Pytanie o kursy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-30, 09:39   #1
Madlen_*
Przyczajenie
 
Avatar Madlen_*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 10
GG do Madlen_*

Pytanie o kursy


Cześć wszystkim!!!!!!!! Mam takie pytanko: Miałabym ochotę zapisać sie na kurs STYLIZACJI PAZNOKCI I ZDOBIENIA.Mieszkam w Olkuszu(woj małopolskie,hmm blisko takze Katowic ) Czy ,któraś z Was mogłaby mi doradzić gdzie najlepiej udać sie na taki kurs i jaką szkołę wybrać.......Z góry dziękuję za informacje!!! Pozdrawiam Madlen
Madlen_* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 09:57   #2
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Pytanie o kursy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=199859
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 08:26   #3
Madlen_*
Przyczajenie
 
Avatar Madlen_*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 10
GG do Madlen_*
Dot.: Pytanie o kursy

Droga La Monica ja sie pytalam o kursy a nie o stylistki ktore mnie zrobia pazurki.............czyta j kochaniutka uwazniej pozdrawiam, a tak a propos śliczne pazurki tworzysz........
Madlen_* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 08:49   #4
bochema
Zadomowienie
 
Avatar bochema
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 1 055
GG do bochema
Dot.: Pytanie o kursy

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169026
bochema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 23:37   #5
Ta ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie o kursy

Drogie Wizażanki,
podbijam temat żeby nie zakładać kolejnego. Przeczytałam podobne, które udało mi się znaleźć przez wyszukiwarkę. Mam pytanie i proszę Was o radę.
Jestem w trakcie edukacji w kierunku technika usług kosmetycznych (zaraz po tym mam w planach zrobić licencjat w tej samej dziedzinie). Ponieważ jednak moja edukacja w szkole idzie bardziej w kierunku pielęgnacji ciała (taką wybrałam specjalizację), chciałam uzupełnić swoją wiedzę o zadbane rączki.
W poszukiwaniu kursów natknęłam się na naprawdę profesjonalne ich podziały na etapy, o których nie mam pojęcia oraz cenach, które też ludzkie pojęcie przechodzą... Oczywiście zdaję sobie sprawę, że cena gra rolę w jakości świadczonych usług oraz kosmetyków na jakich się pracuje. Jednak szukałam kursu, który pokaże osobie wszystko od zera (zaczynając od wycinania skórek, piłowania płytki, itp) aż po sławne tipsy. Znalazłam JEDNĄ taką ofertę, która i cenowo i czasowo oraz programowo wydaje się przystępna. Jest to kurs organizowany przez Centrum Kształcenia Stylistów PROFESSIONAILS, w Warszawie. Chciałabym, żebyście rzuciły okiem na ofertę, program i powiedziały kilka słów od siebie. Może któraś z Was miała okazję być na takim kursie w tej szkole, może Wasze koleżanki. Chętnie posłucham opinii zanim zdecyduję się na 100%.
http://www.professionails.pl/sekcja,..._paznokci.html
Interesuje mnie właśnie ten kompleksowy kurs.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
__________________
Kobieto! Puchu marny! Ty jesteś jak zdrowie! Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto cię stracił...
Ta ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 06:24   #6
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Pytanie o kursy

Moim zdaniem 60h na tyle zagadnień to stanowczo za mało (żeby nie było wszystko omówione po łebkach) i myślę, że od ogromu informacji możesz mieć 'bałagan w główce'...
O tej firmie nic nie słyszałam, więc poszukałabym czegoś bardziej znanaego, co dziewczyny polecają
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 12:12   #7
agad28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 179
Dot.: Pytanie o kursy

Ta Ja . zgadzam się z misiem 60 godzin to stanowczo za mało na tyle tematów. Może warto by było najpierw wybrać jedną metodę przedłużania paznokci z podstawami manicure a później robić dodatkowe kursy. Wiem, że to nie najtańsza droga ale chyba najlepsza. Tej wiedzy jest naprawdę dużo i takie kompleksowe kursy nie są najlepsze ( te krótkie) ponieważ większość wiadomości jest tylko omówiona i nawet z praktycznych rzeczy możesz mieć tylko pokazane jak ją wykonać a nawet nie spróbujesz bo nie będzie na nią czasu. Ja uczestniczyłam w podobnym intensywnym kursie i gdybym nie miała podstaw to prawie nic bym nie wiedziała bo większość była tylko pokazówką.
napisz skąd jesteś to może dziewczyny polecą dobry kurs z podstawami
agad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 13:04   #8
Ta ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie o kursy

Dziękuję serdecznie za odpowiedzi Jestem z Grodziska Mazowieckiego, ale dojazd do Warszawy nie stanowi dla mnie problemu, więc szukam kursów tam, bo w Grodzisku raczej takowych nie ma.

Dzwoniłam dzisiaj do tej firmy i rozmawiałam z panią, która prowadzi szkolenie. Powiedziała mi, że jest to 10 godzin dziennie przez 6 dni, że pracuje się bardzo intensywnie. Powiedziała też, że nie można wymagać od uczestniczki takiego kursu, że od razu pójdzie do pracy i będzie pracować jak ktoś, kto robi tipsy już dwa-trzy lata. Z tym, że ja z tego sobie też zdaję sprawę Wiem, że po takim kursie i tak trzeba jeszcze samemu poćwiczyć, ale jak i co ćwiczyć nie będę wiedzieć dopóki ktoś mi nie powie.

Czytałam w poprzednich tematach o szkołach polecanych w Warszawie, ale jeśli miałabym wybierać najpierw jeden, a później drugi kurs to obawiam się, że nie będzie mnie na nie stać w ciągu jednego roku kalendarzowego :/ Niestety nie mam pracy, obecnie jestem na bezpłatnych praktykach, a jeszcze muszę płacić za szkołę, w której się uczę (zarabiam sobie na nią pracami sezonowymi).

Jeśli jednak wybierać najpierw jedną metodę, a potem drugą, to co najpierw? Żel czy akryl?
__________________
Kobieto! Puchu marny! Ty jesteś jak zdrowie! Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto cię stracił...
Ta ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:15   #9
agad28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 179
Dot.: Pytanie o kursy

Ta Ja najpierw żel ponieważ jest łatwiejszy przynajmniej takie jest moje zdanie a co do tego kursu to obawiam się że będziesz miała mętlik w głowie. policz sobie że na kurs na jedną metodę poświęca się 6-8 godz./dzień przez 3 dni lub więcej ,a na tym twoim to jest 10 godz/dzień na jedną metodę a następny dzień to już inny temat i nie masz czasu nawet na zadanie pytania instruktorce. pod koniec kursu to nawet nie będziesz wiedziała jak się nazywasz, ale to twoja decyzja i twoje pieniądze. życzę powodzenia
agad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:23   #10
madziunia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 76
GG do madziunia5
Dot.: Pytanie o kursy

A może mi ktos polecic coś w kołobrzegu???
prosiłabym o info na PW
__________________
madziunia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 13:38   #11
Ta ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Pytanie o kursy

Dziękuję bardzo za odpowiedzi Wszystko na razie jest do przemyślenia, bo to są planu na "powakacjach", w ogromnym stopniu zależne od zarobków podczas prac sezonowych. Pytam już teraz, żeby mieć czas się rozglądać i zaplanować pewne ewentualności.

Jeśli chodzi o samą naukę, to mam koleżanki z praktyk, które są chętne mnie bezpłatnie uczyć podczas ich pracy, ale jednak certyfikat jako taki i tak zawsze się przydaje.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i będę śledzić temat w razie jakiś nowych informacji.
__________________
Kobieto! Puchu marny! Ty jesteś jak zdrowie! Ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto cię stracił...
Ta ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.