Niedudany prezent. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 18:22   #31
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez aanyska Pokaż wiadomość
Przede wszystkim na początku pochwal chłopaka za to, że ma świetny gust, powiedz kilka miłych słów na temat tego sweterka(ma świetny fason, materiał, no wiesz ) a potem dodaj, że kolor niestety do Ciebie nie pasuje i chciałabyś wymienić. Myślę, że po kilku miłych słowach nie powinno go zranić, że chcesz inny kolor.
Pochwalic to mozna psa lub dziecko za dobre zachowanie a nie doroslego faceta.
jaki dobry gust skoro kupił kompletna szmire wg autorki ?
mnie też się nie podoba ani w formie ani kolorze,a jak widze takie modelki to juz wiem ,że powieje bazarem

Powiedzieć wprost ,że chcesz wymienić i już ,po co te cyrki,podchody.
Idzcie razem na zakupy ,niech kupi ci bon na zakupy ,pomysłów jest mnóstwo.
Przypominam prezent jest dla obdarowanego a nie darczyńcy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:16   #32
Paolo87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 62
Dot.: Niedudany prezent.

Nie cackajcie się (tj. nie doradzajcie cackania się autorce tematu) z obdarowującym i jego totalnie nietrafionym prezentem. To jest dorosły facet a oni znają się trzy lata, więc powinien wiedzieć jakiego koloru nie znosi jego dziewczyna i unikać kupowania ciuchów w tym kolorze. To, że zamówił, zapłacił to naprawdę nie jest z jego strony żadna łaska jeśli przy tym kupił, zapewne świadomie, coś w kolorze nieakceptowanym przez obdarowaną, bo chciał ją widzieć w takim. Jak mu się tak podoba to może niech sam to ponosi. Kolor, mina prezentującej modelki jakby żywcem wycięta z reklamy produktów oferowanych przez sex shop, dajcie spokój. Prawda jest taka, że na bardzo niewielu kobietach taki róż wygląda dobrze i, paradoksalnie, kobiety w jasnych blond włosach może wręcz "przesłodzić" a dla kobiet o ciemnych włosach, wyrazistych rysach twarzy jest zbyt mdły. Nie pasuje też do każdej figury, bo, paradoksalnie, taki, zdawałoby się, niewinny, delikatny róż potrafi dodać kilogramów. Nieraz klientka się uprze i mimo moich i koleżanki rad każe sobie coś w takim kolorze uszyć, ale efekt naprawdę daleki jest od powalającego. To kolor małych dziewczynek, wczesnych nastolatek i, ewentualnie, kobiet o dziewczęcym typie urody.
Paolo87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:18   #33
venturka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 149
GG do venturka
Dot.: Niedudany prezent.

Powiedz, że sweterek super, ale nie ten kolor i jeśli uda mu się wymienić, to będzie naprawdę ekstra.
Ja też nie cierpię różowego i choćby nie wiadomo jak piękny był sweterek, a miał różowy kolor, to nie ubrałabym . Nie jestem też zwolenniczką czarnego, lubię wiele kolorów, ale różowy jak dla mnie odpada.
I wiem, że mój TŻ będąc ze mną kilka lat nigdy by na taki pomysł nie wpadł, dlatego dziwię się trochę, że facet znając Cię wybrał akurat taki prezent.
venturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:37   #34
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez Paolo87 Pokaż wiadomość
Nie cackajcie się (tj. nie doradzajcie cackania się autorce tematu) z obdarowującym i jego totalnie nietrafionym prezentem. To jest dorosły facet a oni znają się trzy lata, więc powinien wiedzieć jakiego koloru nie znosi jego dziewczyna i unikać kupowania ciuchów w tym kolorze. To, że zamówił, zapłacił to naprawdę nie jest z jego strony żadna łaska jeśli przy tym kupił, zapewne świadomie, coś w kolorze nieakceptowanym przez obdarowaną, bo chciał ją widzieć w takim. Jak mu się tak podoba to może niech sam to ponosi. Kolor, mina prezentującej modelki jakby żywcem wycięta z reklamy produktów oferowanych przez sex shop, dajcie spokój. Prawda jest taka, że na bardzo niewielu kobietach taki róż wygląda dobrze i, paradoksalnie, kobiety w jasnych blond włosach może wręcz "przesłodzić" a dla kobiet o ciemnych włosach, wyrazistych rysach twarzy jest zbyt mdły. Nie pasuje też do każdej figury, bo, paradoksalnie, taki, zdawałoby się, niewinny, delikatny róż potrafi dodać kilogramów. Nieraz klientka się uprze i mimo moich i koleżanki rad każe sobie coś w takim kolorze uszyć, ale efekt naprawdę daleki jest od powalającego. To kolor małych dziewczynek, wczesnych nastolatek i, ewentualnie, kobiet o dziewczęcym typie urody.
Prawda jest taka, że generalizujesz i to bardzo Wielu kobietom pięknie w pudrowym różu, zarówno blondynkom jak i brunetkom. Zresztą to kwestia gustu. Jeśli Autorce nie podoba się sweter powinna delikatnie to przekazać swojemu facetowi, a nie bawić się w podchody. A może uda się go zamienić na inny kolor?
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:39   #35
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że generalizujesz i to bardzo Wielu kobietom pięknie w pudrowym różu, zarówno blondynkom jak i brunetkom. Zresztą to kwestia gustu. Jeśli Autorce nie podoba się sweter powinna delikatnie to przekazać swojemu facetowi, a nie bawić się w podchody. A może uda się go zamienić na inny kolor?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:41   #36
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: Niedudany prezent.

Beżowy sama bym chciała, za to różowy... cóż Na twoim miejscu powiedziałabym TŻ, że krój sweterka jest śliczny, ale z racji, że nie lubisz różu, o czym wie, czy nie mógłby wymienić go na beżowy napomykając, że kolor specjalnie dla niego, żeby "w końcu nie czarny".
Wilk syty i owca cała
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 19:50   #37
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Niedudany prezent.

podziele się z Wami moim przypadkiem.,

w ubiegłym roku na święta otrzymałam od TŻ zielono -seledynowy sweter..
(oczywiście nienawidzę zielonego i mówiłam o tym wcześniej, np jak weszłam do TŻa pokoju po raz pierwszy i zobaczyłam zielono - seledynowe ściany to mało kulturalnie skomentowałam "o Boże zielone.." ) rozpakowuje mój sweter patrze zielony i zapytałam go czy robi mi na złość tym kolorem... ale jakoś mnie tak rozśmieszył ten zielony i przypomiałam mu o tym jak jakieś 3 miesiace wcześniej skomentowałam jego kolor ścian!!. Za chwile sam zaczął sobie przypominać że faktycznie tak powiedziałam że nawet nie pomyślał w tej kategori, że mówiłam że nie lubie zielonego i teraz go tknelo że mógł bardziej przemyśleć kolor ( rozmiar był o dziwo dobry) że sweter do tanich nie należał i wiedział że ten zielony to naprawde zły pomysł i nie będę zadowolona z mojego prezentu wymieniliśmy na takie kolor jak mi się podobał...
napewno nie udawaj że Ci się spodoba bo na następną okazję możesz dostać " białe kozaczki "
karolson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 20:25   #38
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
o jeny, no- chlopakowi niesamowicie wyjatkowo i skandalicznie spodobal sie JASNO rozowy sweterek i postanowil go kupic swojej dziewczynie a tu takie dramaty na forum po tym

Ja tam bym zalozyla-dla niego. Nie musialabym przeciez nosic to co drugi dzien i po miescie wszedzie w tym...

I mnie by sie nie podobalo, gdyby moj chlopak non stop nosil sie po czarnemu
w sumie jak Autorka powiedziała, że różowy sweterek to miałam przed oczami taki wściekle różowy i to by była dla mnie przesada. Ten tragedią nie jest, ale z drugiej strony nie lubię uszczęśliwiania ludzi na siłę i robienia prezentów pod siebie. Jeśli ona naprawdę nie cierpi tego koloru, to uważam, że powinni go wymienić. Po co ma się irytować?

A tak trochę offtopując, to mówicie, że facet jest dorosły i się fochać nie powinien. Niby tak, ale ja mam siostrę 30-letnią, której nie mogę powiedzieć, że prezent od niej mi się nie podobał, bo jest foch, smucenie się i obrażanie... A niby też dorosła...
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 21:18   #39
jucha91
Raczkowanie
 
Avatar jucha91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 120
Dot.: Niedudany prezent.

No i powiedziałam mu o tym, że chciałabym go wymienić i strasznie się obraził. Odwrócił się i poszedł spać. Jak dziecko.
__________________
Jeżeli każdy Twój pomysł wydaje Ci się świetny - dopij wódkę i idź spać!
jucha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 21:29   #40
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Niedudany prezent.

zapytaj go czy masz kłamać tylko w kwestii sweterka czy też w innych kwestiach i czy życzy sobie związku w którym uśmiech jest dla grzeczności
__________________
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 21:33   #41
Deixisss
Raczkowanie
 
Avatar Deixisss
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 481
Dot.: Niedudany prezent.

Zależy też jak mu powiedziałaś.
Wiesz, jesli chodzisz tylko w czarnym, to nie dziwię sie Twojemu TŻ, że kupił Ci sweterek w innym kolorze. Nie musiał w różowym, skoro go nienawidzisz, ale trudno już, kupił. Po przeczytaniu Twojego pierwszego posta myślałam o tak różowym kolorze, aż świecącym, ale okazało się inaczej.
Skoro tak zareagował, to ja bym jednak odpuściła. Kolor nie jest aż taki zły, a przecież nie musisz chodzić w tym swetrze co 2 dni, a nawet raz w tygodniu. Załóż na święta, na jakieś spotkanie z nim...
__________________

Deixisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 21:34   #42
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Niedudany prezent.

ojtam, załóż kilka razy jak Cię odwiedza, klika razy jak Ty odwiedzasz go (teraz jest zima, pod kurtką nie będzie widać). Może jeszcze kiedyś się przyda
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 22:52   #43
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Niedudany prezent.

Myślę że taktownie byłoby powiedzieć że sweter fajny, ciepły i Ci się podoba, ale nie lubisz różowego, spytaj się czy może wymienić na beżowy

a beżowy jest ok, tzn nie w moim stylu ale ujdze (tego różowego także bym nie założyła więc się Tobie nie dziwie)
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 23:09   #44
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Niedudany prezent.

nie mam nic do różowego koloru (właściwie to całkiem lubię różowy ) ale ten sweter tutaj w wersji tej jasnej landrynki wg mnie to wygląda tandetnie, przepraszam. Ten brąz jest całkiem fajny i mi się podoba. Wynegocjuj od chłopaka, żeby Ci wymienił pod kolor, pochwal, że fason super itd, jak juz tak koniecznie chcesz być miła;-). A zmiany swetra zażądaj (ładnie ;-)), powiedz, że w beżu będziesz śmigać bardzo chętnie a w różu nie, i tyle, i spytaj się najwyżej, jakby on się czuł, gdybyś Ty dla odmiany podarowała mu ortalionowy dresik, czy jaki tam chcesz dowolny zestawik o którym wiesz, że by nie zdzierżył.

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:00 ----------

Cytat:
No i powiedziałam mu o tym, że chciałabym go wymienić i strasznie się obraził. Odwrócił się i poszedł spać. Jak dziecko.
No to mu wytłumacz, że sobie nie życzysz takich fochów, bo on dobrze wie, czego nie cierpisz a Ci to podarował (jak pisała Luba, kupił prezent dla siebie a nie dla Ciebie). A jak ma mu zamiar nie przejść zaraz, to się spytaj, czy Ty się przeniesiesz na czas, aż mu minie, do mamusi, czy on? Bo Ty nie masz ochoty psuć sobie humoru x-czasu jego dąsami i tłuczeniem doopy.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-12-12 o 23:10
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 10:03   #45
panna tofu
Raczkowanie
 
Avatar panna tofu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 249
Dot.: Niedudany prezent.

...

Edytowane przez panna tofu
Czas edycji: 2014-05-22 o 15:25
panna tofu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 10:40   #46
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez jucha91 Pokaż wiadomość
No i powiedziałam mu o tym, że chciałabym go wymienić i strasznie się obraził. Odwrócił się i poszedł spać. Jak dziecko.
Faktycznie jak dziecko się zachowuje Cóż on się tak uparł na ten kolor Prezent ma sprawić radość obdarowanej nim osobie a nie być karą 'za grzechy', 'nie lubisz różu, to ja ci kupię sweterek w tym kolorze i MASZ go nosić bo JA tak chcę' . Dżizas.


Mi osobiście ten beżowy się duzo bardziej podoba i rozumiem twój 'ból'

Edytowane przez Biedronilla
Czas edycji: 2010-12-13 o 10:42
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 11:40   #47
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Niedudany prezent.

A teraz odwrocmy sytuacje. Chlopak ciagle chodzi w t-shirtach i dziewczyna kupila mu sliczna koszule ktora na dodatek pasuje do jego pieknych oczek a on nie chce jej nosic. I co? A ble chlopak jak on tak moze, ona ze szczerego serduszka mu ja kupila w prezencie a on nawet nie chce jej wlozyc... Faceci to proste uzadzenia. Widzi cos mysli jak ladnie bys w tym wygladala i nie ma to nic wspolnego z olewaniem twoich upodoban. Ten rozowy wcale nie jest az tak paskudny. Lubisz czarny? Tez mam pol szafy czarnych ubran do tego 1/4 bialych i czerwonych a reszta to taki misz masz i nie patrze na swojego faceta spodelba gdy mi mowi zebym sie ubrala w koncu w jakis zywszy kolor.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:35   #48
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Niedudany prezent.

Mnie się nie podoba żaden sweter. Obiektywnie patrząc, ten róż jest pastelowy i nie taki tragiczny.
I bez przesady z tym załamaniem, będziesz mieć w życiu gorsze przeżycia.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:37   #49
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Niedudany prezent.

mnie sie podoba ten różowy, sama szukam podobnego ale to kwestia gustu...
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 13:04   #50
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Niedudany prezent.

Przerażają mnie wypowiedzi pt "noś czasem, żeby sprawić mu przyjemność". On jej kupił prezent, żeby sprawić przyjemność sobie, a nie jej (skoro wiedział, że nie znosi różowego). Autorka nie powinna nosić tego swetra wbrew sobie, tylko po to, żeby misiaczkowi było miło.

Przykładowo, mój TŻ nie nosi dżinsów. Mnie się podobają dżinsy, a zdecydowanie mniej sztruksy, które nosi, ALE do głowy by mi nie przyszło kupić mu dżinsowe spodnie, bo MNIE się tak podoba, skoro wiem, że jemu się nie będzie podobać. Tak samo, gdyby mi mój facet kupił różowy ciuch (całe szczęście, nigdy tego nie zrobił :P), to nie zakładałabym tylko dlatego, że mu się podoba, jeśli mi by się nie podobało. Owszem, w związku potrzebny jest kompromis, ale nie umartwianie się na rzecz drugiej osoby :P

Droga Autorko, Twój facet zachował się jak dzieciak, ale to nie koniec świata Jak mu już foch przejdzie, to zaproś go na herbatkę i ciastko i spokojnie wyjaśnij, dlaczego wolałabyś wymienić na beżowy/czarny, dlaczego nie podoba Ci się jego zachowanie (bo zakładam, że foch za taką bzdurę Ci się nie podoba). Pewnie pomarudzi i obrazi się znowu, ale za jakiś czas przejdzie i może następnym razem już lepiej trafi
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 13:44   #51
Irmina9891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 216
Dot.: Niedudany prezent.

Jak dla mnie ten sweter jest super! Abstrahując od upodobań kolorystycznych - moim zdaniem czarny wygląda najlepiej, różowy na drugim miejscu, a beżowy jak dywan

Podaj, proszę, nazwę firmy, linka, czy cuś, bo aż sama mam ochotę sobie go kupić!!
Koniecznie!

A co do Twojej niechęci do różowego - jesteś jeszcze młoda i chcesz się wyróżniać. Za wszelką cenę nie chcesz być postrzegana jako 'jedna z wielu', taka sama jak wszystkie inne 'puste laski'. I przez to popadasz w skrajność, choćby różowy element miał średnicę pięciu centymetrów - w żadnym wypadku nie wchodzi w grę.
To zrozumiałe, bo jeszcze jesteś młodziutko kobietką. Też taka byłam.
Poczekaj jeszcze kilka lat, a z chęcią kupisz sobie coś różowo-fioletowego, albo takiego właśnie liliowo-pudrowego jak ten sweter. I sama się zdziwisz, że Ci się coś takiego podoba. Także sweter ładnie zapakuj i schowaj, jeśli Ci się figura nie zmieni to już za jakieś dwa lata odnajdziesz go gdzieś na dnie szafy i będziesz zachwycona!
Z autopsji.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

A, jeszcze jedno moje spostrzeżenie - kupowanie ubrań bez akceptacji obdarowywanego to moim zdaniem nie najlepszy pomysł na prezent.
Co innego paski, okulary, szaliczki i tego typu dodatki, ale rzeczy takie jak swetry, bluzki, spodnie, buty...? Dobrze, gdy np. wybierzesz sobie coś w sklepie, ale nie kupisz bo za drogie, a on później w tajemnicy pójdzie to dla Ciebie kupić.
Generalnie - NIE ciuchom na prezent.
Ale to moje zdanie, nie wszyscy muszą się z nim zgadzać
Irmina9891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 13:54   #52
Marmolada25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 99
Dot.: Niedudany prezent.

Droga Autorko,

Niech nie przesadza, ze tak mu przykro.

Może Ty kup mu różowy sweterek w serek i paseczki i niech startuje w nim do znajomych.

Znacie się kupę lat a jego prezent tylko potwierdza jak mało Cię zna.

Jeżeli była to aluzja z jego strony, że nie odpowiada mu Twój styl uierania mógł o tym z Tobą porozawiać.

To jest przykład dla tych wszystkich kobiet, które chcą na siłę zmieniać swoich facetów - bo takich wątków jest mnóstwo na forum.
Marmolada25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 14:00   #53
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez jucha91 Pokaż wiadomość
No i powiedziałam mu o tym, że chciałabym go wymienić i strasznie się obraził. Odwrócił się i poszedł spać. Jak dziecko.
wcale sie nie dziwie
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 14:33   #54
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
A teraz odwrocmy sytuacje. Chlopak ciagle chodzi w t-shirtach i dziewczyna kupila mu sliczna koszule ktora na dodatek pasuje do jego pieknych oczek a on nie chce jej nosic. I co? A ble chlopak jak on tak moze, ona ze szczerego serduszka mu ja kupila w prezencie a on nawet nie chce jej wlozyc...
Kiepskie to odwrócenie sytuacji
Bardziej by pasowało:
Chłopak ciągle chodzi w ciemnych albo militarnych koszulkach, a dziewczyna mu kupiła taką w kolorze lila z kotkiem na froncie i dziwi się, że facet jej nie chce nosić.

Dla mnie to dziwna sytuacja, kupować swojemu partnerowi coś, o czym z góry wiadomo, że raczej mu się nie spodoba bo np nie lubi koloru. Oni nie znają się od miesiąca tylko od trzech lat. Jeśli chłopak chciał jej kupić coś bardziej kobiecego, mógł wybrać kobiece ale czerwone, albo w jakimś innym mniej kontrowersyjnym kolorze
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 14:37   #55
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 892
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Kiepskie to odwrócenie sytuacji
Bardziej by pasowało:
Chłopak ciągle chodzi w ciemnych albo militarnych koszulkach, a dziewczyna mu kupiła taką w kolorze lila z kotkiem na froncie i dziwi się, że facet jej nie chce nosić.

Dla mnie to dziwna sytuacja, kupować swojemu partnerowi coś, o czym z góry wiadomo, że raczej mu się nie spodoba bo np nie lubi koloru. Oni nie znają się od miesiąca tylko od trzech lat. Jeśli chłopak chciał jej kupić coś bardziej kobiecego, mógł wybrać kobiece ale czerwone, albo w jakimś innym mniej kontrowersyjnym kolorze
__________________
Jestem kobietą,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 14:50   #56
thordis_nanna
Raczkowanie
 
Avatar thordis_nanna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 154
Dot.: Niedudany prezent.

Na Twoim miejscu poprosiłam by o wymienienie, a jak znowu zacznie z fochami (swoją drogą straszny dzieciak...) to bym zapowiedziała, że tego swetra nosić nie będę. Co innego, gdyby nie wiedział, że nie znosisz tego koloru, ale tak...
I co to za myślenie - "załóż, żeby mu zrobić przyjemność"... Nie można w ten sposób zmieniać czyjegoś gustu, jak chłopak kocha różowe, słodkie sweterki to niech sobie sam takie kupuje
thordis_nanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 14:56   #57
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Kiepskie to odwrócenie sytuacji
Bardziej by pasowało:
Chłopak ciągle chodzi w ciemnych albo militarnych koszulkach, a dziewczyna mu kupiła taką w kolorze lila z kotkiem na froncie i dziwi się, że facet jej nie chce nosić.

Dla mnie to dziwna sytuacja, kupować swojemu partnerowi coś, o czym z góry wiadomo, że raczej mu się nie spodoba bo np nie lubi koloru. Oni nie znają się od miesiąca tylko od trzech lat. Jeśli chłopak chciał jej kupić coś bardziej kobiecego, mógł wybrać kobiece ale czerwone, albo w jakimś innym mniej kontrowersyjnym kolorze

gdyby kupil jej sweterek w kolorze malego kurczaczka na sam widok ulaloby mi sie. Pastelowy roz to nie to samo co 'kotek na froncie' albo na tyle oczo***ny roz ze wstyd sie w tym pokazac. Autorka nie napisala nigdzie ze wolalaby cos czerwonego (no chyba ze niedoczytalam za co przepraszam) tylko wolalaby czarne/bezowe. Chlopak chcial dobrze co widocznie malo kto zauwazyl a tu juz 'na pal z nim bo chamuje twoja indywidualnosc'. Ladny dziewczecy sweterek dla z pewnoscia ladnej dziewczyny. Wloz go, zobacz co znajomi o nim powiedza. A noz widelec uslyszysz ze ci w nim slicznie, ze szkoda ze wiecej takich nie masz i moze zmienisz zdanie.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:36   #58
jucha91
Raczkowanie
 
Avatar jucha91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 120
Dot.: Niedudany prezent.

A czy nie wydaje wam się, ze dziewczyna wygląda w taki swetrze jak landrynka?
__________________
Jeżeli każdy Twój pomysł wydaje Ci się świetny - dopij wódkę i idź spać!
jucha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 20:41   #59
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
A co do Twojej niechęci do różowego - jesteś jeszcze młoda i chcesz się wyróżniać. Za wszelką cenę nie chcesz być postrzegana jako 'jedna z wielu', taka sama jak wszystkie inne 'puste laski'. I przez to popadasz w skrajność, choćby różowy element miał średnicę pięciu centymetrów - w żadnym wypadku nie wchodzi w grę.
ja np. nie mam nic do pudrowego różu, ale bardzo nienawidzę błękitnego i lila. nie założyłabym nawet dodatków w tych kolorach, bo i do niczego by mi nie pasowały [mimo że mam ubrania różnokolorowe]. czy ktoś nie może po prostu nie lubić jakiegoś koloru? ja się tam wcale nie lubię wyróżniać, a błękitu i lila nie zdzierżę i wcale nie wpadam w skrajność.

Cytat:
Pastelowy roz to nie to samo co 'kotek na froncie' albo na tyle oczo***ny roz ze wstyd sie w tym pokazac. Autorka nie napisala nigdzie ze wolalaby cos czerwonego (no chyba ze niedoczytalam za co przepraszam) tylko wolalaby czarne/bezowe.
to już napisała po fakcie, czyli po dostaniu sweterka - wolałaby czarny albo beżowy, bo w takich kolorach [poza różem] jest ten sweter. nie pisała chyba o tym, że żaden inny kolor nie wchodziłby w grę, że tylko czarny i czerwony, pisała, że różowy absolutnie odpada. a jej facet dawno już doskonale wiedział, że akurat różowego to ona nie lubi - czemu taki kupił? złośliwość? przymusowa zmiana jej stylu?
tak jak napisałam - ja nie cierpię błękitnego i lila - jeśli mój tż kupiłby mi sweter w tym kolorze, to nawet bym nie udawała, że mi się podoba, bo przecież od razu by wiedział, że kłamię, bo przecież wie, że tych kolorów nie znoszę.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 22:12   #60
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Niedudany prezent.

Cytat:
Napisane przez jucha91 Pokaż wiadomość
A czy nie wydaje wam się, ze dziewczyna wygląda w taki swetrze jak landrynka?
Ta która go prezentuje? Owszem Ale umiejętne połączenie nawet tego różu z czarnym -stonuje na pewno Twoje wrażenie 'słodkości'.

Mój TŻ kupił mi wczoraj... pidżamę. Totalny niewypał. znamy się 8 miesięcy, ani razu nie spałam przy nim w pidżamie dopiero po fakcie pisze mi że ja to chyba nie lubię pidżam?

http://www.fabryka-snow.com/sklep/pr...products_id=63

Gacie już w ogóle mnie zabiły, nie uznaję kraty, bo mi się tak męsko kojarzy
Ale jak założyłam to nie jest mi nawet najgorzej, a jest wygodna Więc może na razie spróbuj się przekonać do sweterka?

I nie linczujcie faceta że puścił fochem. Może naprawdę chciał dobrze i zrobiło mu się przykro?? Mój TŻ jak mu powiedziałam że nie w moim guście pidżamka to powiedział, że spoko, odda mamie do noszenia, ale miał w oczach mały zawód... i nie noszę jej "dla przyjemności misia" ale dlatego że ktoś się postarał dla mnie i pomyślał o mnie.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.