Studiować filologię angielską... - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 21:28   #3481
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Studiować filologię angielską...

pytania były dokładnie takie jak na liście. U mnie tez miała byc ta pani dr jednak zostala zastapiona przez równie sympatycznego pana
oczywiscie jak nie znasz odp to kombinuj lepsze to niż cisza
powodzenia
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 21:35   #3482
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Studiować filologię angielską...

Nie dziekuję... Ale mam jakieś złe przeczucia.. No zobaczymy jak to będzie, pytałam panią w sekretariacie ile pkt. potrzeba było w zeszłym roku żeby się dostać ale niestety precyzyjnej odpowiedzi nie uzyskałam :/
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 22:01   #3483
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Studiować filologię angielską...

nie pomoge bo nie wiem ile punktow mialam sprawdziłam tylko decyzję. Zobaczyłam "przyjęta" przy nazwisku i nic wiecej mnie nie interesowało. Od razu otworzyła wino - tak, tak z samego rana
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 22:09   #3484
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Studiować filologię angielską...

Szczęściara
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 23:47   #3485
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość

Jestem już po rekrutacji na studia II stopnia i mam dylemat. Starałam się na American Studies na UW na dzienne. Dostałam się na zaoczne z dość wysoką lokatą ale nie na tyle wysoką aby liczyć na zakwalifikowanie na dzienne. I zastanawiam się czy mogę liczyć na jakąkolwiek szansę przeniesienia na dzienne po jakimś czasie? Czy lepiej zacząć zaocznie zwykłą filologię angielską na SWPS i za rok spróbować znów na dzienne na American Studies? Bardzo mi szkoda że nie dostałam się na dzienne, ale rozumiem że jest wielu zdolniejszych ludzi. A może brać to wyzwanie od UW? Doradźcie coś...
Nie uwierzycie. Miałam swój prywatny cud nad Wisłą. Dzięki mojej dociekliwości i pytaniom przy składaniu dokumentów na zaoczne okazało się że mój wynik zakwalifikował mnie na dzienne! "Tylko" popełniono błąd w rejestracji.
Po kilku dniach zastanawiania się co zrobić, gdy przełamałam się żeby podjąć zaoczne i zaczęłam szperać już za kredytem studenckim okazuje się że mogę studiować dziennie Nawet nie wiecie jak się cieszę.
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 23:52   #3486
angelka164
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Studiować filologię angielską...

Hej hej, powodzenia Nunny, ja zdaję w piątek o 12.00. Tez sie denerwuje bo podchodze juz 2 rok do tej "rozmowy". Pociesza mnie tylko fakt, że tak naprawdę URz to nie jest jedyna uczelnia na świecie-owszem byłoby najwygodniej studiować na miejscu- ale to nie jest jedyna opcja. Trzeba być pozytywnie nastawionym, napisz jak ci poszło i jakie dostałaś pytania i kto sie znalazl w komisji. Myśle, że bedzie to pomocne nie tylko dla mnie Pozdrawiam Angela
angelka164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 19:02   #3487
BananoweCiastko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 153
Dot.: Studiować filologię angielską...

Hej dziewczyny Czasem podpytywałam sie Was o różne rzeczy związane z FA, ale teraz mogę już napisać na tym forum jako przyszła studentka FILOLOGII ANGIELSKIEJ Z INFORMATYKĄ Bardzo się cieszę, ale też trochę się boję. Mam nadzieję, że sobie poradzę jakoś, bo niestety na liście byłam jedną z ostatnich przyjętych
BananoweCiastko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 19:04   #3488
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez BananoweCiastko Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czasem podpytywałam sie Was o różne rzeczy związane z FA, ale teraz mogę już napisać na tym forum jako przyszła studentka FILOLOGII ANGIELSKIEJ Z INFORMATYKĄ Bardzo się cieszę, ale też trochę się boję. Mam nadzieję, że sobie poradzę jakoś, bo niestety na liście byłam jedną z ostatnich przyjętych
spokojnie ja też bylam jedną z ostatnich i jakoś się to wszystko pchnie do przodu.
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 21:12   #3489
ewka_609
Rozeznanie
 
Avatar ewka_609
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 879
Dot.: Studiować filologię angielską...

Mnie od czasu do czasu prześladują czarne myśli odnośnie poprawki z PNJA. Jak to u Was jest? Poprawki są trudniejsze? Niby nie powinnam sie bać, bo to, że nie zdałam to pech po prostu... Ale czasami mam lęki, że nie zdam tej poprawki....

W ogóle, chciałam poczytać sobie lektury w wakacje.. Ale mam odrzut Przeczytam 2 zdania i koniec. Eh.. Zmęczenie materiału Może od sierpnia...
__________________
Moje stowarzyszenie "Nutka"
ewka_609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 21:15   #3490
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Studiować filologię angielską...

tak piszecie o tym PNJA i zaczynam sie bac jak to bedzie ze mna,oczywiscie zakładając,że sie dostane na anglistyke ^ ^
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---




Edytowane przez cherry l
Czas edycji: 2010-07-15 o 21:16
cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 23:17   #3491
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Studiować filologię angielską...

Hej dziewczyny! Nie pisalam wczesniej bo szczerze mowiac jestem zalamana tym dzisiejszym egzaminem... I teraz nie bardzo wiem co ze sobą począć
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 09:07   #3492
niut0
Zakorzenienie
 
Avatar niut0
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: TG
Wiadomości: 11 270
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez ewka_609 Pokaż wiadomość
Mnie od czasu do czasu prześladują czarne myśli odnośnie poprawki z PNJA. Jak to u Was jest? Poprawki są trudniejsze? Niby nie powinnam sie bać, bo to, że nie zdałam to pech po prostu... Ale czasami mam lęki, że nie zdam tej poprawki....

W ogóle, chciałam poczytać sobie lektury w wakacje.. Ale mam odrzut Przeczytam 2 zdania i koniec. Eh.. Zmęczenie materiału Może od sierpnia...
Poprawa z PNJA u mnie- po 1 roku- była mniej więcej na takim samym poziomie jak pierwszy termin, ale za to wykładowcy trochę naciągali, wiem, ze przepuścili kogoś kto miał 55% - tyle, ze taka osoba miała potem duże problemy na gramatyce na 2 roku

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nie pisalam wczesniej bo szczerze mowiac jestem zalamana tym dzisiejszym egzaminem... I teraz nie bardzo wiem co ze sobą począć
__________________
co się dzieje z Twoim zamówieniem?- sprawdź!- KLIK
niut0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 10:57   #3493
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nie pisalam wczesniej bo szczerze mowiac jestem zalamana tym dzisiejszym egzaminem... I teraz nie bardzo wiem co ze sobą począć
bedzie dobrze
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:06   #3494
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez BananoweCiastko Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czasem podpytywałam sie Was o różne rzeczy związane z FA, ale teraz mogę już napisać na tym forum jako przyszła studentka FILOLOGII ANGIELSKIEJ Z INFORMATYKĄ Bardzo się cieszę, ale też trochę się boję. Mam nadzieję, że sobie poradzę jakoś, bo niestety na liście byłam jedną z ostatnich przyjętych

Hej Będziesz studiować na śląskim ? Jeśli tak, to będziemy studiować razem bo od października zaczynam właśnie ten kierunek
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 13:09   #3495
BananoweCiastko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 153
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Hej Będziesz studiować na śląskim ? Jeśli tak, to będziemy studiować razem bo od października zaczynam właśnie ten kierunek
Oo To super, że się odezwałaś! Mogę napisać do ciebie PW? Mam parę pytań, a nie chce tu spamować
BananoweCiastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 14:21   #3496
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez BananoweCiastko Pokaż wiadomość
Oo To super, że się odezwałaś! Mogę napisać do ciebie PW? Mam parę pytań, a nie chce tu spamować

Jasne, pisz śmiało
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 20:48   #3497
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Nie pisalam wczesniej bo szczerze mowiac jestem zalamana tym dzisiejszym egzaminem... I teraz nie bardzo wiem co ze sobą począć
Nie załamuj się piękna!
Ja też byłam załamana dowiedziawszy się że zakwalifikowałam się na zaoczne i sprawdziłam jaka jest mnogość alternatyw w kraju. Głównie myślałam nad dzienną FA II stopnia na UMK lub UŚ. Niewielka konkurencja i podobno egzaminy nie takie straszne.

I nie bój się zostawiać Podkarpacia!

Trzymam kciuki żebyś się dostała bo widzę jak Ci zależy. Z moich studiów licencjackich też zdawało tam kilka osób, więc obyśmy miały wspólnych znajomych
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 21:05   #3498
klaudiabp
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 694
Dot.: Studiować filologię angielską...

Przepraszam, że się wtrącam, ale wtrącam się jako zapewne przyszła studentka filologii (lub lingwistyki), więc może mnie to usprawiedliwi choć troszkę
W związku z tym, że moje umiejętności jeszcze zbyt wielkie nie są, zwracam się do Was z wielką prośbą, bardzo mi zależy na czasie
Czy któraś z Was zgodziłaby się sprawdzić kilka zdań przesłanych na PW? Chodzi o e-maila do znajomej z Londynu.
Bardzo proszę i przepraszam za offtop
__________________
klaudiabp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 09:05   #3499
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość
Nie załamuj się piękna!
Ja też byłam załamana dowiedziawszy się że zakwalifikowałam się na zaoczne i sprawdziłam jaka jest mnogość alternatyw w kraju. Głównie myślałam nad dzienną FA II stopnia na UMK lub UŚ. Niewielka konkurencja i podobno egzaminy nie takie straszne.

I nie bój się zostawiać Podkarpacia!

Trzymam kciuki żebyś się dostała bo widzę jak Ci zależy. Z moich studiów licencjackich też zdawało tam kilka osób, więc obyśmy miały wspólnych znajomych
Dzieki Kochane jestescie! Ale ja teraz juz nie mam i tak wielkiego wyboru bo została mi jeszcze tylko rekrutacja na UP w Krakowie.. Bez sensu to jest tyle Wam powiem! Nie boje sie zostawiac podkarpacia, do Rzeszowa po prostu sie juz przyzwyczaiłam, znam miasto i troche ciezko by było znowu sie gdzies indziej przenoscic ale pewnie nie bedzie wyjscia O ile w ogóle do tego Krakowa się dostane...
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 11:39   #3500
gagus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Dzieki Kochane jestescie! Ale ja teraz juz nie mam i tak wielkiego wyboru bo została mi jeszcze tylko rekrutacja na UP w Krakowie.. Bez sensu to jest tyle Wam powiem! Nie boje sie zostawiac podkarpacia, do Rzeszowa po prostu sie juz przyzwyczaiłam, znam miasto i troche ciezko by było znowu sie gdzies indziej przenoscic ale pewnie nie bedzie wyjscia O ile w ogóle do tego Krakowa się dostane...
Nunny, skąd wiesz, ze do Rzeszowa się nie dostałaś? Przecież jeszcze nie ma wyników!!!!! Ja zdawałam z czwartek i mam mieszane uczucia, ale się nie załamuję
Na studia II stopnia jest jeszcze rekrutacja wrześniowa w Katowicach lub na UMCS, na zaoczne, są jeszcze uczelnie prywatne Jakoś to będzie
gagus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:17   #3501
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: Studiować filologię angielską...

Hej dziewczyny
Pomyślałam, że dołącze się do wątku jeśli pozwolicie..
Dostałam się na anglistyke na UMCS. Może któraś z was też tam idzie?
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:26   #3502
shenny
Raczkowanie
 
Avatar shenny
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 377
Dot.: Studiować filologię angielską...

Hej! Ja też chciałabym dołączyć do wątku, jeśli można
Dostałam się na dzienną anglistykę na Uniwersytet Wrocławski i prawdę mówiąc, to... jestem przerażona Czy któraś z was tam już studiuje? Chętnie wypytałabym kogoś "z doświadczeniem" o kilka rzeczy Pozdrawiam!
__________________
Książki na wymianę: TUTAJ


Moja biżuteria: 2. grudnia - zapraszam!
shenny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 19:53   #3503
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Studiować filologię angielską...

Ale tu ostatnio zamęt z tą rekrutacją, tylko że jak tak czytam, to większości Wam się udaje w końcu więc mam nadzieję, że i mi pójdzie, bo w końcu zdecydowałam, że chcę do KSJ przy UW, tłumaczenia specjalistyczne, ale egzaminy na studia zaoczne II stopnia są dopiero 20 września a ja do tego czasu chyba osiwieję z nerwów nie wiem czy już szukać pracy w Warszawie, gdzie mieszkanie itd. ;/
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 10:24   #3504
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Ale tu ostatnio zamęt z tą rekrutacją, tylko że jak tak czytam, to większości Wam się udaje w końcu więc mam nadzieję, że i mi pójdzie, bo w końcu zdecydowałam, że chcę do KSJ przy UW, tłumaczenia specjalistyczne, ale egzaminy na studia zaoczne II stopnia są dopiero 20 września a ja do tego czasu chyba osiwieję z nerwów nie wiem czy już szukać pracy w Warszawie, gdzie mieszkanie itd. ;/
Strasznie późno!!! Tak samo jest np. w Krakowie, na studia dzienne i zaoczne, trochę to bez sensu bo wiadomo że jak się przenosi na studia do innego miasta to trzeba się jeszcze jakoś tam ulokować, a to wymaga troszkę czasu...

A ja właśnie dzisiaj odzyskałam status studenta Dostałam się na studia uzupełniające!!! Dziękuję Wam strasznie za wsparcie!!! Jak dobrze że jest Wizaż
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 19:18   #3505
Carpathia
Raczkowanie
 
Avatar Carpathia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 341
Dot.: Studiować filologię angielską...

Gratuluję nunny!
Wierzę że na to zasłużyłaś po tylu dniach nauki.

anestet-ka - jak dostaniesz się do Wawy to się odzywaj. Miło będzie mieć koleżankę "po fachu"
Carpathia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:11   #3506
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Strasznie późno!!! Tak samo jest np. w Krakowie, na studia dzienne i zaoczne, trochę to bez sensu bo wiadomo że jak się przenosi na studia do innego miasta to trzeba się jeszcze jakoś tam ulokować, a to wymaga troszkę czasu...

A ja właśnie dzisiaj odzyskałam status studenta Dostałam się na studia uzupełniające!!! Dziękuję Wam strasznie za wsparcie!!! Jak dobrze że jest Wizaż
Gratuluję!! i zazdroszczę wyklarowanej sytuacji
Ja postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę i zakładam, że dostanę się na to UW (optymizm), jadę pojutrze do agencji żeby mi znaleźli mieszkanie, bo moje własne poszukiwania są zupełnie bezowocne przeprowadzam się jak najszybciej i szukam pracy, bo nie wytrzymam 2 miesięcy bezczynności, jestem w gorącej wodzie kąpana

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość
Gratuluję nunny!
anestet-ka - jak dostaniesz się do Wawy to się odzywaj. Miło będzie mieć koleżankę "po fachu"
OK, będę cały czas tu pisać Nie wiem, skąd u mnie nagle taka pewność siebie, ale już się czuję tak, jakbym sie dostała
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:17   #3507
nunny
Wtajemniczenie
 
Avatar nunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 806
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Gratuluję!! i zazdroszczę wyklarowanej sytuacji
Ja postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę i zakładam, że dostanę się na to UW (optymizm), jadę pojutrze do agencji żeby mi znaleźli mieszkanie, bo moje własne poszukiwania są zupełnie bezowocne przeprowadzam się jak najszybciej i szukam pracy, bo nie wytrzymam 2 miesięcy bezczynności, jestem w gorącej wodzie kąpana



OK, będę cały czas tu pisać Nie wiem, skąd u mnie nagle taka pewność siebie, ale już się czuję tak, jakbym sie dostała
Dziękuje Ja też tylko w jednym miejscu się zarejestrowałam i się udało Tobie też na pewno się uda! Jest jeszcze spoooro czasu więc na pewno świetnie się przygotujesz do egzaminów
nunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:35   #3508
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez Carpathia Pokaż wiadomość
Gratuluję nunny!
Wierzę że na to zasłużyłaś po tylu dniach nauki.

anestet-ka - jak dostaniesz się do Wawy to się odzywaj. Miło będzie mieć koleżankę "po fachu"
Cytat:
Napisane przez anestet-ka Pokaż wiadomość
Gratuluję!! i zazdroszczę wyklarowanej sytuacji
Ja postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę i zakładam, że dostanę się na to UW (optymizm), jadę pojutrze do agencji żeby mi znaleźli mieszkanie, bo moje własne poszukiwania są zupełnie bezowocne przeprowadzam się jak najszybciej i szukam pracy, bo nie wytrzymam 2 miesięcy bezczynności, jestem w gorącej wodzie kąpana



OK, będę cały czas tu pisać Nie wiem, skąd u mnie nagle taka pewność siebie, ale już się czuję tak, jakbym sie dostała
jakbyście miały jakieś pytania to np. ja studiuję na uw
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:36   #3509
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Studiować filologię angielską...

Hej!

Mozna sie przylaczyc?

W przyszlym roku wracam do PL na stale i od wrzesnia chcialabym wrocic na studia. Tym razem ciagnie mnie na filologie ang, martwie sie jednak,ze nie dam rady i czy w ogole gdzies mnie przyjma
Moj angielski jest b.dobry (5 lat w IE sie przydalo+wiedza szkolna/studia) jednakze jest to typowo slangowy/miejski jezyk, z gramatyka juz cienizna Tutaj ludzie rozmawiaja totalnie olewajac gramatyke i tak tez ja sie nauczylam i przyzwyczailam
Ile m/w nalezy miec punktow z matury aby sie gdziekolwiek dostac( biorac pod uwage renomowane jak i NIE renomowane uczelnie)?

Z gory dziekuje za odp
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 13:38   #3510
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Studiować filologię angielską...

Cytat:
Napisane przez nunny Pokaż wiadomość
Dziękuje Ja też tylko w jednym miejscu się zarejestrowałam i się udało Tobie też na pewno się uda! Jest jeszcze spoooro czasu więc na pewno świetnie się przygotujesz do egzaminów
Bo jak się wierzy we własne szczęście, to wtedy zawsze jakoś się udaje
Jest niby sporo czasu, ale ja teraz drugi kierunek jeszcze kończę, piszę całe wakacje pracę, plus początek września mam 2 odroczone egzaminy i obronę haha więc jak zawsze się wkopałam a ten egzamin na zaoczne to myślę, że nie będzie jakoś strasznie trudny, tzn. w zasadzie to rozmowa kwalifikacyjna i o ile samego 'rozmawiania' się nie boję, to widziałam listę zagadnień i np. jeśli wypadnie omówić daną epokę historyczną, to już wypadałoby sobie chociaż trochę przypomnieć, żeby być spokojnym..
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.