowczo odradzam. Za równowartość tego zabiegu kup sobie tusz do rzęs z wyższej półki. Efekt jest piękny przez tydzień, następnie rzęsy wypadają, po dłuższym czasie staje się to nieestetyczne. Mnie strasznie przeszkadzały. Proces regeneracji moich rzęs trwał 1,5 miesiąca - lecz jeszcze nie doszły do siebie.
A ja stanowczo polecam .
Wszystko zależy od umiejętności i kompetencji Osoby wykonującej ten zabieg i jakości "sztucznych" rzęs.
Również nigdy nie należy samej zdejmować pozostałości sztucznych rzęs, ponieważ zwyczajnie wyrywamy je z naszymi zdrowymi, a później właśnie stanowczo odradzamy ich przedłużenie. Kosmetyczki dysponują specjalnymi preparatami, po których te sztuczne odpadają samoistnie, a nasze pozostają nienaruszone.
Moje trzymają się około 1,5 miesiąca (jedwab lub norki) - bez żadnych poprawek, wywijania lub sklejania. Wypadają tylko te wraz z moimi naturalnymi, na które "przyszedł już czas" .
Poczytaj proszę ten wątek i porównaj jak praca jednej z Pań, bardzo różni się od tej drugiej:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542323

Żaden tusz do rzęs (nawet z tzw. "wyższej półki") nie zapewni tak spektakularnego, identycznego efektu, chyba, że Twoje są gęste i wystarczająco długie, by po "pociągnięciu" tuszem zyskały efekt "firanek" .

Jeśli już mogę Ci coś polecić i to wcale niedrogiego, to:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...k-mascara.html
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 10:50   #5
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Zagęszczanie i przedłużanie rzęs.

Ja również nie polecam. Zdecydowanie lepiej jest te 250 zł wydać na profesjonalną odżywkę do rzęs!
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:45   #6
Pola1974
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 321
Dot.: Zagęszczanie i przedłużanie rzęs.

No cóż, nie będę upierać, ale parę miesięcy temu kupiłam bardzo zachwalaną przez moją ówczesną Panią kosmetyczkę odżywkę do rzęs i brwi Revitalash Advanced Eyelash Conditioner za prawie 300 zł. Po półtora miesiąca musiałam zakupić następną, ponieważ pierwsza się już skończyła (2,0 ml). Stosowałam je przez 3 miesiące - regularnie, a rzęsy ani się nie zagęściły, ani nie wydłużyły.

Jak widać na temat jej działania i tu zdania są podzielone:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nditioner.html
Pola1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.