Sciagniecie tipsów zelowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-17, 12:34   #1
Polakrk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3

Sciagniecie tipsów zelowych


Witam wszystkich serdecznie.



Od dłuzszego czasu jestem stałą bywalczynia na tym forum i bacznie sledze kazdy watek wyciagajac z niego jak najwięcej cennych informacji.Ukonczyłam kurs na przedłuzanie paznokci metoda zelowa i akrylowa na szablonie.Jestem poczatkujaca stylistka zbieram informacje i dopiero sie ucze by moc robic to co lubie jak najlepiej.
Mam kilka pytam i jesli mogłybyscie mi pomoc byłabym wam dardzo wdzieczna.

Otoz moja znajoma ma przedłuzanie paznokcie metoda zelowa na tipsie.Przedłuzała je u kobiety ktora twierdzi ze musi jej nakleic tipsa bo ma płytke cienka jak papier a tips je wzmocni.Te tipsy pekaja jej pod zelem i juz po dwoch tygodniach nie ktore odpadaja.Zaproponowałam jej zeby sprubowała przedłuzyc na szablonie ale ona twierdzi ze musi miec tipsy,bo inaczej byc nie moze I tu mam problem jak jej te tipsy sciagnac wraz z zelem zeby załozyc tylko zel na szablonie.Wszystko spiłowac zmatowic wraz z tipsem czy po sciagnieci zelu tips odnoczyc w acetonie?Jesli tips jet pekniety pod zelen to go spiłowac całego..... jak odmowic french ktory całkowicie juz zrósł?czy tez trzeba w całosci sciagnac tipsa a potem zrobic paznokiec od poczatku?przedłuzanie na tipsie to dla mnie jedna wielka niewiadoma?


Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
Polakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 13:16   #2
issia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ze wsi pod Krk ;)
Wiadomości: 6 468
Dot.: Sciagniecie tipsów zelowych

no musisz jej sciagnac tipsy całkowicie, doprowadzic plytke do ladu i skladu i przystapic do robienia zelu na formie czyli zaczac wszystko od poczatku. zel musisz spilowac pilnikiem lub frezarka a nastepnie zdjac tipa, zrobic manicure itp i zaczac robic zel na formie.
issia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 23:07   #3
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Sciagniecie tipsów zelowych

Delikatnie spiłowujesz żel razem z tipsem, ale ostrożnie żeby płytki nie uszkodzić... I robisz paznokiec od nowa na szablonie.

Co do uzupełnienia frenchu w przypadku tipsa to robi się go tak samo jak w przypadku samego żelu... Kiedy był tips french to ja odnawiam go poprostu białym żelem...

Na twoim miejscu zrobiłabym sobie kurs też z żelu i akrylu na tipsie... bo nigdy nic nie wiadomo... a żel na tipsie nic skomplikowanego
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.