czy tak powinny wygladac zelowe tipsy? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-18, 13:27   #121
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Czytam i czytam, bo ciekawy i dość burzliwy to temat.
Szczerze mówiąc, ani pierwsze, ani drugie paznokcie nie wyglądają porządnie. Pierwsze na pewno mają lepszą linię uśmiechu, drugie w ogóle nie korygują króciuteńkiej płytki. Brak jest w obu żelu kamuflującego, dzięki któremu można optycznie płytkę wydłużyć.
Gdybym była na Twoim miejscu nie zapłaciłabym ani jednej, ani drugiej stylistce. Co do całej burzliwej dyskusji nt. Pauliny, myślę, że najlepszym rozwiązaniem sytuacji byłaby konfrontacja. Tutaj na forum możemy sobie pogadać, ale nie możemy ocenić prawdomówności Twojej czy innych użytkowniczek, bo nie znamy Ciebie (wiadomo w sieci jesteśmy anonimowi i możemy wypisywać różne rzeczy) ani Pauliny, która jak twierdzisz robiła Ci te pierwsze tipsy.
Sytuacja jest trudna i smutna i muszę przychylić się do posta Marii, że jeżeli zdecydujesz się wejść np. na drogę sądową to będzie Ci niezwykle trudno udowodnić, że to właśnie Paulina dokonała takiego szkaradztwa, nie masz żadnego dowodu zapłaty wystawionego przez daną stylistkę, nie masz pewnie też żadnego świadka, który potwierdziłby, że te paznokcie były wykonane akurat w tym salonie i przez tą stylistkę. Świetnym dowodem byłoby np. nagranie z kamery, ale tego pewnie też nie posiadasz. SMSy też nie nie bardzo, bo nie udowadniają, że te tipsy ze zdjęcia (na zdjęciach nie ma daty) są tymi, które zrobiła Paulina.
Jednym słowem lepsza byłaby konfrontacja w cztery oczy, a później , jeżeli to nie przyniosłoby żadnych rezultatów, ewentualne skierowanie sprawy na drogę sądową.
Nie mniej jednak życzę powodzenia, bo czy paznokcie zrobiła faktycznie Paulina, czy jakaś inna stylistka, nie zmienia to faktu, że praca została wykonana fatalnie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 20:03   #122
nataszi28
Przyczajenie
 
Avatar nataszi28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
GG do nataszi28
Cool Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Witam !!!

Nie będę wchodziła w polemikę pomiędzy dwoma Paniami ponieważ nie byłam świadkiem zaistniałej sytuacji (chociaz mam przeczucie ze te pazurki z pod ręki stylistki Pauliny nie wyszły) po przeczytaniu wszytkich postow musialam napisać swoje trzy grosze .Jestem razem z moją siostra klientkami P.Pauliny tzw Czarnej pod ponad roku z czętotliwością co trzy cztery tyg. i nigdy nam sie nie zdarzylo aby P.Paulina zrobilam nam na pazokciach taka fuszere ....... Jestem zadowolona z usług które wykonuje - swiadczy o tym czas ..... do tego jest miłą kobietką ma talent i się rozwija w tej branży! życzę jej dalszych sukcesow !!!!
nataszi28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:18   #123
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

gdybym byla zmuszona wybrac miedzy tymi dwoma tworami,to prawdopodobnie wybralabym te pierwsze,bo te drugie to baaaardzo nieprofesjonalne wykonanie.
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 21:49   #124
sjar25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 53
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez nataszi28 Pokaż wiadomość
Witam !!!

Nie będę wchodziła w polemikę pomiędzy dwoma Paniami ponieważ nie byłam świadkiem zaistniałej sytuacji (chociaz mam przeczucie ze te pazurki z pod ręki stylistki Pauliny nie wyszły) po przeczytaniu wszytkich postow musialam napisać swoje trzy grosze .Jestem razem z moją siostra klientkami P.Pauliny tzw Czarnej pod ponad roku z czętotliwością co trzy cztery tyg. i nigdy nam sie nie zdarzylo aby P.Paulina zrobilam nam na pazokciach taka fuszere ....... Jestem zadowolona z usług które wykonuje - swiadczy o tym czas ..... do tego jest miłą kobietką ma talent i się rozwija w tej branży! życzę jej dalszych sukcesow !!!!
jezeli mam byc szczera to bede......zastanawiam sie z kad nagle ni z tad ni z owad wzielas sie na tym forum ...to twoj pierwszy post i nagle okazuje sie ,ze jestes klientka czarnej i stajesz w jej obronie .Dziwne
a pozatym z kad mozesz wiedziec czy faktycznie te paznokie nie wyszly z pod reki CZARNEJ?? Wyszly czy nie-czy to ma jakies znaczenie......Jesli wyszly no to odwalila lipe jak sie patrzy.....nie wyszly to dobrze przezywacie to jak mrowki.
Przeciez takie gadanie nic nie da ,po prostu ktos zpiepszyl sprawe i tyle.....temat staje sie denny a nowe dziewczyny pojawiajace sie nagle stajace w obronie sa smieszne bo chyba to normalne ze to jedna i ta sama osoba.........Wlasnie tego nie lubie czlowiek wchodzi na jakies forum zeby sie dowiedziec podyskutowac a tu trafia na jakies smieszne sytuacje...oskarzanie robienie komus anty reklamy.....i bezsensowne dyskusje do nikad nie prowadzace.
W gruncie zeczy to niezly pomysl.....porobie kilka feralnych fotek jakis paskudnych paznokci powklejam i powiem ze wlasnie wrocilam od owej pani.....chodzby zeby dac kolejnym osobom po uszach.......
Wiec mysle ze ta cala sytuacja to czysta prowokacja ze strony oli.
Konkurencja czy ki pieron
sjar25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-20, 23:24   #125
nataszi28
Przyczajenie
 
Avatar nataszi28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
GG do nataszi28
Smile Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez sjar25 Pokaż wiadomość
jezeli mam byc szczera to bede......zastanawiam sie z kad nagle ni z tad ni z owad wzielas sie na tym forum ...to twoj pierwszy post i nagle okazuje sie ,ze jestes klientka czarnej i stajesz w jej obronie .Dziwne
a pozatym z kad mozesz wiedziec czy faktycznie te paznokie nie wyszly z pod reki CZARNEJ?? Wyszly czy nie-czy to ma jakies znaczenie......Jesli wyszly no to odwalila lipe jak sie patrzy.....nie wyszly to dobrze przezywacie to jak mrowki.
Przeciez takie gadanie nic nie da ,po prostu ktos zpiepszyl sprawe i tyle.....temat staje sie denny a nowe dziewczyny pojawiajace sie nagle stajace w obronie sa smieszne bo chyba to normalne ze to jedna i ta sama osoba.........Wlasnie tego nie lubie czlowiek wchodzi na jakies forum zeby sie dowiedziec podyskutowac a tu trafia na jakies smieszne sytuacje...oskarzanie robienie komus anty reklamy.....i bezsensowne dyskusje do nikad nie prowadzace.
W gruncie zeczy to niezly pomysl.....porobie kilka feralnych fotek jakis paskudnych paznokci powklejam i powiem ze wlasnie wrocilam od owej pani.....chodzby zeby dac kolejnym osobom po uszach.......
Wiec mysle ze ta cala sytuacja to czysta prowokacja ze strony oli.
Konkurencja czy ki pieron
Witam raz jeszcze.......
Skąd sie wziełam ciekawe pytanie ale patrząc na date zarejestrowania to bylam tu przed Tobą droga Pani ,nie ma obowiazku -wszak jestem osobą wolna i nie musze pisać postów jeśli takiej potrzeby nie mam to chyba jest zrozumiałe następnym razem proszę o skupienie się... nie napisałam ze jestem obrońcą wyzej wymienianej stylistki tylko Jej klientką która jest zadowolona z usług ....... i niech tak pozostanie....
.
Zgodze się z jednym ze forum nie powinno byc przeznaczone no prowokacji, sztucznych tematów ale coż każdy z nas jest inny i czegos innego oczekuje i trzeba to uszanować mamy prawo do wygłaszania swoich pogladów ,nawet jeśli tego nie akceptują inni.
Serdecznie pozdrawiam
Ps.a tej wypowiedzi-------- ( pojawiajace sie nagle stajace w obronie sa smieszne bo chyba to normalne ze to jedna i ta sama osoba.................... ..........) nie będę komentować ...szkoda mojego czasu

Edytowane przez nataszi28
Czas edycji: 2008-01-20 o 23:48
nataszi28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 10:11   #126
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez nataszi28 Pokaż wiadomość
Ps.a tej wypowiedzi-------- ( pojawiajace sie nagle stajace w obronie sa smieszne bo chyba to normalne ze to jedna i ta sama osoba.................... ..........) nie będę komentować ...szkoda mojego czasu
Poczytaj troche forum, a zobaczysz, jak w trakcie gorącej dyskusji nagle pojawiaja sie nie wiadomo skąd obrońcy danej osoby, a potem sie okazuje, że te wszystkie osoby pisza z jednego komputera. A to, że sie zarejestrowałaś dawno temu zauważyłam, dlatego nie komentowałam faktu, że Twój pierwszy post był w obronie owej pani. Nie masz obowiązku pisać na forum, nawet jesli sie zarejestrowałaś
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 11:37   #127
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Poczytaj troche forum, a zobaczysz, jak w trakcie gorącej dyskusji nagle pojawiaja sie nie wiadomo skąd obrońcy danej osoby, a potem sie okazuje, że te wszystkie osoby pisza z jednego komputera. A to, że sie zarejestrowałaś dawno temu zauważyłam, dlatego nie komentowałam faktu, że Twój pierwszy post był w obronie owej pani. Nie masz obowiązku pisać na forum, nawet jesli sie zarejestrowałaś
Z tego, co widzę nie tylko standardem jest rejestracja jednej i tej samej osoby pod wieloma kontami, ale również besztanie tych, które się wypowiadają nie po Waszej myśli. Moim zdaniem oba wzorce zachowań są nie w porządku. Oskarżenie Pauliny bez żadnych dowodów było chwytem poniżej pasa, podanie adresu salonu, w którym rzekomo paznokcie zostały zrobione tym bardziej. Tak, jak już pisałam w tej sprawie nie ma żadnych dowodów, to jest sprawa na przysłowiową gębę. W świecie wirtualnym pracuje się bardzo długo na reputację, natomiast zniszczyć kogoś jest bardzo łatwo. Anonimowa osoba wkleja zdjęcia paznokci i robi raban i co się dzieje?? Wybucha wielka kłótnia, po drodze jakaś dziewczyna czyta wątek i rezygnuje z usług Pauliny, do której była umówiona i tak się kręci... A tak szczerze mówiąc, ile razy ktoś źle wypowiedział się o Paulinie vel czarnej z Poznania, a ile razy widziano pochwały jej prac??
Nie było konfrontacji, nie było reklamacji, moim zdaniem nie ma sprawy i tak to powinnyście traktować. A tutaj widzę, że powiela się ten wątek i traktuje go jako ostrzeżenie. Na jakiej podstawie? Wierzycie na słowo jednej osobie, a nie wierzcie drugiej? Dlaczego?
Pozostańcie bezstronne, spójrzcie chłodnym okiem.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 12:25   #128
nataszi28
Przyczajenie
 
Avatar nataszi28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
GG do nataszi28
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Poczytaj troche forum, a zobaczysz, jak w trakcie gorącej dyskusji nagle pojawiaja sie nie wiadomo skąd obrońcy danej osoby, a potem sie okazuje, że te wszystkie osoby pisza z jednego komputera. A to, że sie zarejestrowałaś dawno temu zauważyłam, dlatego nie komentowałam faktu, że Twój pierwszy post był w obronie owej pani. Nie masz obowiązku pisać na forum, nawet jesli sie zarejestrowałaś
Witam
Uważalam ,ze jeśli jestem klientem danego salonu to mam porawo sie wypowiedzieć ,napisałm rownie calkiem obiektywnie co o tym myślę, nie napisze ze taka sytuacja zaistniala czy nie..... bo nie bylam swiadkiem zaznaczylam ze ja jestem zadowolona...... i dopoki uslugi bede wykonywane tak jak dotychczas moje zdanie nie ulegnie zmianie tylko denerwuje mnie fakt, ze ktos snuje insynuacje ze jestem ta sama osoba ....prosze o dowod ze pisze z tego samego komputera co inne Panie ....... TAKIEGO DOWODU NIKT MI NIE PRZEDSTAWI PONIEWAZ NIE ROBIE NA FORUM SZTUCZNEGO TŁOKU
POZDRAWIAM
nataszi28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 14:25   #129
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Nataszi28, mówiąc, że nie masz obowiązku wypowiadać sie na forum nie chodziło mi o to, żebyś sie nie wypowiadała, ale że możesz zarejestrować się i przez dłuższy czas nie pisać.

A w przypadku takim ja ten zawsze robią się dwa obozy i często niestety pojawiaja sie klony jednej osoby, co nie znaczy, że Ty nim musisz być.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 14:42   #130
nataszi28
Przyczajenie
 
Avatar nataszi28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
GG do nataszi28
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Aggie125!!!
Zgodzę sie w zupełności z Tobą
nataszi28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 16:32   #131
amenite
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Tragedia jak dla mnie.Od 2 lat sie zajmuje tipsami i moge cos na ten temat powiedziec Ogolnie ja bym sie juz na miejscu tej kobialki tu wiecej nie pokazala i ogolnie zastanowilabym sie nad dalsza kariera w swiecie manikiuru:P
amenite jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 09:20   #132
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Może biedaczka ma słaby wzrok i jeszcze o tym nie wie. Pójdzie do okulisty dostanie szkła i przejrzy na oczy zobaczycie, bądźmy cierpliwe
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 14:08   #133
KochanaGadzinka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Piszę z Górnego Śląska
Wiadomości: 894
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Wedługo mnie beznadziejnie wyglądają te tipsy... sama w domu byś sobie takie zrobiła ) Postrasz troche tą pseudo-stylistkę.
KochanaGadzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-23, 17:21   #134
sjar25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 53
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

natasza tam to taka madra nie bylas
sjar25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-26, 22:22   #135
szanel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 33
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

z niedowierzaniem na to patrze. te przebarwienia to chyb przeswity twojej naturanej plytki na prawde na tak krotkich paznokciach stylistka nie powinna podjac sie zakladania tipsow, albo chociaz przykryc je jaims ciemnym kolorem. powinna zwrocic pieniadze
szanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 00:31   #136
nataszi28
Przyczajenie
 
Avatar nataszi28
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7
GG do nataszi28
Thumbs down Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez sjar25 Pokaż wiadomość
natasza tam to taka madra nie bylas




Twój intelekt woła o pomstę do nieba....
__________________
[FONT="Arial"][/FONT]Skoro tak nie wiele wystarczyło zbuntowanym aniołom,aby zmienić żar uwielbienia i pokory w żar pychy i buntu,cóż powiedzieć o istocie ludzkiej?
Umberto Eco: Imię Róży
nataszi28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 17:50   #137
MariaW79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 42
GG do MariaW79
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

hmm, moim zdaniem najwyższy czas zamknąc temat. GDZIE JEST ADMIN?? Dziewczyny obrzucają sie blotem i nic?? I cisza??
__________________
MariaW79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-27, 21:02   #138
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Błoto było już wcześniej, szkoda, ze nie wszyscy widzą je w swoich wypowiedziach.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-28, 11:55   #139
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: czy tak powinny wygladac zelowe tipsy?

Cytat:
Napisane przez MariaW79 Pokaż wiadomość
hmm, moim zdaniem najwyższy czas zamknąc temat. GDZIE JEST ADMIN?? Dziewczyny obrzucają sie blotem i nic?? I cisza??
Tutaj jestem, w 2 minuty po zgłoszeniu złym postem.
Kłócące się zostały obdarowane ostrzeżeniami, a ja wątek zamykam jako śmieciowy.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.