Od czego zacząć..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 15:34   #1
ilawianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Question

Od czego zacząć.....


Witam, chcę zrobić kurs. Mam pewien dylemat i nie mogę się zdecydować. Ponieważ nie bardzo stać mnie aby zrobić kursy ze wszystkich metod przedłużania paznokcia, zastanawiam się, która metoda jest najbardziej popularna u klientek mianowicie żele czy akryle?!?!
Od której najlepiej zacząć?????
ilawianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:30   #2
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Od czego zacząć.....

To zależy. Akryl jest bardziej plastyczny, da się z niego uformować piękny tunel, łatwiej się w niego wtapia trudniejsze elementy takie jak koronka, z kolorowego akrylu można robić piękne kwiatki. Można tworzyć piękne wyraźne linie uśmiechu etc... a żel jest wg mnie prościutki. Ja zaczęłabym na Twoim miejscu od akrylu.
Moje klientki chciały żel ale gdy im pokazałam moje akryle zmieniły zdanie To zależy kto co lubi. Tym i tym można robić piękne paznokcie. Ja po prostu osobiście wole bawić się akrylem
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:34   #3
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Od czego zacząć.....

własnie dlatego że żel prosciutki od niego chyba lepiej zacząć pozatym to zatapianie nie wiem czy faktycznie lepiej sie zatapia w akrylu??
Akryl jest twardy i potem jak naklajstrujesz to masakra wypilować, nie zebym tak go strasznie krytykowala bo sama zaczelam i robie akryle, ale chyba na poczatek lepsze żele...
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 16:42   #4
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Od czego zacząć.....

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
własnie dlatego że żel prosciutki od niego chyba lepiej zacząć pozatym to zatapianie nie wiem czy faktycznie lepiej sie zatapia w akrylu??
Akryl jest twardy i potem jak naklajstrujesz to masakra wypilować, nie zebym tak go strasznie krytykowala bo sama zaczelam i robie akryle, ale chyba na poczatek lepsze żele...
Uważam, że lepiej zaczynać od rzeczy trudniejszych a jeśli się umie "bawić" akrylem to nałoży się go tak żeby właśnie nie "naklajstrować" go, tak ja napisałaś tylko umiejętnie uformować to co się chce Jeśli ma się akryl opanowany na tworzy się gór i dolin tylko operuje nim tak by nie narobić sobie dodatkowej roboty z piłowaniem - ale to oczywiście moje zdanie . Dlatego zaproponowałam Ilawiance aby zapoznała się chociaż teoretycznie z obiema metodami.
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 17:07   #5
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Od czego zacząć.....

Cytat:
Napisane przez hotmaui Pokaż wiadomość
Uważam, że lepiej zaczynać od rzeczy trudniejszych a jeśli się umie "bawić" akrylem to nałoży się go tak żeby właśnie nie "naklajstrować" go, tak ja napisałaś tylko umiejętnie uformować to co się chce Jeśli ma się akryl opanowany na tworzy się gór i dolin tylko operuje nim tak by nie narobić sobie dodatkowej roboty z piłowaniem - ale to oczywiście moje zdanie . Dlatego zaproponowałam Ilawiance aby zapoznała się chociaż teoretycznie z obiema metodami.
Czyli ty umialaś się "bawić" od pierwszego wzięcia pedzla do ręki, gratuluję!
Inni początkujący nie zawsze mają to szczęście
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 19:23   #6
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Od czego zacząć.....

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Czyli ty umialaś się "bawić" od pierwszego wzięcia pedzla do ręki, gratuluję!
Inni początkujący nie zawsze mają to szczęście

Polecam czytać to co piszę dokładnie a nie dorabiać własnej ideologii wziętej z kosmosu
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 15:56   #7
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Od czego zacząć.....

Cytat:
Napisane przez ilawianka Pokaż wiadomość
Witam, chcę zrobić kurs. Mam pewien dylemat i nie mogę się zdecydować. Ponieważ nie bardzo stać mnie aby zrobić kursy ze wszystkich metod przedłużania paznokcia, zastanawiam się, która metoda jest najbardziej popularna u klientek mianowicie żele czy akryle?!?!
Od której najlepiej zacząć?????
........
mi się wydaje,ze jednak akryl jest popularniejszy...przynajm niej takie są moje doświadczenia...poza tym do akrylu nie potrzebujesz dodatkowych elementów takich jak np. lampa do utwardzania.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 17:57   #8
asikczek
Zadomowienie
 
Avatar asikczek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 1 044
GG do asikczek
Dot.: Od czego zacząć.....

u mnie (znaczy w Chorzowie) bardziej popularny jest żel. Ostatnio dzwoniła do mnie klientka i taka była szczęśliwa, że mnie znalazła bo w okolicy tylko żel a ona bardzo chciała akryl. Jach chodzę po salonach to rzadko kiedy mozna znaleźć ofertę akryli, nawet w dużych salonach nawet jak akryl jest w ofercie to klientki wybierają częściej żel, ewentualnie da sie je namówić na combo. To tak z moich obserwacji, może ktoś z Chorzowa ma inne odczucia
asikczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 09:25   #9
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Od czego zacząć.....

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
własnie dlatego że żel prosciutki od niego chyba lepiej zacząć pozatym to zatapianie nie wiem czy faktycznie lepiej sie zatapia w akrylu??
Akryl jest twardy i potem jak naklajstrujesz to masakra wypilować, nie zebym tak go strasznie krytykowala bo sama zaczelam i robie akryle, ale chyba na poczatek lepsze żele...
Uj, nie zgodzilabym sie, ze zele sa latwiejsze... Mit ten chyba powstal, gdyz wiele dziewczyn sadzi, ze zel, to naklada sie jak lakier trzema warstwami i nie trzeba go pilowac.... Niestey, nie raz spotkalam sie z takimi opiniami....

Obie matody sa wg mnie rownie trudne/rownie latwe... Co kto woli.

Bylo juz kilka takichwatkow izawsze wywylywaly one gorace dyskusje.
To tak jakby napisac "Co lepsze- spodnie czy spodnica?" Zwoleniczki jedego i drugiego ubrania beda mialy po tyle samo tak samo przekonywujacych argumentow.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 18:20   #10
kina_tczew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 31
Dot.: Od czego zacząć.....

Zależy co komu lepiej wychodzi i w czym się lepiej czuje
kina_tczew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.