tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 19:10   #1
jolax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 95

tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)


ostatnio wpadłam na temat "tipsy bez kursu?? proszę bardzo!! " niestety został zamknięty, więc muszę założyć nowy by pokazać wam jakie dzieła robią stylistki po kursie- choć trudno w to uwierzyć, że ktoś tej osobie dał "papierek", ja nie mam kursu, ale widząc takie coś, nie mam się czego wstydzić!!! . proszę o komentarze...

Edytowane przez AgaZ
Czas edycji: 2008-04-20 o 16:51 Powód: wykorzystanie zdjęć bez zgody autora
jolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:55   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

No niestety, sa kursy i kursy....
Sa kursy prowadzone przez rofesjonalnych instruktorów, kursy indywidualne, a są "kursy" kupione na płycie CD, czy prowadzone "przez pania w salonie", czy kursy na których jedna instruktorka musi ogarnąc grupę....
Wyniki, widac powyzej...

I nie ma co sie wytrząsac, że po kursie, to zawsze źle. Bo tak nie jest. Po prostu nim ktos zapisze sie na kurs powinien sie zastanowić, czy kurs "żel, akryl manicure i pedicure, w 2 dni za 300zł, grupa tylko 6 osobowa!!", jest na pewno super pomysłem i czy na 100% sie na nim duzo nauczy....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-29, 19:56   #3
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

niektóre wygladaja jakby malowały je przedszkolaki.. a nie stylistki... przepłowana płytka ..auć.. prosty french.... no jeszcze tylko łopat brakuje...

swoja droga to ciekawe gdzie takie panie koncza kursy??i jakiej jakości musza byc te kursy jak dyplomowana stylistka robi cos takiego
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 08:19   #4
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

Ostatnia fotka - ała. To taka przepiłowana płytka czy kolor lakieru? Chyba niestety to pierwsze....
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 10:48   #5
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

niom te paznokcie sa straszne...okropne. Jolax a moze pochwalisz sie nam swoimi dziełami?? Bardzo proszę
__________________
Paweł
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 11:12   #6
jasiuimalgos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

och naprawde straszne.............. nie chcialabym wpasc w rece takiej "profesjonalistki"
jasiuimalgos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 17:36   #7
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

ja niestety wpadlam w takie rece ;( od tej pory wole miec swoje krotkie pazurki ale przynajmniej sa cale nie pokaleczone a co do stylistki to polecila mi ja znajoma na poczatku bylo wszystko ok mila wydawalo sie ze profesjonalistka studio odpicowane na maxa wiele wzorow jakies dyplomy na scianach ale jak dorwala sie do moich paznokci topoharatala mi skorki ciagle krwawily ale ona uspakajala mnie ze tak musi byc bo mam wrazliwe i delikatne skorki cala plytke mialam czerwona a palce caly czas mi pulsowaly po zakonczeniu zakladania tipsow dlonie mnie tak bolaly ze myslalam ze umre jednak nie to bylo najgorsze juz wieczorem jak poszlam se kapac to odpadl mi tips nie poszlam do stylistki bo sie balam ze moj koszmar znow sie powtorzy wiec okleilam paznokietka plasterkiem ale koszmar zaczol sie po jakims czasie jak okazalo sie ze dostalam grzybice paznokcia nameczylam sie okropnie zeby sie z tego wyleczyc to byl jeden wielki koszmar ktorego nie zycze nawet najgorszemu wrogowi
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-03, 08:27   #8
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

Mozemy tu mnozyc historie o fatalnych przezyciach związanych z przedłuzaniem paznokci u "profesjonalistek", tylko po co? Ma to jakis głębszy cel? Przeciez nawet nikt sie nie dowie co to za salon i co to za pani...

Jak w kazdym zawodzie sa świetne stylistki i sa kiepskie stylistki, tak samo jak sa świetni lekarze i kiepscy lekarze, świetni fryzjerzy i kiepscy fryzjerzy, swietni kucharze i kiepscy kucharze itp....

Faktem jest natomiast to, ze bez kursu możemy mówić głownie o kiepskich stylistkach...
Szkolenie daje nam podstawy, potem dziewczyna musi sama cwiczyc to co było na szkoleniu. Jezeli sama cos kombinuje i "ulepsza" zazwyczaj efekty sa opakane.

Poza tym nie wiadomo, czy prace tu pokazane sa rzeczywiście wykonane przez profesjonalistki- wiele dziewcvzyn chwali sie, że ukończyło kurs, a go nie ukończyło, badź mają "dyplom" wydrukowany z Allegro.

Jak dla mnie ten temat nie ma sensu.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:04   #9
jolax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 95
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

to zdjęcia z galerii jednej z was- wizażanek. nie wzięłam ich z innego forum, z innej strony, czy jakiegoś bloga! dziewczyna która zrobiła te "dzieła" w temacie >>tipsy bez kursu?? proszę bardzo<< namiętnie wklejała fotki, "skopanych" pazurków które brała pewnie z blogów, z innych stron lub nie wiem skąd jeszcze, żeby pokazać jakie to tragiczne tipsy robią laski które na kurs nie poszły, więc zajrzałam sobie do jej galerii tu na forum wizaż, i takie oto zdjęcia znalazłam! (patrz post pierwszy). rozumiesz teraz sens tego tematu Albertyno? u kogoś widzi się drzazgę w oku, a u siebie belki się nie widzi!!!
jolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:39   #10
Pusiakg_1987
Rozeznanie
 
Avatar Pusiakg_1987
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 718
Send a message via Skype™ to Pusiakg_1987
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

okropieństwo......ja jestem na początku swojej kariery pazurkowej (dopiero sie uczę)...dodam, że nie mam żadnego kursu.....i jak na moje początki idzie mi to 100000 razy lepiej
__________________
Nie sztuką jest kochać-sztuką jest być kochanym



Pusiakg_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 22:17   #11
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

Ech... nie wiem czemu ludziom robi sie lzej, gdy krytukuja innych, czy z tego powodu stajemy się lepsi?
Co innego konstruktywna krytyka mająca na celu pomoc, a co innego typowe "wieszanie psów". Tu mamy do czynienia z tym drugim.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-04, 07:00   #12
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

troche nie bardzo rozumiem o co chodzi,te paznokcie sa pomalowane lakierem do paznokci.
nie bardzo chce mi sie wierzyc,ze ktos w tych czasach maluje klientkom french lakierem.

a po drugie jak ktoras z nas znajdzie swoje prace na takim watku,to z pewnoscia zawiadomi moderatora i watek przestanie istniec.
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 17:28   #13
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

te ostatnie aż mnie zabolały.... ałć :/ przepiłowana płytka, to nawet ja wiem bez kursu...
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-07, 18:01   #14
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

Był podobny wątek i został zamknięty...z tym może być podobnie...bo nic nie wnosi.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 10:04   #15
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

Mam nadzije, ze zostanie zamknmiety, bo nie dośc, ze nic nie wnosi, to jeszcze sieje ferment ( a chyba po to został załozony).
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-08, 12:18   #16
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: tipsy z kursem?? proszę bardzo!!! :)

Cytat:
Napisane przez jolax Pokaż wiadomość
ostatnio wpadłam na temat "tipsy bez kursu?? proszę bardzo!! " niestety został zamknięty, więc muszę założyć nowy by pokazać wam jakie dzieła robią stylistki po kursie- choć trudno w to uwierzyć, że ktoś tej osobie dał "papierek", ja nie mam kursu, ale widząc takie coś, nie mam się czego wstydzić!!! . proszę o komentarze...
Nie jesteś autorką tych prac. Nie rozumiem, czemu ma służyć taki wątek

Zamykam go.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.