Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 09:39   #31
mmaslak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Tzn wiesz, ja rozumiem o co chodzi w umowie o pracę i w umowie-zleceniu, chciałam się bardziej dowiedzieć czy w przypadku Empiku to faktycznie jest tak, że tylko na święta czy tylko nie chcą kogoś zatrudniać na umowę o pracę i napisali, że na zlecenie.
Hm, z tego co napisałaś to tak jakby studentom nie pasowało pracowanie na umowę o pracę. Ja jestem na 3 roku i mam tyle czasu wolnego, że spokojnie dam radę pracować 5 razy w tygodniu po 6 godzin bo 3/4 etatu to ok 30 godzin tygodniowo, prawda?
Ale dzięki za objaśnienie i za info jak składałaś cv Ja będę próbować w Krakowie a widzę, że tutaj troszkę mniejsza wymiana pracowników niż u was w Warszawie bo tam do was co chwile jakieś oferty na stronie są.
Dzięki i pozdrawiam
mmaslak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 11:43   #32
Niobe_91
Raczkowanie
 
Avatar Niobe_91
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 283
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Z tego co widziałam jest jedno miejsce w Krakowie ja szukam w Gdańsku ale nic
zastanawiam się czy warto chodzic bezpośrednio do salonu i się pytac, a jak tak to kogo?
Niobe_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:28   #33
mmaslak89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Noo, ja w przyszłym tygodniu mam zamiar tak zrobić bo jednak inaczej przez internet a inaczej jak ktoś przyniesie osobiście.
Zresztą, co mi zostało jak aplikacje wysyłane przez internet nie dają skutku? Chyba tylko przejść się osobiście
mmaslak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 20:57   #34
wydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 231
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Witam.

mmaslak89 odnosnie twoich pytań to:
cv składałam bezposrednio do Empiku po kilku dniach byłam na rozmowie. Wprawdzie czekalam z dwa tygodznie ale Pani Dyrektor sie do mnie odezwala i zaproponowala prace.
Ja tez jestem na 3 roku studiów i gdy nie mam szkoly na weekend to pracuje ale za te dni weekendowe mam wolne w tygodniu.
Jeżeli chodzi o umowe zlecenie to wydaje mi się , że jest to umowa tylko na chwile "do pomocy".
__________________
::::Ofiarować oznacza dawać drugiemu to, co wolałoby się zatrzymać dla siebie::::





Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=273064
wydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 21:14   #35
stpn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Witam,
zatrudniają w empiku na 1/2 etatu ?
A jeżeli pracuje się na 3/4 etatu to ile godzin można w ciągu dnia pracować i jak wygląda standardowy dzień pracy (ile godzin 8,6,9 ?) ?
stpn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 21:15   #36
stpn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Witam,
zatrudniają w empiku na 1/2 etatu ?
A jeżeli pracuje się na 3/4 etatu to ile godzin można w ciągu dnia pracować i jak wygląda standardowy dzień pracy (ile godzin 8,6,9 ?) ?
stpn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-31, 21:30   #37
stpn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Witam,
zatrudniają w empiku na 1/2 etatu ?
A jeżeli pracuje się na 3/4 etatu to ile godzin można w ciągu dnia pracować i jak wygląda standardowy dzień pracy (ile godzin 8,6,9 ?) ?
stpn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 13:16   #38
beata7309
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

hej dziewczyny ! a gdzie znalazłyście ogłoszenie o pracy w Empiku ?

z góry dzięki za odpowiedz.
beata7309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 21:26   #39
szmaragd3535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Nie powiedzialam bym ze tam są fajni ludzie to zwykli pracownicy a mysla ze nie wiadomo kim są wystarczy ze tam pracowalam jako ochrona,bylam swiadkiem jak jedna przeprowadzala rozmowe kwalifikacyjna ,dziewczyna ktora starala sie tam o prace szybko zrezygnowala kierowniczka uwaza sie za nie wiadomo kogo powiedzialam jej ze kierownicą to ona jest tylko na papierze.Syf totalny na socjalnym brzydzi sie tam jesc jedno krzeslo pierwszenstwo do siedzenia i do przerwy maja oni a ty jak zdązysz to mozesz isc wtedy.Jak o coś sie spytasz to ci odburkną.Powiedzialam pare słów i poszlam z tamtąd mysleli ze trafili na idiotke na którą mozna naskakiwac,ich iloraz inteligencji jest równy zeru daleko im do dziewczyn np. z Reserwed.
szmaragd3535 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 09:10   #40
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Cytat:
Napisane przez szmaragd3535 Pokaż wiadomość
Nie powiedzialam bym ze tam są fajni ludzie to zwykli pracownicy a mysla ze nie wiadomo kim są wystarczy ze tam pracowalam jako ochrona,bylam swiadkiem jak jedna przeprowadzala rozmowe kwalifikacyjna ,dziewczyna ktora starala sie tam o prace szybko zrezygnowala kierowniczka uwaza sie za nie wiadomo kogo powiedzialam jej ze kierownicą to ona jest tylko na papierze.Syf totalny na socjalnym brzydzi sie tam jesc jedno krzeslo pierwszenstwo do siedzenia i do przerwy maja oni a ty jak zdązysz to mozesz isc wtedy.Jak o coś sie spytasz to ci odburkną.Powiedzialam pare słów i poszlam z tamtąd mysleli ze trafili na idiotke na którą mozna naskakiwac,ich iloraz inteligencji jest równy zeru daleko im do dziewczyn np. z Reserwed.
Ty takim postem też z pewnością prezentujesz wysoki poziom kultury.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2011-12-16 o 09:16
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 12:04   #41
Lanii
Przyczajenie
 
Avatar Lanii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Cytat:
Napisane przez szmaragd3535 Pokaż wiadomość
Nie powiedzialam bym ze tam są fajni ludzie to zwykli pracownicy a mysla ze nie wiadomo kim są wystarczy ze tam pracowalam jako ochrona,bylam swiadkiem jak jedna przeprowadzala rozmowe kwalifikacyjna ,dziewczyna ktora starala sie tam o prace szybko zrezygnowala kierowniczka uwaza sie za nie wiadomo kogo powiedzialam jej ze kierownicą to ona jest tylko na papierze.Syf totalny na socjalnym brzydzi sie tam jesc jedno krzeslo pierwszenstwo do siedzenia i do przerwy maja oni a ty jak zdązysz to mozesz isc wtedy.Jak o coś sie spytasz to ci odburkną.Powiedzialam pare słów i poszlam z tamtąd mysleli ze trafili na idiotke na którą mozna naskakiwac,ich iloraz inteligencji jest równy zeru daleko im do dziewczyn np. z Reserwed.
Nie wiem w jakim Ty Empiku pracowałaś, ale nie oceniaj całej firmy poprzez pryzmat jednego sklepu... Patrząc na całokształt firmy nie zgadzam się z Twoim postem absolutnie... To, ze akurat trafiłaś na takich ludzi, to cóż...pech niestety Ja miło wspominam pracę w Empiku i chetnie bym tam wróciła
Lanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 19:46   #42
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Dziewczyny wy same zanosiłyście/wysyłałyście CV do empiku czy dopiero jak oferta pracy się pojawiła?

Na czym polega praca tam? Jest dużo roboty?
Ja osobiście bardzo lubię książki i myślę o pracy tam
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 08:37   #43
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

up up!
Czekam na opinie osób tam pracujących

Aha i jeszcze pytanie odnośnie umowy: o pracę czy zlecenia?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 23:57   #44
olkaaa900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Pytanie do osób pracujących w poznańskich empikach !

Czy szykują się jakieś miejsca pracy ? Bardzo bym chciała pracować w Empiku i śledzę stronę od dawna ale nic nie ma z P-nia
Nie chcę przynosić CV bez konkretnej oferty, bo wiem z dośw. że takie cv zwykle lądują byle gdzie...
olkaaa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 10:17   #45
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

A skąd wiesz, że lądują byle gdzie?

Skąd mam się dowiedzieć, że w danym mieście jest wolne miejsce w empiku? Jest chyba tylko ogólna strona empiku
Czy wiecie jakie tam doświadczenie jest wymagane?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 13:04   #46
olkaaa900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 48
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Na ogólnej stronie - na samym dole - zakładka o nas i tam m.in znajdziesz hasło kariera, poza tym na pracuj.pl są oferty. Ale kurcze nigdy Poznania nie ma , a śledzę już jakiś czas ....

Jaka jest stawka godzinowa w Empiku ??
olkaaa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 12:34   #47
padma_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Cytat:
Napisane przez olkaaa900 Pokaż wiadomość

Jaka jest stawka godzinowa w Empiku ??
950zł netto na 3/4 etatu. To chyba jakieś 7,50/h (dobrze liczę?)


karolinka86 - u mnie wszyscy mieli od początku umowę o pracę na rok. Nie wiem czy coś się zmieniło ale wątpię, bo to nie tak dawno było. Co do doświadczenia to chyba jakoś niespecjalnie wymagają, w salonie w którym pracowałam dla niektórych była to pierwsza praca
padma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:14   #48
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Hej , a jak to jest z pierwszym spotkaniem? Mam zglosić się na spotkanie, które będzie trwało 1,5godz. Przez ten czas będzie odgrywanie scenek ?? (tak jak pisze na stronie empiku) ? Ktoś może napisać jak to wygląda?
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:37   #49
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

właśnie! powiedzcie dziewczęta jak wygląda ta cała rozmowa o pracę, scenki itp. - jestem bardzo ciekawa . rozsyłam właśnie cv w różnorakie miejsca i zastanawiam się także nad empikiem.
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 17:55   #50
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Cytat:
Napisane przez padma_ Pokaż wiadomość
karolinka86 - u mnie wszyscy mieli od początku umowę o pracę na rok. Nie wiem czy coś się zmieniło ale wątpię, bo to nie tak dawno było. Co do doświadczenia to chyba jakoś niespecjalnie wymagają, w salonie w którym pracowałam dla niektórych była to pierwsza praca
E to fajnie Myślalam, że zlecenie
Ja chciałam wysłać przez stronę internetową Cv ale nie dało się...
Tzn w rubryce kariera znalazłam coś takiego :
" Nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, a jesteś przekonany, że Empik jest firmą, z którą chciałbyś się związać na dłużej. Wyślij nam swoje CV!"
Wybrałam opcję aplikuję do salonu (bo w moim mieście na żadne stanowisko nie szukali) i nie dalo się mimo to wysłać aplikacj Dziwne
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:48   #51
padma_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

myboyismine - 1,5h? To rekrutacja grupowa do nowo otwieranego salonu? U mnie otwierali nowy i część osób była na takim właśnie spotkaniu 1,5-2h. Nie pamiętam czy mieli scenki, na pewno były rozmowy, takie jak zwykle są na rozmowach + jakieś testy sprawdzające ogólne pojęcie o literaturze, filmie itp. Niestety nie mam pojęcia co dokładnie było w tym teście, bo sama nie miałam takiego spotkania a znajomi z pracy niewiele o tym mówili, więc w tym temacie nie pomogę...
Ja zaniosłam cv do salonu i dopiero się dowiedziałam, że akurat w tym dniu była rekrutacja więc mi się upiekło i rozmowę z kierowniczką miałam kilka dni później, sama. Rozmowa na luzie, omówienie warunków pracy, pytania o zainteresowania, o słabe i mocne strony (tego akurat nie lubię), w jakim dziale chciałabym pracować itp. I prośba o polecenie filmu dla kobiety, która ma ochotę wieczorem wpakować się pod koc z kieliszkiem wina i samotnie obejrzeć dobry babski film (powiedziałam, że interesuje mnie dział muzyka/film) czyli coś w rodzaju scenki, więc podejrzewam, że te ewentualne scenki tak mniej więcej mogą wyglądać. No i tyle, nie było źle
padma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:18   #52
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

padma, dziękuję za odpowiedź i przykład scenki - muszę się dobrze przygotować, bo bardzo mi zależy tak, ma być nowo otwierany salon...
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 12:04   #53
padma_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

może zrób sobie w głowie taki przegląd książek, filmów, muzyki (możesz też gier jeśli tym się interesujesz i lubisz, ja akurat jestem zacofana jeśli chodzi o gry więc ani słowem o nich na rozmowie nie wspomniałam, żeby się nie wkopać, że znam tylko simsy i black mirror (polecam swoją drogą) ), które znasz, żeby w razie czego móc dopasować sobie coś do konkretnego ludzia (np. film dla pana/pani o mocnych nerwach, film na wesoły babski wieczór, wyciskacz łez, komedia dla rodziny, książka dla podróżnika, miłośnika przygód, romansidło do poduszki, coś dla wielbicieli strachu, coś dla zbuntowanej nastolatki itp. - strzelam teraz, bo nie wiem czy coś takiego będzie). Takie przypomnienie sobie co widziałaś/czytałaś, bo ja w pierwszej chwili miałam jedną wielką dziurę w głowie i dosłownie żaden tytuł filmu mi do głowy nie przychodził, a oglądam je masowo nie wiem czy to pomoże, ale jeśli bardzo Ci zależy to na pewno nie zaszkodzi
padma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 17:32   #54
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

A jest sens samemu zanieść CV do empiku? Tzn gdy nawet nie ma ogłoszenia, że szukają kogos?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 19:59   #55
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

pracuje któraś z was jeszcze w Empiku?
Ja pracuje od kilku dni. Podoba mi się, ludzie z pracy świetni. Praca ciężka nie jest. Czas szybko leci bo cały czas mam klientów, większość czasu stoje przy kasie. Jest nacisk na umbrelle ale to normalne, w wielu sklepach proponuje się towar przy kasach. Nikt mnie jeszcze nie straszył, że polece jak nie sprzedam tego.
Przeraziło mnie to co czytam na Kafeterii. Jeszcze nie widziałam tyle negatywnych wypowiedzi o żadnej sieciówce! jaki terror z tą umbrellą
Boję się, że i u mnie tak będzie. Na razie początek i jest aż za dobrze, a tam jakbym czytała o zupełnie innym miejscu.
Kolegów z pracy nie wypytuje bo chociaż złapaliśmy dobry kontakt to nie wymagam już od nich takiej szczerości bo jednak pomimo wszystko jestem nowa.
Teraz jestem na umowe zlecenie, jak będzie mi dane podpisać umowę na rok to po tych opiniach już sama nie wiem... czy ludzie co tak źle się wypowiadają o Empiku to lenie co myślą jak zarobić i opierdzielać się w pracy czy naprawdę taki terror tam jest...
Dziewczyny może jakaś pozytywna opinia?
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 11:25   #56
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

A jak załapałaś pracę w Empiku? sama zaniosłaś CV czy było zapotrzebowanie?
Może sie orientujesz czy ważne jest dla nich wykształcenie tzn jakie preferują? Czy ludzie po studiach mają szansę czy wolą kogoś z średnim?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 01:20   #57
Lanii
Przyczajenie
 
Avatar Lanii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Przecyztaj jeszcze raz co napisałaś Jak mogą nie chcieć człowieka z wyższym wykształceniem? Ja osobiście nie patrzyłam na zapotrzebowanie. Poszłam, bo chciałam. A jak się chce to się ma. Także jak Ci zależy to kręć się w okół nich jak najdłużej.
Lanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 17:34   #58
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Nie pomyliłam się pisząc o wyższym
Po prostu spotkałam się nieraz z tym, że do sklepów ktoś z wyższym nie chcą bo im średnie wystarcza a nie wiem jak jest w przypadku Empiku

Chciałabym tam pracować miedzy innymi dlatego, ze bardzo lubię książki
A jakąś rozmowę miałaś?
CV osobiście czy przez maila?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-23, 20:32   #59
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

było zapotrzebowanie, zaniosłam CV osobiście
teraz przed świętami jest najlepsza okazja bo potrzebują więcej ludzi do pracy spróbuj ale jest dużo chętnych. Teraz jestem na umowe zlecenie do końca grudnia. Tak zostały zatrudnione jeszcze 4 inne osoby. Jak się sprawdzę to podpisze umowę na dłużej. Nie wiem jak w innych miastach ale odkąd ja tam pracuje (jakoś 2 tyg.) to 6 osób przyszło i zostawiło mi CV, byłam zdziwiona bo to sporo jak na taki krótki okres czasu. Wszystkie CV przekazujemy dyrektorce, kładzie je do szuflady i podobno jak kogoś potrzebuje to najpierw tam zagląda.

Wszyscy mają szanse ale wiem, że wolą studentów. Studenci są bardziej chętni na niepełny etat, raczej nie rodzą dzieci, nie idą na macierzyński bo mają inne priorytety i łatwiej ich zwolnić.

Na chwile obecną mogę już powiedzieć, że praca jest ciężka. Też poszłam tam bo ja lubie muzykę i praca tam wydawała mi się ciekawa ze względu na artykuły jakie tam są i młodą ekipe. Niestety nie jest tak kolorowo jak wydawało mi się na początku. Poza kasowaniem jest dużo papierkowej roboty, sporo stresu przez nacisk na umbrelle, wykładanie towaru którego i tak na półkach jest dużo (czyli jak zmieścić towar z 4 półek na jednej), a towaru dalej dochodzi. Obecnie mamy zawalone całe zaplecze, dzisiaj kartony stały nawet na sklepie, niedługo będziemy wkładać do lodówki w socjalnym bo też zawalony Dźwiganie ciężkich książek i kartonów. Ciągłe pretensje dyrektorki, dużo wymogów, pouczeń bo wszystko musi być idealnie. Jest na to duży nacisk regionalnego. Nie chce krytykować tylko ani Cie zniechęcać, jak jesteś odporna na stres to dasz rade
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 18:21   #60
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Praca w Empiku - proszę o opinie osoby, które tam pracowały (pracują)

Wiesz, biorąc pod uwagę, że obecnie nie mam pracy, to i niepełny etat mnie zbawia

Spodziewam się, że kolorowo nie jest ale mimo wszystko chciałabym spróbować

Rozmowa kwalifikacyjna jakaś była?
Musisz być obeznana we wszystkich dziedzinach czy ludzie są przypisani do poszczególnych działów? Przyznam, że najbardziej interesuje mnie literatura
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-17 14:29:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.