Problem z seksem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-20, 23:33   #1
amela589
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2

Problem z seksem


Cześć dziewczyny. Nigdy nie miałam potrzeby poradzenia się na forum ale nie wiem co robić. Jesteśmy z narzeczonym dwa lata (ale znamy się od 7) i mamy kilku miesięcznego synka, mieszkamy razem i wszystko niby jest okej.. Przed ciążą i do końca 2 trymestru kochaliśmy się nawet 3 razy dziennie później trochę mniej bo narzeczony się bał. Syn ma pół roku a my kochaliśmy się może 10/12 razy. Nie wiem o co chodzi bo nigdy tak nie było, kiedy podchodzę do narzeczonego i przytulam czy całuje żeby do czegoś doszło on zazwyczaj znajduje wymówkę; nagle musi coś zrobić. Rzadko kiedy mamy chwile dla siebie ze względu na prace i dziecko. Ostatnio jednak zauważyłam coś co szalenie mnie drażni w mianowicie; narzeczony po kąpieli siedzi chwile w łazience i nagle wannę spłukuje (oczywscie kiedy ja prosze żeby ja wyplukal np po losach swoich czy powrocie z boiska mogę się prosić dosłownie tydzień i nic).. Kiedyś robiąc kolacje pytałam co chce zjesc i odpowiadał z opóźnieniem i wydaje mi się ze słyszałam lekkie "sapanie?" Kiedy P

podczas wspólnej kąpieli i śmiechu pytałam go czy oprócz seksu ze mną się jakoś jeszcze zaspokaja i czy faceci rzeczywiste maja większe potrzeby (wiecie żeby jakoś coś wymusić z niego) odpowiedział ze nie. Czasem kiedy nie domknie w łazience drzwi słyszę sapanie ale koedy coś mówię i wchodzę do łazienki stoi do mnie tyłem i odpowiada normalnie jednej po moim wyjściu znowu to samo.. Czy przyłapać go? Bo jeśli on nie chce mi powiedzieć prawdy to co zrobić. Jest mi oczywiście trochę przykro bo to chyba oczywiste, już sama nie wiem co robić...
amela589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 02:49   #2
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Problem z seksem

Nie, nie baw się w Sherlocka Holmesa i nie przyłapuj go na niczym, tylko normalnie z nim porozmawiaj, to jest Twój narzeczony, z nim jednak powinnaś poruszać tematy, które Ciebie męczą. Zwyczajnie zacznij temat, że brakuje Ci bliskości i seksu w tym związku, że masz wrażenie, że koleś Ciebie unika i nie ma ochoty na seks z Tobą. Rozwiązywanie problemów w związku zaczyna się od rozmowy, dobrze byłoby to wiedzieć, kiedy ma się z kimś dziecko, bo problemów do rozwiązywania będziecie mieli dużo więcej w przyszłości

Swoją drogą to przykre, że ktoś musi w związku ukrywać się przed partnerem podczas masturbacji, a druga strona nie wiedzieć czemu chce go na tym przyłapywać, zamiast porozmawiać o tym co ją trapi
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 08:46   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Problem z seksem

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Nie, nie baw się w Sherlocka Holmesa i nie przyłapuj go na niczym, tylko normalnie z nim porozmawiaj, to jest Twój narzeczony, z nim jednak powinnaś poruszać tematy, które Ciebie męczą. Zwyczajnie zacznij temat, że brakuje Ci bliskości i seksu w tym związku, że masz wrażenie, że koleś Ciebie unika i nie ma ochoty na seks z Tobą. Rozwiązywanie problemów w związku zaczyna się od rozmowy, dobrze byłoby to wiedzieć, kiedy ma się z kimś dziecko, bo problemów do rozwiązywania będziecie mieli dużo więcej w przyszłości

Swoją drogą to przykre, że ktoś musi w związku ukrywać się przed partnerem podczas masturbacji, a druga strona nie wiedzieć czemu chce go na tym przyłapywać, zamiast porozmawiać o tym co ją trapi
Dokładnie. Jak nie potraficie rozmawiać sami to możesz też zaproponować wizytę o seksuologa.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-21, 14:41   #4
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: Problem z seksem

Rozmowa Rozmowa Rozmowa Bo co innego możemy Ci doradzić?

Komunikacja i zaufanie w związku to najważniejsze rzeczy.
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-31, 11:53   #5
Mariolena92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 41
Dot.: Problem z seksem

A może on ma po twoim porodzie jakaś traumę i się boi tego albo nie chce drugiego dziecka, pogadaj z nim o tym
__________________

Mariolena92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-02, 22:57   #6
nemezis08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 37
Dot.: Problem z seksem

"Pogadaj z nim"
Jak widać autorka próbowała, facet nie chce. Generalnie chyba musisz być uparta i próbować z nim poruszyć ten temat.
A jak się nie uda, wtedy pewnie "przyłapanie go" zmusi go do rozmowy.
Ja bym pewnie tak zrobiła
nemezis08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-02 23:57:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.