Wyrzuci³am ch³opaka nago z mieszkania - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2018-02-07, 22:39   #1
suldrzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy

Wyrzuci³am ch³opaka nago z mieszkania


I chyba trochê przesadzi³am...To by³o w sierpniu zesz³ego roku, ale teraz dopiero mnie nasz³o aby o tym opowiedzieæ. Byli¶my wtedy ponad rok razem. Ja mia³am 23 lata on 24. Jak poszed³ siê k±paæ po pracy to po³o¿y³am siê do ³ó¿ka na chwilê, siêgnê³am rêk± pod poduszkê i wyjê³am jego telefon. Dzwoni³, ale by³ wyciszony. Odebra³am, a tam damski g³os "no hej". Ja cisza. A ona "jedziesz ju¿"? Roz³±czy³am siê z szoku i zamar³am. Potem przyszed³ sms: "wiem,¿e jeste¶ jeszcze w pracy wiêc dlatego dzwoniê, bêdê trochê wcze¶niej". Mój ch³opak by³ ju¿ w domu, ale siê my³ bo podobno spotyka³ siê z kolegami robiæ projekt na uczelnie. Ale z tego co odkry³am mia³ inne plany...

Wkurzona wsta³am i chyba przyp³ywie adrenaliny go wywali³am z domu jak wychodzi³ owiniêty samym rêcznikiem. By³ tak zszokowany, ¿e nawet nie zd±¿y³ ogarn±æ o co chodzi gdy ju¿ by³ na zewn±trz mieszkania. Problem w tym, ¿e spad³ mu rêcznik, co nie by³o moj± intencj±, ale w sumie uzna³am, ¿e to dobra kara. Zamknê³am siê w pokoju aby to przemy¶leæ, a on puka³ do drzwi z go³± pup±. By³ przystojny, ale cia³o mia³ przeciêtne, zaczyna³ mu siê robiæ brzuszek i boczki od piwa, wiêc rozumiem teraz jego wstyd. A ja my¶la³am o tym co dalej. Po chwili zorientowa³am siê, ¿e pukanie usta³o. Musia³o ustaæ jakie¶ pare minut temu bo nie rozprasza³o moich my¶li. Otworzy³am drzwi, a go ju¿ nie by³o. Wysz³am na balkon, a tam...grupa jakich¶ piêciu dresów ci±gnê³a go po chodniku na golasa. A on szed³ jedn± rêk± zas³aniaj±c przyrodzenie, drug± ty³ek. Straszy widok. Wybieg³am aby go ratowaæ, ale nie mog³am nigdzie ich znale¼æ. Od s±siada dowiedzia³am siê, ¿e to s±siad z góry i jego koledzy. Zanim go wyci±gnêli z bloku, to go na korytarzu popychali, zmuszali do tañczenia i klepali po pupie Rozp³aka³am siê, bo dotar³o do mnie co zrobi³am.
Fina³ by³ taki, ¿e wywie¼li go do innej dzielnicy zupe³nie i tam wyrzucili z samochodu i musia³ wracaæ nago do domu. My¶leli, ¿e to by³ jaki¶ zboczeniec który lubi siê obna¿aæ. Gdy wróci³, ca³y czerwony ubra³ siê i wyszed³. Ja mu tylko wrêczy³am telefon i powiedzia³am, ¿e jego "kole¿anka dzwoni³a" Chyba siê domy¶la³, ¿e to by³o powodem. Rozstali¶my siê nastêpnego dnia bez s³owa.

Edytowane przez suldrzi
Czas edycji: 2018-02-07 o 22:41
suldrzi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-02-07, 23:04   #2
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Wyrzuci³am ch³opaka nago z mieszkania

Cytat:
Napisane przez suldrzi Poka¿ wiadomo¶æ
I chyba trochê przesadzi³am...To by³o w sierpniu zesz³ego roku, ale teraz dopiero mnie nasz³o aby o tym opowiedzieæ. Byli¶my wtedy ponad rok razem. Ja mia³am 23 lata on 24. Jak poszed³ siê k±paæ po pracy to po³o¿y³am siê do ³ó¿ka na chwilê, siêgnê³am rêk± pod poduszkê i wyjê³am jego telefon. Dzwoni³, ale by³ wyciszony. Odebra³am, a tam damski g³os "no hej". Ja cisza. A ona "jedziesz ju¿"? Roz³±czy³am siê z szoku i zamar³am. Potem przyszed³ sms: "wiem,¿e jeste¶ jeszcze w pracy wiêc dlatego dzwoniê, bêdê trochê wcze¶niej". Mój ch³opak by³ ju¿ w domu, ale siê my³ bo podobno spotyka³ siê z kolegami robiæ projekt na uczelnie. Ale z tego co odkry³am mia³ inne plany...

Wkurzona wsta³am i chyba przyp³ywie adrenaliny go wywali³am z domu jak wychodzi³ owiniêty samym rêcznikiem. By³ tak zszokowany, ¿e nawet nie zd±¿y³ ogarn±æ o co chodzi gdy ju¿ by³ na zewn±trz mieszkania. Problem w tym, ¿e spad³ mu rêcznik, co nie by³o moj± intencj±, ale w sumie uzna³am, ¿e to dobra kara. Zamknê³am siê w pokoju aby to przemy¶leæ, a on puka³ do drzwi z go³± pup±. By³ przystojny, ale cia³o mia³ przeciêtne, zaczyna³ mu siê robiæ brzuszek i boczki od piwa, wiêc rozumiem teraz jego wstyd. A ja my¶la³am o tym co dalej. Po chwili zorientowa³am siê, ¿e pukanie usta³o. Musia³o ustaæ jakie¶ pare minut temu bo nie rozprasza³o moich my¶li. Otworzy³am drzwi, a go ju¿ nie by³o. Wysz³am na balkon, a tam...grupa jakich¶ piêciu dresów ci±gnê³a go po chodniku na golasa. A on szed³ jedn± rêk± zas³aniaj±c przyrodzenie, drug± ty³ek. Straszy widok. Wybieg³am aby go ratowaæ, ale nie mog³am nigdzie ich znale¼æ. Od s±siada dowiedzia³am siê, ¿e to s±siad z góry i jego koledzy. Zanim go wyci±gnêli z bloku, to go na korytarzu popychali, zmuszali do tañczenia i klepali po pupie Rozp³aka³am siê, bo dotar³o do mnie co zrobi³am.
Fina³ by³ taki, ¿e wywie¼li go do innej dzielnicy zupe³nie i tam wyrzucili z samochodu i musia³ wracaæ nago do domu. My¶leli, ¿e to by³ jaki¶ zboczeniec który lubi siê obna¿aæ. Gdy wróci³, ca³y czerwony ubra³ siê i wyszed³. Ja mu tylko wrêczy³am telefon i powiedzia³am, ¿e jego "kole¿anka dzwoni³a" Chyba siê domy¶la³, ¿e to by³o powodem. Rozstali¶my siê nastêpnego dnia bez s³owa.
Cieszê siê, ¿e za³o¿y³a¶ konto ¿eby namalowaæ dla nas s³owem ten piêkny obraz patologicznego zwi±zku.

Wyci±gne³a¶ z tego jakie¶ wnioski? Chwalisz siê czy ¿alisz?
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-02-08, 00:09   #3
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 184
Dot.: Wyrzuci³am ch³opaka nago z mieszkania

Nudzi ci sie w ferie ?
ANKA54321 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-02-08, 00:26   #4
megamag
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 488
Dot.: Wyrzuci³am ch³opaka nago z mieszkania

Pogratulowaæ wyobra¼ni. Mo¿e jaki¶ film dziecko obejrzyj albo id¼ na spacer. Ewentualnie mo¿esz te¿ spróbowaæ zrobiæ co¶ po¿ytecznego, np. posprz±taæ pokój zamiast trollowaæ po forach.
megamag jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-02-08, 00:47   #5
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 6 371
Dot.: Wyrzuci³am ch³opaka nago z mieszkania

Zabawne, ale od razu widaæ, ¿e troll. ¯yczê wiêcej szczê¶cia nastêpnym razem
__________________
kalor jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-02-08, 05:30   #6
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miêtowego laptopa
Wiadomo¶ci: 3 484
Dot.: Wyrzuci³am ch³opaka nago z mieszkania

Chwalisz siê czy ¿alisz ?
¯e te¿ ludziom chce siê wymy¶laæ takie g³upoty.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Najlepsz± kochank± jest ksiêgowa. Jak siê nie zgadza - to siê nie zgadza.
Ale jak siê zgadza, to we wszystkich pozycjach

M±dra kobieta kiedy¶ rzek³a: "Mam to k*rwa w dupie" i ¿y³a d³ugo i szczê¶liwie

Dobry poca³unek kobieta czuje miêdzy udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2018-02-08, 05:45   #7
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 9 549
Dot.: Wyrzuci³am ch³opaka nago z mieszkania

:brzyda l:

Pomyli³a¶ fora, to nie kafeteria.
martaakow jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-02-08, 05:51   #8
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 670
Dot.: Wyrzuci³am ch³opaka nago z mieszkania

Zamykam

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcê byæ niedelikatna, ale wymy¶lasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-02-08 06:51:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.