Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-06, 22:06   #1
Maroffka
Wtajemniczenie
 
Avatar Maroffka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 780

Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.


Hej,
Wpadłam przypadkiem na to forum i.. pomyślałam, TAK, to jest to.
Chcę coś w sobie zmienić, ale nie do końca wiem co. Nie wiem co zrobić, aby wyglądać atrakcyjnie.

1.Nie wiem jaki makijaż do mnie będzie pasował.
2.Tyle razy fryzjer już mnie "skrzywdził", ze nie mogę zdecydować się na fryzurkę i/ lub zmianę koloru
Jedno wiem na pewno, chcę schudnać i biorę się za siebie. W końcu!

Pomóżcie mi. Proszę o rady, sugestię, co mogę zrobić, aby wyglądać bardziej atrakcyjnie, a chyba co najważniejsze- korzystnie.
Będę wdzięczna za każdą radę i pomoc

włosy- proste, brązowe
cera- mieszana z tendencją do przetłuszczania sie.
NAJWAŻNIEJSZE- mam wysokie czoło i nie wiem co z tym zrobić, ponieważ musze nosić grzywkę, ale niekoniecznie jest to poręczne, bo na maleńskim choćby wietrze wszystko fruwa!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-03-24 17.13.12.jpg (137,2 KB, 410 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 532763_325158197539099_1140395875_n.jpg (184,7 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 229343_176621085726145_100001347637961_413025_959025_n.jpg (106,9 KB, 380 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-03-24 17.15.15.jpg (136,0 KB, 249 załadowań)
__________________
Wymień się ze mną

Maroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 08:09   #2
Jola_Mill
Przyczajenie
 
Avatar Jola_Mill
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK/IOW
Wiadomości: 28
Send a message via Skype™ to Jola_Mill
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Witaj - ja tylko chcialam napisac, ze jestes bardzo ladna a w tym wianuszku wygladasz przecudnie! Dla mnie to Ty juz wygladasz atrakcyjnie, moze jedynie kolor wlosow podbilabym refleksami (nie mylic z pasemkami ) a schudnac to nie bardzo widze z czego Pozdrawiam, tu sa swietne dziewczyny w doradzaniu, pewnie cos profesjonalnego poradza
Jola_Mill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 11:17   #3
czarna_2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 133
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

No fruwa, fruwa, co poradzisz.

Po pierwsze, z czego Ty się chcesz moja droga odchudzać?

Po drugie, jesteś bardzo ładna, na trzecim zdjęciu się normalnie zakochałam, nie musisz malować się nie wiadomo jak, wystarczy że podkreślisz kości policzkowe różem, albo bronzerem, i pomalujesz ładnie rzęsy. Z włosami, to ja bym zrobiła takiego dłuższego boba, i może bym przyciemniła, albo refleksy dodała, żeby były takie bardziej żywe. A ogólnie to wyglądasz super, naprawdę
czarna_2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 14:37   #4
porakly
Raczkowanie
 
Avatar porakly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 38
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Ja bym włosy skróciła i wyprostowała. Na takiego boba powiedzmy do ramion Włosy bym lekko rozjaśniła, np. tak :
http://www.google.pl/imgres?q=kolory...8&tx=115&ty=62

(sory za długi adres )
Grzywkę możesz zostawić tak jak jest - masz cienkie włosy i to niestety widać. Ale im krócej podetniesz, tym włosy będą wyglądały na gęstsze.

Co do makijażu - dodaj troszeczkę różu na policzkach (ale nie przesadzaj!) i tyle Wyglądasz bardzo korzystnie. Jesteś ładną kobietą i nie widzę powodu do odchudzania. Może poczujesz się lepiej po metamorfozie.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Sorki, w linku co podałam chodzi mi TYLKO o kolor wlosków, nie cięcie
__________________
(częściej się wczytuję, niż odpowiadam)

http://www.boston.com/bigpicture/201...m.html?camp=fb
porakly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 16:05   #5
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Na makijaż postawiłabym delikatny. Kreska eyelinerem, usta lekko zaakcentowane, policzki muśnięte brzoskwiniowym różem, ładnie wytuszowane rzęsy. Odnośnie włosów- albo bym je zapuszczała albo skróciła na takie postrzępione, pocieniowane pazurki. Kolor- nie myślałaś o złotym brązie, lekko ciemniejszym niż Twoje obecne włosy albo jakimś karmelu? Myślę, że byłoby Ci ślicznie. Poza tym, jakiego odchudzania? Nie grzesz.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 08:35   #6
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

W bobie powinno być Ci ładnie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 15:51   #7
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

nie rozumiem czemu wszystkie dziewczyny doradzają kazdemu boba ...

Mnie podoba tak jak jest tylko dalabym wlasnie refleksy, jak ktos na gorze wspomnial )
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 16:30   #8
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
nie rozumiem czemu wszystkie dziewczyny doradzają kazdemu boba ...

Mnie podoba tak jak jest tylko dalabym wlasnie refleksy, jak ktos na gorze wspomnial )
Zaglądam na wątki metamorfozy z ciekawości. Nie zdarzyło się jeszcze nigdy, żeby dziewczyny proponowały coś innego niż bob hehe więc tez tego nie rozumiem

Autorko wątku pod żadnym pozorem nie rób sobie boba bo nie będzie do Ciebie pasował. Nie napisałas ile masz lat ale wydaje mi się, że jakieś 17?
Przede wszystkim zapuść włoski na długość lekko za piersi. Kolor włosow jest ok nie przyciemniaj go bo Cie postarzy, ewentualnie możesz dodać jakieś refleksy tak jak doradzały Ci już dziewczyny. Grzywka jest ok niestety z wiatrem sie nie lubi ale cóż zrobić możes utrwalać ją delikatnie lakierem do włosow żeby nie była niesforna .
Nie wiem też zabardzo z czego ty sie chcesz odchudzać? :P wystarczy porobić troche brzuszków , więcej sie ruszać i będzie ok
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 18:23   #9
sunsetka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podkarpacie (zazwyczaj)
Wiadomości: 113
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Cytat:
Napisane przez JuStYsCk2 Pokaż wiadomość
Zaglądam na wątki metamorfozy z ciekawości. Nie zdarzyło się jeszcze nigdy, żeby dziewczyny proponowały coś innego niż bob hehe więc tez tego nie rozumiem

Autorko wątku pod żadnym pozorem nie rób sobie boba bo nie będzie do Ciebie pasował. Nie napisałas ile masz lat ale wydaje mi się, że jakieś 17?
Przede wszystkim zapuść włoski na długość lekko za piersi. Kolor włosow jest ok nie przyciemniaj go bo Cie postarzy, ewentualnie możesz dodać jakieś refleksy tak jak doradzały Ci już dziewczyny. Grzywka jest ok niestety z wiatrem sie nie lubi ale cóż zrobić możes utrwalać ją delikatnie lakierem do włosow żeby nie była niesforna .
Nie wiem też zabardzo z czego ty sie chcesz odchudzać? :P wystarczy porobić troche brzuszków , więcej sie ruszać i będzie ok
Zgadzam się całkowicie. Zawsze zaleca się boba, często jeszcze przyciemnianie włosów. Choćby nie wiem jak to niepasowało

Też widziałabym Cię w takiej długoci jak koleżanka powyżej. I z jaśniejszymi refleksami. Przy takich włosach jak Twoje bedziesz wyglądać super.
Masz ładne oczy. Spróbuj je delikatnie podkreślić.
Na załączonych zdjęciach słabo to widać, ale podejrzewam, że masz figurę w kształcie klepsydry. Jeśli tak, to polecam zadbać troszkę o brzuch i podkreślić ubiorem kształty. Jakieś większe odchudzanie naprawdę nie jest Ci potrzebne
sunsetka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 20:45   #10
Maroffka
Wtajemniczenie
 
Avatar Maroffka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 780
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Dzieki dziewczyny, wszystkie posty przeczytałam z uśmiechem. Oczywiscie ja jestem baaardzo niecierpliwa i jak postanowiłam, tak zaczęłam metamorfozę- czyt. punkt pierwszy i najważniejszy- wiecej ruchu. Jest troszke do zrzucenia z brzuszka, wiec już się pomału zrzuca na skakance+ modeluje a6w.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Tylko najbardziej problematyczne sa dla mnie włosy, cięzko sie zdecydowac.
Po dotychczasowych doświadczeniach wiem, ze- prosta grzywka odpada, krótkie włosy równiez odpadają.
Wiec decyzja- zapuszczam.
Pytanie jednak o kolor. Ostatnio spróbowałam coś z ciemnymi, typu- czekoladowy brąz. Niestety nie mam zdjec, ale bardziej przekonuje mnie niz naturalny kolor. Chętnie spróbuje z jasnymi, ale prosiłabym o jakąś konkretniejszą podpowiedź, żebym znów nie przesadziła z tym

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

No i jeszcze jedno pytanie- co zrobi z "sińcami" pod oczami i podkrążonymi oczami, które sa moją zmorą? Macie sprawdzone sposoby, korektory ?

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i takie miłe słowa
chętnie posłucham jeszcze rad no i z miłą checia zobaczyłabym pokazowe foto z ewentualnym kolorem

hm, a może doradzicie mi, jak zmieni swój styl na bardziej : elegancki, ale nie przesadzajac. co ubierac na codzien ? Mam 19 lat i nie chciałabym wyglądac jak "stareńka maleńka" Aczkolwiek chciałabym zmieni swój styl na bardziej taki elegancki, ale zgodnie z obowiazującą modą.
__________________
Wymień się ze mną

Maroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-16, 14:47   #11
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Cytat:
Napisane przez Maroffka Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny, wszystkie posty przeczytałam z uśmiechem. Oczywiscie ja jestem baaardzo niecierpliwa i jak postanowiłam, tak zaczęłam metamorfozę- czyt. punkt pierwszy i najważniejszy- wiecej ruchu. Jest troszke do zrzucenia z brzuszka, wiec już się pomału zrzuca na skakance+ modeluje a6w.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Tylko najbardziej problematyczne sa dla mnie włosy, cięzko sie zdecydowac.
Po dotychczasowych doświadczeniach wiem, ze- prosta grzywka odpada, krótkie włosy równiez odpadają.
Wiec decyzja- zapuszczam.
Pytanie jednak o kolor. Ostatnio spróbowałam coś z ciemnymi, typu- czekoladowy brąz. Niestety nie mam zdjec, ale bardziej przekonuje mnie niz naturalny kolor. Chętnie spróbuje z jasnymi, ale prosiłabym o jakąś konkretniejszą podpowiedź, żebym znów nie przesadziła z tym

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

No i jeszcze jedno pytanie- co zrobi z "sińcami" pod oczami i podkrążonymi oczami, które sa moją zmorą? Macie sprawdzone sposoby, korektory ?

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i takie miłe słowa
chętnie posłucham jeszcze rad no i z miłą checia zobaczyłabym pokazowe foto z ewentualnym kolorem

hm, a może doradzicie mi, jak zmieni swój styl na bardziej : elegancki, ale nie przesadzajac. co ubierac na codzien ? Mam 19 lat i nie chciałabym wyglądac jak "stareńka maleńka" Aczkolwiek chciałabym zmieni swój styl na bardziej taki elegancki, ale zgodnie z obowiazującą modą.

Jak dla mnie to Ty już wyglądasz super Co do koloru, równiez jest ok Jedynie co to mogła bym poradzić byś suszyła włosy głową w dół, doda im to nieco objętości.

Wg mnie styl smart casual byłby dla Ciebie idealny. Nadruki i słodkie bluzeczki zawsze odmładzają. Ty chcesz wyglądać poważnie, więc polecam Będziesz wyglądała elegancko, z Twoją słodką buzią będzie oszałamiające Zawsze lubiłam w kobietach taki typ urody który prezentujesz
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 17:20   #12
Maroffka
Wtajemniczenie
 
Avatar Maroffka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 780
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Jak dla mnie to Ty już wyglądasz super Co do koloru, równiez jest ok Jedynie co to mogła bym poradzić byś suszyła włosy głową w dół, doda im to nieco objętości.

Wg mnie styl smart casual byłby dla Ciebie idealny. Nadruki i słodkie bluzeczki zawsze odmładzają. Ty chcesz wyglądać poważnie, więc polecam Będziesz wyglądała elegancko, z Twoją słodką buzią będzie oszałamiające Zawsze lubiłam w kobietach taki typ urody który prezentujesz [/QUOTE]

Moze masz jakieś propozycje co do zestawów smart casual?
__________________
Wymień się ze mną

Maroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 08:13   #13
Denaris
Rozeznanie
 
Avatar Denaris
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 813
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Cytat:
Napisane przez Maroffka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to Ty już wyglądasz super Co do koloru, równiez jest ok Jedynie co to mogła bym poradzić byś suszyła włosy głową w dół, doda im to nieco objętości.

Wg mnie styl smart casual byłby dla Ciebie idealny. Nadruki i słodkie bluzeczki zawsze odmładzają. Ty chcesz wyglądać poważnie, więc polecam Będziesz wyglądała elegancko, z Twoją słodką buzią będzie oszałamiające Zawsze lubiłam w kobietach taki typ urody który prezentujesz
Moze masz jakieś propozycje co do zestawów smart casual?[/QUOTE]


Np coś takiego

http://www.modaprym.com/pl/nowosci/2...ed_product-249

http://catpas.blogspot.com/2010/01/q...is-sunday.html

http://topicstock.pantip.com/woman/t.../Q9551847.html

http://stylio.pl/zdjecia/smart-casual/792030

Oczywiście nie chodzi mi o slepe odwzorowywanie tego stylu kupując te same ubrania. Obieraj się w zgodzie ze swoją figurą i kolorystyką, ale w tym właśnie stylu.
__________________
31.07.2014 Gabryś jest już z nami
Denaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 10:39   #14
Maroffka
Wtajemniczenie
 
Avatar Maroffka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 780
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

Dziękuję, już wiem mniej wiecej czego szukac
__________________
Wymień się ze mną

Maroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-30, 20:29   #15
Maroffka
Wtajemniczenie
 
Avatar Maroffka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 780
Dot.: Pomóżcie odnaleźć siebie! Przyjmę wszelkie rady co do metamorfozy.

up, co konkretnie zrobic z kolorem? Wpadł mi dziś do głowy blond, ale takie naturalny... ?
__________________
Wymień się ze mną

Maroffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.