Mój wygląd to tragedia - pomożecie? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-01, 18:46   #241
iwona1992
Raczkowanie
 
Avatar iwona1992
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 124
GG do iwona1992
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Iwona jest, tylko zajęta i chyba nie ma co pokazywać.

W wyglądzie w sumie żadnych większych zmian chyba nie ma tzn. rude już mi na szczęście zeszło... trochę mam dziwne odrosty (inny odcień blond od tego, gdzie był tamten kolor), ale chyba już wyleczyłam się z eksperymentowania z farbowania, więc raczej dam sobie spokój. Ale przynajmniej człowiek uczy się na błędach i w sumie cieszę się z tamtego doświadczenia

Zdjęcia... hmm... nie mam za bardzo nic ciekawego. pokażę z sylwestra jedno dzisiaj. A potem może coś zrobię specjalnie dla Was i mogę jeszcze zeskanować zdjęcia od fotografa z dokumentów...

I to nie jest tak, że Was nie słucham. Po prostu mam takie usposobienie, że jakakolwiek zmiana, nawet taka niewielka to dla mnie ciężki orzech do zgryzienia. Wasze rady bardzo mi pomogły - zmotywowały mnie do jakichkolwiek zmian uświadomiły jak jest naparawdę. Dzięki Wam spojrzałam na siebie trochę tak jakby z boku, z innej perspektywy. I chyba trochę bardziej uwierzyłam w siebie.
iwona1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:02   #242
adorably
Rozeznanie
 
Avatar adorably
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 545
Dot.: Mój wygląd to tragedia - pomożecie?

Myślę,że ten wątek nie jest ci potrzebny, chyba nie jesteś do końca przekonana do zmian? Wydaje mi się,że do właśnie stąd się bierze to,że z takim trudem robisz jakieś tam małe kroczki. Jak dojrzejesz do prawdziwej zmiany, odezwij się. Albo wypróbuj jakieś patenty z poprzednich stron, chyba wszystko zostało powiedziane. Dopiero jak to zrobisz będzie można myśleć o czymś więcej. Pozdrawiam
__________________

adorably jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.