Jestem po prostu leniem w seksie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-18, 23:07   #1
kannapka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15

Jestem po prostu leniem w seksie...


Witam wszystkich serdecznie. Może odpowiedzi udzieliłam sobie sama w tytule, może dopatrzycie się w mojej historii innej przyczyny mojego zachowania. Za każdą uwagę będę wdzięczna, bo mysle, że właśnie opinii z zewnątrz mi brakuje. Może zacznę od początku. Jestem że swoim chłopakiem już 4,5rok. Nasze życie seksualne na początku znajomości były świetne. Mnie się chciało, jemu też, czasem po 3x dziennie się kochaliśmy, gdy była do tego możliwość. Po ok 2 latach znajomości zdecydowaliśmy się na wyjazd za granicę i w sumie to wtedy zaczęły się problemy. Powiem wprost, zyjac w Polsce z rodzicami nie miałam w sumie za dużo obowiązków. Gotowałam dla siebie i rodziny od czasu do czasu, mama robiła pranie, gdy chciałam dkładałam się do rachunków, zarabiałam swoje pieniądze, prace kończyłam o 15:00, pracowałam w firmie, w której był wieczny luz, po prostu żyć nie umierać. Miałam czas dla siebie, dla chłopaka i dla swoich zainteresowań. On w sumie podobnie. Chcieliśmy zamieszkać razem, trafiła się okazja wyjazdu, więc wyjechaliśmy. Miejsce, w którym się zatrzymaliśmy "na start", było u jego znajomych, z małym dzieckiem. Pierwsza moja praca za granicą była fizyczna... Przychodziłam do domu zmęczona, musiałam dzielić łazienkę z obcymi osobami, musiałam dopilnować naszych rachunków, itd no odpowiedzialność w dużej mierze spadła na mnie, ponieważ lepiej znam język. W tym czasie, głównie przez wieczne zmęczenie, obcych ludzi za cienka ściana i płaczące dziecko kochaliśmy się bardzo bardzo rzadko... Po 3 miesiącach u obcych ludzi znaleźliśmy własne mieszkanie i zamieszkaliśmy na swoim. Dalej praca fizyczna mnie męczyła i po prostu nie miałam ochoty na seks... Mój chłopak natomiast bardzo. Do teraz przeszłam przez zmianę pracy 2x, co mnie bardzo stresowało, bo nie lubie być bez własnych dochodów. Mój chłopak do seksu jest gotowy praktycznie od zaraz, wystarczy wspomnieć tylko, że ma się taka i owaka bieliznę i już można działać. Ja natomiast totalnie się wypaliłam... Jeśli uprawiamy seks, to wyłącznie w jednej pozycji... Nie chcę mi się angażować w seks, nie czuję już w tym żadnej orzyjemnosci. Czasem po prostu siadam na nim, aby sobie zrobił swoje i dał mi spokój... Powiem tak, chętnie rozmawiam o seksie, podniecają mnie obrazki w internecie i czasem wolę się po prostu masturbowac, niż uprawiać seks... Wiem, jak szybko doprowadzić się do zaspokojenia i po prostu iść po tym np. spać. On nadal uważa mnie za mega atrakcyjna, chociaż mocno się zaniedbała, dalej podobam mu się jak dawniej. Ja czuję, że po prostu nie mam ochoty na seks, albo jestem za leniwa, albo jakaś aseksualna? Powiedzcie mi proszę jak mogę spróbować rozwiązać ta sytuację? Rozmawiałam z nim o tym wiele razy, poruszaliśmy temat, próbowaliśmy kochać się tylko, gdy będę serio chciała, bo wtedy jest mi dobrze i wyciągam z tego pozytywne doświadczenie, a nie tylko "rób swoje, skończ i idźmy spać"... Jednak to nie zadziałało, bo mnie się chciało ten seks uprawiać raptem raz po okresie... Próbowałam nawet "na siłę", w sensie chciałam się sama zmusić i przekonać do seksu, ale cóż to dużo mówić, nie było dobrze. A gdy się zaczęłam chwilami rozkręcać, on już kończył, a ja nawet dobrze nie doszłam... Nie wiem, jak się odnaleźć w tej sytuacji, chce, aby on był zadowolony, bo w końcu seks to istotna część bycia w związku, ale jak dla mnie może go w ogóle nie być i jest okej. Niestety przez brak seksu nawet się do siebie nie przytulamy, zaczęliśmy zachowywać się trochę jak małżeństwo z 50 letnim stażem. A może to nawet takie małżeństwa mają bujniejsze życie niż my obecnie... Flirtujemy sobie od czasu do czasu, ale na tym się kończy, bo ja w sumie od razu się wypalam, gdy ma dojść do czegoś więcej... Jak mam przezwyciężyć swoje lenistwo, swoją niechęć?????
kannapka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 10:13   #2
Tomeck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 88
Dot.: Jestem po prostu leniem w seksie...

Zacznij uprawiać jakiś sport ale w inny sposób aktywnie spędzaj wolny czas, zmień dietę. Podziwiam Twojego faceta bo sporo wytrzymuje w obecnej sytuacji. Jak Ci się nie poprawi to prędzej czy później taki związek się rozleci. Powodzenia
Tomeck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 10:24   #3
kannapka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jestem po prostu leniem w seksie...

Muszę faktycznie zacząć uprawiać sport... Gdy się z chłopakiem poznałam obydwoje biegaliśmy, chodziliśmy na siłownię, pływaliśmy...
kannapka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 12:25   #4
cat13
Przyczajenie
 
Avatar cat13
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jestem po prostu leniem w seksie...

Powiem szczerze, że Cię rozumiem bo miałam podobną sytuacje. Co prawda my nie wyjechaliśmy za granicę ale zaczęliśmy ze sobą mieszkać, mieliśmy współlokatorów, prace, nowe obowiązki itd. Mój chłopak też miał i ma ochotę na seks często, nie jest dla niego problemem zmęczenie, stres czy ograniczony czas. Ale ja z kolei straciłam tym zainteresowanie. Nie wiem do końca z czego to wynika, chciałbym znać odpowiedź ale sądzę, że jest to objaw znudzenia, rutyny. Seks staje się jakby rozrywką bez fajerwerków. Myślę, że warto czytać artykuły itd dlaczego seks jest tak ważny w związku, przypominać sobie dlaczego kiedyś to było takie fajnie i potrzebne. Rozmowa z seksuologiem też by była pomocna (można nawet online znaleźć terapeutę i rozmawiać na Skype). Ja byłam u seksuologa, powiedział mi, że bliskość jest ważna zawsze, że nie powinno się tego zaniedbywać bo to oddala ludzi. Wiem, że wszędzie o tym mówią i piszą więc chyba trzeba to po prostu wdrożyć w życie, ja się staram zobaczę co z tego wyniknie. Tobie życzę powodzenia.
cat13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 16:56   #5
kannapka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jestem po prostu leniem w seksie...

Właśnie obrałam nowa strategie. Zakup nowych seksownych ciuchów i bielizny. Mam nadziej, że to trochę obudzi we mnie znów, samoakceptację, bo przez brak sportu trochę się przytyło i nie czuję się dobrze sama ze sobą
kannapka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 21:25   #6
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jestem po prostu leniem w seksie...

Cytat:
Napisane przez kannapka666 Pokaż wiadomość
Właśnie obrałam nowa strategie. Zakup nowych seksownych ciuchów i bielizny. Mam nadziej, że to trochę obudzi we mnie znów, samoakceptację, bo przez brak sportu trochę się przytyło i nie czuję się dobrze sama ze sobą
A może jednak wróć do ćwiczeń i spróbuj jakiejś diety, skoro sama się ze sobą źle czujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-26, 12:45   #7
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Jestem po prostu leniem w seksie...

Cytat:
Napisane przez kannapka666 Pokaż wiadomość
prace kończyłam o 15:00, pracowałam w firmie, w której był wieczny luz, po prostu żyć nie umierać. Miałam czas dla siebie, dla chłopaka i dla swoich zainteresowań.
Kochana, abstrahując od tematu, proszę powiedz, co to za firma, jaka branża i ile osób zatrudnionych, że taki luz? Może się rozejrzę


Bielizna to super sposób żeby poczuć się atrakcyjną Pooglądaj z nim czasem jakieś filmy, gdzie jest jakaś miła akcja romantyczna, poczuj że Ty też jesteś taką pożądaną kobietą, która doprowadza swojego faceta do szaleństwa
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-26, 23:42   #8
Jarminman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 19
Dot.: Jestem po prostu leniem w seksie...

Nie jesteś nienormalna. Po prostu jesteś kobietą ... kobiety na ogół mają mniejszy popęd niż faceci i nie ma w tym nic dziwnego
Jarminman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 10:26   #9
kannapka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 15
Dot.: Jestem po prostu leniem w seksie...

To była firma produkującą palety, a w zasadzie jedna z jej wielu filii. Ja pracowałam w dziale obsługi klienta niemieckiego, więc często był po prostu luz
kannapka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-27, 18:49   #10
Plastikowy_Dinozaur
Raczkowanie
 
Avatar Plastikowy_Dinozaur
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 48
Dot.: Jestem po prostu leniem w seksie...

Ochota na seks u kobiet zależy od wielu czynników. U faceta to jest bardzo fizjologiczne, więc im sie chce prawie zawsze. U kobiet to zaczyna się w głowie, więc tak naprawde by zadbać o seks w związku musisz... zadabać o siebie. Dobrze się ze sobą czuć, ćwiczyć, dobrze odżywiać, ogólnie musisz się lubić. Jak się sama polubisz znowu to i będziesz chciała dla siebie dobrze, czyli mieć orgazmy. Przechodziłam to w dwóch związakch (po jakimś czasie zawsze jest spadek pożądania) i to się da odbudować! Powodzenia, skup się na sobie!
Plastikowy_Dinozaur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-27 19:49:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.