Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-20, 11:39   #1
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742

Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy


Wiadomo, że na błędach człowiek się uczy. Ale najlepiej, gdyby to były błędy innych a nie nasze własne... jako że jestem osobą, która najczęściej najpierw robi, później myśli, podejmuje spontaniczne decyzje i nie myśli o ich skutkach, często wychodzi z tego coś niedobrego.
Wątek zakładam więc, abyśmy się nawzajem przestrzegały przed różnymi rzeczami, czynnościami, które dla nas albo naszych znajomych były nieciekawe w skutkach
To może zacznę ja:


* Uważaj na farby do włosów- zawsze wybieraj jaśniejszy kolor, niż ten pokazany na opakowaniu wybranej (z mojej caffe latte wyszedł kiedyś kruczoczarny )
* Nie wykupuj sobie karnetu na fitness/basen/jakikolwiek sport, jeśli możesz nie mieć na to czasu/chęci (strata 150zł)
* Jeżeli się odchudzasz, to niech nigdy, przenigdy nie przyjdzie ci do głowy pozbywanie się jedzenia poprzez wymioty (6 lat bulimii)
* Papryczki chilli krój tylko w rękawiczkach (nie polecam później dotknąć się do oka czy w okolice ust, pieczenie potworne)
* Nie krój sera/wędliny/ czegokolwiek, trzymając w ręku, ostrym nożem ()
* Uważaj, kiedy logujesz się na nową stronę- przeczytaj warunki (80 zł w plecy na portalu finansowym )
* Jeżeli kupujesz odświeżacz do auta, to tylko znanej marki i sprawdzony (tani truskawkowy odświeżacz-zawroty głowy i wymioty )
* Jeżeli zdecydujesz się rzucić studia, to łaskawie poinformuj o tym uczelnie (pisałam o tym kiedyś w osobnym wątku- i tak musisz zapłacić za zajęcia, mimo, że nie chodziłaś, jeżeli się nie wypiszesz, tylko olejesz i przestaniesz chodzić- kilka tysięcy w błoto)
* Nie wychodź na dwór w mróz bez kurtki, zwłaszcza zgrzana (zapalenie nerki )
* Jeżeli masz faceta, nie olewaj przez to znajomych i nie ograniczaj się tylko do niego (to akurat z obserwacji-koleżanki, które tak zrobiły, nie miały się do kogo odezwać, kiedy rozstały się z chłopakiem )


Póki co więcej mi nie przychodzi do głowy, ale na pewno jest tego sporo więcej. Zapraszam do przestrzegania
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:46   #2
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Wiadomo, że na błędach człowiek się uczy. Ale najlepiej, gdyby to były błędy innych a nie nasze własne... jako że jestem osobą, która najczęściej najpierw robi, później myśli, podejmuje spontaniczne decyzje i nie myśli o ich skutkach, często wychodzi z tego coś niedobrego.
Wątek zakładam więc, abyśmy się nawzajem przestrzegały przed różnymi rzeczami, czynnościami, które dla nas albo naszych znajomych były nieciekawe w skutkach
To może zacznę ja:


* Uważaj na farby do włosów- zawsze wybieraj jaśniejszy kolor, niż ten pokazany na opakowaniu wybranej (z mojej caffe latte wyszedł kiedyś kruczoczarny )
* Nie wykupuj sobie karnetu na fitness/basen/jakikolwiek sport, jeśli możesz nie mieć na to czasu/chęci (strata 150zł)
* Jeżeli się odchudzasz, to niech nigdy, przenigdy nie przyjdzie ci do głowy pozbywanie się jedzenia poprzez wymioty (6 lat bulimii)
* Papryczki chilli krój tylko w rękawiczkach (nie polecam później dotknąć się do oka czy w okolice ust, pieczenie potworne)
* Nie krój sera/wędliny/ czegokolwiek, trzymając w ręku, ostrym nożem ()
* Uważaj, kiedy logujesz się na nową stronę- przeczytaj warunki (80 zł w plecy na portalu finansowym )
* Jeżeli kupujesz odświeżacz do auta, to tylko znanej marki i sprawdzony (tani truskawkowy odświeżacz-zawroty głowy i wymioty )
* Jeżeli zdecydujesz się rzucić studia, to łaskawie poinformuj o tym uczelnie (pisałam o tym kiedyś w osobnym wątku- i tak musisz zapłacić za zajęcia, mimo, że nie chodziłaś, jeżeli się nie wypiszesz, tylko olejesz i przestaniesz chodzić- kilka tysięcy w błoto)
* Nie wychodź na dwór w mróz bez kurtki, zwłaszcza zgrzana (zapalenie nerki )
* Jeżeli masz faceta, nie olewaj przez to znajomych i nie ograniczaj się tylko do niego (to akurat z obserwacji-koleżanki, które tak zrobiły, nie miały się do kogo odezwać, kiedy rozstały się z chłopakiem )


Póki co więcej mi nie przychodzi do głowy, ale na pewno jest tego sporo więcej. Zapraszam do przestrzegania

zgadzam sie i dodałabym do tego jeszcze czapkebo jeśli nie to przewlekłe zapalenie zatok murowane
jeśli idziesz do lekarza z przeziębieniem a on od razu przepisuje Ci antybiotyk - to zmień lekarza

takie moje małe obserwacje
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 11:56   #3
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Genialny wątek

ode mnie:

* Jeśli kupujesz auto i sprzedający wmawia Ci,że jeździła nim starsza kobieta tylko na działke lub dziadkowie do kościoła - nie wierz mu ( 5 lat w handlu samochodami)
* Jeśli chcesz schudnąć i dla motywacji kupujesz sobie spodnie w rozmiarze 32 to wyrzucasz pieniądze w błoto - nie schudniesz dla takiej motywacji
* Jeśli idziesz do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne i przepisuje Ci je bez wykonania badań - zmień lekarza.

Będę uzupełniać jak mi się coś przypomni
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:01   #4
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

o 14 to za póżno na myślenie co na obiad który ma być na 14.30 gotowy
lepiej dobrze się zastanów gdy się spieszysz, bo w pośpiechu popełnia się najwięcej głupot
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:20   #5
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
* Nie wykupuj sobie karnetu na fitness/basen/jakikolwiek sport, jeśli możesz nie mieć na to czasu/chęci (strata 150zł)
Za późno Ale kolejnego już nie kupiłam...
Ze swojej strony:
1)Nie chodź na zakupy głodna(chyba każdy wie dlaczego...)
2)Zanim kupisz kolejny kosmetyk nie zużywając innych zastanów się 5 razy(w moim przypadku kosmetyki do włosów-mam ich tyle, że wystarczyłoby dla wszystkich kobiet w rodzinie)
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:20   #6
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

*nigdy nie mów nic zbyt osobistego - czego nie chcesz rozgłaszać wszem i wobec - komuś, komu nie ufasz w 100% a najlepiej nie mów nikomu, bo ludzie są bardziej gadatliwi niż się wydają i lubią przy "podawaniu dalej" dodać parę smaczków od siebie

*nie dobieraj się z palcami do swojej twarzy kiedy jesteś zła/smutna/zdenerwowana bo następnego dnia będziesz siebie za to nienawidzić (oczywiście najlepiej nie dobierać się wcale )
__________________


Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2009-11-20 o 12:23
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:34   #7
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

ciekawy wątek..
a co to za portal finansowy, o którym pisałaś?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 12:51   #8
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
* Nie krój sera/wędliny/ czegokolwiek, trzymając w ręku, ostrym nożem ()
amen
nie chce nawet wspominac, co sobie zrobilam w ten sposób do dziś nie mam pełni czucia w 1 palcu
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:55   #9
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
* Jeśli chcesz schudnąć i dla motywacji kupujesz sobie spodnie w rozmiarze 32 to wyrzucasz pieniądze w błoto - nie schudniesz dla takiej motywacji
o tak, podpisuje się pod tym

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
a co to za portal finansowy, o którym pisałaś?
Nie wiem, czy mogę podać stronę ale.. portalfk.peel
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 12:57   #10
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

skoro ostrzegasz, to chyba możesz
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 13:11   #11
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

to ja dodam, zeby uwazac na promocje, bo:
- moze nie potrzebujesz pietego mydla w plynie i to tylko dlatego, ze kosztuje o 2 zl mniej niz zwykle (te cztery opakowania, upchane w lazience, trzeba jakos zuzyc)
- cena produktow "wez 2 plac za jeden" nie zawsze oznacza wlasnie to (czasem w ten sposob przeplacamy)
- czasami obnizka zwiazana jest z krotka data przydatnosci do spozycia/ uzycia
- poczestowanie sie kawa/jogurtem/ciastkami itp podczas degustacji nie obliguje nas do zakupu tego produktu
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 13:15   #12
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

To ostrzegając zakupowo-hipermarketowym
* nie zawsze duże opakowanie wychodzi proporcjonalnie taniej niż mało opakowanie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 13:39   #13
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Moje przemyslenia takie:

1)Jezeli idziesz do lekarza to nie idź na ostatnia chwilę. Jeśli przyjmuje od 13 do 17 to nie przychodz o 16:40, bo najprawdopodobniej może juz go nie być.. Tak to funkcjonuje u nas niestety, ze lekarze sobie wychodza kiedy w poczekalni jest pusto...

2)Kiedy jest zimno- zakladaj czapke! Nie patrz na innych, ze jej nie nosza. Kiedy złapiesz zapalenie zatok to niestety bedziesz na nie chorowala co jakis czas.. Sama w to nie wierzylam, poki nie zachorowalam.. Teraz non stop zatoki mi sie odzywaja..

3)Jezeli w pewnej chwili wyczujesz na glowie dużo drobnych guzków, to spodziewaj się ospy ( własnie u mnie ospa tak sie zaczela).

4)Jesli wezmiesz zwierze do domu, to licz się z tym,że w kazdej chwili możesz na nie zlapać alergie ( z doswiadczenia znajomych mi osob- kolega mial psa, nigdy nie byl uczulony, a kiedy piesek mial 7 lat-kolega zostal alergikiem nagle).

5)Kiedy kupujesz lakier do paznokci to trzymaj go w lodowce ( dluzej ci posluzy)

6)Nie kupuj karnetu na solarium z wyznaczona datą waznosci, bo roznie w zyciu bywa.. Ja taki karnet sobie kupilam i zachorowalam na ospe i nici..
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 13:49   #14
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To ostrzegając zakupowo-hipermarketowym
* nie zawsze duże opakowanie wychodzi proporcjonalnie taniej niż mało opakowanie
Dlatego błogosławię Unię, za wymóg opisania, prócz ceny jednostkowej towaru, również cenę za 100 ml/100g. Wtedy łatwo porównać co jest tańsze: mydło w opakowaniu 225 ml za 14 zł, czy 800 ml za 20 zł
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:10   #15
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Dlatego błogosławię Unię, za wymóg opisania, prócz ceny jednostkowej towaru, również cenę za 100 ml/100g. Wtedy łatwo porównać co jest tańsze: mydło w opakowaniu 225 ml za 14 zł, czy 800 ml za 20 zł

Zawsze zwracaj uwagę na tę karteczkę z ceną na półce - na dole malutką czcionką jest napisane, jaki jest koszt za litr/kilogram.


Super wątek bardzo mi się pomysł podoba.


- Nie podnoś gorącego garnka gołą dłonią, nawet jeżeli "musisz go tylko przestawić szybciutko"
- Nie kupuj jedzenia tylko dlatego, że jest w promocji - jogurty za 1.99 wyrzucą się po zepsuciu tak samo jak te za 2.99
- Dosypianie w ciągu dnia, bo późno się poszło spać, wcale nie wyrównuje "bilansu snu"
- Nie, nie da się nauczyć całego materiału z półrocza na dzień przed egzaminem w sesji
- Nie postępuj jakoś tylko dlatego, że spodziewają się tego po Tobie inni (w moim przypadku - wybór pierwszych studiów)
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:17   #16
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Kolejne: NIC NIE RÓB NA SIŁE: nie wychodź za mąż na siłe, nie idź na medycyne jeżeli nie czujesz że to to, a tylko idziesz, żeby przypodobać się rodzinie, nie rób dziecka, jeśli nie czujesz instynktu macierzynskiego ( bo po co skrzywdzone dziecko ma byc?).
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:20   #17
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie zakładaj nowo kupionych butów, jeszcze nie rozchodząnych na jakieś dłuższe wypady. Ała...

A wątek świetny Zapewne nie jedno mi się jeszcze przypomni
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:39   #18
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
- Nie, nie da się nauczyć całego materiału z półrocza na dzień przed egzaminem w sesji
Da się w ciągu jednego dnia (10h) intensywnej nauki, przyswoiłam materiał z całego semestru z elektromagnetyzmu i zdałam na 4.5, więc wiem, że jest to możliwe, jeśli siedzisz cały dzień i masz dobrą strategię nauki
Ale zależy od człowieka, ja umiem się spiąć, ktoś inny woli zacząć tydzień przed.

-----------------------------

- nie zaczynaj mieszkać ze swoim TŻ zbyt wcześnie, na to będzie czas zawsze.
- nie kupuj zbyt dużo jedzenia na zapas, najlepiej robić zakupy na bieżąco i kupować to na co się ma ochotę, po później się wszystko psuje
- nie kupuj ciuchów zbyt pochopnie, tylko dlatego, że są "przecenione", może się okazać, że to jednak nie ten kolor czy fason.
- jeśli nie masz zmywarki, to zmywaj naczynia na bieżąco od razu po jedzeniu, w przeciwnym razie uzbiera się niezła kupa garów, do której coraz ciężej będzie Ci się zabrać
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:42   #19
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

- jeśli chcesz jechać gdzieś autobusem w okresie świąt, to lepiej nie licz na kupienie biletu w ostatniej chwili, czasem może ich już nie być kilka dni przed odjazdem

(świetny wątek, na pewno jeszcze coś mi się przypomni)
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 14:44   #20
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Da się w ciągu jednego dnia (10h) intensywnej nauki, przyswoiłam materiał z całego semestru z elektromagnetyzmu i zdałam na 4.5, więc wiem, że jest to możliwe, jeśli siedzisz cały dzień i masz dobrą strategię nauki
Ale zależy od człowieka, ja umiem się spiąć, ktoś inny woli zacząć tydzień przed.

A ile z tego teraz pamiętasz? (; mnie się udało wkuć cały podręcznik z biopsychologii - budowa mózgu, neuroprzekaźniki, etc. I też nieźle zdałam. Ale co mi po tym, jak teraz pamiętam połowę zupełnie nie umiem się uczyć, i zawsze zostawiam to na ostatnią chwilę..a potem żałuję.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:54   #21
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

...
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391

Edytowane przez Cay
Czas edycji: 2012-04-01 o 17:02
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 14:57   #22
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A ile z tego teraz pamiętasz? (; mnie się udało wkuć cały podręcznik z biopsychologii - budowa mózgu, neuroprzekaźniki, etc. I też nieźle zdałam. Ale co mi po tym, jak teraz pamiętam połowę zupełnie nie umiem się uczyć, i zawsze zostawiam to na ostatnią chwilę..a potem żałuję.
Tyle ile potrzebuję. Większość przedmiotów u mnie na studiach to i tak zapychacze, do niczego nie potrzebne. Z ważniejszych przedmiotów uczę się dużo wcześniej, ale i tak tyle samo pamiętam ile z tych, na które uczę się dzień, więc mi to różnicy dużej nie robi.

sorki za offtop

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zależy jeszcze ile się tego ma. Kilkaset stron - ok. Ale jak sie ma juz ok. tysiąca i więcej to już gorzej - przeczytać nawet ciężko.
Tysiąc stron to mi się nie zdarzyło nigdy ;d
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 15:03   #23
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

* nigdy nie wychodź z kuchni w celu doczytania tylko jednego wątku na Wizaż.pl, jeśli zostawiłaś na kuchence cokolwiek, co się gotuje, smaży, piecze ...
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 15:03   #24
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Ja mam coś dla przyszłych studentek, nie z własnego doświadczenia, ale wielu znajomych-jeśli wybierasz się na dany kierunek, dowiedz się jakie są na nim przedmioty, nie wybieraj studiow jakichkolwiek, zeby coś studiować, moja kumpela poszła na filozofię przyrody nieożywionej-spodziewała się łatwego kierunku-bimbania przez cały czas, a tam chemia, fizyka i inne pdoobne przedmioty-juz nie pamietam, co dokladnie, bo bylo to ponad 4lata temu
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 15:04   #25
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
* Uważaj, kiedy logujesz się na nową stronę- przeczytaj warunki (80 zł w plecy na portalu finansowym )
Jak widać po wizażu, nieczytanie regulaminów to plaga i wątpię, by użytkownicy kiedykolwiek się tego nauczyli
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 15:17   #26
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość

* Uważaj na farby do włosów- zawsze wybieraj jaśniejszy kolor, niż ten pokazany na opakowaniu wybranej (z mojej caffe latte wyszedł kiedyś kruczoczarny )

* Jeżeli masz faceta, nie olewaj przez to znajomych i nie ograniczaj się tylko do niego (to akurat z obserwacji-koleżanki, które tak zrobiły, nie miały się do kogo odezwać, kiedy rozstały się z chłopakiem )
rewelacyjny wątek! pod tymi dwoma podpiszę się od razu! kolor farby najlepiej wcześniej sprawdzić w próbniku lub na.. wizażu z tym facetem - święte słowa.

* kiedy przymierzasz się do kupna sprzętu rtv/agd - sprawdz opinie i CENY w internecie. można baaardzo dużo zaoszczędzić (pieniędzy i nerwów)

to z takich aktualnych. ale na pewno tu wrócę. bo też popełniam duuużo błędów
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 15:29   #27
whatIthink
Raczkowanie
 
Avatar whatIthink
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 409
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeśli potrzebujesz gdzieś dotrzeć, a nie znasz tego "terenu", nie sugeruj się ani mapą ani google maps - w rzeczywistości może się okazać, że dana lokalizacja leży zupełnie gdzie indziej lub dużo dalej niżby to wynikało z mapy ja się przez to dwa razy wkopałam. Najlepiej popytać ludzi, którzy byli w danym miejscu lub znają dane miejsce lub odnaleźć je wcześniej niż wtedy, kiedy musisz tam dotrzeć na daną godzinę
zrozumiałe, że nie lubisz siebie w okularach - ja też nie lubie - ale nie rezygnuj z okularów na randce czy innym spotkaniu, gdzie zależy Ci na prezencji, bo może się to źle skończyć. Najlepiej spraw sobie soczewki albo jednak załóż te okulary
__________________
Człowiek zawsze dla siebie stanowi 100%, choćby dla innych był kimś zupełnie obojętnym.

06.06.2013 r. - Piotruś
whatIthink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 15:44   #28
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
* nigdy nie wychodź z kuchni w celu doczytania tylko jednego wątku na Wizaż.pl, jeśli zostawiłaś na kuchence cokolwiek, co się gotuje, smaży, piecze ...
Popieram! Przypalone ziemniaki którym dawno wyparowała woda - bezcenne
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 16:05   #29
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

* Nie mów, że kochasz, jeśli masz co do tego choćby najmniejszą wątpliwość ( ja niestety parę lat temu tak zrobiłam i potem miało to dalekosiężne konsekwencje)
* Nie plotkuj z nowymi współpracownikami na temat kogoś ze starego zespołu - zwłaszcza jeśli pracujesz z samymi kobietami (byłam wtedy zła na cały świat i rozwiązał mi się język, a później okazało się, że ta osoba nie należy do dyskretnych, o czym wcześniej oczywiście nie wiedziałam, bo była nowa w zespole)
* Nie plotkuj o przełożonych z NIKIM (bez komentarza )
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-20, 16:16   #30
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

*nie staraj się rozjaśnić włosów samemu, przechodzenie z brązu w jaśniejsze tylko u fryzjerki X_X żółtko!
*zastanów się osiem razy zanim kupisz sprzęt elektroniczny czy na sto procent go potrzebujesz i czy w ogóle za 2-3 lata będziesz go używać. Dawno temu kupiłam wieże za prawie 2000 zł, posłuchałam kilka miesięcy kaset, weszły płyty, posłuchałam, teraz nie używam W OGÓLE, bo żyje mp3. I kupa kasy poszła w błoto ._.
*nie jedz mrożonej pangi.
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.