Wrześniówki cz. II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-07, 14:31   #811
gramwzielone
Wtajemniczenie
 
Avatar gramwzielone
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 275
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
Można się uczesać w domu i nie trzeba kupować nowej kreacji. Jeśli ktoś nie chce, to przecież nie musi przychodzić. Ale jeśli przychodzi to zgadza się, że to nie on będzie decydował o rozstawieniu stołów i miejscach. I tak, dla mnie to jest darmowa impreza, bo większość osób w kopertę włoży 100zł, a nigdzie tak nie zje, nie napije się i nie potańczy za taką kwotę
nie mam nic do dodania
Niby czemu? Dziewczyna ma pełną rację.

Bycie zaproszonym na wesele to nie obowiązek tylko zaszczyt. A jeśli problemem dla kogoś jest kreacja, danie prezentu czy kwiatów, odpieluszkowe zapalenie mózgu, niechęć do zajmowania się swoim rozwydrzonym dzieckiem i tym podobne, nikt przecież nie będzie go tam na siłę ciągnął, może zostać w domu. A jeśli mimo to idzie się robiąc z tego wielką łaskę dla Młodych i oczekuje że wszystko będzie tak jak nam się podoba, to świadczy bardzo źle o nas.

To jest po prostu kwestia dobrego wychowania, że idąc do kogoś: do domu, na uroczystość itd, szanuję zasady gospodarza a nie oczekuję że to on dostosuje się do mnie.
Człowiek z klasą potrafi dostosować swoje zachowanie do sytuacji.
gramwzielone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 14:34   #812
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Blacky Pokaż wiadomość
U mnie w domu dzieci nie piją z kieliszków. Nie widzę żadnej dyskryminacji. Jestem absolutnie przeciwna dawaniu dzieciom wszystkiego, na co mają akurat ochotę. Kieliszki są dla dorosłych, a szkło nie stało w lokalu tylko było wypożyczane, a więc wyliczone co do sztuki. Ciotka wzięła dzieci mimo mojej prośby, żeby ich nie brała. Dla mnie oczywiste jest kto się źle zachował.
w tej kwesti pewnie będzie taka sama rozbieżność opinii jak z winietkami.
Moim zdaniem wesele to impreza głównie rodzinna, i jeśli są w niej dzieci to jestem jak najbardziej za. To nie bal sylwestrowy czy karnawałowy gdzie idą tylko dorośli.
Nie mam nic przeciwko ich obecności na weselu o ile oczywiście rodzice tak chcą. U mnie będzie tylko jeden chłopczyk bardzo dobrych znajomych, ale tylko na 2-3 godzinki, bo później rodzice chcą się pobawić, a dziecko zabiorą dziadki. I w sumie to nawet my ich namawialiśmy żeby go wzięli, bo jesteśmy do niego bardzo przywiązani od samych narodzin.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 15:23   #813
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja prosiłam wszystkich z dziećmi
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 19:06   #814
malenstfo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 305
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Liefie Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny. Jestem tutaj nowa, a zarazem stala bywalczynia.
Moj ślub odbyl sie pare dni temu tj. 3.09.2011 , ale dzieki czytaniu waszych postow moglam do kilku dreczacych mnie kwestii podejsc z roznych stron. Podpowiedzialyscie mi wiele pomysłow i dobrych rad Serdecznie Dziekuje ze jestescie
gratulacje wrzuć jakąś relację
my jesteśmy po pierwszej turze rozwożenia kołoca, we wtorke druga tura jeszcze tyko 10 dni!
Co do winietek my je mamy starlismy się usadzić wszystich tak aby byli zadowoleni, ale jak to się mówi "jeszcze taki się nie urodził co by wszystkim dogodził". ale mam nadzieję że będzie ok jeszcze 2 dni do rpacy i urlop
malenstfo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 21:07   #815
Liefie
Przyczajenie
 
Avatar Liefie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 4
Dot.: Wrześniówki cz. II

Mysmy tez zastanawiali sie dlugo nad winietkami i powiem szczerze ze zdania byly podzielone.Moja mama jest tradycjonalistka i z gory twierdzila ze to nie wypada mowic gosciom gdzie maja siedziec, ale tesciowa byla jak najbardziej "za".
Do ostatniej chwili nie wiedzielismy czy beda, ale moj tż zdecydowal :jak juz kupilismy to beda ! Mysmy mieli stoly ustawione w dwoch rzedach, wiec w jednym posadzilismy sama mlodziez, a przy drugim starszych gosci. Obawialismy sie czy to wszyscy beda zadowoleni ale bylo ok
Potem podczas wesela odbieralismy same pochwaly za to ze rozlozylismy winietki.Kazdy na spokojnie sie odnalazl, nie bylo gonitwy do krzesel
__________________
14.03.2009 - początek
21.03.2010 - zaręczyny
03.09.2011- ślub


http://s4.suwaczek.com/.png
Liefie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 06:19   #816
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

a my wczoraj zalatwilismy podziekowania dla rodzicow i orkiestre i ja fryzjera (podciecie i wyrownanie koloru) i dobrze bo tymi sprawami jeszcze sie stresowałam - teraz jeszcze fotograf - no i dzis chcemy jechac potanczyc na sale zobaczyc czy damy rade czy musimy jechac jeszcze raz - dzis lub jutro mama odbiera moja suknie na poprawiny z czyszczenia - swoja droga nie wiem kiedy ten tydzien uciekl

mam nadzieje ze w pszyszlym bede mogla sie skupic na mniej stresujacych i przyjemniejszych sprawach typu paznokcie itp... no ale za 2 tyg o tej porze obudze sie w Turcji i bede musiala nic ))))))))))))))))))
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 07:05   #817
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

a nam za dwa tydzień zaczyna się remont mieszkanka
Paznokcie już założone, spaliłam sobie pupe na solarium no i dziś zaczynamy maraton....
Zawozimy alkohole na sale, fryzjer TŻ, szukanie bokserek dla TŻ i skarpetek, kupienie pończoch, spotkanie z księdzem, spotkanie z kamerzystą i fotografem, załatwienie balonu.... hmmm chyba to wszystko. No i może do kwiaciarki musze podjechać bo nie będzie jednak mojego wymarzonego bukietu z goździków

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

2 dni
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 07:12   #818
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
a nam za dwa tydzień zaczyna się remont mieszkanka
Paznokcie już założone, spaliłam sobie pupe na solarium no i dziś zaczynamy maraton....
Zawozimy alkohole na sale, fryzjer TŻ, szukanie bokserek dla TŻ i skarpetek, kupienie pończoch, spotkanie z księdzem, spotkanie z kamerzystą i fotografem, załatwienie balonu.... hmmm chyba to wszystko. No i może do kwiaciarki musze podjechać bo nie będzie jednak mojego wymarzonego bukietu z goździków

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

2 dni
ale Ci dobrze nam jeszcze troszkę zostało będę musiała zrobić rozpiskę na te kilka dni przed ślubem żeby o czymś nie zapomnieć.
my mamy pierwszą spowiedź za sobą, wiem wiem trochę późno ale po prostu mieliśmy pietra że ksiądz nasz zwinczuje a nawet sie słowem nie odezwał na temat grzechów

hmm nie ma teraz goździków? myślałam że z tymi kwiatami nie ma problemu. Chciałam je na dekoracje kościoła zamiast róż, żeby wyszło taniej.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-09-08 o 07:14
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 08:36   #819
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
ale Ci dobrze nam jeszcze troszkę zostało będę musiała zrobić rozpiskę na te kilka dni przed ślubem żeby o czymś nie zapomnieć.
my mamy pierwszą spowiedź za sobą, wiem wiem trochę późno ale po prostu mieliśmy pietra że ksiądz nasz zwinczuje a nawet sie słowem nie odezwał na temat grzechów

hmm nie ma teraz goździków? myślałam że z tymi kwiatami nie ma problemu. Chciałam je na dekoracje kościoła zamiast róż, żeby wyszło taniej.
goździki są, ale nie ma takiego koloru jak ja chce
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:04   #820
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Na 10 dni przed weselem (bo wczoraj) odmówiła mi 4-osobowa rodzina doskonale wiedzieli, że za salę jest zapłacone, bo dzień przed dzwoniłam do nich jeszcze raz się upewnić. A tu proszę... 4 miejsca zapłacone, a wolne... Ech...
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 09:11   #821
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Na 10 dni przed weselem (bo wczoraj) odmówiła mi 4-osobowa rodzina doskonale wiedzieli, że za salę jest zapłacone, bo dzień przed dzwoniłam do nich jeszcze raz się upewnić. A tu proszę... 4 miejsca zapłacone, a wolne... Ech...
wiem że to trochę późno ale możesz kogoś doprosić, kogo np. nie zaprosiłaś bo miałaś ograniczoną liczbę gości. Może da się jeszcze usunąć ich z listy gości i wam odliczą te kilka osób? U nas tydzień przed można jeszcze zgłosić jakby ktoś odmówił.
My zrobiliśmy drugą turę zapraszania, bo sporo z rodziny nam odmówiło i jeszcze czekamy na ostatnie potwierdzenia.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 09:17   #822
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja jak sie nad tym wsystki zastanowie to jest to dla mnie totalna abstrakcja ze to sie naprawde dzieje - z drugiej strony mam ciagly bol brzucha na okraglo - jestem rozkojarzona ciezko mi sie skupic na pracy a tu jeszcze tydzien trzeba sie wysilic
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 10:43   #823
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

a tu efekt mojej pracy z ostatnich dni
oczywiście nie wszystko widać na zdjęciu, które nie jest najlepszej jakości
mam gotowe już wszystkie kokardki na alkohol (te szersze) i kotyliony (te węższe)

no i prawie wszystkie winietki z drugiej strony dałam tekst:
"Serdecznie dziękujemy za przybycie i życzymy udanej zabawy do białego rana!!!" z naszymi imionami i datą ślubu.
Taki miły akcent, bo typowych prezentów dla gości nie mamy oprócz ciasta na pożegnanie.
Mam nadzieję że gościom się spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP9867.jpg (94,0 KB, 63 załadowań)
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham



Edytowane przez dorka24
Czas edycji: 2011-09-08 o 10:49
dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:04   #824
Izaleszno
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 59
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa
Na 10 dni przed weselem (bo wczoraj) odmówiła mi 4-osobowa rodzina doskonale wiedzieli, że za salę jest zapłacone, bo dzień przed dzwoniłam do nich jeszcze raz się upewnić. A tu proszę... 4 miejsca zapłacone, a wolne... Ech...


Może idzie ich jeszcze wykreślić , najlepiej popytać na sali. Ja mam wesele teraz w sobotę 10 września i wczoraj dwie osoby mi odmówiły (małżeństwo) bo wuja wylądował w szpitalu. Pani z restauracji wykreśliła ich z listy i nie policzy mimo, że dzień wcześniej podałam jej już ostateczną listę gości.

Edytowane przez Izaleszno
Czas edycji: 2011-09-08 o 12:39
Izaleszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 12:17   #825
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez kwaskowa Pokaż wiadomość
Na 10 dni przed weselem (bo wczoraj) odmówiła mi 4-osobowa rodzina doskonale wiedzieli, że za salę jest zapłacone, bo dzień przed dzwoniłam do nich jeszcze raz się upewnić. A tu proszę... 4 miejsca zapłacone, a wolne... Ech...
Ja w pon się "przypadkowo" dowiedziałam, że u nas też 2 osób z mojej rodziny nie będzie. We wtorek pęd na salę i udało się zmniejszyć liczbę gości... Niepoważność ludzi mnie przeraża...

W ogóle, to chyba z Wami kochane muszę się pożegnać... Brakuje mi chwili na neta, a jak już ją mam, to akurat w naszym M neta nie ma... Gdybym była to się odezwę, a jeżeli nie, to proszę Was o trzymanie kciuków żeby wszystko udało się jak należy i oby pogoda dopisała...
Do usłyszenia!
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 14:36   #826
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

dziewczyny ja jestem przerazona suknia miala byc gotowa na ten tydzien, a wychodzi na to ze bedzie dopiero tydzien przed slubem. Jestem tak wkurzona, bo cala suknie zobacze kilka dni przed, no i ze stresu chudne, co u mnie jest zabronione

odechciewa mi sie wszystkiego!!
w pracy mam taki mlyn, ze nie wiem za co sie brac
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 14:43   #827
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja jestem przerazona suknia miala byc gotowa na ten tydzien, a wychodzi na to ze bedzie dopiero tydzien przed slubem. Jestem tak wkurzona, bo cala suknie zobacze kilka dni przed, no i ze stresu chudne, co u mnie jest zabronione

odechciewa mi sie wszystkiego!!
w pracy mam taki mlyn, ze nie wiem za co sie brac
ja też dopiero tydzień przed będę miała gotową, także nie jesteś sama. Nie denerwuj się bo to nic nie da... szyjesz sukienkę czy tylko poprawki robisz?
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 15:00   #828
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
ja też dopiero tydzień przed będę miała gotową, także nie jesteś sama. Nie denerwuj się bo to nic nie da... szyjesz sukienkę czy tylko poprawki robisz?
szyje, wiec caly czas jestem w stresie, ze cos pojdzie nie tak. A bylo kupic uzywana i dac do poprawki
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 15:01   #829
anioleczek2112
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek2112
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 271
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja jestem przerazona suknia miala byc gotowa na ten tydzien, a wychodzi na to ze bedzie dopiero tydzien przed slubem. Jestem tak wkurzona, bo cala suknie zobacze kilka dni przed, no i ze stresu chudne, co u mnie jest zabronione

odechciewa mi sie wszystkiego!!
w pracy mam taki mlyn, ze nie wiem za co sie brac
Ja w tą sobotę odbieram suknie Boję się tylko o to, że trzeba bedzie ją przerobić, bo schudłam - w ciągu 2 tygodni 5 kilogramów ;( Nie wiem jak to możliwe - zawsze trzymałam wagę, a teraz chyba z tych stresów i biegania za wszystkich schudłam aż tyle.
Wiec Tanitka nie jesteś sama - doskonale Cię rozumiem Ale nie załamuj się, bedzie dobrze!

Edytowane przez anioleczek2112
Czas edycji: 2011-09-08 o 15:10
anioleczek2112 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-08, 15:02   #830
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
szyje, wiec caly czas jestem w stresie, ze cos pojdzie nie tak. A bylo kupic uzywana i dac do poprawki
ja tez szyje i tez mam obawy jaki bedzie efekt koncowy, ale jutro powinnam widziec praktycznie całą, poźniej tylko ewentualne poprawki.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 16:48   #831
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Tanitka Pokaż wiadomość
odechciewa mi sie wszystkiego!!
w pracy mam taki mlyn, ze nie wiem za co sie brac
Hehe, nie Tobie jednej
Wiecie co, może mój post nie wniesie nic nowego, ani mądrego, ale powiem jedno- przygotowania do ślubu i wesela nie są fajne (zwłaszcza te ostatnie przygotowania). Ja non stop chodzę z rozedrganym ze stresu żołądkiem, drażni mnie dosłownie wszystko. Wszyscy w rodzinie, w pracy zadają jedno pytanie- jak tam przygotowania? A mnie już szlag trafia jak mam każdemu odpowiadać. Dzisiaj mój tata dowiedział się, że jakiś tam wujek (nie widziałam owego wujka chyba z 10 lat) był zasmucony, bo myślał, że go Agnieszka zaprosi.... A ja już nie mam siły, żeby myśleć, że kogoś tam jeszcze mogłam zaprosić, że ktoś się pogniewał, że go nie zaprosiłam, czy jeszcze co innego.

Wszyscy dookoła jak gdyby żyją moim weselem, a ja jakoś się w tym wszystkim gubię, boję się, że coś się nie uda, że coś wyjdzie nie tak... Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale mój TŻ ostatnio powiedział, że chciałby położyć się spać i obudzić już po. Ja chyba też bym tak chciała. Tak więc pozdrawiam wszystkie zestresowane przyszłe PM-ki, niech moc będzie z nami
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 17:01   #832
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość
Hehe, nie Tobie jednej
Wiecie co, może mój post nie wniesie nic nowego, ani mądrego, ale powiem jedno- przygotowania do ślubu i wesela nie są fajne (zwłaszcza te ostatnie przygotowania). Ja non stop chodzę z rozedrganym ze stresu żołądkiem, drażni mnie dosłownie wszystko. Wszyscy w rodzinie, w pracy zadają jedno pytanie- jak tam przygotowania? A mnie już szlag trafia jak mam każdemu odpowiadać. Dzisiaj mój tata dowiedział się, że jakiś tam wujek (nie widziałam owego wujka chyba z 10 lat) był zasmucony, bo myślał, że go Agnieszka zaprosi.... A ja już nie mam siły, żeby myśleć, że kogoś tam jeszcze mogłam zaprosić, że ktoś się pogniewał, że go nie zaprosiłam, czy jeszcze co innego.

Wszyscy dookoła jak gdyby żyją moim weselem, a ja jakoś się w tym wszystkim gubię, boję się, że coś się nie uda, że coś wyjdzie nie tak... Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale mój TŻ ostatnio powiedział, że chciałby położyć się spać i obudzić już po. Ja chyba też bym tak chciała. Tak więc pozdrawiam wszystkie zestresowane przyszłe PM-ki, niech moc będzie z nami
no własnie wszyscy się cieszą tylko nie my, bo nie ma czasu się cieszyć. Ale nawet jak pójdzie coś nie tak to nikt o tym nie będzie wiedział tylko Ty, goście się nie zorientują że miało być inaczej może za tydzień też nie będę tak optymiastycznie nastawiona jak Ty, póki co stres się w miarę unormował. Ale podejrzewam że po wizycie w domu znowu powróci, bo zawsze się nasłucham tego czy owego i się cieszę jak wracamy z TŻ do naszego gniazdka z dala od wszystkich.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 17:14   #833
Tanitka
Rozeznanie
 
Avatar Tanitka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 834
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość
Hehe, nie Tobie jednej
Wiecie co, może mój post nie wniesie nic nowego, ani mądrego, ale powiem jedno- przygotowania do ślubu i wesela nie są fajne (zwłaszcza te ostatnie przygotowania). Ja non stop chodzę z rozedrganym ze stresu żołądkiem, drażni mnie dosłownie wszystko. Wszyscy w rodzinie, w pracy zadają jedno pytanie- jak tam przygotowania? A mnie już szlag trafia jak mam każdemu odpowiadać. Dzisiaj mój tata dowiedział się, że jakiś tam wujek (nie widziałam owego wujka chyba z 10 lat) był zasmucony, bo myślał, że go Agnieszka zaprosi.... A ja już nie mam siły, żeby myśleć, że kogoś tam jeszcze mogłam zaprosić, że ktoś się pogniewał, że go nie zaprosiłam, czy jeszcze co innego.

Wszyscy dookoła jak gdyby żyją moim weselem, a ja jakoś się w tym wszystkim gubię, boję się, że coś się nie uda, że coś wyjdzie nie tak... Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale mój TŻ ostatnio powiedział, że chciałby położyć się spać i obudzić już po. Ja chyba też bym tak chciała. Tak więc pozdrawiam wszystkie zestresowane przyszłe PM-ki, niech moc będzie z nami
moge sie podpisac pod Twoimi slowami. Chce byc już PO!!

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
ja tez szyje i tez mam obawy jaki bedzie efekt koncowy, ale jutro powinnam widziec praktycznie całą, poźniej tylko ewentualne poprawki.
a ja cala zobacze za tydzien dobra juz nienarzekać, tylko pisze plan do pracy
__________________
Więc teraz serca mam dwa...
Tanitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:16   #834
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Wrześniówki cz. II

Hejka znalazłam fajny watek dla wszystkich dziewczyn, które są dopiero przed swoim najważniejszym dniem
"Ślubny Poradnik: style ślubne i jak dobierać kolory "

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=526213

są tam na prawdę fajne i ciekawe rzeczy
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 20:39   #835
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziewczyny, ale jestem naładowana endorfinami! Byłam na pierwszym mierzeniu sukien i było wspaniale!

Po pierwsze, wreszcie trafiłam na miłe panie. A po drugie, przymierzyłam łącznie z 10 sukien.
Poszłam z zamiarem przymierzania sukienek w kształcie literki A, no i przymierzałam, ale nie do końca było tak, jak chciałam. W końcu pani namówiła mnie na pół-rybkę i była genialna! Były przynajmniej dwie suknie, które mogłabym kupić już teraz zaraz i byłabym zadowolona. Bardzo się podbudowałam tą wizytą.

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość

To jest po prostu kwestia dobrego wychowania, że idąc do kogoś: do domu, na uroczystość itd, szanuję zasady gospodarza a nie oczekuję że to on dostosuje się do mnie.
Człowiek z klasą potrafi dostosować swoje zachowanie do sytuacji.
Dzięki kochana, już się przez chwilę martwiłam, że może faktycznie coś ze mną jest nie tak, ze wymagam od gości takich poświęceń...
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012

Edytowane przez Blacky
Czas edycji: 2011-09-08 o 20:50
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 06:12   #836
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

wierzcie mi ze wiem co mowicie ja najlepiej bym sie od swiata odciela do piatku - wszyscy mnie wkurzaja w pracy w domu no i przyszly Pan Młody chodze jak bomba wybucham co chwile juz sama mam tego dość (((((((
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 08:41   #837
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

Trzymam kciuki - na pewno wszystko się uda. A nawet, jak jakiś drobiazg się sypnie, to i tak nikt nie zauważy.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 07:49   #838
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dzisiaj kolejne nasze PM-ki mają swój dzień
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:33   #839
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Wrześniówki cz. II

A pogoda zapowiada się świetna
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 11:22   #840
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

wszystkim dziejszym Pannom Młodym życze powodzenia - wszystko będzie dobrze

mam nadzieję, że za tydzień też będzie chociażby taka pogoda
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.