IZOTEK - jak go dostać w Wielkiej Brytanii? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 19:45   #1
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Question

IZOTEK - jak go dostać w Wielkiej Brytanii?


Hejka....
od 2 tygodni zażywam Izotek (20mg na dobe), mama załatwiła mi w Polsce, ale tam kosztuje prawie 150 zl.. Slyszalem ze w Wielkiej Brytani za recepte placi sie pare funtow, wiec po co przepłacać. Poza tym musze wykonać testy wątrobowe. Do Polski nie mogę jechać (i nie chcę :P)

Czy ktoś w Was bral izotretynoine w UK?
Nie mam jesczze swojego GP. Wiecznie nie mam czasu pojsc do przychodni....

Poza tym jak to powiedzieć że chciałbym aby mi zrobili te testy wątrobowe? Szczerze mowiąc znając tutejszy NHS to pewnie oleją sprawę i jesczze mnie wyśmieją że panikuję.
__________________
So w h i l e I'm s t i l l h e a l i n g
Just try and have a little patience



like a....
+++ V I R G I N +++
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 11:56   #2
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: IZOTEK - jak go dostać w Wielkiej Brytanii?

Tego typu pytanie zadalabym na Emigrantkach,wydaje mi sie ze tam szybciej uzyskasz odpowiedz
Poza tym jest tez jedna z aptek netowych,ktore obsluguja wysylke do UK-podam Ci pozniej linka i pewnie nie byloby problemu przy zakupie na recepte.

Pozdrawiam
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 14:27   #3
biedronka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 13
Dot.: IZOTEK - jak go dostać w Wielkiej Brytanii?

Moja droga,

Po pierwsze musisz pojsc do GP. Lekarz najpierw zaproponuje Ci kremy i masci z antybiotykami. Jesli to nie przyniesie rezultatow przepisze antybiotyki. Musialabys je brac 3-4 miesiace aby zobaczyc rezultaty. Jesli i to nie pomoze to wtedy moze cie skierowac do dermatologa ale UWAGA: czas oczekiwania to okolo 12-18 tygodni. Sama przez to przeszlam, czekalam od sierpnia na appointment w grudniu.
W czasie wizyty lekarz stwierdzil ze rzeczywiscie przepisze mi roaccutane ale najpierw musi zrobic badania watrobowe i dac mi czas na przemyslenie. Owszem recepta kosztuje kilka funtow ale nie jest latwo ja dostac. Niestety.

Edytowane przez biedronka888
Czas edycji: 2009-02-02 o 14:29
biedronka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:22   #4
HolyBoy
Raczkowanie
 
Avatar HolyBoy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
GG do HolyBoy
Dot.: IZOTEK - jak go dostać w Wielkiej Brytanii?

nawet mnie nie strasz.... dzisiaj bylem zarejestrowac sie u GP. Musze czekac miesiac czasu, horror... Wiec musze skombinowac i tak czy siak lek do tego czasu.. Wybralem 30 tabletek, mialem 10 dni przerwy, i teraz znow biore. Zostalo 20 tabletek. Nikt nie leci znajomy do Polski. Nie wiem co zrobic. Jeszcze sprobuje u polskich lekarzy w Londynie, chociaz wizyta 50 funtow :|

Widzialem tez lek w Internecie, Accutane, przy zakupie 90 tabletek cena wydaje sie nawet zblizona do polskiej... ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze moga go tak ot sprzedawac! czy to nie jest przypadkiem szkodliwa podróbka!????
__________________
So w h i l e I'm s t i l l h e a l i n g
Just try and have a little patience



like a....
+++ V I R G I N +++
HolyBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:29   #5
biedronka888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Edinburgh
Wiadomości: 13
Dot.: IZOTEK - jak go dostać w Wielkiej Brytanii?

Naprawde nie polecalabym ci brac tego leku na wlasna reke. Musisz udac sie do dermatologa, zrobic badania krwi...niestety. Owszem za recepte placisz tylko £5 ale najpierw trzeba swoje odczekac
biedronka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 16:24   #6
michaldomecki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: IZOTEK - jak go dostać w Wielkiej Brytanii?

ja mam od 7 lat problem z trądzikiem, przez dwa lata w ogóle nie wychodziłem z domu, bo nie mogłem patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Wstydziłem się z tym iść nawet do lekarza. Kiedy się w końcu odważyłem Pani Dermatolog od razu przepisała mi izotek. Mieszkam na wsi, ale lek kupuję w aptece w warszawie. Zamawiam czasem z tej strony: http://aptekagold.pl/izotek-kaps-20mg-x-60.html bo szczerze do dzisiaj mam obawy by wyjść z domu trądzik znikł prawie całkowicie, ale przez blizny wstydzę się wychodzić do ludzi. Generalnie wszystkie leki zamawiam przez internet oprócz tych potrzebnych "na już" (mam także kilka innych schorzeń i muszę regularnie brać leki) i jestem zadowolony. Moja kuzynka zamawiała z tej stronki też izotek, bo również miała problemy, by tam dostać lek.
michaldomecki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-15 17:24:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.