Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 11:32   #1
Lenka_899
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_899
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13

Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)


Hej Dziewczyny!

Lato w pełni, niedługo wybieram się na ślub dawno niewidzianej koleżanki i na zagraniczne wakacje i co tu dużo kryć- pragnę zmian

Marzy mi się nowy kolor włosów i nowa fryzura, może też doradzicie mi jak się malować? Zwykle używam podkładu, różu albo pudru brązującego, czarnej kredki i tuszu.

Co do koloru włosów to przerabiałam już chyba wszystko. Zdjęcie 1 jest najbardziej aktualne- taki mam teraz kolor włosów- ciemny brąz. Dobrze się w nim czuję ale na lato chciałabym rozjaśnić włosy. Miałam już blond (zdjęcie 2 i 3) czułam się w nim super ale rozjaśniałam sama i było widać, że robił to amator (jasne plamy....)
Jak kolor zaczął mi schodzić miałam jasny brąz (zdjęcie 4) a kiedy odrosty były już strasznie widoczne zafarbowałam się na brązowo-rudy (zdjęcie 5).

Mój naturalny kolor włosów to zdjęcie 6.

Marzy mi taki kolor jak z tej farby ale nie wiem czy by mi pasował może plus jakieś refleksy..... Sama nie wiem co mam ze sobą zrobić. Proszę pomóżcie.
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (29,5 KB, 287 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (30,7 KB, 233 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (22,0 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (41,7 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (30,4 KB, 229 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (24,1 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg farba-garnier-color-naturals.jpg (17,2 KB, 35 załadowań)
Lenka_899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 12:05   #2
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Najlepiej wyglądasz w ciemnych włosach - na pierwszym i piątym zdjęciu Co do makijażu - podkreśliłabym delikatnie brwi.
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 14:06   #3
Lenka_899
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_899
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Trufle dziękuje za tak szybką odpowiedź Czyli sugerujesz hennę?
W tych rudo-brązowych czułam się szczerze mówiąc niezbyt dobrze...

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Dodam jeszcze tylko, że chciałabym sie trochę odmłodzić bo mam 23 lata a wszyscy dają mi więcej... No i denerwuje mnie, że tyle zapuszczałam włosy i są w niezłej kondycji a i tak non stop musze je spinać bo jest tak gorąco, zaraz mi się przetłuszczają...
Lenka_899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 15:17   #4
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Również uważam ,że w ciemnych włosach wyglądasz bardziej korzystnie
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 17:09   #5
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Najlepiej wyglądasz w ciemnych włosach. Proponuje włosy ściąć do ramion, grzywkę na skos. Powinnaś przyciemnić brwi henną.
Rzeczywiście wyglądasz na więcej niż masz, ale nie sądzę żeby kolor włosów albo cięcie wiele pomogły. Niektórzy mają taki typ urody, budowę ciała że wyglądają poważniej.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 18:57   #6
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Najlepiej wyglądasz w ciemnych włosach - na pierwszym i piątym zdjęciu Co do makijażu - podkreśliłabym delikatnie brwi.
Popieram
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 00:58   #7
sandra15xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Też uważam że w ciemnych ci najładniej I na 5 zdjęciu też ciekawie wyglądasz. Wiesz ja bym dużo nie zmieniała, masz fajne włosy, szkoda by było mocno ścinać, może spróbuj z grzywką zrobić coś? też drobna zmiana ale może okazać się najlepszą
A co do koloru to ja bym zostawiła ten kolor, ale jak ci zależy to możesz zrobić jasne refleksy, ale nie blond, ja bym proponowała pasemka panelami W sensie rozjaśnić poszczególne miejsca najpierw nakładając na folie, po zmyciu nałożyć normalną brąz farbę Wyjdą refleksy, i kolor będzie jaśniejszy odbijał

I polecałabym henne na brwi delikatną

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:49 ----------

A jeśli bardzo ci zależy na jakimś strzyżeniu możesz poprosić fryzjera o strzyżeniu na gwiazdę Nie wiem jak to poprawnie nazywa, ale sama tak już strzygłam i polega to na wyznaczaniu separacji w kształcie głowy, i stryżeniu włosów pod kątem 90 stopni Włosy muszę być idealnie zaczesane i mocniej zdegażowane Świetnie układają się i nadaje głowie ładny kształt A grzywka po skosie

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

A jeśli bardzo ci zależy na jakimś strzyżeniu możesz poprosić fryzjera o strzyżeniu na gwiazdę Nie wiem jak to poprawnie nazywa, ale sama tak już strzygłam i polega to na wyznaczaniu separacji w kształcie ggwiazdy, i stryżeniu włosów pod kątem 90 stopni Włosy muszę być idealnie zaczesane i mocniej zdegażowane Świetnie układają się i nadaje głowie ładny kształt A grzywka po skosie
sandra15xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 05:48   #8
Lenka_899
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_899
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Dzięki za wszystkie uwagi

Czyli zostajemy przy brązie, a co powiedziałybyście na bardzo delikatne rozjasnienie tej czekolady o 2-3 tony?
Ten kolor był super zimą ale w lato jakoś tak mi nie pasuje...
Zastanowie się też nad refleksami Pojadę dziś do fryzjera to zobaczę co on mi powie.
Sandra pierwszy raz słyszę o tego typu cięciu. Brzmi ciekawie.
Z jednej strony nie chciałabym tracić długości włosów bo długo je zapuszczałam. W chwili obecnej mam je z tyłu ścięte na prosto a grzywka jest do brody. Fryzura bez żadnego kształtu ale w każdej chwili mogę spiąć włosy i to jest duża wygoda.
Henna- jak najbardziej jeszcze dziś przejdę się do kosmetyczki
Lenka_899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 13:52   #9
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Czekamy na zdjęcia efektów
trufle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:08   #10
Lenka_899
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_899
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Hej
Zrobiłam brwi Nie robiłam narazie henny bo szczerze, nie wiem jeszcze czy taki ciemny kolor zostawię na głowie
Prosiłam też dziewczyny w wątku fryzjerskim o poradę i dostałam odpowiedź od Kamili_Blondi (dziękuje ) która mocno mnie zaskoczyła. Zaprosiłam Kamilę też tutaj więc poczekam, być może się wypowie po obejrzeniu moich zdjęć z pierwszego posta.
Wczoraj postawiłam na delikatniejszy makijaż. Zrezygnowałam z kredki z której zwykle nie rezygnuję i wytuszowałam dolne rzęsy co też raczej mi się nie zdarza. Użyłam też jasnego cienia (zwykle nie używam cieni wcale). Brwi podkreśliłam kredką. Wklejam zdjęcie w turbanie, żeby pokazać makijaż i wczorajszych włosów- jakoś nie mogę uwierzyć, że te wiszące kłaki są ok.... Co myślicie?
Przepraszam za jakość zdjęć- aparat w serwisie.
Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (15,9 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (20,4 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (20,5 KB, 91 załadowań)
Lenka_899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 15:38   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Bardzo podobasz mi sie na 5 zdj; fryzura,kolor ,wygladalas naprawde najlepiej z tych wszystkich zdjec co zalaczylas.
Ja bym powrocila do tej fryzury.Ladnie wymodelujesz wlosy czy lekko upniesz niesfornie,lekki smokey eye.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 17:15   #12
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Pięknie wyglądasz na 3 zdjęciu w blondzie i na 5 w naturalnych. Tak jak już napisałam wcześniej na innym wątku widziałabym Cię w blondzie na poziomie 9. Wogóle myślałam, że jesteś naturalną blondynką. Masz jaśniutkie brwi i to mnie zmyliło
Ten kolor włosów, który masz obecnie też jest bardzo ładny. Zmiana na blond może Ci zniszczyć włosy (bez odpowiedniej pielęgnacji) więc mniejszym "złem" byłoby zrobienie jaśniejszych brązowych bądź karmelowych refleksów. Ożywią i rozświetlą fryzurę.
Dobrze zrobiłaś przyciemniając brwi. Teraz są zgrane z resztą. Delikatny makijaż też super. Może smokey eyes?
Wyglądasz poważniej jak na swój wiek, a nie staro. Nie masz się czym przejmować Powtórzę jeszcze raz: Jesteś śliczną dziewczyną!
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 17:39   #13
Lenka_899
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_899
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dziewczyny dziękuje
Zdecydowałam się, że skróce trochę włosy lekko wycieniuje końce jak na fotce nr 5, albo zdecyduje się na tą fryzurę którą zaproponowała mi Kamila (zdjęcie poniżej).
Teraz mam pytanie. Nieważne, czy zdecydowałabym się na rudośc czy np. powrót do naturalnych plus refleksy bez dekoloryzacji się nie obejdzie. Czy ten zabieg bardzo niszczy włosy? Wyczytałam tutaj na forum że nie jest tak szkodliwy dla włosów jak np. rozjaśnianie. Myślicie, że gdybym wróciła do naturalnych musiałabym rozjaśniać chąc uzyskać jaśniejszy odcień czy farba dałaby radę?

Kamila_Blondi mój mąż uwielbia to zdjęcie 3 więc chodzi za mną i jęczy żebym wróciła do tego koloru i tej fryzury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1ab5db907147f28c.jpg (32,3 KB, 40 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-07-05 o 21:00 Powód: post pod postem
Lenka_899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 18:43   #14
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Cytat:
Napisane przez Lenka_899 Pokaż wiadomość
Kamila_Blondi mój mąż uwielbia to zdjęcie 3 więc chodzi za mną i jęczy żebym wróciła do tego koloru i tej fryzury
Ma facet dobre oko

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenka_899 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziękuje
Zdecydowałam się, że skróce trochę włosy lekko wycieniuje końce jak na fotce nr 5, albo zdecyduje się na tą fryzurę którą zaproponowała mi Kamila (zdjęcie poniżej).
Teraz mam pytanie. Nieważne, czy zdecydowałabym się na rudośc czy np. powrót do naturalnych plus refleksy bez dekoloryzacji się nie obejdzie. Czy ten zabieg bardzo niszczy włosy? Wyczytałam tutaj na forum że nie jest tak szkodliwy dla włosów jak np. rozjaśnianie. Myślicie, że gdybym wróciła do naturalnych musiałabym rozjaśniać chąc uzyskać jaśniejszy odcień czy farba dałaby radę?
Dekoloryzanty są mniej szkodliwe niż rozjaśniacze np. Chantal czy Elgon. Wiadomo trzeba potem wlosy odżywiać, nakładać maski itd. Jakbyś miała naturalki to farba rozjaśniająca powinna dać radę.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 09:45   #15
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Kup sobie włosy clip-in na Allegro, 40 centymetrowe. Będzie Ci pięknie w długich i nie ma z tym wcale dużo roboty, można się przyzwyczaić. A jak zobaczysz się w lustrze, to się zachwycisz
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 20:45   #16
Lenka_899
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_899
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Zmianę wizerunku oficjalnie uznaję za ropoczętą A inaugracją była wizyta u fryzjera Dekoloryzacja, farbowanie i niestety tylko minimalne podcięcie i lekkie cieniowanie (przyznaję- wystraszyłam się radykalnego cięcie choć teraz trochę żałuję).
Kolor- brąz najjaśniejszy jaki mogła mi fryzjerka położyć (nie wiem czy się nie mylę ale chyba poziom 7). Muszę przywyknąć choć kolor strasznie mi się podoba. W świetle dziennym, w słońcu odbija jak blond, w sztucznym rudo.
Mam nadzieję, że to dopieor początek zmian. Chciałabym poprawić stan mojej tłustej cery, zrzucić 6 kilo i zmienić styl (w środę zakupy )
Mam do Was pytanie- może to tylko kwestia przyzwyczajenia ale mam wrażenie, że do tego koloru włosów nie pasuje mój kolor brwi. Jest jakiś sposób, żeby je rozjaśnić o ton?
Lenka_899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 13:21   #17
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Pokaż się nam po zmianie to pomyślimy co zrobić.
Wychodzę z założenia, że brwi powinny być ciemniejsze od włosów żeby się nie zlewały, by było je po prostu widać
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 11:08   #18
Lenka_899
Przyczajenie
 
Avatar Lenka_899
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Na zdjęciach kolor wygląda na ciemniejszy niż jest w rzeczywistości i może faktycznie te brwi są ok.
I jak ten kolor?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zmiana1.jpg (25,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmiana2.jpg (31,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zmiana3.jpg (25,4 KB, 53 załadowań)
Lenka_899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 13:05   #19
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Letnia metamorfoza czyli pomoc potrzebna od zaraz ;)

Brewki w porządku.
kolorek włosków też mi się podoba
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.