Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 23:05   #1
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Exclamation

Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi


Prosiłabym o info od dziewczyn które studiują w wymienionej w temacie szkole kosmetologie..
Czy jesteście zadowolone z przygotowania szkoły do tego kierunku? Jak jest ze sprzętem, pracowniami, wykładowcami, itd?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

I jeszcze o Wyższej Szkole Kosmetologii i Nauk o zdrowiu też w Łodzi

Edytowane przez onlyyhope88
Czas edycji: 2010-06-01 o 23:31
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 09:50   #2
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Up up!!
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 08:11   #3
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Hej ja studiuje w tej szkole. Chodze w trybie niestacjonarnym.Koncze wlasnie drugi semestr.. Co moge powiedziec hm... wada szkoly jest beznadziejna organizacja ;/ dziekanatu i ogolnie... co do wykladowcow niektorzy sa przesympatyczni a inni lepiej nie pytaj ;p Sprzet? nawet ok nie mam zadnych zastrzezen.Co do nauki.. Jesli jestes slaba w nauce to bedzie Ci strasznie ciezko! Jesli jednak lubisz sie uczyc mysle ze sobie dasz rade
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 16:01   #4
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Dzięki Ci za odpowiedź..
Wiesz na organizację dziekanatu itd narzekają wszyscy we wszystkich szkołach, więc to jest norma
A powiedz mi z czego Tobie najtrudniej było pozaliczać?? Chemii dużo jest? Tzn w senise nauki tych wszystkich reakcji itd? Bo wiesz w LO byłam 3 lata temu a biochemie miałam okrojoną na fizjo.. dlatego ciekawa jestem czy ciężko jest z tego ;]
aa no i jakbyś miała polecac tą szkołę to poleciłabyś?? bo nie wiem czy pchać się do niej.. mam delikatny uraz do prywatnych uczelni.. bo w mojej obecnej którą kończę (na całe szczęście ) jest burdel totalny.. ale nie mówię tu o dziekanacie itd.. tylko o wszystkim co jest związane z fizjoterapią..
Wiem trochę chaotyczny ten mój post
No i takie moje pytanie do ogółu dziewczyn które może tu zajrzą i studiują w WSBiNoZ albo w WSKiNoZ.. czy jeśli interesuję się pazurkami (malowanie, przedłużanie), makijaż.. i chciałabym to jakoś połaczyć z masażem (bo obecnie będę kończyć kurs masazu leczeniczego z elementami sportowego) i ewentualnie z fizjoterapią to jest sens iść na kosmetologie? czy lepiej wybrać studium kosmetyczne??
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 13:00   #5
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Najtrudniej zaliczyc mi Histologie i Anataomie z przedmiotow ktore dopiero miałam ;p Chemi narazie nie ma wcale tak duzo jesli chodzi o rekacje itp. W sumie to raczej bym polecilabym ta szkole bo tak to jest spoko . Wiesz co nie wiem czy jest sens isc na kosmetologie jesli palnujesz tylko robic pazurki i makijaz a kurs na masazu konczysz... kosmetologia zajmuje sie bardziej obszerna dziedzina dermatologia fizjoterapia itp itd wykonywanie botoksu badz prace z laserami, uwazam ze jesli nie planujesz wiekszych uslug w przylosci wybierz studium kosmetyczne.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 18:57   #6
onlyyhope88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Łodzi - Łask:)
Wiadomości: 1 407
GG do onlyyhope88
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Najtrudniej zaliczyc mi Histologie i Anataomie z przedmiotow ktore dopiero miałam ;p Chemi narazie nie ma wcale tak duzo jesli chodzi o rekacje itp. W sumie to raczej bym polecilabym ta szkole bo tak to jest spoko . Wiesz co nie wiem czy jest sens isc na kosmetologie jesli palnujesz tylko robic pazurki i makijaz a kurs na masazu konczysz... kosmetologia zajmuje sie bardziej obszerna dziedzina dermatologia fizjoterapia itp itd wykonywanie botoksu badz prace z laserami, uwazam ze jesli nie planujesz wiekszych uslug w przylosci wybierz studium kosmetyczne.
Wiesz ja obecnie kończę fizjoterapię.. także coś już tym kierunku robię.. ale wolałabym się właśnie zająć fizjo pod kątem pielęgnacyjnym, masaż pod kątem relaksacji i kosmetyki.. dlatego zastanawiam się czy jednak nie lepsze byłyby studia kosmetyczne niż tylko studium...
i że tak brzydko powiem jestem w czarnej d**ie.. bo nie wiem co mam zrobić.. a czasu coraz mniej na zadecydowanie..
onlyyhope88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 00:09   #7
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez onlyyhope88 Pokaż wiadomość
Prosiłabym o info od dziewczyn które studiują w wymienionej w temacie szkole kosmetologie..
Czy jesteście zadowolone z przygotowania szkoły do tego kierunku? Jak jest ze sprzętem, pracowniami, wykładowcami, itd?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

I jeszcze o Wyższej Szkole Kosmetologii i Nauk o zdrowiu też w Łodzi
ja jestem bardzo zadowolona i szkoła bardzo dobrze przygotowuje ale też dużo zależy od studenta jeżeli nic z siebie nie daje i się nie uczy to mu ciężko
sprzęt - szkoła jest dobrze wyposażona w sprzęt pracownie - również ok wykładowce - niektórzy fajni a niektórzy nie koniecznie
Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Hej ja studiuje w tej szkole. Chodze w trybie niestacjonarnym.Koncze wlasnie drugi semestr.. Co moge powiedziec hm... wada szkoly jest beznadziejna organizacja ;/ dziekanatu i ogolnie... co do wykladowcow niektorzy sa przesympatyczni a inni lepiej nie pytaj ;p Sprzet? nawet ok nie mam zadnych zastrzezen.Co do nauki.. Jesli jestes slaba w nauce to bedzie Ci strasznie ciezko! Jesli jednak lubisz sie uczyc mysle ze sobie dasz rade
z organizacją się zgodzę, ale nie jest jeszcze tak źle
Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Najtrudniej zaliczyc mi Histologie i Anataomie z przedmiotow ktore dopiero miałam ;p Chemi narazie nie ma wcale tak duzo jesli chodzi o rekacje itp. W sumie to raczej bym polecilabym ta szkole bo tak to jest spoko . Wiesz co nie wiem czy jest sens isc na kosmetologie jesli palnujesz tylko robic pazurki i makijaz a kurs na masazu konczysz... kosmetologia zajmuje sie bardziej obszerna dziedzina dermatologia fizjoterapia itp itd wykonywanie botoksu badz prace z laserami, uwazam ze jesli nie planujesz wiekszych uslug w przylosci wybierz studium kosmetyczne.
kosmetolodzy nie mogą wykonywać botoksu chyba że na czarno a praca z laserami po przeszkoleniu tak chciałam uściślić to

Ja jestem semestralnie wyżej od koleżanki aniuska_90 więc jak byś chciała się czegoś jeszcze więcej dowiedzieć to pisz na PW odpowiem
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 06:35   #8
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Jesli kosmetolog nie moze wykonywac botoksu to kto niby moze? lekarz..?? Ja chodze na laser i tam tez wykonuja botoks i robi go kosmetolog nie lekarz... wiec nie jestem pewna co do tego ze nie moze.. oczywiscie ze trzeba miec kurs na laser ale zwykla kosmetyczka nawet z kursem nie moze go wykonywac moim zdaniem. Zreszta nie wazne Powiedz mi ciezko zaliczyc pierwszy rok?? ;p z czego miałas najtrudniej?
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 15:57   #9
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

dermatolog chyba.. to wkocu medycyna estetyczna

a ja zastanawiam sie nad wyższa szkoła kosmetyki i nauk o zdrowiu w łodzi.. nigdzie nie ma informacji
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 23:03   #10
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Jesli kosmetolog nie moze wykonywac botoksu to kto niby moze? lekarz..?? Ja chodze na laser i tam tez wykonuja botoks i robi go kosmetolog nie lekarz... wiec nie jestem pewna co do tego ze nie moze.. oczywiscie ze trzeba miec kurs na laser ale zwykla kosmetyczka nawet z kursem nie moze go wykonywac moim zdaniem. Zreszta nie wazne Powiedz mi ciezko zaliczyc pierwszy rok?? ;p z czego miałas najtrudniej?
botoks itp. rzeczy wykonuje osoba z tytułem lekarza.

kosmetolog botoksu nie może robić chyba że na czarno o czym "odpowiedni ludzie" nie wiedzą.
zwykła kosmetyczka po szkoleniu może wykonywać laser.

Mówi ci to przyszły kosmetolog, który musi wiedzieć co może a co nie

Nie wiem czy kierujesz te pytania do mnie ale mogę odpowiedzieć jak to ze mną było.

Pierwszy rok zaliczyć jest ciężko ( zależy czy się uczysz i od tego jak podchodzą do sprawdzania wykładowcy i jak cię przygotowują )
najtrudniej? chemia, histologia, anatomia najtrudniejsze według mnie na mojej uczelni.
z resztą kłopotu nie miałam bo uczyłam się i dzięki temu pisałam bardzo dobrze egzaminy. Z tych przedmiotów które wypisałam ciężko jest ponieważ pytania na egzaminach są bardzo ciężkie niekoniecznie z tego co na wykładach co po niektóre.
Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
dermatolog chyba.. to wkocu medycyna estetyczna

a ja zastanawiam sie nad wyższa szkoła kosmetyki i nauk o zdrowiu w łodzi.. nigdzie nie ma informacji
ona znajduje się na kilińskiego jak sądze, więc mogę polecić ponadto tamtejsze studium jest chwalone przez osoby ją kończące a te studia też jak sądze ale zależy czy nauczyciele są ci sami czy zupełnie inni.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:28   #11
strazaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

witam! ja ukończyłam studium kosmetyczne na kilinskiego i jestem mega zadowolona! teraz jestem na I semestrze w wyzszej szkole kosmetyki i nauk o zdrowiu w lodzi i rowniez jestem zadowolona ze swojego wyboru. Co do wykładowców to powtarzają się tylko do kosmetologii, która jest rozdzielona na Wykłady i ćwiczenia, ktore prowadzą inne osoby, ale te same co w studium, jednak bez obaw-pełen profesjonalizm! dla tych którzy się zastanawiają nad wyborem, gorąco polecam!
strazaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-25, 09:22   #12
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

no to widze kolezanka z roku ja tez jestem na 1 semestrze
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:23   #13
The_SylwiA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łask
Wiadomości: 45
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Hej! Właśnie wybieram się od października do tej szkoły może jest ktoś kto również tam idzie?
The_SylwiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 17:22   #14
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Czy ktos jest na tej specjalizacji wizaz i stylizacja? Zalezy mi wlasnie na tej specjalizacji. Prosze o opinie
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 19:18   #15
m_kira2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez The_SylwiA Pokaż wiadomość
Hej! Właśnie wybieram się od października do tej szkoły może jest ktoś kto również tam idzie?
hej Sylwia ja się wybieram, tylko że na zaoczne, a Ty? mam tylko jeden problem :| po rejestracji on-line weszłam na maila i okazało się, że wystąpił jakiś błąd i mail nie dotarł i to samo stało się kiedy próbowałam zarejestrować się innym mailem :| może któraś z Was wie czemu?
m_kira2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 19:21   #16
m_kira2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez The_SylwiA Pokaż wiadomość
Hej! Właśnie wybieram się od października do tej szkoły może jest ktoś kto również tam idzie?
hej Sylwia ja też wybieram się do tej szkoły, tylko że zaocznie, a Ty?
m_kira2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 19:30   #17
m_kira2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

przepraszam za tyle postów, jestem nowa na wizażu i myślałam, że coś wpisałam nie tak :P

Edytowane przez m_kira2011
Czas edycji: 2011-07-15 o 20:24
m_kira2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 19:43   #18
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Nie polecam tej szkoly, sama w niej studiuje i jak bym miala wybierac teraz nie wybralabym jej...;/
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 20:15   #19
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Nie polecam tej szkoly, sama w niej studiuje i jak bym miala wybierac teraz nie wybralabym jej...;/
Na jakiej jestes specjalizacji ?
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 09:26   #20
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Ide na spa i odnowa biologiczna.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 11:21   #21
m_kira2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez aniuska_90 Pokaż wiadomość
Ide na spa i odnowa biologiczna.
Aniuska, a czemu nie polecasz tej szkoły?
m_kira2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 13:46   #22
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Dlatego iz :
1. Dziekanat nie pomaga studentom, jest nieprzyjazny, wychodzisz z dziekanatu zła bo nic nigdy nie mozna tam zalatwic.
2. Jesli bedziesz chodzila zaocznie spodziewaj sie ze na poprawy badz wpisy bedziesz musiała przyjezdzac w tyg. Czasem dadza Ci termin, zwolnisz sie z pracy i wykladowca nie przyjezdza. Badz odwoluja spotkanie w ostatniej chwili.
3. Nie wszyscy wykladowcy sa tam normalni, przyklad kolezanka zapytala czemu nie zaliczyla jak miala wszystko dobrze odp wykladowcy bo za ładnie wyglada ;/jest wiele roznych takich zachowan...
4. Jesli chcesz sie przepisac do innej szkoly,robia problemy nie chca oddac Ci indeksu, udzielic wpisow itp.
5. Wakacji nie masz wcale poniewaz sesje masz do konca lipca a potem w sierpniu poprawki itp ...
6. Jest bardzo malo praktyki duzo urzadzen nie ma, a jak juz sa jakies to zajete przez inna grupe.
7. Kazda moja kolezanka jest niezadowolona z tej szkoly... ale co zrobic przeciez na ostatnim roku nie ma co sie przepisywac..
Podam jeszcze jedna sytuacje, moja kolezanka nie mogla uzyskac wpisow ktore byly w tyg nie mogla przyjezdzac bo miala bardzo daleko... powiedzieli ze nie moze przejsc na nastepny semestr bo nie ma wpisow, miala problem tez z karta wplacila pieniezki w dziekanacie nie chcieli jej karty okresowej wydac bo niby kasa nie wplynela, musiala na drugi zjazd przyjechac i przywiesc kwitek wplaty dopiero jej wydali, ale wpisow nie miala i nie mogla chodzic na zajecia, potem powiedzieli ze jednak mogla by chodzic na ten semestr juz bez wpisow, ale tyle obecnosci nie ma ze nie moze... i tak zostala bez kasy na ktorej stracila tyle kasy i do tego bez szkoly, powiedziala ze juz tu nie przyjedzie.. wiele jest takich sytuacji... no MASAKRA ogolnie!!
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:48   #23
samii66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

hej ja mam pytanie bo sie zgubiłam aniuska_90 ktorej szkoły nie polecasz?? sa dwie poruszone na forum Wyższej Szkole Kosmetologii i Nauk no i Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu. Więc ktora z nich jest do bani??

Edytowane przez samii66
Czas edycji: 2011-08-09 o 13:50
samii66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:57   #24
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Nie chcę uogólniać, ale przeważnie każda szkoła "Wyższa Czegoś Tam" nie dorównuje poziomowi państwowemu Uniwersytetowi, nie mówię,że mój UM w Łodzi jest idealny jednak różnice są kolosalne. Trzeba myśleć na przyszłość, papierek można zdobyć teraz wszędzie jak ma się pieniądze szkoły typu AH-E itp mnożą się jak grzyby po deszczu, ale są to szkoły nastawione wyłącznie na zysk, na studentach im nie zależy, co potwierdzają opinie osób powyżej i znajomych. Na uczelni państwowej też nie idealnie, ale jeśli chodzi o dochodzenie ewentualne swoich praw, nieprawidłowości itd jest to jednak bardziej rygorystycznie rozpatrywane i nie ma przelewek. Jeśli chodzi o sytuacje w tych "pseudo" uczelniach w Łdz wiem jaka jest sytuacja gdyż nasi wykładowcy (dr, prof) często dorabiają sobie na tych uczelniach, a później niejednokrotnie opowiadają nam jak sytuacja tam wygląda i jakie "kwiatki" tam widzą - z pozytywnymi opiniami raczej się nie spotkałam do tej pory, im oczywiście nie zależy, bo uczą tam głównie dla pieniędzy i wcale się z tym nie kryją, drogę kariery i tak rozwijają na uniwersytecie, bo liczy się również prestiż uczelni. Poza tym mamy kilka osób po tego typu szkołach na magisterce i ich poziom wiedzy jest zaskakująco niski, mimo,że mieli większość przedmiotów na licencjacie takich jak my(to było m.in. warunkiem dalszej rekrutacji na studia II stopnia). Jeżeli miałabym wybierać to wolałabym zaoczne studia na UM, jeżeli chodzi o rekrutację na nie wcale nie jest się trudno dostać, zazwyczaj miejsc jest więcej na nich niż na studiach dziennych.Pozdrawiam i życzę powodzenia
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 15:05   #25
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Tyle , ze nie kazdy jest taki dobry zeby zdawac rozszerzona mature z chemii i biologii , zeby dostac sie na UM
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 22:48   #26
monia92031
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

hej wybieram się do tej szkoły od października. Idzie któraś z Was na dzienne?
monia92031 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 21:59   #27
alexia911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez monikaW88 Pokaż wiadomość
Nie chcę uogólniać, ale przeważnie każda szkoła "Wyższa Czegoś Tam" nie dorównuje poziomowi państwowemu Uniwersytetowi, nie mówię,że mój UM w Łodzi jest idealny jednak różnice są kolosalne. Trzeba myśleć na przyszłość, papierek można zdobyć teraz wszędzie jak ma się pieniądze szkoły typu AH-E itp mnożą się jak grzyby po deszczu, ale są to szkoły nastawione wyłącznie na zysk, na studentach im nie zależy, co potwierdzają opinie osób powyżej i znajomych. Na uczelni państwowej też nie idealnie, ale jeśli chodzi o dochodzenie ewentualne swoich praw, nieprawidłowości itd jest to jednak bardziej rygorystycznie rozpatrywane i nie ma przelewek. Jeśli chodzi o sytuacje w tych "pseudo" uczelniach w Łdz wiem jaka jest sytuacja gdyż nasi wykładowcy (dr, prof) często dorabiają sobie na tych uczelniach, a później niejednokrotnie opowiadają nam jak sytuacja tam wygląda i jakie "kwiatki" tam widzą - z pozytywnymi opiniami raczej się nie spotkałam do tej pory, im oczywiście nie zależy, bo uczą tam głównie dla pieniędzy i wcale się z tym nie kryją, drogę kariery i tak rozwijają na uniwersytecie, bo liczy się również prestiż uczelni. Poza tym mamy kilka osób po tego typu szkołach na magisterce i ich poziom wiedzy jest zaskakująco niski, mimo,że mieli większość przedmiotów na licencjacie takich jak my(to było m.in. warunkiem dalszej rekrutacji na studia II stopnia). Jeżeli miałabym wybierać to wolałabym zaoczne studia na UM, jeżeli chodzi o rekrutację na nie wcale nie jest się trudno dostać, zazwyczaj miejsc jest więcej na nich niż na studiach dziennych.Pozdrawiam i życzę powodzenia



Może studiując na UM dziewczyny mają wiekszą wiedze teoretyczna (chociaż myśle,że jak komuś zależy to bedzie się uczył w każdej szkole, nieważne czy państwowa czy prywatna), ale co z praktyką? jestem na 2 roku kosmetologii dziennej w WSBiNoZ i niedawno odbyłam praktyki..dużo się nasłuchałam o dziewczynach z UM,które przychodzac do salonów nie wiedzą do czego służy frezarka :| sorry... prawda,że teoria jest bardzo ważna, ale sądze,że praktyka przede wszystkim w takim zawodzie...słyszałam tez jak "chetnie" przyjmują do pracy dziewczyny z UM...

Ja na szkołe nie narzekam i z pewnością nie żałuje swojego wyboru. Zawsze mialam złe zdanie o szkołach prywatnych, ale nie każda szkoła jest taka sama. Wykładowcy naprawdę są wymagający i dobrze chociaz podobno na zaocznych mają stosunek troche olewający...
taże szkołe jak najbardziej polecam
alexia911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-20, 11:52   #28
a_amb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Witam. Mam do wynajęcia 2os pokój w pięknym mieszkaniu w nowym bloku oddanym w 2o11r znajdującym się 1 przystanek od wyższej szkoły biznesu i nauk o zdrowiu w Łodzi. Dokładnie znajduje się przy ul. Tymienieckiego. Zdjęcia i więcej info mogę podać przez mail, gg, czy tel.
gg: 2362613, mail: agnieszka.amb@op.pl, tel: 888-749-262
a_amb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 09:15   #29
vka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Cytat:
Napisane przez m_kira2011 Pokaż wiadomość
hej Sylwia ja się wybieram, tylko że na zaoczne, a Ty? mam tylko jeden problem :| po rejestracji on-line weszłam na maila i okazało się, że wystąpił jakiś błąd i mail nie dotarł i to samo stało się kiedy próbowałam zarejestrować się innym mailem :| może któraś z Was wie czemu?

Hej, mam ten sam problem -wyskoczył jakiś błąd teraz nie wiem, czy moja rejestracja w ogóle się dokonała
Planuję iść od października na niestacjonarne, więc witam wszystkie potencjalne koleżanki.
vka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:17   #30
The_SylwiA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Łask
Wiadomości: 45
Dot.: Wyższa Szkoła Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

dokładnie to idę na studia do Wyzszej Szkoły Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu na ul Wileńskiej, na zaoczne, może któraś z Was też tam idzie?
The_SylwiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-16 11:18:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.