piękne paznokcie w dniu ślubu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-06, 16:11   #1
zonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2

piękne paznokcie w dniu ślubu


witam wszystkich

za miesiąc mój ślub a ja mam straszne paznokcie,lamliwe,rozdwaj ające się. co zrobić by były zdrowsze i mocniejsze? chciałam założyć tipsy ale źle sie w nich czuje. może pokryć je żelem ,chce zeby były naturalne )
pomożcie ..
zonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 17:32   #2
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: piękne paznokcie w dniu ślubu

Chyba najlepiej byłoby pójść do salonu stylizacji paznokci i podpytać co ci stylistki zaproponują.
Myślę że utwardzenie naturalnej płytki żelem będzie dobrym rozwiązaniem a ponadto w salonie mogą ładnie ozdobić paznokcie (w końcu to nie byle jaka uroczystość tylko twój ślub - chyba chcesz pięknie wyglądać). A co do naturalności to takie też mogą wyglądać naturalnie, zależy co ci stylistka zaproponuje.
Wszystkiego najlepszego.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:13   #3
zonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: piękne paznokcie w dniu ślubu

dzieki tak zrobię pozdrawiam
zonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 18:37   #4
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: piękne paznokcie w dniu ślubu

albo pójdź teraz do stylistki i nałóż sam żel na swoje naturalne paznokcie żeby je wzmocnić, przez miesiąc ci ładnie urosną i wtedy przed ślubem znowu pójdziesz je odnowić i zrobić zdobienie

tylko pójdź pójdź to dobrej stylistki żebyś później nie musiała na ślubie wstydzić się swoich paznokci
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 08:30   #5
barakuda83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: piękne paznokcie w dniu ślubu

Ja do swojego ślubu "hodowałam" swoje paznokcie ale tydzień przed ślubem na palcu, na który nakładamy sobie obrączki pękł mi się paznokieć! Myślałam, że oszaleję!!!
Poszłam do stylistki, położyła mi żel na moją naturalną płytkę, zrobiła śliczny french i tylko na palcach, na których miałam obrączkę i na drugim z pierścionkiem zaręczynowym dała mi cyrkonie. Było ślicznie, zgrabnie i bez stresu!!!
barakuda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 15:57   #6
numiko
Raczkowanie
 
Avatar numiko
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
Dot.: piękne paznokcie w dniu ślubu

Ja niestety nie trafiłam zbyt dobrze jeśli chodzi o paznokcie. Przed ślubem nie korzystałam z usług manicurzystki i nie robiłam wcześniej tipsów. Zapuszczałam swoje. Ale jak pech to pech - złamałam dwa paznokcie i "profesjonalna" pomoc była potrzebna. Wzorek miałam ładny, ale wytrzymałość tipsów - koszmar. Nie wytrzymały nawet tygodnia... Teraz kiedy robie sobie pazurki regularnie, wiem że źle zrobiłam licząc na swoje. No i zmieniłam manicurzystkę - gdyby nie odrost i potrzeba uzupełniania - mogłabym chodzić nawet półtora miesiąca w pazurkach - bez żadnego uszczerbku I jak u niej robię tipsy - wyglądają bardzo naturalnie. Ale cóż - mądry Polak po szkodzie.
numiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.