Mamy styczniowe 2021 [emoji16] - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-26, 11:19   #421
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
To ja mam tak jak z tym kebabem, nie chcę nic, na samą myśl mi gorzej, ale jak już wepchnę to mi dobrze
No i jak żyć, chyba tylko na gotowych daniach, bo nie jestem w stanie gotować jak mam ochotę zwrócić do gara W sumie to nie ma czego zazdrościć, mamy są plotkary tak samo Ale że moja poprzednia ciąża toczyła się z przebojami, jak powiedzieliśmy to już musiałam leżeć żeby ją utrzymać więc strach czy będzie ok wygrał. No w każdym razie nauczone tym doświadczeniem teraz myślę, że się opanują. Chociaż teściowa do mnie dzwoniła już czy może dziadkowi powiedzieć. Jasne, dziadek 90 lat w pierwszej kolejności mu wychlapać i potem tfu tfu ciekawe jak mu tłumaczyć jak się coś podzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja gotuję dla dziecka i dla męża, ale nie próbuje w międzyczasie, bo bym nie dała rady. Ostatnio jak spróbowałam sosu do pulpetow to się źle skończyło
Ogólnie to czuje się jak na kacu ciągle. Kręci mi się w głowie i jakieś uderzenia gorąca. Wracam do czasów studiów, ale wtedy wystarczyło jakieś 4 godziny zajęć odbebnic i można było wrócić do leżenia

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:25   #422
Orange_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej,

Ja mam straszne przeboje z jedzeniem, rano nic, potem wafle ryżowe, dopiero po południu jestem w stanie zjeść obiad. I potem znowu nic
Orange_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:34   #423
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

U mnie na szczęście bez jedzeniowych reform. Tylko słodkości nie wchodzą. Ale to na plus.

Ogólnie czuję się jakbym w ciąży nie była mam nadzieję,że tak już zostanie bezobjawowo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:35   #424
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja przed ciążą super zdrowo się odżywiałam- warzywa w ilościach hurtowych itp.

Teraz na samą myśl o takich neutralnych produktach jak np. sałata, czy serek wiejski robi mi się niedobrze. Od zawsze tylko razowy chleb.

Obecnie jem tylko białe buły z dżemem.

Słodycze mogłyby dla mnie nie istnieć ( wcześniej się nie mogłam powstrzymać od jedzenia ich), jedyne co mi smakuje to wszystko co z drożdży- placek drożdżowy, drożdżówki.. wcześniej nawet bym nie spojrzała w stronę tych wypieków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 11:37   #425
klamerka1987
Rozeznanie
 
Avatar klamerka1987
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy styczniowe 2021

U mnie wymioty zaczęły się na dobre. W nocy każde wstawanie do córki na karmienie to zawroty głowy i mdłości na szczęście jeszcze do opanowania. Za to rano już jazda bez trzymanki. Dobrze, że mąż pracuje z domu to przynajmniej na czas toaletowych zmagań ma się kto zająć dzieckiem
__________________
2013 -> 2017 -> 2017 -> 2018

klamerka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:54   #426
iwannaseearainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 39
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez emila28101987 Pokaż wiadomość
Ja też już widze jakby Brzuch robił się zaokrąglony nie wiem czy to przez to że muszę ciągle być najedzona żeby nie było mi niedobrze czy rzeczywiście już zaczyna się zaokrąglac, niby w kolejnej ciąży szybciej jest widoczny niż w poprzedniej a to moja trzecia.. A w ogóle dziecko umiejscowione jest bardzo na przedniej ścianie (aż lekarz musiał tak mocno wykrzywiać przyrząd do usg żeby coś zobaczyć) więc to też może mieć wpływ, choć i tak to szybko jak dla mnie wiec może to jednak u mnie też na razie ciąża "spożywcza"
Ja mam od kilku dni dół brzucha wzdęty, jakby od pępka w dół zaczynała się piłka, a w górę płasko. Jak leżę na płasko to nic nie czuję. Pamiętam, że z córką pod koniec 3 msc zaczęło coś być widać (choć wtedy byłam tak szczupła, że wystarczyło ubrać luźniejszą bluzkę )

W weekend powiedzieliśmy mojej mamie. Ulżyło mi trochę, bo nie umiem przed nią ukrywać. A póki co ciężko mi emocjonalnie, więc fajnie mieć możliwość ponarzekać nie tylko mężowi (facet to nawet jak bardzo chce to nie zrozumie niektórych rzeczy jak druga kobieta)
Ostatnio mam jakby napady paniki. Kilka dni temu obudziłam się bladym świtem z myślą, że coś złego się stało. Objawy nadal znikome troszkę szybciej się męczę (choć może rozleniwiłam się w tej izolacji ) Czasem mam napady smaków, ale też są chwilę, że na samą myśl o zjedzeniu czegokolwiek mnie wzdryga. Wczoraj wyjadłam dziecku te małe paróweczki z Lidla Mdłości zero. Czasem mnie w brzuchu tak dziwnie kręci.
W piątek mam wizytę. Już się stresuję. Leci 8 tydzień. Ostatnio dokładnie w tym czasie poroniłam Najchętniej bym się teleportowała o jakiś miesiąc do przodu.

A i koleżanka z pracy mi pisała, że będą do mnie dzwonić w kwestii powrotu do pracy, ustalenie grafiku itp. (całą izolację byłam na opiece, teraz urlop). Jak zadzwonią przed piątkiem, to nie wiem co im powiem
iwannaseearainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 13:16   #427
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-18 o 13:38
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 13:56   #428
iwannaseearainbow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 39
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Dobrze, że powiedziałaś mamie. Mamusia niektóre rzeczy najlepiej zrozumie, wiadomo.

A chcesz iść na L4? Ja też od marca na tej opiece koronnej siedzę więc już bez sensu było wracać na nie wiem jak długo i zamieszanie robić ��
Już ostatnio dr chciała wystawić l4 (po tych plamieniach), ale właśnie ze względu na to, że do końca maja wiedziałam, że jestem w domu nie brałam. Teraz nie wiem co im w razie czego powiedzieć jak zadzwonią z pracy. Nie chcę mówić prawdy, że czekam na piątkową wizytę.
Poza tym, boję się, że coś będzie nie tak na tej wizycie...
No ale jeśli wszystko będzie ok, to idę na l4. Tylko do piątku to wszystko jest jedną wielką niewiadomą Mam wrażenie, że od pół roku niczego nie możemy sobie zaplanować, bo wszystko stoi pod znakiem zapytania.

Dziewczyny, a może zrobimy sobie pierwszy post taki z wypisaniem styczniówek, przewidywane daty porodu, może następne daty wizyt. Fajnie to rozjaśni sytuację

Edytowane przez iwannaseearainbow
Czas edycji: 2020-05-26 o 13:57
iwannaseearainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 14:47   #429
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Świetny pomysł
khloe, by musiała zrobić edycję pierwszego posta? Tak to się robi?

Dziewczyny, ja nie mam żadnych objawów fizycznych, ale psychicznie nie daję rady.
Hormony mną zawładnęły. Czasami tak mnie nosi, że nie panuję nad sobą. Wczoraj z bezsilności płakałam pół nocy, bo już byłam zmęczona sobą przez cały dzień. Średnio raz na 3 dni muszę się wypłakać i wyrzucić z siebie emocje, ale wczoraj to było apogeum. W życiu tak nie płakałam jak wczoraj ...

Też tak macie? Mam wrażenie, że zamiast do położnej powinnam udać się do psychiatry

Z dobrych wieści, dzisiaj jest pierwszy dzień mamy dla niektórych z nas

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2020-05-26 o 14:49
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 15:21   #430
dornitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 277
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Świetny pomysł
khloe, by musiała zrobić edycję pierwszego posta? Tak to się robi?

Dziewczyny, ja nie mam żadnych objawów fizycznych, ale psychicznie nie daję rady.
Hormony mną zawładnęły. Czasami tak mnie nosi, że nie panuję nad sobą. Wczoraj z bezsilności płakałam pół nocy, bo już byłam zmęczona sobą przez cały dzień. Średnio raz na 3 dni muszę się wypłakać i wyrzucić z siebie emocje, ale wczoraj to było apogeum. W życiu tak nie płakałam jak wczoraj ...

Też tak macie? Mam wrażenie, że zamiast do położnej powinnam udać się do psychiatry

Z dobrych wieści, dzisiaj jest pierwszy dzień mamy dla niektórych z nas
Ja też w kółko płaczę. Oprócz płaczu ze wzruszenia z różnych dziwnych powodów typu "smutna" reklama, płacze też ze złości. Dziś np dlatego, że dziecku zrobiłam jaglanke na śniadanie, a ona nie chciała jej jeść. Muszę się trochę opamiętać.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka
dornitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 16:14   #431
Orange_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 36
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja w pierwszej ciąży też ryczalam non stop. Póki co jest ok.
Orange_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 16:57   #432
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-18 o 13:38
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 17:15   #433
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ojej jak sobie z tym radzicie? U mnie na razie spokojnie idzie,ale tak na przyszłość może jakieś rady?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 17:37   #434
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

U mnie również brak napadów płaczu.

Jestem za stworzeniem listy na pierwszej stronie, to będzie zaszczyt w końcu w niej się znaleźć.

Jutro rano idę do laboratorium na pobranie krwi do tych wszystkich badań zleconych przez ginekolog.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:01   #435
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Mamy styczniowe 2021

U mnie w weekend dowiedziała się śledczy siostra, zaczęła takie dochodzenie robic, że się przyznałam bo nie chciałam już kłamać.
U mnie jeszcze nie ma dramatu z samopoczuciem, ale zwolniło się miejsce w żłobku obok nas i chyba od poniedziałku poślemy młodego. Trochę mi smutno na samą myśl

Fajnie jakby powstał pierwszy post, bo narazie ciężko mi się połapać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:07   #436
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej dziewczyny można niesmialo dołączyć? 🤭Zrobiłam sobie prezent na dzień mamy Podczytuje was od początku, niby termin wyskakuje mi 29stycz-2luty ale będę miała 2tyg wcześniej zakończona ciąże więc obstawiam styczniowke🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:13   #437
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można niesmialo dołączyć? Zrobiłam sobie prezent na dzień mamy Podczytuje was od początku, niby termin wyskakuje mi 29stycz-2luty ale będę miała 2tyg wcześniej zakończona ciąże więc obstawiam styczniowke

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No w koncu jestes!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:17   #438
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Ojej jak sobie z tym radzicie? U mnie na razie spokojnie idzie,ale tak na przyszłość może jakieś rady?
Nie radzę sobie i właśnie w tym jest największy problem.
Gdy jest mi źle muszę usiąść i się wypłakać, jeśli tego nie zrobię będzie tylko gorzej.
Później jestem wykończona sama sobą i tym płaczem, więc siedzę cicho w kącie i się za siebie wstydzę.

Na szczęście nie jestem podatna na wzruszenia. Płaczę "tylko" ze złości, smutku i bezsilności.
Nie wiem skąd tyle emocji we mnie jest

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2020-05-26 o 20:18
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 20:20   #439
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
No w koncu jestes!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Musiałam się przelamac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-26, 21:58   #440
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Ja póki co to tylko się wkurzam na maxa jak słyszę złote rady babć czy teściowej...

Co mogę jeść, a co nie. Co mogę robić,jak mam się kąpać,spędzać wolny czas- bo przecież nie z telefonem- a promieniowanie?

No i najlepsze,wspominanie porodów. Teściowa prawie 30 lat temu,babcie 50...

Wg babci męża to po co ja w ogóle będę mieć wizyty co 3tygodnie i usg? A po co to tak często?

Aż normalnie się we mnie gotuje.. akurat w 6tygodniu ciąży ostatnia rzecz o której myślę to jest poród i kp czy mm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 22:30   #441
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Mamy styczniowe 2021

To jest jeden z powodów dlaczego chcę ogłosić ciążę jak najpóźniej. Mam wrażenie że starsze pokolenia kobiet uwielbiają szokować opowieściami ze swojego porodu szpitalnego. Wiedzą że srraszą ale muszą ...

Nie mozesz im "serdecznie" podziękować za te dobre wady?
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 22:48   #442
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Ja póki co to tylko się wkurzam na maxa jak słyszę złote rady babć czy teściowej...

Co mogę jeść, a co nie. Co mogę robić,jak mam się kąpać,spędzać wolny czas- bo przecież nie z telefonem- a promieniowanie?

No i najlepsze,wspominanie porodów. Teściowa prawie 30 lat temu,babcie 50...

Wg babci męża to po co ja w ogóle będę mieć wizyty co 3tygodnie i usg? A po co to tak często?

Aż normalnie się we mnie gotuje.. akurat w 6tygodniu ciąży ostatnia rzecz o której myślę to jest poród i kp czy mm.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Przy pierwszej ciąży też słyszałam złote rady przy kolejnych dali sobie siania z tym że do wychowywania się wtrącali najbardziej moja mama i tesciowa🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 23:17   #443
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez oagnieszka9 Pokaż wiadomość
U mnie również brak napadów płaczu.

Jestem za stworzeniem listy na pierwszej stronie, to będzie zaszczyt w końcu w niej się znaleźć.

Jutro rano idę do laboratorium na pobranie krwi do tych wszystkich badań zleconych przez ginekolog.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jutro idę na krew rano. Lazimy w te same dni
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można niesmialo dołączyć? 🤭Zrobiłam sobie prezent na dzień mamy Podczytuje was od początku, niby termin wyskakuje mi 29stycz-2luty ale będę miała 2tyg wcześniej zakończona ciąże więc obstawiam styczniowke🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej

Ja dziś byłam u mamy i dzień zleciał.

My jeszcze nie mówiliśmy, jakoś mi się nie chce, nie wiem w sumie czemu 🤷

Też jestem za stworzeniem pierwszego posta :yes:

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 03:39   #444
truru
Raczkowanie
 
Avatar truru
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 335
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez truru
Czas edycji: 2023-11-18 o 13:39
truru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 08:12   #445
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzień dobry, u mnie słoneczna środa

Cytat:
Napisane przez iwannaseearainbow Pokaż wiadomość

Ostatnio mam jakby napady paniki. Kilka dni temu obudziłam się bladym świtem z myślą, że coś złego się stało. Objawy nadal znikome troszkę szybciej się męczę (choć może rozleniwiłam się w tej izolacji )

W piątek mam wizytę. Już się stresuję. Leci 8 tydzień. Ostatnio dokładnie w tym czasie poroniłam Najchętniej bym się teleportowała o jakiś miesiąc do przodu.

A i koleżanka z pracy mi pisała, że będą do mnie dzwonić w kwestii powrotu do pracy, ustalenie grafiku itp. (całą izolację byłam na opiece, teraz urlop). Jak zadzwonią przed piątkiem, to nie wiem co im powiem
Też czasami się boję czy wszystko w porządku, wtedy powtarzam sobie w kółko, że będzie dobrze, że musi być dobrze

O której masz wizytę? Może akurat zdążą zadzwonić jak już będziesz po

Cytat:
Napisane przez iwannaseearainbow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może zrobimy sobie pierwszy post taki z wypisaniem styczniówek, przewidywane daty porodu, może następne daty wizyt. Fajnie to rozjaśni sytuację
Jestem za taką listą

Cytat:
Napisane przez Iska00 Pokaż wiadomość
Świetny pomysł
khloe, by musiała zrobić edycję pierwszego posta? Tak to się robi?

Dziewczyny, ja nie mam żadnych objawów fizycznych, ale psychicznie nie daję rady.
Hormony mną zawładnęły. Czasami tak mnie nosi, że nie panuję nad sobą. Wczoraj z bezsilności płakałam pół nocy, bo już byłam zmęczona sobą przez cały dzień. Średnio raz na 3 dni muszę się wypłakać i wyrzucić z siebie emocje, ale wczoraj to było apogeum. W życiu tak nie płakałam jak wczoraj ...

Też tak macie? Mam wrażenie, że zamiast do położnej powinnam udać się do psychiatry

Z dobrych wieści, dzisiaj jest pierwszy dzień mamy dla niektórych z nas
U mnie póki co bez napadów, psychicznie czuje się super

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny można niesmialo dołączyć? 🤭Zrobiłam sobie prezent na dzień mamy Podczytuje was od początku, niby termin wyskakuje mi 29stycz-2luty ale będę miała 2tyg wcześniej zakończona ciąże więc obstawiam styczniowke🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj mamy podobny termin porodu

Cytat:
Napisane przez Enigvaa Pokaż wiadomość
Ja póki co to tylko się wkurzam na maxa jak słyszę złote rady babć czy teściowej...

Co mogę jeść, a co nie. Co mogę robić,jak mam się kąpać,spędzać wolny czas- bo przecież nie z telefonem- a promieniowanie?

No i najlepsze,wspominanie porodów. Teściowa prawie 30 lat temu,babcie 50...

Wg babci męża to po co ja w ogóle będę mieć wizyty co 3tygodnie i usg? A po co to tak często?

Aż normalnie się we mnie gotuje.. akurat w 6tygodniu ciąży ostatnia rzecz o której myślę to jest poród i kp czy mm.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Też nie lubię tych wszystkich dobrych rad najwyżej będę wredna

Cytat:
Napisane przez truru Pokaż wiadomość
Bezsenność znowu mnie dopadła, jutro będę kolejny dzień przysypiać na siedząco

Tydzień temu po raz enty przypominałam teściowej że moja córka je truskawki i one NIE powodują alergii. No nie powodują

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ja dzisiaj nie mogłam spać, od 3 do 5.30 oczy jak 5 zł ale pospałam poźniej do 7.30

Nie wierzę, że teściowa wierzy w takie rzeczy


Miłego dnia
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 08:30   #446
Enigvaa
Zadomowienie
 
Avatar Enigvaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Slupsk
Wiadomości: 1 727
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Staram się jednym uchem wpuszczać,drugim wypuszczać. One takie już są,a że to babcie i mama TŻ to tak dość delikatnie się z nimi obchodzę. Moja rodzina nie jest taka wylewna więc rzadko ten temat wychodzi. Oni się po prostu cieszą

No mam nadzieję,że jednak po porodzie będzie lepiej, zagadają się teraz przez te kilka miesięcy i im się znudzi :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Enigvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 08:31   #447
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Dzien dobry! Ja ostatnimi czasy wstaje między 7-8 i czuję się wyspana gdzie wcześniej o tych godzinach byłam nie do życia bo spioch ze mnie niesamowity
Słoneczko pieknie świeci za oknem więc dziś pójdę z dziewczynami na spacerek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 09:49   #448
oagnieszka9
Raczkowanie
 
Avatar oagnieszka9
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 195
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Hej, właśnie jestem po pobraniu krwi w Diagnostyce. Za wszystkie zlecone badania zapłaciłam jedyne 593 zł. Mam nadzieję, że cena obejmuje same dobre wyniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oagnieszka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:00   #449
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez oagnieszka9 Pokaż wiadomość
Hej, właśnie jestem po pobraniu krwi w Diagnostyce. Za wszystkie zlecone badania zapłaciłam jedyne 593 zł. Mam nadzieję, że cena obejmuje same dobre wyniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O boże, ani mnie nie strasz!

Ja sprawdzałam ceny na diagnostyce i z tego co pamiętam, 2 badania byly niedostępne, więc chyba się wybiorę do szpitalnej diagnostyki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 10:05   #450
KarolaKG
Zakorzenienie
 
Avatar KarolaKG
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4 309
Dot.: Mamy styczniowe 2021

Cytat:
Napisane przez oagnieszka9 Pokaż wiadomość
Hej, właśnie jestem po pobraniu krwi w Diagnostyce. Za wszystkie zlecone badania zapłaciłam jedyne 593 zł. Mam nadzieję, że cena obejmuje same dobre wyniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O mamo, jaka cena a jakie badania robiłaś?
__________________
25.01.2008 01.10.2016
Ważne rzeczy nigdy nie przychodziły łatwo. Dlatego były ważne.

Początkująca scraperka
Zapraszam
https://www.instagram.com/w_chwili_luzu/
https://www.facebook.com/W-Chwili-Luzu-122769098281801/
KarolaKG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-02 12:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:12.