Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 14:04   #1261
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Grobowiec króla smoka - na dvd; komedia całkiem niezła (prawie jak dwie poprzednie z serii) Jet jak zwykle świetnie walczył... ale i tak przegrał w takich filmach zawsze jest happy-end
Nieźle dopracowane efekty specjalne, fabuła - przygodowy romans
dobry na rozweselenie po ciężkim dniu.

Marzyciel - w tvp2 - i chociaż zwykle unikam filmów na tvp1 i tvp2, to tym razem z przyjemnością obejrzałam. Deep, Hoffman i Winslet dali mistrzowski popis świetnie przepleciona rzeczywistość ze światem Nibylandii... bo całość jest o tym, jak powstał Piotruś Pan. gatunek: romans + tragedia + obyczaj. jednym słowem - rewelacyjny film.
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:28   #1262
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Millenium-mezczyzni ktorzy nienawidza kobiet(2009)
Obejrzane przed premiera, ale do kina rowniez sie wybiore bo warto-swietny kryminal na podstawie ksiazki ktorej nie mialam przyjemnosci przeczytac-ale nadrobie zaleglosciSwietna wciagajaca historia, wyraziste postacie, mroczna intryga...Bardzo dobry na jesienny wieczor-a ze trwa 2,5 h tym wieksza przyjemnosc;D 10/10
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 15:40   #1263
Love Story
Rozeznanie
 
Avatar Love Story
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 552
GG do Love Story
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

antychrys - jakoś mnie nie zaciekawił
__________________



Love Story jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 19:29   #1264
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Nieproszeni goscie 2009
Kolejny thriller/horror.
2 siostry po tragicznej smeirci matki nie moga sie otrzasnac z tragedii..Jedna zaczynaja nawiedzac zagadkowe duchy i zjawy...W koncu odkrywa co sie krylo za smiercia matki...Polecam-trzyma w napieciu, nie nuzy a i final jest dosc zaskakujacy
8/10
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 20:55   #1265
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
"Thick as thieves" z Banderasem i Freemanenm. NIby mozna bylo sie spodziewac dobrej rozrywki a byla nuda i straszna masakra. przewidywalny, gra aktorska damska okropnosc 3/10
oj a wlasnie tez sie przymierzam zeby to obejrzec;p

passengers - ocaleni - film o katastrofie lotniczej i ludziach ktorzy ja 'przezyli' przez pierwsza godzine troche nudno bylo, ale ogolnie to dobrzy aktorze - szczegolnie lubie ta aktorke ktora glowna role grala i przez ostatnie 30min sie naprawde zaczyna dziac. koncowka mnie nawet wzruszyla, a dawno juz sie nie poplakalam na zadnym filmie 7/10

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampirria Pokaż wiadomość
Nieproszeni goscie 2009
Kolejny thriller/horror.
2 siostry po tragicznej smeirci matki nie moga sie otrzasnac z tragedii..Jedna zaczynaja nawiedzac zagadkowe duchy i zjawy...W koncu odkrywa co sie krylo za smiercia matki...Polecam-trzyma w napieciu, nie nuzy a i final jest dosc zaskakujacy
8/10
zgadzam sie, mi tez sie najbardziej koncowka podobala
__________________
keepin' your love lockdown...

Edytowane przez eloania
Czas edycji: 2009-11-03 o 16:06
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 10:26   #1266
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wyznania zakupoholiczki - nie rozumiem zachwytu nad tym filmem.Nie podobał mi się.Taki tandetny dla mnie.3/10. Dałam 3 za ładne ciuchy

Edytowane przez Ratatuj
Czas edycji: 2009-11-05 o 14:54 Powód: zły tytuł ;-)
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:29   #1267
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Fame - jak juz kiedys wspominałam chodze na filmy taneczne zeby ogladac układy. ale tutaj nawet fabuła nie była taka zła 7/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 15:11   #1268
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Inni (Others)- zaskoczył mnie, zakończenie bardzo pomysłowe, nie wpadłabym na to rozwiązanie. Zmusza do pomyślenia, odpowiedzi na pewne pytania pozostawione zostały inteligencji widza. Napięcie było fajnie stopniowane, chociaż ogólnie nastawiłam się na więcej strachu, było go relatywnie mało, chociaz w tym przypadku to nie byl minus filmu. Bardzo dobry, moim zdaniem 8/10

Zemsta po latach (Changeling)- horror z 1980. Fajna ghost story na poziomie, moim zdaniem wyróżnia się nawet współcześnie, wśród masy filmów nafaszerowanych efektami specjalnymi i ociekających krwią. Tu w budowanie klimatu (między innymi) niesamowitą rolę odegrała wspaniała muzyka, warta podkreślenia. 9/10
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:53   #1269
xblue
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

czy ktos moze ogladal film australia?
swietny film, musze przyznac ze stal sie jednym z moich ulubionych, kupilam go w onestep, wiec teraz juz mam wlasne wersje dvd tego wspanialego filmu wszystkim goraco polecam, po obejrzeniu zostaje takie dziwne uczucie... oczyweiscie pozytywne
xblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:25   #1270
edziiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 979
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Trick 'r Treat - ze wzgledu na ostatnie Halloween. bardzo fajny, taki inny. podobny do filmow z lat 80/90. polecam fankom horrorow
__________________
edziiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 18:03   #1271
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

KOD BIBLII - nieudolna próba podrobienia "Kodu da Vinci" i "Aniołów i demonów". Zaczyna sie śmiercią starszego mężczyzny, który swoją spuściznę zostawia dawno opuszczonej córce. Oczywiście przy niej zjawia sie naukowiec-wszystko wiedzący i zaczynamy! Zagadki, wyjazdy to tu, to tam , przy okazji ratujemy papieża i Kościół Katolicki, świat przed zarazą. Normalka
Nastepnie okazuje się że kobieta jest długo oczekiwaną nastepczynią wysoko postawionej kobitki ktora przewiduje przyszłośc. Jej osoba jest traktowana z nalezytym szacunkiem i chwałą. To tak w skrócie Przypomina wam to jakąś fabułę?

4/10
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 18:20   #1272
Sangitaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 180
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Skazani na Shawshank niesamowity film, czytałam też książkę-polecam i to i to
Rab Ne Bana Di Jodi bollywoodzki film, bardzo przyjemnie się ogląda, polecam nawet tym, którzy za bardzo nie gustują w takich filmach
Sangitaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 19:52   #1273
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez xblue Pokaż wiadomość
czy ktos moze ogladal film australia?
swietny film, musze przyznac ze stal sie jednym z moich ulubionych, kupilam go w onestep, wiec teraz juz mam wlasne wersje dvd tego wspanialego filmu wszystkim goraco polecam, po obejrzeniu zostaje takie dziwne uczucie... oczyweiscie pozytywne
ja ogladalam
i powiem, ze naprawde fajny

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
KOD BIBLII - nieudolna próba podrobienia "Kodu da Vinci" i "Aniołów i demonów". Zaczyna sie śmiercią starszego mężczyzny, który swoją spuściznę zostawia dawno opuszczonej córce. Oczywiście przy niej zjawia sie naukowiec-wszystko wiedzący i zaczynamy! Zagadki, wyjazdy to tu, to tam , przy okazji ratujemy papieża i Kościół Katolicki, świat przed zarazą. Normalka
Nastepnie okazuje się że kobieta jest długo oczekiwaną nastepczynią wysoko postawionej kobitki ktora przewiduje przyszłośc. Jej osoba jest traktowana z nalezytym szacunkiem i chwałą. To tak w skrócie Przypomina wam to jakąś fabułę?

4/10
Ale tak jakos szczegolnie ani 'kod da vinci' ani 'anioly i demony' jakos mnie szczegolnie nie zaciekawily...
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 08:22   #1274
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość

Ale tak jakos szczegolnie ani 'kod da vinci' ani 'anioly i demony' jakos mnie szczegolnie nie zaciekawily...

a mnie wręcz przeciwnie zresztą, chyba wrzuciłam w tym wątku recenzje o tych filmach
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 13:43   #1275
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

dop teraz Pan's Labirynth - piekne fantasy. bardzo mi sie podobao 9/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 18:54   #1276
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
a mnie wręcz przeciwnie zresztą, chyba wrzuciłam w tym wątku recenzje o tych filmach
co kto lubi
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 09:55   #1277
Kozka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 93
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Błogosławiona - niby miał być to horror, ale jakoś tego nie zauważyłam Ogólnie ujdzie, ale rewelacji brak. 5/10
__________________

Have you heard there's this thing that heals?
It's called TIME

Kozka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:25   #1278
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dystrykt 9 - 5/10 - zaczyna się nawet ciekawie, ale w połowie mnie znudził. Są dobre sceny, ale film trochę za długi, akcja pod koniec się rozciąga, a zakończenie jest do przewidzenia. Bez zachwytu, obejrzałam i zapomnę.

Bękarty wojny - 10/10 - świetny! Bardzo długi, ale po raz pierwszy tyle wysiedziałam w kinie, zwykle 1,5 godziny to maksimum. Wciągnął mnie, może dlatego że bardzo się interesuje tematyką wojenną. Ciekawie nakręcony, pokazane jest wiele realistycznych scen ( np pierwszy rozdziała, gdzie mordują Żydów, którzy ukryli się pod podłogą), humor Tarantino bardzo lubię.

Marzyciel - 10/10 - niebanalna historia autora Piotrusia Pana. Zapada w pamięć, szczególnie że pozbawiona jest miłosnego happyendu, ale w tle pobrzmiewa wielki sukces autora. Bardzo podobała mi się scenografia.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:24   #1279
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Red Mist - dla mnie średni, leciutki horror. Plusem jest szybka akcja 7/10

Niania w Nowym Jorku - komedia romantyczna z zakończeniem które można było łatwo przewidzieć 6/10
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 15:01   #1280
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Nieproszeni goście- cieniutki horror,niestety nie zrobił na mnie wrażenia 3/10
Siedem dusz-może i dobrze zrobiony film i gra aktorska ale trochę nudnawy i przewidywalny.Po początku filmu zaczynającym się telefonem na pogotowie i pojawieniu się Emily oraz maduz wiedziałam jak zakończy się film. Wzruszająca sama końcówka i tyle 7/10
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:06   #1281
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Mist- Mgła 2008 rok i starsza wersja- Miałam przyjemnosc obejrzec najpierw starsza wersje mgły a pozniej nowsza. Rozniły sie jak dla mnie niewieloma szczegółami. Choc zakonczenie nowszej wersji mnie wkurzyło;/, mozna obejrzec film, był nawet kilka razy w gazetach, ale bez rewelacji.
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:47   #1282
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Filmy nie pierwszej swiezosci - pochodza z czasow, kiedy jeszcze zdazalo mi sie kupowac gazety z dodatkami

Byl sobie chlopiec - bardzo przyjemna komedia z ulubionym Hugh Grantem Ksiazki nie czytalam, nie wiem jak ma sie do filmu, ktory sam w sobie jest lekki i niebanalny, chociaz porusza w zasadzie trudne tematy. Milo sie oglada, swietne, nieglupie poczucie humoru. Wielki plus za brak typowego zakonczenia (szczerze mowiac, to po tego typu filmie spodziewalam sie, ze glowny bohater zwiaze sie z matka chlopca-na szczescie tworcom udalo sie od tego odejsc) 8/10

Klamca - hmmm thriller psychologiczny? Nie wiem, bo zwykle nie ogladam tego typu filmow, ale ten wyjatkowo mi sie spodobal. Zmusza do myslenia, bez tego nie da sie rozwklac zagadki. Widz do ostatnich scen nie wie kto w rzeczywistosci jest morderca. Wiele zalezy od wlasnej interpretacji. Wciagajacy, nawet nie wiem kiedy minelo te 1.5h. Olbrzymi plus za gre aktorska glownego bohatera, facet ma w sobie cos intrygujacego. 9/10 (odbieram punkt za brak dobrej sciezki dzwiekowej)
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2009-11-05 o 19:33
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:05   #1283
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

silver- takashi miike
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 08:01   #1284
Kozka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 93
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wyspa strachu - dość ciekawy thriller trzymający w napięciu. Jak dla mnie trochę zaskakujące zakończenie 6/10

Cztery Gwiazdki - zabawna, ciepła komedia. Było kilka śmiesznych momentów. Fajny film. 7/10
__________________

Have you heard there's this thing that heals?
It's called TIME

Kozka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 10:56   #1285
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

taken - uprowadzona - swietny film akcji, tego mi bylo potrzeba po tej dawce horrorow ktore ostatnio obejrzalam;p potrzebowalam czegos bardziej realistycznego;p okazuje sie ze taki film moze byc czasem bardziej przerazajacy niz nie jeden kiepski horror... porywaja corke ktora wyjezdza za granice, ojciec stara sie ja odnalezc. fabula moze brzmi typowo, i zakonczenie latwe do przewidzenia, ale akcja jest naprawde super, film trzyma w napieciu od poczatku do konca. daje 9/10
film zrobil na mnie duze wrazenie;]
__________________
keepin' your love lockdown...

Edytowane przez eloania
Czas edycji: 2009-11-06 o 17:41
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 21:15   #1286
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Nieruchomy poruszyciel - przed chwila lecial w tv, a ja dlugo czekalam na ten film, bo wokol niego powstal spory szum medialny. Po obejrzeniu wiem, ze to nie to, czego sie spodziewalam. Zdecydowanie specyficzny. Pierwszy film tego rezysera ("Patrze na Ciebie Marysiu") swietny, a tego czegos nie da sie po prostu ogladac. Prosta fabula - molestowanie podwladnej przez przelonego - przy jednoczesnej wielosci niezrozumialych, surrealistycznych wrecz scen z pogranicza jawy i snu. Chaotyczne i meczace - za duzo tego, to zdecydowanie nie moj typ kina. Jedyny plus to gra Marietty Zukowskiej i za to 2/10.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 07:58   #1287
flawless2903
Zadomowienie
 
Avatar flawless2903
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 744
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
taken - uprowadzona - swietny film akcji, tego mi bylo potrzeba po tej dawce horrorow ktore ostatnio obejrzalam;p potrzebowalam czegos bardziej realistycznego;p okazuje sie ze taki film moze byc czasem bardziej przerazajacy niz nie jeden kiepski horror... porywaja corke ktora wyjezdza za granice, ojciec stara sie ja odnalezc. fabula moze brzmi typowo, i zakonczenie latwe do przewidzenia, ale akcja jest naprawde super, film trzyma w napieciu od poczatku do konca. daje 9/10
film zrobil na mnie duze wrazenie;]
potwierdzam! do samiuśkiego końca trzymał w napięciu. nawet gdy już myślałam, że wszystko będzie w porządku, nagle jak grom z jasnego nieba coś się wydarzyło. ;D
__________________
tak.
flawless2903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 11:03   #1288
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

LOKATOR - thiller, dramat? Coś pomiędy ;] Historia chorej umysłowo kobiety która cierpi na schizofrenię, przez co nikt nie wierzy jej, że w domku gościnnym zamieszkał nowy lokator. Okazuje się, że jest nim morderca, który naśladuje Kubę Rozpruwacza.. Ale nikt kobiecie nie wierzy. Szczerze mówiąc, pod koniec sama sie pogubiłam - "to w końcu ten Malcolm był prawdziwy czy był tylko wymysłem chorej kobiety?", wątpliwości, kiedy jednym z podejrzanych został komisarz prowadzący sprawę" i wiele wiele innych
8/10

EFEKT MOTYLA 3 -
szczerze? za początkowe minuty, może nawet do godziny, nie dałabym pewnie nawet 1/10.. ale kiedy sprawa z mordercą się wyjaśniła, siedziałam przed ekranem tak:
Wszystko zaczęło układac sie w całość - dlaczego cały świat sie zmieniał, a siostra zawsze wiedziała, co sie dzieje z bratem, nie dziwiła sie co, gdzie i dlaczego ;] Myślałam że taki był zamysł reżysera. Jednego tylko nie rozumiem - Podczas "pierwszego" pożaru główny bohater nie mógł uratować siosty, (podczas "drugiego" bez drabiny nie dałby rady jej uratować) a podczas "trzeciego" - musiał przytrzymać drzwi, żeby nie uciekła z pokoju - jak to?
6/10 - musze odjąc za początek, niestety
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 19:46   #1289
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

17 again - fajna, lekka komedia w stylu komedii familijnych ale powodujaca usmiech na twarzy, polecam 8/10
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 21:13   #1290
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

ostatnio z braku czasu, raczej nie ogladam wielu filmow, ale z tych obejrzanych ostatnio:
weronika postanawia umrzeć - byłam na tym w kinie z klasa, wiec czasem ciezko bylo mi sie skupic. ogolem film nie byl zly, ksiazki nie czytalam, wiec nie mam proownania, chocicaz juz po kilunastu minutach wiedzialam jak sie skonczy ach ten przewidywalny coelho poza tym nie trawie sary m. gellar, wiec pod tym wzgledem troche cierpialam, ale ogolem seans szybko minął, wiec daje 6/10.
17 again-mimo, ze nie trawie zaca efrona i przed tym filmem bronilam sie rekami i nogami, nie bylo az tak zle kilka razy nawet nieznacznie podnioslam kaciki ust ku gorze '_ 7/10
wojna polsko-ruska-sama nie wiem, co tym myslec seans minal gladko, szybko i przyjemnie, wiec 6/10 moge dac bez zawahania
ghana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.