Fiolety dla Blondynki? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 15:15   #91
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2234 a to chyba zdjęcia Kkknnn, prawda?
Na pewno to ona tylko w dorbej jakości, a nie robione telefonem(?) i kombinowane programem graficznym
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:29   #92
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Jestem w szoku
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:39   #93
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

W szoku..
Nigdy w życiu bym nie pomyślała, że kkknnn....
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 15:48   #94
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Przypomniala mi sie jeszcze taka rozmowa z PW kiedy to Nirena, ktora miala kompleksy na punkcie kkknnn podala mi liczbe osob ktore odwiedzily profil kkknnn...weszlam na niego z ciekawosci i co mnie zaskoczylo ze Nireny nie bylo w ostatnich odwiedzajacych ...skad wiec znala te dokladna aktualna liczbe??? wtedy zaswiecilo mi sie czerwone swiatelko ze cos jest nie tak...ale jeszcze nie wiedzialam co
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:11   #95
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Sluchajcie jestem teraz w glebokim szoku jak czytam caly ten watek i jedyna rzecz nad ktora sie zastanawiam to - jak to mozliwe zeby system pokazywal ze loguje sie z tego samego IP co kkknnn skoro tak nie jest??ktoras z dziewczyn podala taki nick - elaine-blath (niby klon kkknnn), a moj jest Elaine Blath, moze w tym problem.. Ale jesli nirenanovak to klon kkknnn to dziewczyna ma naprawde rozdwojenie jazni, na litosc boska, pomoc jest jej potrzebna! ja z nia wczoraj wymienilam dwa privy jako z nirenanovak wypowiadajaca sie na temat kkknnn negatywnie!
Boze , co za cyrk, nie wiem jak to nawet nazwac... Jesli zostane zbanowana za cos tak absurdalnego, ze posadza sie mnie o bycie klonem podczas gdy nim nie jestem to zwatpie.
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:18   #96
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Sluchajcie jestem teraz w glebokim szoku jak czytam caly ten watek i jedyna rzecz nad ktora sie zastanawiam to - jak to mozliwe zeby system pokazywal ze loguje sie z tego samego IP co kkknnn skoro tak nie jest??ktoras z dziewczyn podala taki nick - elaine-blath (niby klon kkknnn), a moj jest Elaine Blath, moze w tym problem.. Ale jesli nirenanovak to klon kkknnn to dziewczyna ma naprawde rozdwojenie jazni, na litosc boska, pomoc jest jej potrzebna! ja z nia wczoraj wymienilam dwa privy jako z nirenanovak wypowiadajaca sie na temat kkknnn negatywnie!
Boze , co za cyrk, nie wiem jak to nawet nazwac... Jesli zostane zbanowana za cos tak absurdalnego, ze posadza sie mnie o bycie klonem podczas gdy nim nie jestem to zwatpie.
Ciebie system nie pokazał jako klona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:26   #97
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Dziewczyny, tyle slow od Was wczoraj przeczytalam, ze oceniam cala sytuacje zle, ze ta wasza Dianka to taka dobra dusza i ze do czego sie przyczepiam.. Poczulam sie zle, bo nie ublizylam kkknnn, napisalam obiektywne zdanie na temat makijazu a poza tym wyrazilam to co juz od dluzszego czasu rzucalo mi sie w oczy i nie tylko mnie , tyle ze nie wiem dlaczego zadna inna dziewczyna tego nie napisala!Ja to zrobilam i zostalam przyslowiowo lekko "objechana" za szczerosc.
Teraz macie wasza Dianke, mam nadzieje ze czegos sie na tym przykladzie nauczycie. Przede wszystkim tego zeby nie ufac od razu ludziom ktorzy sa tacy mili, przeslodzeni, uprzejmi do przesady.
A jeszcze jedno - moj avatar sciagnelam z netu, jest na nim anonimowa osoba a nie kkknnn.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

jestem przekonana, ze jedynie zdjecia na ktorych widnieje twarz kkknnn przedstawiaja makijaze wykonane przez nia. inne, na ktorych jest tylko oko, na pewno nie zostaly stworzone przez nia. i w te wszystkie diory i lancome'y tez juz nie wierze.
dziewczyna po prostu sie zabawila kosztem wszystkich uzytkowniczek MM, kilka totalnie zmanipulowala, do tego stopnia ze bronily jak lwice makijazy o jakosci slabej.
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 16:30   #98
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tyle slow od Was wczoraj przeczytalam, ze oceniam cala sytuacje zle, ze ta wasza Dianka to taka dobra dusza i ze do czego sie przyczepiam.. Poczulam sie zle, bo nie ublizylam kkknnn, napisalam obiektywne zdanie na temat makijazu a poza tym wyrazilam to co juz od dluzszego czasu rzucalo mi sie w oczy i nie tylko mnie , tyle ze nie wiem dlaczego zadna inna dziewczyna tego nie napisala!Ja to zrobilam i zostalam przyslowiowo lekko "objechana" za szczerosc.
Teraz macie wasza Dianke, mam nadzieje ze czegos sie na tym przykladzie nauczycie. Przede wszystkim tego zeby nie ufac od razu ludziom ktorzy sa tacy mili, przeslodzeni, uprzejmi do przesady.
A jeszcze jedno - moj avatar sciagnelam z netu, jest na nim anonimowa osoba a nie kkknnn.

Niewiem, gdzie zostalas objechana, ale nie o tym watek.
Rownie dobrze mozna napisac,ze ktos Cie nie krytykowal, a napisał obiektywnie co mysli.
Po fakcie ,to sie możemy nawzajem umorlaniać kto czego am sie na przyszlosc nauczyc...
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:39   #99
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tyle slow od Was wczoraj przeczytalam, ze oceniam cala sytuacje zle, ze ta wasza Dianka to taka dobra dusza i ze do czego sie przyczepiam.. Poczulam sie zle, bo nie ublizylam kkknnn, napisalam obiektywne zdanie na temat makijazu a poza tym wyrazilam to co juz od dluzszego czasu rzucalo mi sie w oczy i nie tylko mnie , tyle ze nie wiem dlaczego zadna inna dziewczyna tego nie napisala!Ja to zrobilam i zostalam przyslowiowo lekko "objechana" za szczerosc.
Teraz macie wasza Dianke, mam nadzieje ze czegos sie na tym przykladzie nauczycie. Przede wszystkim tego zeby nie ufac od razu ludziom ktorzy sa tacy mili, przeslodzeni, uprzejmi do przesady.
A jeszcze jedno - moj avatar sciagnelam z netu, jest na nim anonimowa osoba a nie kkknnn.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

jestem przekonana, ze jedynie zdjecia na ktorych widnieje twarz kkknnn przedstawiaja makijaze wykonane przez nia. inne, na ktorych jest tylko oko, na pewno nie zostaly stworzone przez nia. i w te wszystkie diory i lancome'y tez juz nie wierze.
dziewczyna po prostu sie zabawila kosztem wszystkich uzytkowniczek MM, kilka totalnie zmanipulowala, do tego stopnia ze bronily jak lwice makijazy o jakosci slabej.
nie przesadzajmy, Kkknnn wklejała aktualizacje i było widac że to nie są kosmetyki z niskiej półki.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:41   #100
ferguusson
Zakorzenienie
 
Avatar ferguusson
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: daleko stad...:(
Wiadomości: 6 020
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tyle slow od Was wczoraj przeczytalam, ze oceniam cala sytuacje zle, ze ta wasza Dianka to taka dobra dusza i ze do czego sie przyczepiam.. Poczulam sie zle, bo nie ublizylam kkknnn, napisalam obiektywne zdanie na temat makijazu a poza tym wyrazilam to co juz od dluzszego czasu rzucalo mi sie w oczy i nie tylko mnie , tyle ze nie wiem dlaczego zadna inna dziewczyna tego nie napisala!Ja to zrobilam i zostalam przyslowiowo lekko "objechana" za szczerosc.
Teraz macie wasza Dianke, mam nadzieje ze czegos sie na tym przykladzie nauczycie. Przede wszystkim tego zeby nie ufac od razu ludziom ktorzy sa tacy mili, przeslodzeni, uprzejmi do przesady.
A jeszcze jedno - moj avatar sciagnelam z netu, jest na nim anonimowa osoba a nie kkknnn.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

jestem przekonana, ze jedynie zdjecia na ktorych widnieje twarz kkknnn przedstawiaja makijaze wykonane przez nia. inne, na ktorych jest tylko oko, na pewno nie zostaly stworzone przez nia. i w te wszystkie diory i lancome'y tez juz nie wierze.
dziewczyna po prostu sie zabawila kosztem wszystkich uzytkowniczek MM, kilka totalnie zmanipulowala, do tego stopnia ze bronily jak lwice makijazy o jakosci slabej.
ah, czyli teraz by pozostac bardziej wiarygodna powinnam wypowiadac sie niekulturalnie, niemilo i najlepiej krytykowac.. rozumiem....

Jakie "ufac od razu"? To jest zwyczajne pojmowanie rzeczywistosci tak ja ją się odbiera. Kazdy spedza tu % swojego czasu i buduje na podstawie relacji z innymi zdanie na ich temat. jesli to ma runac z powodu jakiegos nieklarownego dla mnie zajscia dzisiejszego- to szczerze watpie w stabilnosc tego forum. Emocjonalna stabilnosc. Nie bronie jej, bo nie znam jej osobiscie i tak samo moglam byc.. zmanipulowana . Tylko wrzucmy troche na luz
__________________
kocham lata 40te..
suprise!


MAC

exchange
ferguusson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:49   #101
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Fergi...nieklarownego zajscia? fakty sa niezaprzeczalne...system nie klamie...przykro mi bo tak jak napisalam polubilam Nirene ale teraz wiem ze zostalam oszukana i wciagnieta w jakas intryge...a osoba ktora sie za tym kryje jest dla mnie oszustka
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 16:51   #102
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Niewiem, gdzie zostalas objechana, ale nie o tym watek.
Rownie dobrze mozna napisac,ze ktos Cie nie krytykowal, a napisał obiektywnie co mysli.
Po fakcie ,to sie możemy nawzajem umorlaniać kto czego am sie na przyszlosc nauczyc...
Ja sie tak poczulam, moze "objechana" to faktycznie zbyt wielkie slowo..Ale nie moglam zrozumiec jak mozna zaprzeczac faktom, czyli temu ze kkknnn byla na MM faworyzowana.
No dobrze, nazwijmy to krytyka, ale mysle, ze ujelam wszystko tak, zeby danej osoby nie urazic, nie sprawic przykrosci. Chyba o to tutaj chodzi - zeby nie slodzic sobie bez powodu ale zeby wyrazic swoje zdanie w odpowiednim tonie , nawet jesli nie jest ono do konca pozytywne.
Przepraszam,ale ja nie dalam sie nabrac nawet na chwile na sztuczki kkknnn. Owszem, nie zdawalam sobie sprawy z tego, ze mozna miec rozdwojenie jazni do tego stopnia zeby dyskutowac z samym soba ale to juz wyzsza szkola jazdy. Tak ze naprawde dziewczyny, zastanowcie sie czasami i badzcie czasem bardziej...podejrzliwe.
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:54   #103
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Fergi...nieklarownego zajscia? fakty sa niezaprzeczalne...system nie klamie...przykro mi bo tak jak napisalam polubilam Nirene ale teraz wiem ze zostalam oszukana i wciagnieta w jakas intryge...a osoba ktora sie za tym kryje jest dla mnie oszustka
Gosada masz racje.
Tylko ja niewiem,czy sie nie zacznie "polowanie na czarownice" , ktos Ci cos milego napisze i odrazu mysl, ze klamie, jest oszustemi ma 10 klonów. Tak to sobie zacisniamy "petelke na szyi"

Nieklarowne, bo czekamy az Kkknnn napisze jak z nia wkoncu jest.
Fakty nie kłamia, ale ja z rzucaniem błotem wole poczekac az Kkknnn sie wytlumaczy sensownie.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:59   #104
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

a po co w ogóle rzucać błotem? Bo co robić nagonkę? Przynajmniej ja nie jestem żądna krwi i jakiejś sensacji.
Moderatorzy zapewne zamkną ten watek i dobrze.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 16:59   #105
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Ishi my sobie tez przeciez piszemy mile komentarze ale opinie kkknnn wyjatkowo sie wyroznialy i troche sie w nich gubila tak jak napisalam gdzies powyzej...
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 17:00   #106
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Ja sie tak poczulam, moze "objechana" to faktycznie zbyt wielkie slowo..Ale nie moglam zrozumiec jak mozna zaprzeczac faktom, czyli temu ze kkknnn byla na MM faworyzowana.
No dobrze, nazwijmy to krytyka, ale mysle, ze ujelam wszystko tak, zeby danej osoby nie urazic, nie sprawic przykrosci. Chyba o to tutaj chodzi - zeby nie slodzic sobie bez powodu ale zeby wyrazic swoje zdanie w odpowiednim tonie , nawet jesli nie jest ono do konca pozytywne.
Przepraszam,ale ja nie dalam sie nabrac nawet na chwile na sztuczki kkknnn. Owszem, nie zdawalam sobie sprawy z tego, ze mozna miec rozdwojenie jazni do tego stopnia zeby dyskutowac z samym soba ale to juz wyzsza szkola jazdy. Tak ze naprawde dziewczyny, zastanowcie sie czasami i badzcie czasem bardziej...podejrzliwe.
Nikt sie nie czepia ze krytykujesz ,ale w jaki sposb to robisz.
Od razu to w ludziach jakas chyba agresje wywoluje. Bez urazy

Ja to widze tak.
Np. wejdziesz w moj jakis watek na MM, i stwierdzisz że:

-"to mi sie nie podoba, to krzywo, to moglo by byc inaczej, sprobuj zrobic to inaczej, bardziej prosto,krzywo, wez iny pedzel etc. "
To se mysle wow, dziewczyna mi nie slodzi, pisze konkretnie co jest nie tak.
I ja na tym zyskuje bo mam szanse sie czegos nauczyc :d

Ale...jak mi napiszesz ze np. " nie wiem,czemu wam sie ta praca podoba, nic nie widac, fotki do d..., wogole ty chyba probujesz udawac kogos innego, a nawet podobna nie ejstes i zawsze masz taki sam wyraz twrazy" No sorry, to wg mnie nie krytyka, a wylewanie pomyj .

aaalle nie o tym watek i ja juz jestem cicho
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 17:02   #107
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
a po co w ogóle rzucać błotem? Bo co robić nagonkę? Przynajmniej ja nie jestem żądna krwi i jakiejś sensacji.
Moderatorzy zapewne zamkną ten watek i dobrze.
Zgadzam sie w zupelnosci. Amen
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 17:12   #108
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Tak. Najlepiej by było, gdyby moderatorki zamknęły już ten wątek. Nie ma sensu wyciągać brudów na wierzch. To nie o to chodzi. To nie tak. Stało się i się nie odstanie.
Ameeeen.
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 17:18   #109
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Elaine Blath, chciałabym Cię serdecznie przeprosić, bo w swoim poście wspomniałam o tym, że i Ciebie podejrzewam o bycie klonem. Jednak od początku było to podejrzenie bardzo chwiejne, bo szczerze mówiąc - zbyt zdroworozsądkowo pisałaś jak na wszystkie wcielenia Ani. Tak więc przepraszam

Dziewczyny, aż coś we mnie się wzdryga kiedy piszecie o Dianie. Skoro dziewczyna ołgała Was w takiej fundamentalnej kwestii jak własne imię to jak możecie dawać wiarę w inne rzeczy

Wszystko co miało być powiedziane zostało powiedziane. Stanowisko Ani też znacie. Jak również "dowody", o które Ania prosiła.

Kurtyna w dół
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 17:43   #110
Elaine Blath
Raczkowanie
 
Avatar Elaine Blath
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Elaine Blath, chciałabym Cię serdecznie przeprosić, bo w swoim poście wspomniałam o tym, że i Ciebie podejrzewam o bycie klonem. Jednak od początku było to podejrzenie bardzo chwiejne, bo szczerze mówiąc - zbyt zdroworozsądkowo pisałaś jak na wszystkie wcielenia Ani. Tak więc przepraszam

Dziewczyny, aż coś we mnie się wzdryga kiedy piszecie o Dianie. Skoro dziewczyna ołgała Was w takiej fundamentalnej kwestii jak własne imię to jak możecie dawać wiarę w inne rzeczy

Wszystko co miało być powiedziane zostało powiedziane. Stanowisko Ani też znacie. Jak również "dowody", o które Ania prosiła.

Kurtyna w dół
Ale ja sie nie gniewam. Tak wlasnie sobie pomyslalam, ze widac juz sie sama pogubilas we wszystkich wcieleniach Ani vel. Diany. Zreszta, jedna z moderatorek napisala juz ze podejrzenie zostalo ze mnie zdjete

Do Ishikawy:
coz, nie wiedzialam ze moje slowa sa tak odbierane -jako wylewanie pomyj i ze wywoluja agresje.. Nigdzie nie napisalam ze cos jest do d.. tylko ze kreski niesymetryczne, albo ze makijaz slaby technicznie. Dla mnie wylewanie pomyj to zupelnie inne ujecie sprawy w slowa. A traktowanie moich komentarzy tak jak to nazwalas to dla mnie przewrazliwienie,ale teraz tlumacze sobie Twoja wypowiedz tym, ze kazdy tutaj jest w nerwach z powodu zaistnialej sytuacji.
To nie jest tak ze ja przegladam watki i sie czepiam makijazy. Rzadko komentuje, zreszta pewnie sama zauwazylas ze nie bylo zbyt duzo moich komentarzy na MM. Zazwyczaj ograniczam sie do podpatrywania i kilka razy wypowiedzialam sie pozytywnie na temat makijazy ktore mnie szczegolnie zachwycily..Nigdy nie uslyszalam takich slow, ze wylewam pomyje na ludzi, ze agresje wywoluje..Tak jak wczesniej pisalam, staram sie wypowiedz ubrac w miare lagodne slowa i na pewnym poziomie. Przykro to slyszec od Ciebie ale coz.
A w tym watku zareagowalam bo ta sprawa rzucala mi sie w oczy od dluzszego czasu.
Elaine Blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 17:52   #111
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Ale ja sie nie gniewam. Tak wlasnie sobie pomyslalam, ze widac juz sie sama pogubilas we wszystkich wcieleniach Ani vel. Diany. Zreszta, jedna z moderatorek napisala juz ze podejrzenie zostalo ze mnie zdjete

Do Ishikawy:
coz, nie wiedzialam ze moje slowa sa tak odbierane -jako wylewanie pomyj i ze wywoluja agresje.. Nigdzie nie napisalam ze cos jest do d.. tylko ze kreski niesymetryczne, albo ze makijaz slaby technicznie. Dla mnie wylewanie pomyj to zupelnie inne ujecie sprawy w slowa. A traktowanie moich komentarzy tak jak to nazwalas to dla mnie przewrazliwienie,ale teraz tlumacze sobie Twoja wypowiedz tym, ze kazdy tutaj jest w nerwach z powodu zaistnialej sytuacji.
To nie jest tak ze ja przegladam watki i sie czepiam makijazy. Rzadko komentuje, zreszta pewnie sama zauwazylas ze nie bylo zbyt duzo moich komentarzy na MM. Zazwyczaj ograniczam sie do podpatrywania i kilka razy wypowiedzialam sie pozytywnie na temat makijazy ktore mnie szczegolnie zachwycily..Nigdy nie uslyszalam takich slow, ze wylewam pomyje na ludzi, ze agresje wywoluje..Tak jak wczesniej pisalam, staram sie wypowiedz ubrac w miare lagodne slowa i na pewnym poziomie. Przykro to slyszec od Ciebie ale coz.
A w tym watku zareagowalam bo ta sprawa rzucala mi sie w oczy od dluzszego czasu.
ja podalam jako tylko przyklad te pomyje jak ja uwazam jest IHMO....no,zeby bylo jasne. Co jest wg mnie krytykuja budujaca..a co nie...poprostu dalam Ci przykład, a nie przytoczylam twoich konkretnych słów.

a po drugie,piszesz, ze na ciebie naskoczylysmy/wizazanki naskoczyly (ja tez bronilam Kkknnn) gdy ją skrytykowalas ..no moze ten zmasowany atak nie byl taki bezpodstawny jak sie Tobie wydawało.
Poprostu czasem wiesz, mozna miec dobre intencje a wyjdzie jak wyjdzie.

No ale to juz mamy z glowy i oby dalej było tu,tak jak jest
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-12-15 o 17:57
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 18:06   #112
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Ale se poczytałam..... nie ma człowieka pare godzin w domu a tu takie rewelacje.
Ja poki co jestem w szoku i musze to wszystko jakos sobie poukładac.
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 18:37   #113
Zuzka20
Zadomowienie
 
Avatar Zuzka20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 982
GG do Zuzka20
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Ale lektura... chyba w takim szoku nigdy nie byłam... oczy prawie mi na klawiaturę wypadły ze zdziwienia.

Kkknn była dla mnie dziewczynką zagubioną we mgle, polubiłam ją, wydawała sie skromna.. chyba też dałam się nabrać, chociaż mi od samego początku podpadały te płaskie zdjęcia... używała markowych kosmetyków, drogich kosmetyków, podjerzewam, ze za 2 szminki i jeden tusz miałaby aprat fotograficzny, który nie robi "płaskich zdjęć"... Teraz wyszło szydło z worka, chciała się kamuflować. No, ale gdzie by człowiekowi przyszło do głowy, że to manipulantka.
Jednakże tak jak pisała agabil1, nie ma co być żądnym krwi, ja wierzę w dobre i złe uczynki, kótre powracają do ludzi ze zdwojoną siłą...
__________________
Kobiety są dziwne, nigdy nie przestają kochać...

Ja na maxmodels.pl:

http://www.maxmodels.pl/alicja24.html

__________________
Zapuszczam włosy

Moje makijaże:

https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23491711


NIE POZWALAM KOPIOWAĆ I ROZPOWSZECHNIAĆ ZDJĘĆ!
Zuzka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:25   #114
karoleena
Rozeznanie
 
Avatar karoleena
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Jukej
Wiadomości: 761
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Rzeczywiscie, niezla lektura po powrocie z pracy...:szok:
karoleena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:38   #115
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 061
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Weszłam na ten wątek bo zdziwiłam się że ma ponad 1000 wyświetlen i tyle stron. Kiedy przeczytałam pierwsze słowo na 3 stronie 'oszystwo' a drugie zdanie to 'kknn to klon' (mniej wiecej) to byłam w szoku. Po przeczytaniu 'lektury' z szoku wyjść nie mogę. Nie będę rzucać błotem, ale straciłam kompletnie wiarę w ludzi... ostatnio niestety coraz bardziej mnie zawodzą...
pytanie do kkknnn dlaczego? DLACZEGO? Proszę mniej tyle odwagi i powiedz nam, tym które Cię polubiły, DLACZEGO, to zrobiłaś?
__________________
"Wczorajszego dnia nie wskrzesisz, po nocy poślubnej nie znajdziesz w łóżku dziewicy" - Jacek Piekara "Ani słowa prawdy"

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku


http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:41   #116
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Fiolety dla Blondynki?

Dziewczyny sprawdziłam wszystko od początku, nie tylko ja ale również inne modki i mogę potwierdzić, że iventinne, nirenanovak to klony Kkknnn, co do klona elaine-blath system nie wykrył klona i chciałam przeprosić za pomyłkę.


Wątek również zamykam, sprawa będzie wyjaśniana.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:33.