Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-19, 22:58   #451
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

One są wycieniowane...tylko tego zbyt dobrze nie widać...ie moja wina, że pogoda płata figle fryzjerom i nie tylko...
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:01   #452
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Popatrz jak dziewczyny wytrwale daja ci rady,(a miss seppy to normalnie podziwiam ), i moim zdaniem bardzo trafne,wiec prosze Cie, daj sie przekonac, nawet nie wiesz co ja bym dala zeby miec taka szczupła filigranowa sylwetke, i te włosy masz naprawde super włosy, i na dodatek jestes taka zadziorna, i bys mogła komus przywalic jakby Ci ktos podskoczył , masz w sobie tyle zalet, powinnas to w sobie odkryc i pokazac wszystkim zeby im szczeny opadły.

Ja tak samo jak wiekszosc uwazam ze elegancko Ci w grzywce,(na treningi zawsze mozna spiac), masz pełne usta wiec powinnas je podkreslac np błyszczykiem albo jakas fajna szminka.
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:02   #453
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

ja tez mam biust b i wcale nie uwazam ,ze to niestety
to juz teraz zapuszczaj te wlosy ,grzywke tez ,zrob sobie taka konkretna.
A kontrast ciemne wlosy,blada twarz + sredni-mocny make up wyglada naprawde dobrze.
Tyle ,ze to dla odwaznych.
Ale tego wszytkiego kochana nie dostaniesz na skiwniecie palcem,trzeba wylozyc kase na ciuchy na fryzjera,kosmetyki.Trzeba przysiasc i nauczyc sie malowac ,oswoic z nowym stylem ciuchów i w ogole.Najlepiej przejsc od razu metamorfoze wewnetrzna wtedy jest łatwiej ,jest zapał ,nadzieja na lepsze jutro,co daje kopa zeby zmienic sie naprawde.
I wiesz jesli w srodku sie ze soba nie pogodzisz to w zyciu nie bedziesz zadowolona ze swojego wygladu chocbys jakies cuda ze soba robila.No nie wiem moze jest inaczej ale to chyba we wspanialych amerykanskich programach o metamorfozach
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:03   #454
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Myślę,że grzywka u Ciebie to dobry pomysł-taka jak na fotce wklejonej przez bess.Na czas treningu możesz ją zawsze podpiąć wsuwkami albo spinkami i już nie będzie przeszkadzać.Obcięłaś włosy - i to na plus moim zdaniem,ładnie Ci w krótszych.Pasuje Ci kolor czekoladowy/ciemnobrązowy
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:05   #455
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

"I bym zapomniała:
Nogi, dziewczyno!
Odsłaniaj koniecznie!
Nosisz spódnice/spódniczki?
Jeśli nie to zakup wspominane rurki."
"oczy masz prześliczne tylko odpowiednio je podkreślić"
"Nie nos tez szarych i smutnych kolorow, do Ciebie pasuja zywe i wesole. Mocne zielenie, cieple czerwienie..."
"Bardzo ladna z Ciebie dziewczyna, ale przydaloby Ci sie wiecej wiary w siebie i wiecej usmiechu. Co do grzyweczki to tez jestem na tak"

pretty woman
pretty woman2


znacie te pania?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:06   #456
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

cholender! :P w pierwszym linku mialo byc [URL="http://pretty.wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=743521&d=1169039340[/URL]
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:07   #457
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Jeśli chodzi o makijaż to na 1 zdjęciu miałaś makijaż zrobiony szarym cieniem. Dołącz do tego szarego taki lekki seledyn. Myślę że będzie ci pasował. Możesz też pokombinować coś ze śliwkowym cieniem, no i oczywiście przydymiony.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 23:07   #458
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

pomyśl mas dopiero 21 lat, całe życie przed Tobą, masa nowych facetów, przyjaciółek, wystarczy tylko wyjśc do ludzi, olać to co negatywne i w nas i w innych i skupić się na pozytywach
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:08   #459
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Mam biust B niestety a nie C...co do farbowania włosów to jakiś czas temu farbowałam na odcień czerwonego ciemnego brązu... nie mam grzywki tylko coś a la grzywka ale to nie jest grzywka...i nie mam już długich włosów tylko do ramion...

nic sie nie martw do twojej delikatnej budowy taki biust pasuje , ja tam nie mam nawet A Co do włosów to widze ze wizazanki maja rozne poglady i ty musisz popróbowac w czym sie lepiej czujesz, im prosze jak juz cos zmnienisz to pokaz fotke.
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:09   #460
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

i znowu porazka

pretty woman pretty woman2

Ze wszystkim co napisala Mercy zgadzam sie w 200% (poza tym, ze trzeba mnie podziwiac :F)
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:12   #461
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

jesli moge cos dodac, to ja mam duze wyczucie jesli chodzi o dobieranie rzeczy/ubran/prezentow pod inne osoby zwykle trafiam bezblednie. wiec sugeruje albo wersje bess tzn. hot albo niu romantik czyli prosta grzywa, brazowy odcien, i krecenie od czasu do czasu jak w tym zalaczniku
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 23:12   #462
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Hm moze poczytaj to co piszesz. Najpierw ŻĄDASZ indywidualnego podejscia, pozniej jestes zla, ze ci nie powiedziano, czys wiosna, czy lato, bo tak to bys sobie sprawdzila opisy i dopasowala. A te typy wlasnie to rodzaj uogolnienia, czy uwazasz, ze w przyrodzie wystepuja tylko 4 typy urody kobiet? Ale zalozmy, ze jest to prawda. Dalej zalozmy, ze posiadasz lustro w domu. Nastepnie, ze nie masz problemow ze wzrokiem. Teraz czas na prosty algorytm: wez lustro, przejrzyj sie i dopasuj to co widzisz do opisu wiosny, lata, jesieni badz zimy. Bedzie prosto, wykorzystasz swoj scisly umysl, nie bedzie trzeba pisac, ze ktos jest ograniczony i przepraszac, zeby za chwile pozniej obrazic. Narzekasz, ze tu sa amatorki, wiesz za opinie profesjonalistki bys musiala zaplacic. Wiec albo przyjmujesz to co dostajesz za free (a dostalas sporo rzetelnych i trafnych rad), albo placisz 1000zl i mozesz grymasic, marudzic etc.

I jeszcze kwestia psychologa, oczywiscie ta rade odebralas jako atak, ze niby sugerujemy ze jestes nienormalna. Z twoich postow wynika, ze MOZESZ miec powazne problemy z wyrazaniem emocji, hustawkami nastrojow i .dramatycznie niska samoocena. Nikt via net ci nie pomoze. Tobie jest potrzebny ktos, kto porozmawia z toba w realu, przed kim sie otworzysz, bez obaw ze chce ci dokopac. Taka wizyta to dla twojego dobra i dla dobra otoczenia. Bo ciezki masz charakter...
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:14   #463
ania-160
Raczkowanie
 
Avatar ania-160
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Uzywam jasnego podkładu Maxfactor w odcieniu Ivory Beige...kreski robię brązową kredką z Yves Rocher...oczy maluje ciemnmi kolorami brązami głównie bo niczego lepszego nie znalazłam bo poprostu może inaczej...nie wiem i tyle. Nie mam wprawy w malowaniu i wydaje mi się, że wyglądam śmiesznie z makijażem.
Do wprawy dochodzi sie stopniowo, metodami prób i błędów z tego co napisałaś nie wynika że w makijazu jestes "sierotką" jest: podkład (dobrze sie w nim czujesz??twoim zdaniem jest dopasowany do twojej karnacji??) robisz kreski to też jest już coś!!!kolor cieni: używasz brązów to znaczy że dobrze czujesz sie w takim makijażu oka nie myle sie???jak na poczatek znajomości z makijażem to bardzo dobrze!!!!czyli lubisz makijaże wyraźne??zaglądałaś kiedyś do forum "Moje Makijaże"??jest tam naprawde wiele inspiracji i wiele makijaży z których mogłabyś sie wzorować Masz jakieś paletki cieni w domku??to na początek poeksperymentuj (to też od ciebie zależy w jakich cieniach będziesz czuła sie dobrze)!!nie bede cie zachęcać do kupna nowych cieni z którch być może w przyszłości wcale nie skorzystasz, poszperaj i popatrz z tych cieni co masz na początek i poprobuj coś z nich stworzyć. Jeśli za pierwszym razem nie wyjdzie, próbuj az do skutku, az ci sie spodoba i bez zadnego ale,musisz włozyc w to tez troszke swoje wkładu i chęci .
ania-160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:14   #464
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Arvena ;/
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:14   #465
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

hej dziewczyny a jak myslicie czy do oczów Justyny pasowałby srebrny cien do powiek?Mi sie wydaje ze tak

No i jeszcze sie chciałam pochwalic, ze zaczełam raczkowac
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:18   #466
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

hehe ale miłe panie ja nie mogę tak sobie eksperymentować z włosami bo nie rosną mi one z prędkościa światła co do rurek to za chin ludowych ich nie kupię a dobrze się czuję z tymi które kupiłam...jak aj an nie mówię para rurki...Co do ciuchów to faktycznie muszę znaleźc chwilę wolnego i porobic im zdjęcia byście zobaczyły moją garderobę...a póki co żegnam się w imie ojca i syna bo na 7.20 mam rano angielski do CPE
Jak ktoś ma problemy z sylwetką to dziewczyny poszukajcie u siebie w mieście sekcji aikido Polskiej Unii Aikido to jest naprawde rewelacyjna rzecz. Niby sport walki ale jaki dobrze wpływający na kondychę i budowę ciała. W razie czego jakby co moge polecić trochę ćwiczeń związanych z aikido, które dobrze wpływają na sylwetkę etc.
Póki co pozdrawiam i mocno ściskam co wytrwałe Do napisania jutro to znaczy dzis, ale trochę później
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tojajeansy.jpg (73,7 KB, 272 załadowań)
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:19   #467
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Heh.. teraz szukam jakis kozakow na allegro do pokazania pomyslalam sobie, ze to naprawde nie glupi pomysl, odlozyc troche pieniazkow i kupic fajne obuwie, ktore wydluzy sylwetke przypomniala mi sie wtedy reklama karty "widziec zazdrosc w oczach byłego bezcenne" to moze taki leitmotiv?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:20   #468
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

kolezanka chciala mnie kiedys namowic na to, zebym chodzila z nia na karate buahaha :P
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:21   #469
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

nie zapomnij dolaczyc fotki ze studniowki, ktora nam obiecalas

Dobranoc i powodzenia na CPE
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 23:21   #470
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

No coz Zagubiona ,ja Cie nie chce martwic ale masz figure stworzona do rurek
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:22   #471
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

A co do komentarza Arweny...to Hirokazu Kobayashi mądrze powiedział odnośnie zawodów w aikido, które się nie odbywają. "Prawdziwy wojownik nie szuka zaczepki ani okazji by pokazac jak dobry jest w tym co robi." Nie wyciągnę miecza pierwsza chyba, że mnie zaatakujesz, ale wiedz, że jeżeli tak uczynisz to będzie twój pierwsyz i ostatni raz jak będziesz trzymałą miecz w ręku. nie chwale się ale stwierdzam fakt, że w walce na katany przetrwa tylko ten kto zna słabe punkty przeciwnika, a ty ich trochę masz, a jakie to zachowam dla siebie na przyszłość chyba, że już sama sie domyślasz o co mi chodzi.
Pozdrawiam
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:24   #472
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

+ http://allegro.pl/item166567870_sexi...0_gratis_.html
http://allegro.pl/item165498685_wypr...37_.html#photo


na razie lepszych nie znalazlam

ATTENTION! mod... na horyzoncie
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:25   #473
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

A tak na marginesie to aikido jest lepsze od aikido bo jest ogólnorozwojowe i nie wymaga specjalnej siły żeby walczyć z przeciwnikiem, ale to jak kto będzie ciekawy to wyjaśnię trochę mechanizmów działajacych w aikido Jedno co na dobry początek mogę powiedzieć, że to sztuka walki, która wygląda jak taniec
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:26   #474
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Niezasługuję na pomoc...

Poprzedni wątek został zamknięty, jak widzę słusznie.
Doradzam wizyty u specjalisty. Ten wątek ponownie zamykam - łącząc go ze starym wątkiem. Autorkę(a) bardzo proszę nie zakładać więcej wątków na metamorfozach.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:34   #475
zagubiona_dusza_Durisaz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
GG do zagubiona_dusza_Durisaz
Matemorfoza C.D.

Cóż...admin najwyraźniej ma problemy egzystencjalne...i brakuje mu zwykłego ludzkiego taktu. Jeżeli Admin zamknie i tyn temat to wisi mi to bo założę następny chyba, że mnie wykopie z tego forum, ale to nie problem dla mnie mam swoje stare dobr sposoby na zarozumiałych adminów i niejeden się przejechał... Więc jak ktoś się dalej pisze???
zagubiona_dusza_Durisaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-19, 23:35   #476
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Matemorfoza C.D.

Cytat:
Napisane przez zagubiona_dusza_Durisaz Pokaż wiadomość
Cóż...admin najwyraźniej ma problemy egzystencjalne...i brakuje mu zwykłego ludzkiego taktu. Jeżeli Admin zamknie i tyn temat to wisi mi to bo założę następny chyba, że mnie wykopie z tego forum, ale to nie problem dla mnie mam swoje stare dobr sposoby na zarozumiałych adminów i niejeden się przejechał... Więc jak ktoś się dalej pisze???
Sprawdźmy się.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.