Tylko nie mów nikomu - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-06, 14:32   #181
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Rozumiem że jesteście zagorzałymi przeciwniczkami kościoła ale monika ma wiele racji, niestety przeciwnicy kościoła będą wrzucać wszystkich do jednego worka a to droga donikąd.Zgadzam się że to sprawa polityczna chyba nie chcecie powiedzieć że wyprodukowanie tego filmu przez tvn to przypadek aczkolwiek dobrze że zostało to pokazane z tym że wolałbym aby to była neutralna stacja a nie upolityczniony tvn.

Nie wiem też czemu tak atakujecie dziewczyny nie wypowiada się dobrze o pedofilach po prostu podchodzi do sprawy rozsądnie bo ani lewica ani prawica nie jest w stanie tak podejść. Gra polityczna i chęć ugrania czegoś na tym bierze górę.
Hahaha a TVPPiS, sorry, TVP to neutralna stacja 🤣🤣🤣🤣

Lepiej niech się wezmą za kręcenie neutralnych politycznie filmów, np Smoleńsk 2

Na fantastyce i science-fiction doskonale się znają 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 15:07   #182
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Hahaha a TVPPiS, sorry, TVP to neutralna stacja 🤣🤣🤣🤣

Lepiej niech się wezmą za kręcenie neutralnych politycznie filmów, np Smoleńsk 2

Na fantastyce i science-fiction doskonale się znają 🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nigdzie nie napisałem że neutralna.

Wole jednak tvp od tvn ale chyba nie będziemy teraz pisać o polityce.;p
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 15:40   #183
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałem że neutralna.

Wole jednak tvp od tvn ale chyba nie będziemy teraz pisać o polityce.;p
Czemu nie, skoro niektórzy twierdzą, że ten film to rozgrywka polityczną. TVPIS, to stacja, od której i Goebbels, i Urban mogliby się w sferze propagandy wiele nauczyć.
Twój Nick odzwierciedla świat, w jakim żyjesz.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 16:07   #184
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
TVPIS, to stacja, od której i Goebbels, i Urban mogliby się w sferze propagandy wiele nauczyć.
Twój Nick odzwierciedla świat, w jakim żyjesz.
No nie wiem, czy chcieliby się uczyć, czy nie chodzi o to w propagandzie, aby była bardziej wyrafinowana, a nie taka jak w TVP, że (niestety prawie) każdy głupi się w niej połapie?
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-06-06 o 16:10
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-06, 17:37   #185
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
No nie wiem, czy chcieliby się uczyć, czy nie chodzi o to w propagandzie, aby była bardziej wyrafinowana, a nie taka jak w TVP, że (niestety prawie) każdy głupi się w niej połapie?
Spojrz na wypowiedź matriksa i na wyniki wyborów, to zobaczysz, czy każdy głupi się połapie.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 01:30   #186
Monica_Bellucci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 39
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Po pierwsze Kościół wspierał Polaków w walce z komunizmem. Papież Jan Paweł 2 dał swoim rodakom nadzieję i impuls do zmian, gdy przyjechał do Polski z okazji pierwszej pielgrzmki. Podczas mszy świętej na Placu Zwycięstwa w Warszawie wypowiedział słynne słowa: Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej Ziemi! Amen''.



Ksiądz Popiełuszko również dodawał nam otuchy poprzez swoje kazania, za co został zamordowany przez SB.



Natomiast ksiądz Jankowski wspierał ruch robotników o nazwie ''Solidarność''.



Po drugie, Kościół nie jest Światową Organizacją Zdrowia (WHO), więc pytanie ,,co zrobił podczas epidemii HIV w Afryce?'' jest kuriozalne. Kościół wspiera ubogie regiony świata, organizując zbiórki pieniędzy na zakup m.in. żywności i leków.



Po trzecie, ksiądz Jankowski jest NIEWINNY, ponieważ prokuratura w Gdańsku umorzyła śledztwo w sprawie rzekomego jego rzekomego molestowania nieletnich, a sam duchowny nie może bronić się w sądzie, bo nie żyje. Tak więc atakowanie go i oskarżanie na podstawie POMÓWIEŃ i POSZŁAM jest nie fair.



Po czwarte Jan Paweł 2 nie był w stanie zapobiec aktom pedofilii w Kościele, bo nie wiedział wszystkiego, nie potrafił czytać w myślach ani nie był jasnowidzem. Obarczanie winą tylko jego, jest sporym nadużyciem.



Po piąte, skoro Kościół jest taką wielką organizacją przestępczą niczym mafia, to dlaczego w jego szeregach znajdują się również dobrzy ludzie? Mariamalario, wytłumacz proszę, dlaczego Kościół miałby kogoś komunikować, a następnie nadal zaliczać go do swojego grona? To sprzeczne z zasadami logiki i zdrowego rozsądku. Piszesz tak, jakby apostazja była wielkim wyczynem. Możesz to zrobić w każdej chwili i gwarantuję ci, że żaden ksiądz nie będzie ci przeszkadzał ani za tobą płakał. Zresztą po co wypisywać się z Kościoła, skoro można zrezygnować z uczestnictwa w mszach świętych i nabożeństwach? Jeśli chodzi o rodziców, to należy pamiętać, że sprawują opiekę nad dziećmi do 18 roku życia, więc mają prawo do decydowania o ich wyznaniu i uczestnictwie lekcjach religii.



Po szóste, Kościół miał powiązania z mafią, ale nie w Polsce, lecz we Włoszech, w latach 60 i 70 ubiegłego wieku.



Po siódme Sekielski ni nakręcił dokumentu ,,Tylko nie mów nikomu'' całkowicie bezinteresownie, ponieważ teraz sprzedaje koszulki z plakatem swojego filmu, po 35 zł za sztukę. Co ciekawe, dziennikarz wcale nie postrzega swojego działania jako komercyjne. Poza tym warto przypomnieć, że kiedyś pracował w redakcji ''Faktów'' Tvn, a obecnie jest związany z Onetem, który z kolei należy do niemieckiej grupy kapitałowej Ringer Axel Springer. Jak wiadomo Onet non stóp atakuje i pluje jadem na rząd. Jeśli ktoś nie wierzy, niech wejdzie na stronę Onet.pl i przeczyta niektóre newsy na temat działań PiS-u
Monica_Bellucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 04:06   #187
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tylko nie mów nikomu

TVP PiS natomiast non stop wykazuje się neutralnością polityczna

I nigdy nic złego na PO nie powiedziało. Tylko prawdziwą prawdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-07, 06:50   #188
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Mogę dokonać apostazji, lecz NIE oznacza to, że organizacja wpisała mnie ze swoich szeregów, tylko, że ma mnie za czarną owcę w swoich szeregach. Dalej organizacja ma mnie za katoliczkę , gdyż wg niej sakramentów nie da się wymazać.

To , co kościół robił w czasach komuny nie usprawiedliwia pedofilii, chronienia pedofilów i wspierania pedofilów.

Dopóki nikt nie doniesie na przestepcę, to pozostaje on w świetle prawa niewinny, choćby było wielu świadków przestepstwa. Ale to nie znaczy, że nie zostało ono popełnione.

To, że wśród skazanych pedofilów jest tylko parę procent księży, świadczy tylko O tym, że byli chronieni, uwazani nawet za rodziców ofiar za Święte krowy, więc oskarżenia nie trafiały do prokuratury. Najwyżej do ich przełożonych, którzy, sami będąc przestepcami, przenosili ich w inne miejsce.

To, że jakiś przełożony organizacji religijnej użył magicznej formułki o zstępującym duchu, nie oznacza, że ta formułka zmieniła magicznie rzeczywistość. Chociaż ludzie wierzący w magiczne zaklęcia mogą w to wierzyć. I działać zgodnie z tym, w co wierzą.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2019-06-07 o 06:52
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 15:07   #189
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Natomiast ksiądz Jankowski wspierał ruch robotników o nazwie ''Solidarność''.

Po trzecie, ksiądz Jankowski jest NIEWINNY, ponieważ prokuratura w Gdańsku umorzyła śledztwo w sprawie rzekomego jego rzekomego molestowania nieletnich, a sam duchowny nie może bronić się w sądzie, bo nie żyje. Tak więc atakowanie go i oskarżanie na podstawie POMÓWIEŃ i POSZŁAM jest nie fair.
Moja ciocia z Gdańska opowiadała mojej mamie, jeszcze dawno temu, chyba w latach siedemdziesiątych, że jej koleżanka z pracy opowiadała że jej siostry syn przyszedł kiedyś z kościoła do domu z płaczem, bo zawołał go ksiądz Jankowski na zaplecze i chciał mu ściągnąć majtki. Jak się okazało, podobnie postępował z innymi dziećmi. A wtedy jeszcze nie była głośna pedofilia.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-06-07 o 15:10
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 18:56   #190
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Po pierwsze Kościół wspierał Polaków w walce z komunizmem. Papież Jan Paweł 2 dał swoim rodakom nadzieję i impuls do zmian, gdy przyjechał do Polski z okazji pierwszej pielgrzmki. Podczas mszy świętej na Placu Zwycięstwa w Warszawie wypowiedział słynne słowa: Niech zstąpi Duch Twój! Niech zstąpi Duch Twój! I odnowi oblicze ziemi. Tej Ziemi! Amen''.



Ksiądz Popiełuszko również dodawał nam otuchy poprzez swoje kazania, za co został zamordowany przez SB.



Natomiast ksiądz Jankowski wspierał ruch robotników o nazwie ''Solidarność''.



Po drugie, Kościół nie jest Światową Organizacją Zdrowia (WHO), więc pytanie ,,co zrobił podczas epidemii HIV w Afryce?'' jest kuriozalne. Kościół wspiera ubogie regiony świata, organizując zbiórki pieniędzy na zakup m.in. żywności i leków.



Po trzecie, ksiądz Jankowski jest NIEWINNY, ponieważ prokuratura w Gdańsku umorzyła śledztwo w sprawie rzekomego jego rzekomego molestowania nieletnich, a sam duchowny nie może bronić się w sądzie, bo nie żyje. Tak więc atakowanie go i oskarżanie na podstawie POMÓWIEŃ i POSZŁAM jest nie fair.



Po czwarte Jan Paweł 2 nie był w stanie zapobiec aktom pedofilii w Kościele, bo nie wiedział wszystkiego, nie potrafił czytać w myślach ani nie był jasnowidzem. Obarczanie winą tylko jego, jest sporym nadużyciem.



Po piąte, skoro Kościół jest taką wielką organizacją przestępczą niczym mafia, to dlaczego w jego szeregach znajdują się również dobrzy ludzie? Mariamalario, wytłumacz proszę, dlaczego Kościół miałby kogoś komunikować, a następnie nadal zaliczać go do swojego grona? To sprzeczne z zasadami logiki i zdrowego rozsądku. Piszesz tak, jakby apostazja była wielkim wyczynem. Możesz to zrobić w każdej chwili i gwarantuję ci, że żaden ksiądz nie będzie ci przeszkadzał ani za tobą płakał. Zresztą po co wypisywać się z Kościoła, skoro można zrezygnować z uczestnictwa w mszach świętych i nabożeństwach? Jeśli chodzi o rodziców, to należy pamiętać, że sprawują opiekę nad dziećmi do 18 roku życia, więc mają prawo do decydowania o ich wyznaniu i uczestnictwie lekcjach religii.



Po szóste, Kościół miał powiązania z mafią, ale nie w Polsce, lecz we Włoszech, w latach 60 i 70 ubiegłego wieku.



Po siódme Sekielski ni nakręcił dokumentu ,,Tylko nie mów nikomu'' całkowicie bezinteresownie, ponieważ teraz sprzedaje koszulki z plakatem swojego filmu, po 35 zł za sztukę. Co ciekawe, dziennikarz wcale nie postrzega swojego działania jako komercyjne. Poza tym warto przypomnieć, że kiedyś pracował w redakcji ''Faktów'' Tvn, a obecnie jest związany z Onetem, który z kolei należy do niemieckiej grupy kapitałowej Ringer Axel Springer. Jak wiadomo Onet non stóp atakuje i pluje jadem na rząd. Jeśli ktoś nie wierzy, niech wejdzie na stronę Onet.pl i przeczyta niektóre newsy na temat działań PiS-u
No nie jest who. Ale ma olbrzymi wpływ na ludzi, zwłaszcza w biednych krajach. Przyczynienie się do emidemi jest okrutne i nic tego nie tłumaczy. Nie można ludzi skazywać na śmierć w imię chorych zasad.

Co do Jana Pawła to błagam Cie, jakim cudem on mógł o tym nie wiedzieć? To niemożliwe.
Wszystko doskonale wiedział, ale miał gdzies albo sam to popierał. Żaden z niego święty.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-07, 22:38   #191
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 252
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Broń organizację straszącą ludzi wydumanymi karami przez wieczność, żeby kosić gruby hajs.

Krytykuj dziennikarza, który sprzedał kilka koszulek po trzy dyszki.



Fajny ten trolling. Śmieszny.

A jak nie trolling, pozostaje współczuć.

Wysłane z
__________________
Nie ma drogi do szczęścia - szczęście jest drogą.
commerce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 02:02   #192
Monica_Bellucci
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 39
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Khloe, rolą telewizji publicznej jest informowanie obywateli o aferach, oszustwach i przekrętach. Skoro za rządów PO-PSL oszukiwano ludzi (afera AMBER GOLD), kupowano kamienice za 1/10 rzeczywistej ceny (afera reprywatyzacyjna) i okradano skarb państwa (afera VAT-owska), to należy o tym mówić. Co w tym dziwnego? To normalne. Poza tym w czasach, w których rządziła Platfoma Obywatelska, TVP była w jej rękach, więc non stop atakowała PiS. Teraz przynajmniej jest równowaga: PiS ma TVP, a PO TVN.





Mariomalario, skąd wiesz, że po dokonaniu aktu apostazji, Kościół nie wypisze cię ze swoich szeregów, bo będzie cię postrzegał jako czarną owcę? Zresztą jakie to ma dla ciebie znaczenie, skoro nie lubisz Kościoła? Nie robisz Kościołowi żadnej łaski. Jeśli nie chcesz należeć do Jego wspólnoty, to wystarczy, że przestaniesz chodzić na msze święte i nabożeństwa. Nikt cię nie zmusza.



Nie napisałam nigdzie, że Kościół jest całkowicie bez winy. Napisałam tylko, że wrzucanie wszystkich duchownych do jednego worka z powodu jakiegoś filmu i nagonki na cały Kościół jest niesprawiedliwe i kuriozalne.



Nawet jeśli ktoś zgłosi do prokuratury, że jakiś ksiądz molestował małe dziecko i zostaną mu postawione zarzuty, to jeszcze nie oznacza, że jest winny w świetle prawa. Według wspomnianej przeze mnie kilkakrotnie zasady domniemania niewinności, każdy oskarżony jest niewinny, dopóki prokuratura nie udowodni mu winy przed sądem. Gdyby nie było tej zasady, to każdy człowiek mógłby wylądować w więzieniu na podstawie pomówień.



Skąd wiesz ilu jest księży pedofili w Polsce.



Nigdzie nie napisałam, że Jan Paweł 2 użył magicznego zaklęcia. Napisałam jedynie, że papież dał Polakom nadzieję i impuls do zmian. Trochę pokory.



Dobranko, skąd wiesz, że syn siostry koleżanki twojej ciotki mówił prawdę? A jeśli mówił prawdę, to dlaczego jego matka nie zgłosiła tego do odpowiednich służb? Gdyby zgłosiła, to przynajmniej komuniści mieliby na niego haka.



Commerce, dlaczego uważasz, że Kościół straszy ludzi wydumanymi karami po śmierci, aby zarabiać pieniądze? Z tego co wiem Kościół daje każdemu człowiekowi wolną wolę, a sam Chrystus powiedział: ,,Kto we mnie uwierzy, będzie miał życie wieczne''. Nie widzę w tym żadnej groźby i nie czuję, że Kościół zmusza mnie do wrzucania pieniędzy na tacę. Przesadzasz.



Skąd wiesz, że Sekielski sprzedał tylko kilka koszulek? Jesteś jego księgową?



Jesteście wszyscy tak bardzo zacietrzewieni w swojej nienawiści do Kościoła, że nie potraficie obiektywnie ocenić skali pedofili. Potwierdzacie swoimi komentarzami, że atakowanie Kościoła jest modne, a kręcenie takich filmów jak ,,Kler'' przynosi ogromne zyski. Powtórzę po raz ostatni: nie każdy ksiądz jest pedofiliem i nie każdy pedofil jest księdzem. Amen.
Monica_Bellucci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 07:24   #193
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Wiem, bo sobie o tym poczytałam. A zależy mi z dwóch powodów. Po pierwsze, nie chcę, by w zaklamanym dziewięćdziesięcioprocent owym katolicyzmie w Polsce liczono i mnie do tej owczarni (owczym pędem pogardzam), nie chcę by ktoś, mówiąc o większości katolickiej i mnie do niej zaliczał.
Po drugie nie chcę nawet nominalnie należeć do przestępczej organizacji, bo to wstyd. Już rozumiesz?
Dlaczego miałabym być pokorna? Bo jakiś kapłan coś tam powiedział i pomógł momentalnie grupie ludzi?
Ten sam facet powiedział ludziom żyjącym w epicentrum AIDS, że nie wolno im się chronić używając prezerwatyw. Ciekawe, jaką nadzieję im dał. Ten sam mężczyzna zabrał kobietom nadzieję na równouprawnienie w kościele, zabierając im nadzieję, że kiedykolwiek będą kapłankami. Jaką nadzieję im dał?
Dlaczego z moich podatków, chociaż nikt mnie nie pytał, są finansowane lichenie i inne?
Dlaczego, jak mówi prezesik kaczorek " kto podnosi rękę na kościół, ten podnosi rękę na Polskę ".? Ja kocham Polskę.
Mówił też prezesik " ręce precz od naszych dzieci ", ale nie chodziło mu o księży pedofilii, bo na kościół ręki podnieść nie wolno, tylko o edukację seksualną?

Jaaasne. Wszyscy jesteśmy zacietrzewieni, tylko Monika jest obiektywna i broni kościoła, organizacji przestepczej, w imię prawdy. Uważaj, bo zostaniesz świętą męczennicą.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2019-06-08 o 07:37
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 08:10   #194
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Wiem, bo sobie o tym poczytałam. A zależy mi z dwóch powodów. Po pierwsze, nie chcę, by w zaklamanym dziewięćdziesięcioprocent owym katolicyzmie w Polsce liczono i mnie do tej owczarni (owczym pędem pogardzam), nie chcę by ktoś, mówiąc o większości katolickiej i mnie do niej zaliczał.
Po drugie nie chcę nawet nominalnie należeć do przestępczej organizacji, bo to wstyd. Już rozumiesz?
Dlaczego miałabym być pokorna? Bo jakiś kapłan coś tam powiedział i pomógł momentalnie grupie ludzi?
Ten sam facet powiedział ludziom żyjącym w epicentrum AIDS, że nie wolno im się chronić używając prezerwatyw. Ciekawe, jaką nadzieję im dał. Ten sam mężczyzna zabrał kobietom nadzieję na równouprawnienie w kościele, zabierając im nadzieję, że kiedykolwiek będą kapłankami. Jaką nadzieję im dał?
Dlaczego z moich podatków, chociaż nikt mnie nie pytał, są finansowane lichenie i inne?
Dlaczego, jak mówi prezesik kaczorek " kto podnosi rękę na kościół, ten podnosi rękę na Polskę ".? Ja kocham Polskę.
Mówił też prezesik " ręce precz od naszych dzieci ", ale nie chodziło mu o księży pedofilii, bo na kościół ręki podnieść nie wolno, tylko o edukację seksualną?

Jaaasne. Wszyscy jesteśmy zacietrzewieni, tylko Monika jest obiektywna i broni kościoła, organizacji przestepczej, w imię prawdy. Uważaj, bo zostaniesz świętą męczennicą.
Ty za to jedziesz taką pogardą że aż razi trochę grzeczniej by się przydało a jak nie umiesz to nie bierz udziału w dyskusjach politycznych bo robisz szkodę.

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Spojrz na wypowiedź matriksa i na wyniki wyborów, to zobaczysz, czy każdy głupi się połapie.
Szkoda że ci co wierzą ile tusk ze swoją brygadą oszustów i złodziei są uczciwi im serdecznie współczuje tacy powinni mieć zakaz przebywanie w kraju.Aczkolwiek z tobą dyskutować nie ma co bo siejesz nienawiść i hejt w sieci gdzie ta wasza tolerancja gejów i lesbijki się broni ale katolików atakuję.

Jak tak to ma wszytko wyglądać to szkoda zachodu.

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
TVP PiS natomiast non stop wykazuje się neutralnością polityczna

I nigdy nic złego na PO nie powiedziało. Tylko prawdziwą prawdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt nie jest neutralny to polityka aczkolwiek dużo machloi wyszło na jaw jeszcze parę lat i trzeba było, by ogłosić upadłość Państwa.

Edytowane przez MATRIX266
Czas edycji: 2019-06-08 o 08:05
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 08:20   #195
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Matriks- po prostu matriks...wszystko się zgadza.
Tak, gardzę przestępcami i przestępcami chroniącymi przestępców jako ich przełożeni. Aż do głównego przełożonego.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 09:11   #196
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Matriks- po prostu matriks...wszystko się zgadza.
Tak, gardzę przestępcami i przestępcami chroniącymi przestępców jako ich przełożeni. Aż do głównego przełożonego.
Jesteś najlepszym przykładem człowieka który wkłada wszystkich do jednego worka a to ogromny błąd no ale cóż jak chcesz twoja sprawa.Tylko ciekawe jak byś ty należała do jakiegoś stowarzyszenie czy coś w tym stylu i ktoś by generalizował czy by ci to pasowało.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 09:19   #197
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Jesteś najlepszym przykładem człowieka który wkłada wszystkich do jednego worka a to ogromny błąd no ale cóż jak chcesz twoja sprawa.Tylko ciekawe jak byś ty należała do jakiegoś stowarzyszenie czy coś w tym stylu i ktoś by generalizował czy by ci to pasowało.
Jeśli najwyżej postawieni księża ( czy tam kapłani, biskupi) są zamieszani w ta aferę, to tak, znaczy to, że cały kościół jest przesiąknięty patologia i powinno się z niego uciekać jak najdalej.
Mało mnie obchodzi, że jakiś tam ksiądz z prowincji jest ok. On nie ma i tak na nic wpływu.

Być może po prostu trzeba cały kościół zreformować. Ale to już sprawa wierzących ludzi i oni powinni z tym walczyć.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2019-06-08 o 09:22
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 10:21   #198
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Tylko nie mów nikomu

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86886604]Jeśli najwyżej postawieni księża ( czy tam kapłani, biskupi) są zamieszani w ta aferę, to tak, znaczy to, że cały kościół jest przesiąknięty patologia i powinno się z niego uciekać jak najdalej.
Mało mnie obchodzi, że jakiś tam ksiądz z prowincji jest ok. On nie ma i tak na nic wpływu.

Być może po prostu trzeba cały kościół zreformować. Ale to już sprawa wierzących ludzi i oni powinni z tym walczyć.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Zgadzam sie.
I, tak, gdybym należała do stowarzyszenia, którego szef byłby przestępcą lub chronił przestepcę, to nie wypisując się, sama czułabym się współwinna. Czyli byłabym przestępcą.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 11:23   #199
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość
Dobranko, skąd wiesz, że syn siostry koleżanki twojej ciotki mówił prawdę? A jeśli mówił prawdę, to dlaczego jego matka nie zgłosiła tego do odpowiednich służb? Gdyby zgłosiła, to przynajmniej komuniści mieliby na niego haka.
Bo to nie jest takie proste. To jest niesamowicie ciekawe zjawisko psychologiczne i kulturowe w jednym. Wyobraź sobie, że ona mogła uważać, że na przykład.... tego nie ma. Serio. (Wiem, że to brzmi absurdalnie, ale czy to się w psychologii nie nazywa wyparciem? Znam osobę, która codziennie będąc świadkiem, że ksiądz na plebanii ma kochankę, widząc ich razem na własne oczy obejmujących się, potrafiła mówić, że to niemożliwe, że on tej kochanki nie ma, gdyż ksiądz przecież ma celibat) Albo miała księdza za kogoś świętego, kto nie ma wad i uważała, że on może więcej. Ale z tego co wiem to zdawała sobie sprawę z tego, że ksiądz robi źle (ale to nie znaczy, że otoczenie również sobie z tego zdawało).

Tylko że... takie absurdalne postrzeganie świata nie dotyczy tylko kościoła. Szkoda, że więcej na ten temat nie mogę napisać.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-06-08 o 12:21
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 21:41   #200
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Ty za to jedziesz taką pogardą że aż razi trochę grzeczniej by się przydało a jak nie umiesz to nie bierz udziału w dyskusjach politycznych bo robisz szkodę.

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------



Szkoda że ci co wierzą ile tusk ze swoją brygadą oszustów i złodziei są uczciwi im serdecznie współczuje tacy powinni mieć zakaz przebywanie w kraju.Aczkolwiek z tobą dyskutować nie ma co bo siejesz nienawiść i hejt w sieci gdzie ta wasza tolerancja gejów i lesbijki się broni ale katolików atakuję.

Jak tak to ma wszytko wyglądać to szkoda zachodu.

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------



Nikt nie jest neutralny to polityka aczkolwiek dużo machloi wyszło na jaw jeszcze parę lat i trzeba było, by ogłosić upadłość Państwa.
O tak, a Tusk Polskę sprzedał i uciekł do Brukseli 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 08:09   #201
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 252
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Monico, uważam tak ponieważ bardzo dobrze znam historię i wiem, że religia to przede wszystkim narzędzie polityczne i zawsze przynosiła kaście kapłańskiej wielkie zyski. Każda religia, akurat w naszych realiach katolicyzm.

Z wolną wolą odnośnie wyboru religii to po prostu bajdurzenie - wolną wolę to może mamy dzisiaj, kiedy już ogromna liczba ludzi zginęła za taką czy inną wiarę, a naciski społeczne mniej znaczą dla jednostki niż kiedykolwiek. Też nie wiadomo jak długo, oby jak najdłużej.

Może sobie chociaż "Faraona" odśwież ze zrozumieniem zamiast wypisywać pierdoły.

Mnie Kościół nie interesuje, ale nasza kasta kapłańska moralnie mnie brzydzi. Osoby które jej bronią też. A system, który do tego stopnia wspiera patologie, wymaga zaorania i budowy od nowa, po prostu.

Wysłane z
__________________
Nie ma drogi do szczęścia - szczęście jest drogą.
commerce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 11:48   #202
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Tylko nie mów nikomu

[1=7d825fa9fec57cf5623273f e7eca2ef8f2442710_5d59d87 1e15d0;86886604]Jeśli najwyżej postawieni księża ( czy tam kapłani, biskupi) są zamieszani w ta aferę, to tak, znaczy to, że cały kościół jest przesiąknięty patologia i powinno się z niego uciekać jak najdalej.
Mało mnie obchodzi, że jakiś tam ksiądz z prowincji jest ok. On nie ma i tak na nic wpływu.

Być może po prostu trzeba cały kościół zreformować. Ale to już sprawa wierzących ludzi i oni powinni z tym walczyć.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Jak najbardziej reformować ale nie prowadzić do upadku.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
O tak, a Tusk Polskę sprzedał i uciekł do Brukseli 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co nie wierzysz w to?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez commerce Pokaż wiadomość
Monico, uważam tak ponieważ bardzo dobrze znam historię i wiem, że religia to przede wszystkim narzędzie polityczne i zawsze przynosiła kaście kapłańskiej wielkie zyski. Każda religia, akurat w naszych realiach katolicyzm.

Z wolną wolą odnośnie wyboru religii to po prostu bajdurzenie - wolną wolę to może mamy dzisiaj, kiedy już ogromna liczba ludzi zginęła za taką czy inną wiarę, a naciski społeczne mniej znaczą dla jednostki niż kiedykolwiek. Też nie wiadomo jak długo, oby jak najdłużej.

Może sobie chociaż "Faraona" odśwież ze zrozumieniem zamiast wypisywać pierdoły.

Mnie Kościół nie interesuje, ale nasza kasta kapłańska moralnie mnie brzydzi. Osoby które jej bronią też. A system, który do tego stopnia wspiera patologie, wymaga zaorania i budowy od nowa, po prostu.

Wysłane z
Nikt tutaj nie broni pedofilów spokojnie tylko pewne kwestie które nie koniecznie są pokryte realnymi faktami nie powinny mieć miejsca.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 13:44   #203
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Ja uważam religie, a zwłaszcza monoteizmy za wyjatkowo szkodliwe i chetnie przyczynię się do ich upadku, jeśli tylko mogę wspomóc racjonalizm.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 13:58   #204
MATRIX266
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 035
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Ja uważam religie, a zwłaszcza monoteizmy za wyjatkowo szkodliwe i chetnie przyczynię się do ich upadku, jeśli tylko mogę wspomóc racjonalizm.
Czemu szkodliwe co ci robią ludzie którzy chodzą do koscioła. Ja uważam za szkodliwe w społeczeństwie geje i lesbijki mimo to nie mam zamiaru ich plewić.
MATRIX266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 15:49   #205
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Czemu szkodliwe co ci robią ludzie którzy chodzą do koscioła. Ja uważam za szkodliwe w społeczeństwie geje i lesbijki mimo to nie mam zamiaru ich plewić.
Nie lubię ogłupiania ludzi, indoktrynacji dzieci, poczucia winy wynikającej z idei grzechu, ponizania ludzi:"prochem jesteś", " panie nie jestem godzien " itd. , utrzymywania darmozjadów przez społeczeństwo, ukrywania przestępstw "świętych krów ", wmawiania absurdów, jako rzeczy do wierzenia i traktowania każdej z religii, jak czegoś, co muszę zaakceptować i NIE widzieć w tym urojeń, chociaż w każdym innym przypadku byłyby leczone.
Powiedz komuś, że rozmawiasz z dżinnem, a on spełnia twe życzenia, a zajmie się tobą psychiatra. Powiedz, że myślisz się, Bóg Cię wysluchuje, -tak, oczywiście, szanuję twoją wiarę.
Powiedz komuś, że twoja matka pozostała dziewicą, a ojciec umarł i użył- leczenie murowane. Powiedz to o dwojgu ludziach żyjących dwadziescia wieków temu-ależ jak najbardziej, skoro tak twierdzisz,, szanuję twoją wiarę.
Zaprzeczenie rozwoju, kula u nogi postępu przez całe wieki, starając się utrzymać umysły maluczkich w ciemnocie, bo tacy są posluszniejsi i łatwiej robić ich w balona i doić w imię wiary.
Dlatego uważam wszelkie religie za szkodliwe dla ludzkości, zwłaszcza monoteizmy, gdyż dodatkowo na prprzestrzeni wieków doprowadziły do mnóstwa wojen w imię wiary i jej ochrony przed wierzącymi w równe, ale różne absurdy.
Teraz zrozumiesz dlaczego?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-09, 17:35   #206
commerce
Raczkowanie
 
Avatar commerce
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 252
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Jak najbardziej reformować ale nie prowadzić do upadku.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------





A co nie wierzysz w to?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------





Nikt tutaj nie broni pedofilów spokojnie tylko pewne kwestie które nie koniecznie są pokryte realnymi faktami nie powinny mieć miejsca.
Chyba nie doczytałeś.

Wysłane z
__________________
Nie ma drogi do szczęścia - szczęście jest drogą.
commerce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-12, 16:16   #207
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Tylko nie mów nikomu

.
__________________


Edytowane przez maruda80
Czas edycji: 2020-01-25 o 05:06
maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-20, 17:54   #208
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
Czemu szkodliwe co ci robią ludzie którzy chodzą do koscioła. Ja uważam za szkodliwe w społeczeństwie geje i lesbijki mimo to nie mam zamiaru ich plewić.
jest zasadnicza róznica między plewieniem jakiejś społecznej grupy a zaoraniem do gruntu oficjalnej instytucji. Ci pierwsi to po prostu zlepek przypadkowych osób, to drugie to potężna organizacja ciesząca sie licznymi przywilejami, takze finansowymi.

A fakt jest taki, że kościół w Polsce wymaga ewidentnego zaorania go do gruntu i zbudowania od nowa kościoła, który wróci do podstaw chrześcijaństwa zamiast wycierać sobie nim gębę w imię zdobywania coraz wiekszego bogactwa i wpływów politycznych. Co wiąże sie bezpośrednio z jego bezkarnością, widoczna doskonale po filmie Sekielskiego.

Geje i lesbijki to osoby, które utrzymują się samodzielnie, do tego łamiac prawo lądują bezpośrednio przed sądem i w przypadku winy ponoszą jej konsekwencje. Kościól to z kolei organizacja, która czerpie nie tylko ogromne pieniądze z budżetu, ale i jest niemal kompletnie poza jurysdykcją państwa.

Edytowane przez Lapis_Lazuli
Czas edycji: 2019-06-20 o 17:55
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 05:27   #209
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Cytat:
Napisane przez Monica_Bellucci Pokaż wiadomość



Jesteście wszyscy tak bardzo zacietrzewieni w swojej nienawiści do Kościoła, że nie potraficie obiektywnie ocenić skali pedofili. Potwierdzacie swoimi komentarzami, że atakowanie Kościoła jest modne, a kręcenie takich filmów jak ,,Kler'' przynosi ogromne zyski. Powtórzę po raz ostatni: nie każdy ksiądz jest pedofiliem i nie każdy pedofil jest księdzem. Amen.
Jestem ostatnią osobą, która wrzuca do jednego worka wszystkich księzy/ nauczycieli/ lekarzy/ ...(dopisz dowolne). Jednak nie ulega watpliwości, że:

1. Jeśli JPII rzeczywiście nie wiedział, co się dzieje w kosciele, którego jest głową to znaczy, że nigdy papieżm zostać nie powinien.

2. " Niech zstąpi duch twój"- to tylko słowa, piekna gra aktorska. Nic nie kosztują i mógł je wypowiadac bezpiecznie. W końcu papieża zaaresztować nie mogli.

3. Nigdzie w filmie Sekielskiego nie znalazłam stwierdzenia, że WSZYSCY księża to pedofile. W filmie pokazywane były KONKRETNE przypadki pedofilów i KONKRETNE przypadki mataczenia (przenoszenia z parafii na parafię i zamiatania spraw pod dywan przez biskupów odpowiedzialnych za dany obszar kraju).

4. Kościół niesie pomoc głodujacym w Afryce? Jak? Zakazując używania prezerwatyw żeby HIV mógł się swobodnie rozprzestrzeniać?

5. To, że sledztwo jest UMORZONE nie świadczy o czyjejś winie. Ale nie świadczy też o jego niewinności. Mimo wszystko oskarżenia wobec Jankowskiego nie wniosła jedna osoba ale kilka osób. I Chwała Bogu, że pomnik tego pana nie stoi już tam, gdzie stał. Na logikę: oskarzyciele nie mają nic do zyskania (nie ma spadkobierców, nie ma się od kogo domagac odszkodowań) a przyznać się publicznie, że było się molestowanym w dzieciństwie to jest akt ogromnej odwagi (narażenie się na ocenę, krytykę, rozdrapywanie ran, narażenie na kryzys w związkach bo przecież nie każda żona może znieść świadomość, że jej mąż był wykorzystywany seksualnie i na odwrót, nie każdy mąż może i potrafi żyć ze świadomością, że żona była ofiarą pedofila. Przykre, ale tak bywa). Ja tu więc potencjalnego zysku z fałszywych oskarżeń nie widzę.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-10, 10:32   #210
Potato_Pie
Raczkowanie
 
Avatar Potato_Pie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 64
Dot.: Tylko nie mów nikomu

Przecież nikt nigdzie nie pisze, że każdy ksiadz jest pedofilem.

NIEMNIEJ

Obserwując kościól w Polsce nie sposób nie dostrzec patologii, w której ryba psuje się od głowy.

Problemem polskiego kościoła jest to, że jest instytucją archaiczną i rozpasaną, która przez wiele lat była święcie przekonana, że jest sama sobie panem i będzie jej uchodzić na sucho zamiatanie afer pod dywan i przenoszenie ludzi krzywdzących dzieci do innych parafii. Kościól aż do filmu Sekielskiego nie zrobił dosłownie NIC aby nareszcie oczyścić swoje imię. Zamiast tego dawał na każdym kroku pokaz buty i udawania, że to złe lewactwo i cywilizacja śmierci atakują niewinny kościółek. ŻADNA inna instytucja nie chroniła w sposób formalny całej rzeszy pedofilów grasującej w jej szeregach.

A jakby tego było mało, nawet po filmie Sekielskiego kościól nadal wyciąga z sytuacji bardzo marne wnioski. Już teraz widać jak na dłoni szukanie wszelakich mozliwych tematów zastępczych (vide zrobienie z homofoba z Ikei męczennika w walce o wiarę) żeby odsunąc od siebie zarzuty.

I jeżeli sytuacja jest taka a nie inna, to walenie w beton jakim jest polskim kościół nie jest kwestią jego lubienia go bądź nie. Jest kwestią zwykłej przyzwoitości. Jakby powiedziało wasze święte pismo, oddzielenia ziarna od plew.
Potato_Pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-26 10:14:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.