Lumixyl - czy ktoś stosował? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 21:46   #61
Lidia1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Przyznam ze z filtrem to u mnie róznie. Raz jest raz nie. Wiem, wiem to zle! Moze mozecie polecic jakis filtr lekki, nie zatykajacy porów.
Lidia1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:29   #62
izolinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 12
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Ja, korzystając z faktu, że przestałam karmić piersią, udałam się do mojego lekarza i poprosiłam Lumixyl dostałam całą rozpiskę, co i jak stosować.. Póki co jestem bardzo systematyczna, stosuję wszystkie kroki i widzę efekty ) Skóra jest świetlista, rozpromieniona, wyraźnie gładsza no i przede wszystkim przebarwienia są znacznie bledsze a to dopiero niespełna dwa tygodnie
Lidia a juz zuzyłas ten filtr? bo jak dla mnie jest on bardzo wydajny i mysle ze na długo jeszcze posłuży. Nie mówiąc już, że jest świetny, super leciutki Co do kremu pigmentacyjnego to lekarka mi powiedziała, że wystarczy go na ok 5 tygodni, zwłaszcza, że stosuje go dwa razy dziennie, więc liczę się z tym, że będę musiała dokupić...
Będę dawać znać, co i jak.. mam nadzieję, że będę się trzymać systematycznego stosowania, bo inaczej to nie ma sensu terapia, notabene nie tylko ta

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Oj zapomniałam jeszcze dodać, że zestaw kupiłam w promocji jeden produkt gratis i 250 zł w kieszeni Wychodzi, że filtr mam za darmo
izolinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 21:43   #63
Lidia1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Nie, nie mam jeszcze. Pytałam tak na przyszłośc. U mnie tez tak było fajnie na początku życzę Ci żeby takie efekty utrzymały się jak najdłużej.
Lidia1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 00:06   #64
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Lidia1973 Pokaż wiadomość
Tak caly zestaw. Moja kolezanka ktora mieszka w Londynie znalazla mi sprzedawce u siebie. Okazalo sie ze sprzedaje rowniez na ebay. Tak wiec calosc wyszla mi ok 580 zl. Sprzedawca sprawdzony od podszewki
Możesz podać namiar na tego pewnego sprzedawcę ?
Cytat:
Napisane przez izolinda Pokaż wiadomość
Ja, korzystając z faktu, że przestałam karmić piersią, udałam się do mojego lekarza i poprosiłam Lumixyl dostałam całą rozpiskę, co i jak stosować.. Póki co jestem bardzo systematyczna, stosuję wszystkie kroki i widzę efekty ) Skóra jest świetlista, rozpromieniona, wyraźnie gładsza no i przede wszystkim przebarwienia są znacznie bledsze a to dopiero niespełna dwa tygodnie
Lidia a juz zuzyłas ten filtr? bo jak dla mnie jest on bardzo wydajny i mysle ze na długo jeszcze posłuży. Nie mówiąc już, że jest świetny, super leciutki Co do kremu pigmentacyjnego to lekarka mi powiedziała, że wystarczy go na ok 5 tygodni, zwłaszcza, że stosuje go dwa razy dziennie, więc liczę się z tym, że będę musiała dokupić...
Będę dawać znać, co i jak.. mam nadzieję, że będę się trzymać systematycznego stosowania, bo inaczej to nie ma sensu terapia, notabene nie tylko ta

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Oj zapomniałam jeszcze dodać, że zestaw kupiłam w promocji jeden produkt gratis i 250 zł w kieszeni Wychodzi, że filtr mam za darmo
Mogłabyś zamieścić rozpiskę stosowania ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 17:13   #65
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

witam , mnie tez interesuje zakup i zrobienie lumixylu , moze wypowie sie osoba , ktora juz jest po SKONCZONEJ kuracji ?
najbardziej interesuje mnie czy bardzo sie luszczy i czerwieni skora ???

prosze o informacje
pozdrawiam
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 23:59   #66
Lidia1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Niestety ja jestem po i nie ma spektakularnych efektów.Nie zauważyłam też zbyt mocnych podrażnień ale trzeba uważac i stosowac sie do ulotki. Może ktos kto nie ma zbyt rozległych i ciemnych przebarwien będzie bardziej zadowolony, ale czy warto za takie pieniądze ryzykowac......? No nie wiem. Ja miałam zdecydowanie lepsze efekty po Neostracie Pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:57 ----------

Izolinda a jak u Ciebie? Mineło już tyle czasu i co i co?
Lidia1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 14:08   #67
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Bardzo Ci dziekuje Lidio za informacje ....tez uzywalam Neostraty i nie bardzo a robilam tez 3x zabieg cosmelan i owszem plamy po tym zabiegu znikaja calkowicie , z tym ,ze wracaja po jakim czasie , takze to tez nie jest metoda na dluzsza mete ....do tego dobry miesiac luszczy sie strasznie skora i wciaz podrazniona , takze nie jest to zabieg dla kazdego ...
mialam nadzieje wlasnie ,ze Lumixyl nie jest tak inwazyjny i mozna sie pokazac wsrod ludzi , tylko ,ze tez bym chciala zeby efekt byl....zdaje sie ,ze kazdy musi na sobie sprawdzic ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2011-04-27 o 14:23
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 10:11   #68
Lidia1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziekuje Lidio za informacje ....tez uzywalam Neostraty i nie bardzo a robilam tez 3x zabieg cosmelan i owszem plamy po tym zabiegu znikaja calkowicie , z tym ,ze wracaja po jakim czasie , takze to tez nie jest metoda na dluzsza mete ....do tego dobry miesiac luszczy sie strasznie skora i wciaz podrazniona , takze nie jest to zabieg dla kazdego ...
mialam nadzieje wlasnie ,ze Lumixyl nie jest tak inwazyjny i mozna sie pokazac wsrod ludzi , tylko ,ze tez bym chciala zeby efekt byl....zdaje sie ,ze kazdy musi na sobie sprawdzic ...
Właśnie dlatego trudno mi sie zdecydwac na Cosmelan.... Moja kosmetyczka uważa jednak, że tylko ten zabieg jest w stanie usunąc przebarwienia a reszta to strata pieniędzy ewentualnie niewielka poprawa. Martwi mnie że plamy wracają a stosowalaś systematycznie wysokie filtry?
Lidia1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 12:38   #69
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Lidia1973 Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego trudno mi sie zdecydwac na Cosmelan.... Moja kosmetyczka uważa jednak, że tylko ten zabieg jest w stanie usunąc przebarwienia a reszta to strata pieniędzy ewentualnie niewielka poprawa. Martwi mnie że plamy wracają a stosowalaś systematycznie wysokie filtry?
Odpowiem za Lapi (bo wiem) i przy okazji za siebie - stosujemy filtry. Wysokie. A plamy mają to w głębokim poważaniu. Ja co prawda cosmelan tylko raz miałam, trochę spokoju, parę miesięcy bez plam, no prawie, bo cienie zostały, ale one wracają... Jak ostatnio na cosmelanowym przeczytałam o ostropeście, zielsku, co to regeneruje watrobę i - może - zniwelować plamy - to wcinam paskudztwo od miesiąca...I nic. To chyba jakieś lobby zielska postanowiło je zareklamować... A ja głupia jem i jem
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 15:43   #70
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Beti , cmokas

Filtr 50 + caly rok to podstawa ! ....ale ale biore tabsy anty i boje sie ,ze byc moze to jest powod powrotu plam ...one nie sa juz takie ciemne jak wczesniej , bardziej rozmyte ale dla mnie widoczne i sie niestety rozprzestrzeniaja na twarzy sukcesywnie ...

chcesz Lidio to zrob cosmelan , efekt jest super jak juz twarz sie wygoi ...z tym ,ze niestety krotkotrwaly ...po 1 cos plamy wrocily mi po pol roku , jeszcze jak cos 2 uzywalam ...po kolejnych zabiegach szybciej , po 4 i 2 mies ....
zawsze jednak zabiegi robilam wczesna wiosna - raz na rok przez ostatnie 3 lata ....
z cosmelanem jest ten problem ,ze twarz sie goi dobry miesiac ...luszczy sie strasznie skora , wciaz chodzisz czerowna( twarz wyglada jak poparzona )...mnie to do szalu doprowadzalo
a potem chwilke jest cudnie , nawet sie malowac nie muszisz , buzka jasna i piekna ....
i po jakims czasie zaczynasz zauwazac cienie ....brrrrr ....

moze na jesien jak sie zrobi to sie mozna dluzej cieszyc twarza bez plamisk ...no nie wiem bo ja jezdze na narty i na urlop jesienia lub zima tez , takze dla mnie to nie ma chyba znaczenia kiedy robie zabieg ....

u mnie tak filtr 50 +codziennie , kapelusz lub czapeczka na urlopie , na rowerze , zawsze i wszedzie, oczywiscie zadnego lezenia na plazy i opalania sie ! a i tak nic nie daje to ....
no i nawet podklad z filtrem 30 uzywam od wiosny do jesieni ...

ja poprostu juz doszlam do tego ,ze jak ktos ma sklonnosc do plam to musi raz na rok zrobic cosmelan albo jakis inny zabieg rozjasniajacy , no i tu mam na mysli Lumixyl np o ile to dziala podobnie jak cosmelan ...twoja lekarka ma racje ,ze inne peelingi , kwasy itd itp nie daja takiego rezultatu jak cosmelan , to tez juz wiem niestety ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2011-04-28 o 15:55
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 23:33   #71
Lidia1973
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 27
Dot.: Lumixyl - czy ktoś stosował?

Hm szkoda..... Tak czekam aż ktoś znajdzie środek cud hi hi. Ja wyglądam strasznie z tymi ciemnymi plamiskami no i jak to postarza Chyba na jesien skusze się na Cosmelan by choc przez krótki czas poczuc się jak dawniej.........a może by tak zielsko zjesc
Lidia1973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.