Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-11-11, 12:19   #361
Daffodilka
Zakorzenienie

Dot.: Pytania, pomysły i sugestie dot. funkcjonowania podforum część II

Cytat:
Napisane przez MysiaJadwisia Pokaż wiadomość
Daff, Pan Wojtek latem pisał mi, że jesienią będą też być może mieli atomki 10 ml. Może spytaj go o to przy okazji
OK, zapytam, kiedy będę składać zamówienie
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 14:18   #362
liliza
El Cumpleaños Secreto

Chciałam tylko poinformować o jutrzejszym rzucie, ale widzę że zostało to zauważone. Nie rozumiem Daff, skąd Twoje zbulwersowanie moim limitem. Dziwi mnie to tym bardziej, że skopiowałam ten limit z wcześniejszego rzutu, który był organizowany we wrześniu i nie przypominam sobie, aby wzbudzał jakieś emocje. Skoro poprosiłam Bellę o możliwość zorganizowania rzutu w takim limicie, to widocznie miałam ku temu powody. Inna sprawa, o której wspomniała też BigMama, iż nie zamierzam biegać na pocztę z prawie czterdziestoma paczkami, bo to już przerabiałam, jeśli zechcesz sobie przypomnieć. Przez tydzień nie mogłam dojść do siebie, bo tak byłam przeczołgana i nie zamierzam robić niczego za karę, ani wbrew moim fizycznym możliwościom. Faktem jest też, iż rzut nie ma obligatoryjnego charakteru i w żadnym razie nie ma obowiązku brania w nim udziału.
liliza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-11, 14:23   #363
pozzzziomka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Chciałam tylko poinformować o jutrzejszym rzucie, ale widzę że zostało to zauważone. Nie rozumiem Daff, skąd Twoje zbulwersowanie moim limitem. Dziwi mnie to tym bardziej, że skopiowałam ten limit z wcześniejszego rzutu, który był organizowany we wrześniu i nie przypominam sobie, aby wzbudzał jakieś emocje. Skoro poprosiłam Bellę o możliwość zorganizowania rzutu w takim limicie, to widocznie miałam ku temu powody. Inna sprawa, o której wspomniała też BigMama, iż nie zamierzam biegać na pocztę z prawie czterdziestoma paczkami, bo to już przerabiałam, jeśli zechcesz sobie przypomnieć. Przez tydzień nie mogłam dojść do siebie, bo tak byłam przeczołgana i nie zamierzam robić niczego za karę, ani wbrew moim fizycznym możliwościom. Faktem jest też, iż rzut nie ma obligatoryjnego charakteru i w żadnym razie nie ma obowiązku brania w nim udziału.
Ja nie wyczuwam w poście DAffodilki żadnego bulwersu, ale w Twoim owszem, według mnie to było zwyczajne zapytanie
Stary 2013-11-11, 14:49   #364
siarka40
Szef ds. Wymianek

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Ja nie wyczuwam w poście DAffodilki żadnego bulwersu, ale w Twoim owszem, według mnie to było zwyczajne zapytanie
Niby racja, ale też rozumiem lilizę, bo bądź co bądź, autorów wątków robiórkowych nikt nie pyta dlaczego nie dopuszczają wzięcia ilości ml poniżej określonej wartości. A przy rzucie atomkowym, to już zupełnie są takie limity zrozumiałe, i tak podziwiam bardzo dziewczyny organizujące takie rzuty.
Stary 2013-11-11, 14:55   #365
pozzzziomka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Niby racja, ale też rozumiem lilizę, bo bądź co bądź, autorów wątków robiórkowych nikt nie pyta dlaczego nie dopuszczają wzięcia ilości ml poniżej określonej wartości. A przy rzucie atomkowym, to już zupełnie są takie limity zrozumiałe, i tak podziwiam bardzo dziewczyny organizujące takie rzuty.
Tak tylko napisałam, bo jakoś takie miałam odczucia czytając wiadomość Co nie zmienia faktu, że rozumiem skąd taki limit i sama jak raz robiłam rzut to też z min. zamówieniem takim, żeby paczek było kilka
Ale to był mój 1szy rzut i ostatni Nie na moje nerwy rzuty atomkowe, ja się tylko wkurzałam, ze atomki wadliwe, nasadki pogniecione ... Jak to wtedy zobaczyłam, to byłam przerażona, teraz wolę bezpośrednio z globe zamawiać, ale mniejsze ilości, ale przynajmniej wszystko przychodzi całe
Szkoda, ze nie ma jakiej alternatywy dla globe, gdzie wys. byłyby pocztą, wtedy nie trzeba by było robić rzutów
Stary 2013-11-11, 15:23   #366
Daffodilka
Zakorzenienie

Cytat:
Faktycznie, to nie był bulwers, zwyczajnie mnie to zainteresowało
Moje pytanie dotyczyło tylko punktu regulaminu mówiącego o 30 sztukach (sądziłam, że to jest obligatoryjne) i wytłumaczenie Belli mnie przekonało. I tyle w temacie .

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Mam już zgodę Belli - jutro, czyli 12 listopada o 20.00 rzut małych sampli z Fambudu
Stary 2013-11-11, 15:37   #367
pozzzziomka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość

Mam już zgodę Belli - jutro, czyli 12 listopada o 20.00 rzut małych sampli z Fambudu
Ale fajnie A te 5ml też są?

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-11, 15:40   #368
Daffodilka
Zakorzenienie

Cytat:
Ale fajnie A te 5ml też są?
Nie pytałam o nie, bo mam ich sporo Ale skoro będę pytać o dyszki to zapytam o 5 ml Ostatnio były, ale licho wie...
Stary 2013-11-11, 15:49   #369
pozzzziomka
Zakorzenienie

Cytat:
Nie pytałam o nie, bo mam ich sporo Ale skoro będę pytać o dyszki to zapytam o 5 ml Ostatnio były, ale licho wie...
A 10tki to szklane czy plastikowe?
Stary 2013-11-12, 11:34   #370
Miskaa78
Kazar Lady

Cytat:
Napisane przez liliza Pokaż wiadomość
Nie rozumiem Daff, skąd Twoje zbulwersowanie moim limitem. Dziwi mnie to tym bardziej, że skopiowałam ten limit z wcześniejszego rzutu, który był organizowany we wrześniu i nie przypominam sobie, aby wzbudzał jakieś emocje.
szkoda, ze w kolejnym rzucie jest taki limit ustalany, bo to następny, w którym nie mogę wziąć udziału, na swoje potrzeby nie potrzebuje towaru aż za stówkę, a nie mam w okolicy nikogo, z kim bym mogła wziąć na pół

Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 12:53   #371
cbr
never say no to panda

GG do cbr

Ludziska - ale taki limit ustalany jest tylko i wyłącznie u lilizy. Nie oznacza to, że wszystkie organizatorki będą narzucały takie zamówienia minimalne, więc uszy do góry

Poza tym zawsze jest opcja indywidualnego zamówienia z Globe - owszem, dochodzą koszty przesyłki, ale na wspólnych zakupach przecie też za wysyłkę płacicie (no dobra, nieco taniej, ale zawsze). Tym bardziej, że co jak co, ale przy rozbiórkach zapachów atomki "zwracają" się organiztorkom, bo ich ceną obciąża się współzakupowicza.
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-12, 13:11   #372
pozzzziomka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cbr Pokaż wiadomość
Poza tym zawsze jest opcja indywidualnego zamówienia z Globe - owszem, dochodzą koszty przesyłki, ale na wspólnych zakupach przecie też za wysyłkę płacicie (no dobra, nieco taniej, ale zawsze). Tym bardziej, że co jak co, ale przy rozbiórkach zapachów atomki "zwracają" się organiztorkom, bo ich ceną obciąża się współzakupowicza.
Ja tak robię, bo wtedy przynajmniej mogę im marudzić, żeby wszystko sprawdzili, zabezpieczyli i sprawdzili, żeby nie było tak, ze wszystkie nakrętki zgniecione Bo ja raz zrobiłam rzut, a tam dostałam "śmietnik" w dużym pudle, atomki luzem ..., to wolę zamawiać małe ilości
Stary 2013-11-18, 15:04   #373
Melka88
Zakorzenienie

Witam po dłuuuuuższej przerwie

Dziewczyny, mam pytanie techniczne. Dzwoniłam do perfumerii internetowej celem potwierdzenia dostępności flaszki. Została tylko jedna, więc pod wpływem adrenaliny zamówiłam telefonicznie, bo se zapomniałam, że potrzebny mi będzie skan zamówienia. Czy istnieje możliwość założenia wątku rozbiórkowego i dołączenia zdjęcia paragonu po przyjściu flaszki? Czy muszę czekać, aż będę mieć wszystko w łapkach i wtedy zrobić foto i założyć wątek
?
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 15:08   #374
Daffodilka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Witam po dłuuuuuższej przerwie

Dziewczyny, mam pytanie techniczne. Dzwoniłam do perfumerii internetowej celem potwierdzenia dostępności flaszki. Została tylko jedna, więc pod wpływem adrenaliny zamówiłam telefonicznie, bo se zapomniałam, że potrzebny mi będzie skan zamówienia. Czy istnieje możliwość założenia wątku rozbiórkowego i dołączenia zdjęcia paragonu po przyjściu flaszki? Czy muszę czekać, aż będę mieć wszystko w łapkach i wtedy zrobić foto i założyć wątek
?
Ja często zamawiam flaszkę telefonicznie np. w Galilu, a wklejam do rozbiórki fotkę paragonu (ewentualnie faktury) Wydaje mi się, że skan zamówienia nie jest Ci do założenia wątku koniecznie potrzebny
Stary 2013-11-19, 14:53   #375
Melka88
Zakorzenienie

Cytat:
Ja często zamawiam flaszkę telefonicznie np. w Galilu, a wklejam do rozbiórki fotkę paragonu (ewentualnie faktury) Wydaje mi się, że skan zamówienia nie jest Ci do założenia wątku koniecznie potrzebny
Dziekuję Chociaż nie wiem, może się wstrzymam jeszcze. I tak założyłam już
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:12   #376
pozzzziomka
Zakorzenienie

Nie planuje ktos moze rzutu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Stary 2013-11-21, 20:38   #377
nikita700
Wtajemniczenie

GG do nikita700

Zastanawia mnie czy nie moznaby udoskonalic sprawy oczekiwania na potwierdzenie odbioru odlewek??obecnie mam zablokowane 3flaszki przez 2 osoby i nic zrobic nie moge.i tak ktorys raz z kolei niektorzy biora odlewki i olewaja forum a Ty czekaj jeleniu az ktos raczy dac znac ze odebral.mozna cos zmienic w tej sprawie?
nikita700 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 20:42   #378
Asiuuuuula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nikita700 Pokaż wiadomość
Zastanawia mnie czy nie moznaby udoskonalic sprawy oczekiwania na potwierdzenie odbioru odlewek??obecnie mam zablokowane 3flaszki przez 2 osoby i nic zrobic nie moge.i tak ktorys raz z koleim niektorzy biora odlewki i olewaja forum a Ty czekaj jeleniu az ktos raczy dac znac ze odebral.mozna cos zmienic w tej sprawie?
Przyznam, że też jestem za tym, żeby jakoś to rozwiązać, szczególnie jeżeli osoby logują się na wizażu a wg strony PP przesyłka jest odebrana . Chociaż jak się nie logują to powinny zrobić to właśnie w tym celu
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-21, 21:10   #379
nikita700
Wtajemniczenie

GG do nikita700

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Przyznam, że też jestem za tym, żeby jakoś to rozwiązać, szczególnie jeżeli osoby logują się na wizażu a wg strony PP przesyłka jest odebrana . Chociaż jak się nie logują to powinny zrobić to właśnie w tym celu
Bywa tez tak ze nie chcą podac nr tel albo poďaja taki ktorego nie ma i poprostu zero kontaktu..i jeszcze zwykle jest tak ze tylko jedna osoba w danym watku nie potwierdza-skoro inni odebrali i bylo ok to ta blokująca tez zapewne nie dostala pustej koperty.
Stary 2013-11-21, 21:19   #380
Daffodilka
Zakorzenienie

Cytat:
Wydaje mi się, w takich właśnie przypadkach samo stwierdzenie odebrania przesyłki na śledzeniu powinno wystarczyć. Jestem przekonana, że jeśli z odlewką byłoby coś nie tak, to natychmiast pojawiłyby się pretensje w w wątku. A czy można to jakoś odgórnie rozwiązać? Chyba nie, skoro nie skutkuje nawet perspektywa znalezienia się na czarnej liście. Pomijam oczywiście osoby, które zgłaszają, że zameldują się później - to już jest umowa między Organizatorem a Odlewkowiczem
Stary 2013-11-21, 21:23   #381
nikita700
Wtajemniczenie

GG do nikita700

Cytat:
Wydaje mi się, w takich właśnie przypadkach samo stwierdzenie odebrania przesyłki na śledzeniu powinno wystarczyć. Jestem przekonana, że jeśli z odlewką byłoby coś nie tak, to natychmiast pojawiłyby się pretensje w w wątku. A czy można to jakoś odgórnie rozwiązać? Chyba nie, skoro nie skutkuje nawet perspektywa znalezienia się na czarnej liście. Pomijam oczywiście osoby, które zgłaszają, że zameldują się później - to już jest umowa między Organizatorem a Odlewkowiczem
Ja mysle ze w takim wypadku moznaby podac nr przesylki w watku gdzie mozna sprawdzic ze przesylka doszla.
Stary 2013-11-21, 21:27   #382
Asiuuuuula
Zakorzenienie

Cytat:
Wydaje mi się, w takich właśnie przypadkach samo stwierdzenie odebrania przesyłki na śledzeniu powinno wystarczyć. Jestem przekonana, że jeśli z odlewką byłoby coś nie tak, to natychmiast pojawiłyby się pretensje w w wątku.
Moim zdaniem też jeżeli to trwa już ładnych kilka dni a organizatorce się spieszy to powinno to wystarczyć.
Cytat:
Napisane przez Daffodilka
A czy można to jakoś odgórnie rozwiązać? Chyba nie, skoro nie skutkuje nawet perspektywa znalezienia się na czarnej liście.
Jeżeli nie wprowadzi się karniaków i listy opieszalców to będzie tak dalej .
Stary 2013-11-21, 21:43   #383
nikita700
Wtajemniczenie

GG do nikita700

Cytat:
Moim zdaniem też jeżeli to trwa już ładnych kilka dni a organizatorce się spieszy to powinno to wystarczyć.

Jeżeli nie wprowadzi się karniaków i listy opieszalców to będzie tak dalej .
No tak ale kto mi da oficjalna zgode jesli teraz chcialabym zamknac te watki?? W koncu za samowolke zwykle sie obrywa..
Stary 2013-11-21, 21:46   #384
Asiuuuuula
Zakorzenienie

Cytat:
No tak ale kto mi da oficjalna zgode jesli teraz chcialabym zamknac te watki?? W koncu za samowolke zwykle sie obrywa..
No to my Ci nie mówimy, że masz tak zrobić tylko podrzucamy pomysły do wprowadzenia
Stary 2013-11-21, 21:57   #385
nikita700
Wtajemniczenie

GG do nikita700

Cytat:
No to my Ci nie mówimy, że masz tak zrobić tylko podrzucamy pomysły do wprowadzenia
Wiem wiem poprostu zapytuje kto mi moze pozwolic ewentualnie
Stary 2013-11-21, 21:59   #386
Asiuuuuula
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem wiem poprostu zapytuje kto mi moze pozwolic ewentualnie
Musisz poczekać na wypowiedź cbr, Goldlight lub Belli
Stary 2013-11-21, 22:10   #387
nikita700
Wtajemniczenie

GG do nikita700

Cytat:
Musisz poczekać na wypowiedź cbr, Goldlight lub Belli
No tak-to przeciez jasne-myslenie o tej porze jakos kiepsko mi wychodzi
Stary 2013-11-22, 21:29   #388
Bellatrix
gamma Orionis

Jest zasada dwóch tygodni; czyli jeśli w ciągu dwóch tygodni od wysłania odlewek współkupująca nie odezwie się w wątku rozbiórkowym, to zakłada się że przesyłka została odebrana... Wydawało mi się, że to wystarczy, w końcu wyścigów na liczbę rozbiórek nie prowadzimy, te dwa tygodnie można zaczekać ;]

Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 21:32   #389
nikita700
Wtajemniczenie

GG do nikita700

Cytat:
Napisane przez Bellatrix Pokaż wiadomość
Jest zasada dwóch tygodni; czyli jeśli w ciągu dwóch tygodni od wysłania odlewek współkupująca nie odezwie się w wątku rozbiórkowym, to zakłada się że przesyłka została odebrana... Wydawało mi się, że to wystarczy, w końcu wyścigów na liczbę rozbiórek nie prowadzimy, te dwa tygodnie można zaczekać ;]
Jasne ze nie chodzi o wyscigi ale jak czlowiek sobie zaplanuje jakies zapachy i widzi ze odlewki dawno odebrane a nie moze nic zrobic to jest to denerwujace
Stary 2013-11-22, 21:37   #390
Bellatrix
gamma Orionis

Domyślam się.
Cóż, jeśli jest to jakaś sytuacja szczególna, typu: zbliża się termin 2 tygodni od zakupu flakonu [który był okazją i nie można było czekać], w systemie pocztowym przesyłka ewidentnie odebrana i oczywiście Modki zostaną o tym poinformowane; to może da się coś przyspieszyć. Ale to naprawdę musiałaby być jakaś kryzysowa sytuacja, w innym przypadku jak jednej organizatorce pozwolimy, wszystkie będą tak chciały, a to po pierwsze trochę czasochłonne, po drugie - mimo wszystko - ryzykowne. Nigdy nie ma pewności, czy odebrała przesyłkę ta osoba, która ją zamówiła [a nie np. ktoś z rodziny], czy została otwarta i sprawdzona, czy wszystko jest ok z zawartością...

Jak piszę niezrozumiale to przepraszam, dwie godziny temu przeszłam na siły rezerwowe i działam w trybie zombie ;]

Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości