Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-08, 22:15   #91
lachel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziekuje za badania. I za ogarniecie, sorry jesli dla Was to jest oczywiste, ale ja sie naprawde duzo naczytalam o tym, jak zawsze jest ryzyko, bo moga byc jakies mikroskopijne dziury (znaczy, ja rozumiem ze ogolnie jest ryzyko bo moze peknac, ale chodzi mi ze po fakcie, jak nic sie nie zdarzylo).

Mam jeszcze jedno pytanie - zawsze piszecie, ze np. ze spermy ktora splynela obok wejscia do pochwy nie da sie zajsc w ciaze. Nie jest to mozliwe w taki sposob, ze tam bylby sluz i te plemniki po znalezieniu sie na nim tak jakby wplynelyby do srodka? Albo gdyby sperma splynela na wejscie do pochwy?
lachel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 06:20   #92
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez lachel Pokaż wiadomość
Dziekuje za badania. I za ogarniecie, sorry jesli dla Was to jest oczywiste, ale ja sie naprawde duzo naczytalam o tym, jak zawsze jest ryzyko, bo moga byc jakies mikroskopijne dziury (znaczy, ja rozumiem ze ogolnie jest ryzyko bo moze peknac, ale chodzi mi ze po fakcie, jak nic sie nie zdarzylo).

Mam jeszcze jedno pytanie - zawsze piszecie, ze np. ze spermy ktora splynela obok wejscia do pochwy nie da sie zajsc w ciaze. Nie jest to mozliwe w taki sposob, ze tam bylby sluz i te plemniki po znalezieniu sie na nim tak jakby wplynelyby do srodka? Albo gdyby sperma splynela na wejscie do pochwy?
Nie, takie zapłodnienie nie jest możliwe, bo komórka jajowa nie znajduje się w pochwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 15:19   #93
lachel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czyli to niemozliwe zeby plemniki przeplynely tak daleko, nawet w dni plodne (zakladam ze nie wepchnie sie palcem tylko splynie)? Dla Was to pewnie oczywiste rzeczy, ale w szkole nie ucza tak dokladnie. Na stronach medycznych pisza, ze kazdy najmniejszy kontakt jest ryzykowny i jedyne co pewne to szklanka wody.

I na intymnym nawet byl watek dziewczyny ktora wpadla i nawet nie wiedziala kiedy zrobila dziure w prezerwatywie (chyba bizuteria), tez przez niego zaczelam miec watpliwosci ze nie zauwaze i pomimo maksimum ostroznosci zdarzy sie wypadek, dzieci chce dopiero po 30 i przeciez nie bede do tego czasu sie schizowac. Ja wiem, ze nie tak latwo zajsc w ciaze, ale z drugiej strony jest sporo wpadek, czasem z tekstem ze uwazalo sie a i tak nie wyszlo.
lachel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 15:24   #94
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez lachel Pokaż wiadomość
Czyli to niemozliwe zeby plemniki przeplynely tak daleko, nawet w dni plodne (zakladam ze nie wepchnie sie palcem tylko splynie)? Dla Was to pewnie oczywiste rzeczy, ale w szkole nie ucza tak dokladnie. Na stronach medycznych pisza, ze kazdy najmniejszy kontakt jest ryzykowny i jedyne co pewne to szklanka wody.

I na intymnym nawet byl watek dziewczyny ktora wpadla i nawet nie wiedziala kiedy zrobila dziure w prezerwatywie (chyba bizuteria), tez przez niego zaczelam miec watpliwosci ze nie zauwaze i pomimo maksimum ostroznosci zdarzy sie wypadek, dzieci chce dopiero po 30 i przeciez nie bede do tego czasu sie schizowac. Ja wiem, ze nie tak latwo zajsc w ciaze, ale z drugiej strony jest sporo wpadek, czasem z tekstem ze uwazalo sie a i tak nie wyszlo.
Ja współżyje od kilku lat, z tego tylko 1,5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne. Przez ten czas prezerwatywa pękła mi raz. W ciąży nie jestem.

Nie wiem, jak można przebić prezerwatywę biżuterią lub paznokciem i tego nie zauważyć, ona rozrywa się w takim przypadku na całej długości.

Dalej uważam, że ludzie po prostu kłamią i wymyślają takie historie.

Nie jest możliwe, by preejakulat spłynął po palcu do pochwy, a potem do macicy i napotkał komórkę jajową w jajowodzie i ją zapłodnił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 18:54   #95
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja współżyje od kilku lat, z tego tylko 1,5 roku brałam tabletki antykoncepcyjne. Przez ten czas prezerwatywa pękła mi raz. W ciąży nie jestem.

Nie wiem, jak można przebić prezerwatywę biżuterią lub paznokciem i tego nie zauważyć, ona rozrywa się w takim przypadku na całej długości.

Dalej uważam, że ludzie po prostu kłamią i wymyślają takie historie.

Nie jest możliwe, by preejakulat spłynął po palcu do pochwy, a potem do macicy i napotkał komórkę jajową w jajowodzie i ją zapłodnił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie.
Ja współżyję od 10 lat, z czego 3 lata na tabletkach, a 7 lat na prezerwatywach. Pękła mi przez cały ten czas 3 razy, z czego raz wzięłam tabletkę "po", a 2 razy nie.
Też nie rozumiem, jak można nie zauważyć, że prezerwatywa pękła. Jak się ją naruszy np. przy otwieraniu, to nawet jak się nie rozerwie wtedy, to stanie się to przy nakładaniu na penisa, gdy zostanie lekko naciągnięta.
Przy jednym pęknięciu nawet usłyszałam to pęknięcie lateksu, mimo że facet był we mnie wtedy. Akurat było wtedy wyjątkowo cicho. Dwa pozostałe razy zauważone zostały po fakcie.

I mam to samo zdanie o tych magicznych ciążach "z palca", z mikroskopijnej dziurki w prezerwatywie, pomimo braku pomyłki w braniu tabletek i innych niepokalanych poczęciach. Zwykłe kłamstwa, bo głupio się przyznać do tego, że np. było się lekkomyślnym.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 05:57   #96
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Współżyję ok 10 lat, 4 lata na plastrach a reszta prezerwatywy. Pękła raz - ale zawalam to na małe doświadczenie partnera

Znam "wpadkę" przy plastrach. Dziewczyna zarzekała się, że wszystko robiła prawidłowo i bum - ciąża. Po kilku miesiącach wyszło, że przyklejała plastry jak jej się podobało
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 06:29   #97
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez Frezja__ Pokaż wiadomość
Współżyję ok 10 lat, 4 lata na plastrach a reszta prezerwatywy. Pękła raz - ale zawalam to na małe doświadczenie partnera

Znam "wpadkę" przy plastrach. Dziewczyna zarzekała się, że wszystko robiła prawidłowo i bum - ciąża. Po kilku miesiącach wyszło, że przyklejała plastry jak jej się podobało
No właśnie . Nie wierzę, że któraś przyklejała plastry/brała tabletki jak bozia przykazała i zaszła w ciążę...

Też znam historię dziewczyny, która brała tabletki jak się jej przypomniało i jej chłopak bał się z nią współżyć . W sumie mu się nie dziwię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-10, 12:51   #98
Darek1157
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Często w ciąże zachodzi się przez przypadek. Jeśli nie zabezpieczacie się odpowiednio i wasz sex to stosunek przerwany to masz pewniaka z czasem. Skoro Twój boy ma problemy z utrzymaniem nasienia to może kup mu coś na to. Warto spróbować iqman. Ureguluje wszystko u Twojego chłopaka i będziecie czuli się bezpieczniej. Przy okazji poczujecie różnicę. Niech Cię też nie zdziwi, ale skoczy mu testosteron i będzie miał częściej ochotę.
Darek1157 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 13:17   #99
qozaczka
Raczkowanie
 
Avatar qozaczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 356
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

W poniedziałek mialam pierwszy dzień nowego opakowania (po standardowej przerwie 7 dni) we wtorek zapomniałam zjeść tabletkę. Zjadłam ja dopiero po 20 godzinach niż zwykle. Seks codziennie - czy mogę być w ciąży?
qozaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 20:46   #100
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez qozaczka Pokaż wiadomość
W poniedziałek mialam pierwszy dzień nowego opakowania (po standardowej przerwie 7 dni) we wtorek zapomniałam zjeść tabletkę. Zjadłam ja dopiero po 20 godzinach niż zwykle. Seks codziennie - czy mogę być w ciąży?
Wątpię.
Ale pilnuj się z kolejnymi tabletkami. Jedna to nie jest duży problem, zwłaszcza że okazuje się, że te 12 godzin jest chyba na wyrost i ulotki amerykańskie, również już niektóre polskie, mówią o możliwości spóźnienia do 24 godzin. Jednak problemem jest, jeśli w trakcie opakowania tego typu sytuacji będzie więcej.
Jedna tabletka nie odblokuje w moment owulacji.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 12:47   #101
julik45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 17
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez qozaczka Pokaż wiadomość
W poniedziałek mialam pierwszy dzień nowego opakowania (po standardowej przerwie 7 dni) we wtorek zapomniałam zjeść tabletkę. Zjadłam ja dopiero po 20 godzinach niż zwykle. Seks codziennie - czy mogę być w ciąży?
Przy moich tabletkach, a biorę <reklama> jest tak, że jeśli minęło więcej niż 12 godzin to skuteczność ochrony może być zmniejszona; tą pominiętą trzeba przyjąć jak najszybciej, a kolejną planową o stałej porze; nawet gdyby właśnie w tym samym dniu trzeba by było wziąć dwie tabl., Zacytuję Ci info z ulotki, tak żebyś dokładnie wiedziała :
" Jeżeli pacjentka pominęła przyjmowanie tabletek w 1. tyg. cyklu i w ciągu poprzednich 7 dni (w tym w okresie przerwy w stosowaniu tabletek) doszło do stosunku płciowego, należy rozważyć możliwość zajścia w ciążę." Bardzo ważne jest też to, że kolejne 7 dni powinno się stosować dodatkowe zabezpieczenie.
Rozpisałam się trochę, ale chciałam Ci to dokładnie wytłumaczyć. Sama jakiś czas temu też miałam podobną sytuację, opóźnił się mój powrót do domu i przyjęłam tabl po 15 godzinach; ciąży z tego nie było u mnie;

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-20 o 14:12 Powód: reklama
julik45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-18, 10:30   #102
lachel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 8
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dobra, dzieki dziewczyny, przemyslalam Wasze odpowiedzi i w sumie macie racje...

Mam jeszcze jedno schizowe pytanie - co z mikroporami w prezerwatywach? Podobno sa mniejsze niz plemniki ale przeciez moga sie rozciagnac, czy te plemniki nie przenikna? Nie jestem pewna czy to mozliwe zeby plemnik tak sam, bo wirusy chyba moga.

I jak piszecie ze praktycznie niemozliwe zajsc z preejakulatu albo splynietej spermy to dlaczego? Chodzi o to ze spermy potrzebuje byc wiecej zeby plemniki przezyly w pochwie czy jak? One nie potrzebuja tylko sluzu plodnego?
lachel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 11:14   #103
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Wytrysk w pochwie podczas dni płodnych i jest duże prawdopodobieństwo ciąży.



Ale pory? Preejakulat? Sperma na wargach? Nope, od tego ciąży nie.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-18, 11:53   #104
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jezu te mikropory... nie, nic tam się nie rozciagnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 21:21   #105
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Czy okres jest zawsze wyznacznikiem ze nie jest się w ciąży ? Dla przykładu czy jeśli kochałam się w dni płodne 11.05-12.05, dzisiaj mamy 25.05 i dostałam okresu to oznacza ze nie jestem ?
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 21:48   #106
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Czy okres jest zawsze wyznacznikiem ze nie jest się w ciąży ? Dla przykładu czy jeśli kochałam się w dni płodne 11.05-12.05, dzisiaj mamy 25.05 i dostałam okresu to oznacza ze nie jestem ?
Seks bez zabezpieczenia?

Zasadniczo tak, okres wyklucza ciążę. Jeśli natomiast okres jest wyjątkowo skapy i krótki, to warto zrobić test.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 08:44   #107
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Z gumka , tylko zauważyłam ze gumka się zsuwa z całego członka , schodzi tak do połowy to nic ?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

I czy my kobiety wytwarzany wtedy taki biały śluz ?
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 08:53   #108
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Z gumka , tylko zauważyłam ze gumka się zsuwa z całego członka , schodzi tak do połowy to nic ?

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

I czy my kobiety wytwarzany wtedy taki biały śluz ?
Tak, wytwarzamy biały śluz i czasem dość sporo .

To że prezerwatywa się trochę zsunela to nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 13:25   #109
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dzięki za dokształcenie .

Śluz zależy od stopnia na ile jesteśmy podniecone?
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-26, 13:31   #110
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Dzięki za dokształcenie .

Śluz zależy od stopnia na ile jesteśmy podniecone?
Tak, biały śluz to może być też kwestia dni niepłodnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 18:32   #111
sukienkao
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 62
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Dziękuje . Prezerwatywa nam nie pękła , ale się zsunęła do połowy członka . 25.05 dostałam okresu , jest normalny , duży . Sex był 11.05,12.05 i 13.05. Czy jeśli chłopak skończył we mnie , ale w gumce , to jest jakieś prawdopodobieństwo ? Czy jak już dostałam okresu to ok ? Nie wiedziałam ze wtedy Man dni płodne stad te pytania .
sukienkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 18:49   #112
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez sukienkao Pokaż wiadomość
Dziękuje . Prezerwatywa nam nie pękła , ale się zsunęła do połowy członka . 25.05 dostałam okresu , jest normalny , duży . Sex był 11.05,12.05 i 13.05. Czy jeśli chłopak skończył we mnie , ale w gumce , to jest jakieś prawdopodobieństwo ? Czy jak już dostałam okresu to ok ? Nie wiedziałam ze wtedy Man dni płodne stad te pytania .

Nie, nie ma. Tak właśnie działa prezerwatywa.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-26, 19:31   #113
herbata_moim_zyciem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 100
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Hej. Ostatni okres miałam końcem marca, dwa miesiące temu. Trochę średnio uważaliśmy z chłopakiem... miesiączka pojawiała się zwykle w 33 dniu cyklu. Nie nadeszła. Jakiś tydzień później zrobiłam test ciążowy - negatywny. Na początku tego miesiąca zrobiłam badanie z krwi - negatywne.
Bardzo bolą mnie piersi od paru dni, są niesamowicie wrażliwe, sutki mam rozciągnięte, twarde, bardzo to boli. Okresu oczywiście nie ma dalej. Myślicie, że jest szansa na ciążę? Robiłam prolaktynę, tarczycę badałam, teraz robiłam jeszcze szereg innych badań i wszystko w normie jest... Diety nie miałam, stresu tyle co zwykle...
herbata_moim_zyciem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-27, 15:31   #114
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez herbata_moim_zyciem Pokaż wiadomość
Hej. Ostatni okres miałam końcem marca, dwa miesiące temu. Trochę średnio uważaliśmy z chłopakiem... miesiączka pojawiała się zwykle w 33 dniu cyklu. Nie nadeszła. Jakiś tydzień później zrobiłam test ciążowy - negatywny. Na początku tego miesiąca zrobiłam badanie z krwi - negatywne.
Bardzo bolą mnie piersi od paru dni, są niesamowicie wrażliwe, sutki mam rozciągnięte, twarde, bardzo to boli. Okresu oczywiście nie ma dalej. Myślicie, że jest szansa na ciążę? Robiłam prolaktynę, tarczycę badałam, teraz robiłam jeszcze szereg innych badań i wszystko w normie jest... Diety nie miałam, stresu tyle co zwykle...
Cóż, każdy stosunek niezabezpieczony w okresie płodnym niesie ze sobą ryzyko ciąży. Jeżeli testy wykonywałaś co najmniej 14 dni (14 dni dla testu z moczu, 10 dla testu z krwi) po niezabezpieczonych stosunkach to raczej można ją wykluczyć. Jeżeli zrobiłaś je za wcześnie to wyniki mogły być fałszywie ujemne. Objawy, które podałaś mogą być objawami zbliżającego się krwawienia albo wczesnej ciąży.

W każdym razie takie opóźnienie miesiączki warto skonsultować z lekarzem.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:27   #115
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Jak mam rozumieć taki wynik testu ? Czy ta różowa plamka może coś oznaczac ? IMG_20180611_172641.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:33   #116
flexi_88
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2020 , Październik 2017
 
Avatar flexi_88
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 5 312
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Jak mam rozumieć taki wynik testu ? Czy ta różowa plamka może coś oznaczac ? Załącznik 7563221

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dla mnie ciąża.
Musiałaś zrobić test we wczesnym etapie po zapłodnieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

KWC
IG
flexi_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:37   #117
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Właśnie nie jestem specem od testów ciążowych i nie wiem czy te pole powinno być idealnie białe , czy tak się zdarza , że się zabarwia ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

No , bo właśnie jest bardzo wcześnie po ewentualnym zapłodnieniu ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

[QUOTE=elf01;84105546]Właśnie nie jestem specem od testów ciążowych i nie wiem czy te pole powinno być idealnie białe , czy tak się zdarza , że się zabarwia ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:37   #118
flexi_88
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2020 , Październik 2017
 
Avatar flexi_88
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 5 312
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Właśnie nie jestem specem od testów ciążowych i nie wiem czy te pole powinno być idealnie białe , czy tak się zdarza , że się zabarwia ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

No , bo właśnie jest bardzo wcześnie po ewentualnym zapłodnieniu ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli w moczu nie ma choćby mikroskopijnego stężenia HCG pole pozostałoby puste. Czułe testy wykrywają już najdrobniejsze stężenie tego hormonu. Idź zrobić beta HCG z krwi będziesz miała pewność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

KWC
IG
flexi_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:38   #119
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Ostatni poziom piekła..
Wiadomości: 14 694
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

[QUOTE=elf01;84105546]Właśnie nie jestem specem od testów ciążowych i nie wiem czy te pole powinno być idealnie białe , czy tak się zdarza , że się zabarwia ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

No , bo właśnie jest bardzo wcześnie po ewentualnym zapłodnieniu ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez elf01 Pokaż wiadomość
Właśnie nie jestem specem od testów ciążowych i nie wiem czy te pole powinno być idealnie białe , czy tak się zdarza , że się zabarwia ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile dni po owulacji był wykonywany test?
No i po jakim czasie się ta plama pojawila?

Niekoniecznie musi to oznaczać ciąże,miałam kilka takich wadliwych testów z plamami w miejscu II kreski.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
... Poznaliśmy się 15.07.2010...
...Jesteśmy razem 11.12.2010...
...Ślub 8.10.2016...
...Czekamy na Ciebie 6.07.2018 - Nina...

xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:41   #120
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy - cz. 5

Właśnie minęło dopiero jakieś 7 dni od owulacji. A plamka nie pojawiła się po 5 minutach tylko po dłuższym czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-07 20:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.