WRÓŻKA prawdę Ci powie ??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-14, 08:45   #61
Amba
Raczkowanie
 
Avatar Amba
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 170
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Nimfetko, czy mogłabyś napisać, gdzie rezyduje pani Lucynka i jak się do niej dostać??? Zapamiętałam, że jesteśmy z tego samego miasta, a obecnie bardzo, bardzo potrzebuję dobrej wróżki!
Będę wdzięczna za odpowiedź
Amba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-14, 09:02   #62
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Jedyna styczność z magią, jaką miałam w swoim życiu, to Targi Magii (mogłam przekręcić nazwę ) we wrocławskiej Hali Ludowej kilka lat temu. Niestety, jedyne, na co mnie było w tamtym dniu stać, to ciasteczka z wróżbą Za to moja ciocia miała ostatnio wizytę u energoterapeuty (czy kogoś w tym stylu...), który natychmiast po wejściu do gabinetu powiedział jej, w jakim mieszka mieście, na jakim osiedlu (nie podał nazwy, tylko to, że jest tam dużo zieleni - i faktycznie, budynki są zielone), na jakim piętrze, jak wygląda wnętrze jej mieszkania, wiedział, że ma syna, wspomniał też o 17-18-letniej córce (której nie posiada, ale wszyscy stwierdzili, że mogło mu chodzić o mnie, czyli córkę chrzestną , bo przebywam z nią bardzo często) i kilka innych rzeczy. A na koniec powiedział, że przyjeżdżając na wizytę zatrzymała się gościnnie u znajomego, który ma problemy z kolanem i określił dokładnie, jakiego rodzaju problemy. Mi troszkę szczęka opadła
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 09:42   #63
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

poszukuje dobrej, sprawdzonej wróżki w Poznaniu, kto może mi pomóc?
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 10:01   #64
Doni79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: piekna okolica blisko Stuttgartu
Wiadomości: 490
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Gdy mialam 16 lat i wracalam ze szkoly, na ulicy zaczepila mnie cyganka i zaczela wrozyc z reki. Powiedziala, ze przed uplywem mojego cwiercwiecza wyjade na stale z Polski i dostane szanse wyksztalcenia sie tam, wyjde za maz za obcokrajowca, z ktorym spedze bardzo szczesliwe zycie, ale ktory nigdy nie nauczy sie mojego jezyka. Wiadomo, bedac nastolatka ucieszylam sie strasznie slyszac cos takiego wiec wszystkim wszem i wobec o tym opowiadalam Z czasem zapomnialam o tym, ale jakis czas temu, jakos tuz po naszym slubie (slub mialismy w lipcu 2005) moja siostra mowi do mnie "A pamietasz co ci kiedys ta cyganka wywrozyla??" i faktycznie przypomnialam sobie...rzeczywiscie wyjechalam z Polski na stale majac niecale 22 lata, udalo mi sie skonczyc studia, maz moj Polakiem nie jest i po polsku nie potrafi prawie nic...ale odkad przpomnialam sobie co mowila ta cyganka pedze mojego meza do nauki polskiego Kupilam mu ksiazke z plytami i kazalam sie uczyc, ale narazie rezultaty marne....moze jednak sie kiedys nauczy?
Doni79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 11:30   #65
Rosario
Zadomowienie
 
Avatar Rosario
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 716
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Wróżek sie boję ...
A gdy powiedziały cos złego co wydarzy sie w moim zyciu
...cały czas bym o tym myslała.
A gdyby to pozniej nie okazalo sie prawda ?
wrozka mowie zdecydowane NIE!
__________________
W życiu nie ma prób, od razu zaczyna się przedstawienie

Marianne Faithfull

Rosario jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 13:00   #66
tessalia
Raczkowanie
 
Avatar tessalia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 375
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Nigdy nie byłam i nie zamierzam, bo nie wierzę w takie brednie. Prawda jest taka, że kiedy jakaś kobieta nagada o nieszczęściach i chorobach to ludzie zaczynają w to wierzyć i sami ściągają te wszystkie nieszczęścia na siebie. Naprawdę dużo dzieje się w naszej podświadomości (tu przychylam się do teorii pana Freuda ) i rzeczy z pozoru nieistotne mogą mieć ogromny wpływ na naszą psychikę i co za tym idzie na nasze dalsze życie.
__________________
"Kocha się nie za cokolwiek, lecz pomimo wszystko... kocha się za nic..."
tessalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 13:10   #67
mikal
Raczkowanie
 
Avatar mikal
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja byłam u wrózki raz,ale przypadkiem. Moja ciocia ma takie zdolności ale z nich nie korzysta (nawet gdy ją się bardzo prosi ) chyba że czuje że musi. I tak było ze mną. Kiedyś w odwiedzinach wzieła mnie na bok i powiedziała że musi mi karty postawić aby coś sprawdzić. Oki, czemu nie rozłożyła karty i powiedziała że mam nie siadać na przednim siedzeniu samochodu kiedy będzie kierował mężczyzna przez conajmniej pół roku. I tylko tyle, chodź wiem że widziała tam coś jeszcze, to nic więcej nie chciała mówić. Stwierdziła, że to co ważne jest to już wiem, a reszta sama przyjdzie Oczywiście przez rok (tak dla pewności ) siadałam z tyłu
A ciocia nie chce nikomu wróżyć bo nie chce się w "piekle smażyć" a podobno takie są konsekwencje wróżenia komuś. Więc uważać dziewczęta
mikal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 13:25   #68
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Moja mama trzy lata temu była u wróżki i kilka rzeczy sę sprawdziło, że siora ma zagrożoną ciaze, że ja rozstane sie z facetem i bede bardzo cierpieć ale wrócimy do siebie na chwile choć to nie jest mi facet przeznaczony. Że wyjade i tam gdzies daleko założę rodzinę (czekam... ) że mama przeżyje tatę i ułoży sobie drugi raz życie (oby nie prędko), no i kilka rzeczy się sprawdziło... teraz ja sie wybieram do wróżki tylko znaleźć nie umiem...
może ma ktoś namiary na kogoś dobrego w Rybniku czy okolicach?? Byłabym wdzięczna!
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 13:43   #69
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja byłam u wróżki w ubiegłą sobotę ( 14.01). Powiedziała mi mniej więcej to samo, co inna wróżka powiedziała o mnie do mojej mamy około roku temu.
Jak moja mama poszła do wróżki, to się z niej śmiałam a teraz koleżanka zaciągnęła mnie do innej wróżki i szczerze mówiąc wcale nie jest mi do śmiechu. Wróżba ogólnie dobra ale nie spodziewałam się, że może pokryć się z wróżbą innej wróżki.
Może coś w tym jest?
Jestem raczej realistką i nie wierzę w czary mary ale....

Pozdrawiam
Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:06   #70
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Moja mama byla kiedys u wrozki ,powiedziala jej ,ze przy drugim dziecku ( czyli ja) umrze przy porodzie i dziecko rowniez umrze , jak widac zyje Nie wierze we wrozki , zycie uklada sie moim zdaniem z moim udzialem i w kazdej chwili jesli cos zrobie ulegnie zmianom , nie sadze ,ze wszystko jest z gory ustalone
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:28   #71
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Czy któraś z Wizażek zna może dobrą wróżkę w Tarnowie ?? Jeśli tak to proszę o jaikeś namiary na nią ( ile kosztuje "wizyta" itp ) . Interesuje mnie to bo chciała bym skorzystać z jej usług .
Nie miałam do tej pory styczności z wróżkami " na żywo " ale ze 2 razy wysłałam sms do Joanny Stawińskiej i muszę Wam powiedzieć , że większość się sprawdziła bo miałam dostać pracę na bardzo dobrych warunkacj i dostałam , kiedy kończyła mi się umowa napisała , że mi ją przedłużą i tak się stało tylko jakoś odnośnie sfery uczuciowej narazie bez zmian ale co ma być to i tak będzie z pomocą wróżki czy bez niej .
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-23, 15:30   #72
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja kiedys korzystalam z pomocy osoby, ktora stawiala karty tarota. Nie nazwalabym jej wrozka... wlasciwie z wyksztelcenia byla wykladowca mamtematyki na uniwerku... w tym momencie juz na emeryturze. Nauczyla sie czytac tarota i calkiem dobrze jej to szlo.
Tarot nie daje jednoznacznych odpowiedzi. Powie wszystko na temat przeszlosci i terazniejszosci ale jezeli chodzi o przyszlosc pokazuje mozliwe drogi jakie mamy przed soba.
Chodzilam do niej przez kilka lat. I tak w zaleznosci od planow jakie mialam, o ktorych ta pani nie wiedziala... tarot mi pokazywal ktoredy moge pojsc. Ale przez te kilka lat powtarzala mi jedno. Bylam wtedy po rozpadzie zwiazku... potem jakos nabawilam sie alergii na facetow. Powiedziala mi wtedy, ze mam przeznaczona osobe... i wszelkie inne proby budowania czegos, nie powioda sie. I tak bylo... ale powiedziala, ze gdy spotkam ta osobe to bede wiedziala, ze to on. Powiedziala, ze z tym moga sie wiazac duze zmiany... moze to byc inne miejsce zamieszkania, inny kraj.

Sprawdzilo sie... ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 15:32   #73
Martuska:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 45
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Czy któraś z Wizażek zna może dobrą wróżkę w Tarnowie ?? Jeśli tak to proszę o jaikeś namiary na nią ( ile kosztuje "wizyta" itp ) . Interesuje mnie to bo chciała bym skorzystać z jej usług .
Nie miałam do tej pory styczności z wróżkami " na żywo " ale ze 2 razy wysłałam sms do Joanny Stawińskiej i muszę Wam powiedzieć , że większość się sprawdziła bo miałam dostać pracę na bardzo dobrych warunkacj i dostałam , kiedy kończyła mi się umowa napisała , że mi ją przedłużą i tak się stało tylko jakoś odnośnie sfery uczuciowej narazie bez zmian ale co ma być to i tak będzie z pomocą wróżki czy bez niej .
Martuska:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 23:21   #74
Madziara.
Raczkowanie
 
Avatar Madziara.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: okolice Żar
Wiadomości: 63
Unhappy Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Ja byłam dwa razy u tej samej wrózki. I za jednym i za drugim razem powiedziała mi prawie to samo....
Nic z tego się nie sprawdziło. Za drugim razem postaiła mi karty tarota (za co musiałam dopłacić) ponieważ nadal nie znałam odpowiedzi na nurtujące mnie wówczas pytanie.
To co wyczytała mi z kart sprawdziło mi się w 80%.
Ta wróżka bierze 50 zł.
Wybrałabym się jeszcze do wróżki, ale innej lecz niestety w mojej okolicy nie ma
Często za to przyjerzdzają cyganki i wróżą.
Są wśród nich także oszustki, ale bywają takie z prawdziwego zdarznia.
I one wcale nie biorą dużo za wróżbę...
Czasami chcą rzeby coś im dać
Zresztą za każdą wróżbe powinno się płacić chociażby tą symboliczną złotówke
Madziara. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 23:24   #75
Madziara.
Raczkowanie
 
Avatar Madziara.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: okolice Żar
Wiadomości: 63
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Słyszałam, że dobra wróżka nie mówi dokładnie złych rzeczy.
Przestrzega przed tragedią...
Madziara. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 23:28   #76
Madziara.
Raczkowanie
 
Avatar Madziara.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: okolice Żar
Wiadomości: 63
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Wróżka to nie czary mary
Poprostu są osoby które mają zdolności przepowiadania przyszłości lub dobrzy psychologowie którzy patrząc na nas na nasze gesty umieją odczytywać pewne rzeczy, ocenić człowieka....
Są też oszustki i oszuści
Madziara. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:52   #77
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez Madziara.
Wróżka to nie czary mary
Poprostu są osoby które mają zdolności przepowiadania przyszłości lub dobrzy psychologowie którzy patrząc na nas na nasze gesty umieją odczytywać pewne rzeczy, ocenić człowieka....
Są też oszustki i oszuści
czesc a ja mam pytanko czy może ktoś wie o wróżce w Rzeszowie-ja slyszalam ze jest na ulicy Hetmanskiej ale nie mam dokadniejszego adresu
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 17:54   #78
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

czesc,a ja mam pytanko czy wiecie o wrozce wRzeszowie
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 20:07   #79
Mortycja84
Raczkowanie
 
Avatar Mortycja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk
Wiadomości: 101
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

ja też bym była wdzięczna za jakiś namiar do wróżki w Rybniku
bo byłam kiedyś jeszcze w czasach liceum ( oj dawno ) u jakiejs jednej pseudo wróżki ale jakoś nic sie nie sprawdziło , ponieważ na wymarzone studia się nie dostałam i mecze sie na nielubianym kierunku , siostra zamiast "wywróżonego" chłopczyka urodzila dziewczynke a ja mlodo za maz nie wyszlam - wciaz szukam TŻ
ale ogolnie to niezla zabawa
Mortycja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-10, 10:30   #80
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Wróżono mi dwa razy. Na razie nic się nie srawdziło i szczerze mówiąc mam nadzieję że się nie sprawdzi bo nie chciałabym wracać do tamtego rozdziału w moim życiu. ogólnie do wróżenia podchodzę z dystansem, bardziej wydaje mi się że jest to siła sugestii niż rzeczywiste przewidywanie przyszłości
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 10:22   #81
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

a znacie jaką dobrą z Warszawy?
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:07   #82
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Wlasnie dzisiaj wróżono mi z ręki i powiem wam SZOK, w sumie jestem usatysfakcjonowana, biore to z przymrozeniem oka... Ale ciagle o tym mysle i cos w tym jest. Niewiem czy sie spelni ale o pewnych sprawach wrocka wiedziec nie mogla - a wiedziala, i to nie jakies ogolniki tylko konkrety ! wow
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 19:47   #83
beat@
Zakorzenienie
 
Avatar beat@
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk-Legnica
Wiadomości: 10 605
GG do beat@ Send a message via Skype™ to beat@
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Mnie właśnie naszła ochota na pójście do wróżki znaciemoze jakąś dobrą w Legnicy ewentualnie we Wrocławiu
__________________
1 cs - 16.10.2013 II kreseczki

Patrycja 28.06.2014

beat@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:58   #84
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Nigdy nie byłam u wrózki i nie wieze w takie tam rzeczy chociaz................mi ała bym ochote pojsc do wrózki chociaz po to by zaspokojic ciekawosc
__________________
Spij słodko mały aniołku[*]
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 11:53   #85
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Nie mam zamiaru Jeszcze coś złego wywróży i po co mam się później zamartwiać
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:01   #86
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Cytat:
Napisane przez Nemezja
Nie mam zamiaru Jeszcze coś złego wywróży i po co mam się później zamartwiać
No właśnie. tym bardziej, że kiedyś sprawdzały mi się horoskopy jakieś pare lat temu i przestałam czytać (bałam się tego że się sprawdzają). Do wróżki nie pójde!
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:02   #87
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

zawsze mialam wielka ochote isc do wrozki kiedys byla u mnie w miescie,teraz jest w sasiednim musze sie dowiedziec dokladnie gdzie przyjmuje to sie kiedys przejade
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:39   #88
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

A u mnie nastąpił jakiś mały zwrot w sprawie wróżek i wrózenia. Nawet w tym wątku pisałam, że wrózki to lipa...

Ostatnio, może jakieś 2 miesiące temu byłam na mieście, ot połazić po sklepach... I podkuszona wlazłam do wróżki [wiedziałam, że w jednej kamienicy jest starsza babka, która rozkłada zwykłe karty] z głupia, nawet nie wiem co mi strzeliło do głowy. Zaczęła mi wróżyć, czytać karty... Wiele rzeczy się pokrywało, dalej mówiła "co będzie?", ja jak zwykle z przymróżeniem oka tego słuchałam... I wiecie co, w ciągu tych 2 miesięcy wiele rzeczy się sprawdziło.
Sprawdziła się strata, o której mi mówiła. Sprawdziła się śmierć bliskiej starszej osoby, sprawdziło się to, że będą pomówienia, plotki - nic nie znaczące, ale jednak. I wiele, wiele innych rzeczy, ale nie wszystko. MOgę powiedzieć, że ta wróżba sprawdziłą mi się-jak do tej pory, w 60%-70% (?), czekam co będzie z resztą owej wróżby.

Wzięła za to postawienie kart 7,oo zł.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 12:42   #89
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

byłam raz u wrózki,powiedziala mi duzo prawdziwych rzeczy o moim zyciu,raczej wszystko sie spełnia lub spełniło
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:21   #90
Madziara.
Raczkowanie
 
Avatar Madziara.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: okolice Żar
Wiadomości: 63
Dot.: WRÓŻKA prawdę Ci powie ???

Z tego co mi wróżka wywróżyła sprawdziła się połowa a połowa nie
Teraz czekam na najważniejszą część wróżby, która miała się sprawdzić za dwa lata czyli w sierpniu tego roku
Właściwie mój problem a raczej wątpliwości które spowodował, iż wybrałam się do wróżki są właśnie związane z sierpniem...
Ale jeśli nawet się nie sprawdzi... no cóż wcale nie zacznę myśleć, że to oszustka
Najchętniej poszłabym do niej jeszcze raz teraz, żeby zobaczyć co teraz karty pokażą
Madziara. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-05 21:26:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.