<: weselno-jesienny liść :> - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-29, 11:26   #91
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Hihi można powiedzieć, że zaniemogłam
Wiesz, ja się w tym temacie za bardzo nie rozwijam, nic nowatorskiego pokazać nie mogę, tu takie talenty się rodzą na forum że odgrzewanie starego kotleta nie jest potrzebne
Od jakiegoś czasu nie używam w ogóle podkładu, zmieniłam swoje nawyki makijażowe odkąd używam effaklaru (jakieś 3 miesiące). Dlatego też miłość do makijaży trochę przygasła, można powiedzieć że z przymusu (niska tolerancja mojej skóry na kosmetyki) :/
No wiesz, ja też zbyt się nie rozwijam w temacie makijażu , no ale fakt na forum mnóstwo talentów nowych, poziom drastycznie wzrósł. Jednak przecież my to tez talenty no nie ?, tylko, że starsze . Stare kotlety też bywają dobre . Po kuracji effaklarem - o napisz kilka słów jak na Ciebie działa po tych 3 miesiącach - obiecaj, że pokażesz coś
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:37   #92
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
No wiesz, ja też zbyt się nie rozwijam w temacie makijażu , no ale fakt na forum mnóstwo talentów nowych, poziom drastycznie wzrósł. Jednak przecież my to tez talenty no nie ?, tylko, że starsze . Stare kotlety też bywają dobre . Po kuracji effaklarem - o napisz kilka słów jak na Ciebie działa po tych 3 miesiącach - obiecaj, że pokażesz coś
Po tych trzech miesiącach jest naprawdę dużo lepiej Na początku w sumie nie wierzyłam że krem coś zmieni. Smarowałam i pierwsze wrażenia były takie, że skóra przestała się mocno przesuszać. Wcześniej wiecznie cierpiałam z powodu suchych placków na policzkach. No ale od początku kuracji odstawiłam podkłady (fluidy) i pudrowałam buzię tylko sypkim pudrem, więc może to też spowodowało poprawę. Potem myślałam " i co, to wszystko co ten krem zrobi?", ale widzę że skóra ma ładny jednolity kolor, jest wyraźnie gładsza, przy ustach na brodzie nie mam już grudek i takich nierówności jak wcześniej, a ostatnio zauważyłam że blizny, które mam na policzkach po trądziku już w ogóle nie czerwienią się przy zmywaniu makijażu, nie mają sinego odcienia. Na razie tylko moją bolączką są krostki które pojawiają się pod brodą, ale to niestety jakieś hormonalne sprawy.
Używam filtra z Iwostinu (50) i choć pewnie idealny nie jest (nie stać mnie na droższe) to makijaż na nim fajnie wygląda.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:49   #93
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Po tych trzech miesiącach jest naprawdę dużo lepiej Na początku w sumie nie wierzyłam że krem coś zmieni. Smarowałam i pierwsze wrażenia były takie, że skóra przestała się mocno przesuszać. Wcześniej wiecznie cierpiałam z powodu suchych placków na policzkach. No ale od początku kuracji odstawiłam podkłady (fluidy) i pudrowałam buzię tylko sypkim pudrem, więc może to też spowodowało poprawę. Potem myślałam " i co, to wszystko co ten krem zrobi?", ale widzę że skóra ma ładny jednolity kolor, jest wyraźnie gładsza, przy ustach na brodzie nie mam już grudek i takich nierówności jak wcześniej, a ostatnio zauważyłam że blizny, które mam na policzkach po trądziku już w ogóle nie czerwienią się przy zmywaniu makijażu, nie mają sinego odcienia. Na razie tylko moją bolączką są krostki które pojawiają się pod brodą, ale to niestety jakieś hormonalne sprawy.
Używam filtra z Iwostinu (50) i choć pewnie idealny nie jest (nie stać mnie na droższe) to makijaż na nim fajnie wygląda.
Ja mam problem z rozszerzonymi porami , z kwasów to używałam kiedyś lyasanel active i raczej z marnym skutkiem. Zastanawiałam się też nad diacnealem, ale w ostateczności stanęło na niczym. Przede wszystkim ze względu takiego, że nie wyobrażam sobie wyjść do ludzi bez podkładu... i że boję się tych tłustych filtrów. Ja także przy stosowaniu lyasanela używałam kremu iwostin z filtrem 50, ale mi on nie służył. Przede wszystkim dlatego, że cała się świeciłam, tłuściłam, nie chciał się wchłonąć, makijaż na nim trzymał się bardzo krótko, a ja czułam się bardzo niekomfortowo
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 12:02   #94
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

Może jednak spróbuj effaklaru. Naprawdę dobrze pielęgnuje skórę. Ja na noc używam też tłustego kremu, ale na dzień tyle co filtra. Szkoda tylko że nie znalazłaś odpowiedniego dla siebie (a może znalazłaś?). Ja mam takie wrażenia po iwostinie, że ładnie i szybko się wchłania, trochę słabo nawilża (stąd tłusty krem na noc). Prawie w ogóle nie tłuści. dlaczego mamy takie skrajne opinie? Czyżby to wszystko zależało od skóry??
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 15:38   #95
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

przesmerfastycznie! cuuudowne cieniowanie i dobor kolorów!!
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 17:52   #96
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Może jednak spróbuj effaklaru. Naprawdę dobrze pielęgnuje skórę. Ja na noc używam też tłustego kremu, ale na dzień tyle co filtra. Szkoda tylko że nie znalazłaś odpowiedniego dla siebie (a może znalazłaś?). Ja mam takie wrażenia po iwostinie, że ładnie i szybko się wchłania, trochę słabo nawilża (stąd tłusty krem na noc). Prawie w ogóle nie tłuści. dlaczego mamy takie skrajne opinie? Czyżby to wszystko zależało od skóry??
Ja mam mieszaną cerę, a więc trudną w pielęgnacji , w miejscach, w których się przetłuszcza po kilku godzinach niemiłosiernie się świecę... Stosowałam jedynie filtr iwostin, bo był względnie tani, i nie wspominam go dobrze. Na dobrą sprawę, to dałam sobie spokój z kwasami właśnie dlatego, że w miarę tani iwostin mi nie służy, a na inne - zazwyczaj droższe brak kasy - zresztą wiem, że wybranie filtra to kwestia prób. Czytałam na kosmetyczce, że co jednym pomaga innym szkodzi i bądź tu mądry. U mnie w aptekach, które odwiedziłam bardzo trudno jest dostać próbki. W zasadzie w żadnej nie dostałam, kiedy szukałam filtra dla siebie, w jednej jedynie pani obdarowała mnie miniżelem i kremem biodermy matującym, bo to miała Chyba sądziła, że ja chce od tak sobie próbki jakies bo za darmo Nie stać mnie na sprawdzanie, który filtr byłby dla mnie ok. Może kiedyś wrócę do tematu

Cytat:
Napisane przez aassiiaa11 Pokaż wiadomość
przesmerfastycznie! cuuudowne cieniowanie i dobor kolorów!!
przesmerfastycznie Ci dziękuję
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 18:41   #97
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

co do cery-mam taka sama.................
mi czasem trudno nawet dobrze nalozyc podklad bo w miejscach suchych strasznie widac ,,skorki,,
co do makijazu CUDNE kolory!!!!piekne takie miedziane zlotocieniowanie plynne
bardzo mi sie podoba
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 21:09   #98
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
co do cery-mam taka sama.................
mi czasem trudno nawet dobrze nalozyc podklad bo w miejscach suchych strasznie widac ,,skorki,,
co do makijazu CUDNE kolory!!!!piekne takie miedziane zlotocieniowanie plynne
bardzo mi sie podoba
a dziękuję
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 22:50   #99
madziamic
Wtajemniczenie
 
Avatar madziamic
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 156
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

Po prostu brak mi słów, pięknie wygląda ten makijaż
__________________


W jednym słowie czasem ukrywa się historia całego życia...


Troszkę bloguję Magdamic o modzie i nie tylko...

Instagram
madziamic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-30, 10:56   #100
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

madziamic - dla Ciebie
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-01, 13:22   #101
oliwk_a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 539
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

ładny makijaz
__________________
"...jedyne piękno w życiu sprowadza się do tego, że piękno może się czasami zdarzyć..."
oliwk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-01, 13:50   #102
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: <: weselno-jesienny liść :>

Cytat:
Napisane przez oliwk_a Pokaż wiadomość
ładny makijaz
ładnie dziękuję
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.