akryl z Naico i Sun Flower - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-05, 11:21   #31
dominisiadurska
Przyczajenie
 
Avatar dominisiadurska
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: akryl z Naico i Sun Flower

no dzieki sliczne!na brak klijentek nie narzekam bo naprawde przykladam sie bardzo do tego!a jesli chodzi o zalane skorki to naprawde ich nie zalalam pocieszam sie ze bedzie oki!pozdrawiam
dominisiadurska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:15   #32
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: akryl z Naico i Sun Flower

podbijam wątek ...czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o firmie Naico..??

Pracuje na Naico i ich zwykły róż do frencha słabo mi trzyma a jeśli najpierw położe kamuflaż od nich to paznokcie trzymają jak beton..
Myślałam żeby zmienić na sun flower???
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 09:46   #33
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: akryl z Naico i Sun Flower

Cytat:
Napisane przez enigma7 Pokaż wiadomość
Tak jak w poprzednim wątku - Naico serdecznie odradzam.
Możesz uzasadnić? Przeglądałam wątek, ale nie znalazłam przekonującego uzasadnienia. Niektórzy polecają, niektórzy odradzają (bez dodatkowego komentarza).

Ja np używam od wielu lat Naico (tips + akryl bezbarwny) i jestem zadowolona, ale nie mam doświadczenia z innymi markami. Chętnie się przerzucę na Sun Flower, ale nie chcę tracić 100- 150zł na zakupienie zestawu SF bez zdecydowanego polecenia, skoro Naico od lat się sprawdza.

Jedyne, do czego mogę się przyczepić przy Naico to to, że po 2 tygodniach u nasady paznokcia widać lekkie zapwoietrzenia i po ok 2-3 tyg. akryl delikatnie żółknie. Czy zauważyłyście pod tym względem róznicę miedzy SF a Naico? Jak to się ma do ceny?
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 11:14   #34
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: akryl z Naico i Sun Flower

uciekajcie dziewczyny od akryli sun flower... nie próbowalam co pawda naico ale z tego co mówicie -SF tak samo zapowietrza sie i zółknie po 1,5-2tygodniach....
przyznam ze bardzo podobal mi sie ich kolor kamuflażu... jednak, jezeli mam sie odniesc do calosci to zdecydowanie nie...
dodam ze bialy puder SF nie jest śnieżno bialy a przezroczysty malo plastyczny... ogółem kulki lepione na SF wydawaly mi sie jakies takie krystaliczne i suche...tez myslalam ze to kwestia braku wprawy ale po czasie wiem, ze to raczej wina akryli

z tych tańszych polecam perfekt beauty,graffitti,a osobiscie pracuje na SPN i tez nie narzekam
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/

Edytowane przez lauracrow
Czas edycji: 2010-01-10 o 11:23
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 05:39   #35
Baska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 63
Dot.: akryl z Naico i Sun Flower

Dzięki za wyjaśnienie lauracrow. Właśnie o takie uzasadnienie mi chodziło Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś konkretne przemyślenia odnośnie SPN, Sun Flower albo NAICO chętnie poczytamy.

Ja korzystając z okazji, mam jedno pytanie. Zauważyłam w sklepie online SF primer bezkwasowy. Z NAICO o ile pamiętam, mają tylko kwasowe (albo tam, ggdzie się zaopatruje). Czy na smamym bezkwasowym akryl będzie się dobrze trzymał? Będę wdzięczna za odpowiedz
Baska1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.