Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-10-01, 21:28   #1
Natalia1999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21

Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać


Hejka, otóż mam taka mała zagwostkę. Chłopak zaproponował, że chciałby udać się ze mną w ramach kilkudniowego urlopu do Zakopanego tylko tu chodzi o to, że z była dziewczyna bywał tam i ciągle słyszałam jak to nie bylo cudownie. Cóż jak myślicie nie będzie to dobry argument aby odmówić? I czy w ogóle warto z takiego powodu odmawiać? Pomocy
Natalia1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 21:40   #2
Arlekinowa
Raczkowanie
 
Avatar Arlekinowa
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 237
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Odmówić możesz zawsze i z jakiego powodu chcesz. Ale szczerze? Nie chcesz jechać do Zakopanego, bo facet bywał tam ze swoją byłą... Dla mnie dziecinna motywacja, ale jak napisałam - masz prawo odmówić z jakiegokolwiek powodu jeśli źle się z tym czujesz. Tylko wiesz, ta jego była pewnie też oddychała, a Ty chyba oddechu nie wstrzymujesz? Świat jest - wbrew pozorom - całkiem mały, zawsze będzie jakieś miejsce gdzie oni razem bywali, restauracja, w której jadali obiady, klub, w którym tańczyli, Biedronka, w której robili zakupy... No nie odetniesz się od tego wszystkiego, chyba, że się wyprowadzicie na inny kontynent.
Arlekinowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 22:12   #3
LhunLai
Eternal rebel
 
Avatar LhunLai
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 1 054
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez Natalia1999 Pokaż wiadomość
Hejka, otóż mam taka mała zagwostkę. Chłopak zaproponował, że chciałby udać się ze mną w ramach kilkudniowego urlopu do Zakopanego tylko tu chodzi o to, że z była dziewczyna bywał tam i ciągle słyszałam jak to nie bylo cudownie. Cóż jak myślicie nie będzie to dobry argument aby odmówić? I czy w ogóle warto z takiego powodu odmawiać? Pomocy
Mnie by bardziej niepokoiło to, że ciągle o tym gada, jak to cudownie tam z nią nie było.
__________________
In a society that profits from self-doubt... loving yourself is an act of rebellion.
LhunLai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 23:46   #4
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Dokładnie tak. Poza tym lubisz w ogóle góry? Jeśli nie, to zaproponuj inne miejsce. Zobaczysz akurat jak on się do tego odniesie
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 23:57   #5
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez Natalia1999 Pokaż wiadomość
Hejka, otóż mam taka mała zagwostkę. Chłopak zaproponował, że chciałby udać się ze mną w ramach kilkudniowego urlopu do Zakopanego tylko tu chodzi o to, że z była dziewczyna bywał tam i ciągle słyszałam jak to nie bylo cudownie. Cóż jak myślicie nie będzie to dobry argument aby odmówić? I czy w ogóle warto z takiego powodu odmawiać? Pomocy
Może po prostu lubi takie góralskie klimaty? Albo ma dogadane jakieś korzystne noclegi?

Ja bym się nie przejmowała byłą, ale jak Ciebie ma to gryźć to zaproponuje inne miejsce, bo dlaczego nie?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 03:31   #6
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

No jeżdżę do Zakopanego z przyczyn ideologocznych i na twoim miejscu bym nie jechała.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 05:58   #7
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Ale było cudownie, bo Zakopane jest cudowne czy bo ex była cudowna? To podstawowa różnica. Jeśli po prostu uwielbia Zakopiec to nie dziwi mnie, że chce Ci go pokazać czy że opowiada jak w nim jest fajnie. Ale rozgranicz czy mówi o mieście czy mówi o ex.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-02, 06:26   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Zaproponowałabym jednak jakieś inne miejsce w górach. Nie lubię takiego "ledwo byłem tam z inną, nawijałem o tym przy kilku okazjach a teraz ciebie chcę tam zabrać". Przerabiałam i było dziwnie. Co innego wspomnienie sprzed 15-tu lat, a co innego jeżeli sprawa jest w miarę świeża.

Zresztą, nie cierpię Zakopanego, więc dla mnie ta miejscówka i tak by odpadała.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-10-02 o 06:33
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 06:26   #9
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Jeśli nie chcesz jechać do Zakopanego tylko dlatego, że oni tam byli razem, to najlepiej w ogóle nie wychodź z domu, bo pewnie na miejscu trafisz też do "ich" klubu, sklepu, może przejdziesz się też po chodniku, którym szli...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 06:34   #10
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Jeśli nie chcesz jechać do Zakopanego tylko dlatego, że oni tam byli razem, to najlepiej w ogóle nie wychodź z domu, bo pewnie na miejscu trafisz też do "ich" klubu, sklepu, może przejdziesz się też po chodniku, którym szli...
Autorce nie chodzi o sam fakt fizycznej bytności tam, tylko o to, że się nasłuchała jak to było tam fantastycznie z ex. Duża różnica.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 07:07   #11
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorce nie chodzi o sam fakt fizycznej bytności tam, tylko o to, że się nasłuchała jak to było tam fantastycznie z ex. Duża różnica.
A gdzie to autorka napisała? W jakimś innym wątku?
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-02, 07:11   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
A gdzie to autorka napisała? W jakimś innym wątku?
Cytat:
Napisane przez Natalia1999 Pokaż wiadomość
(...)
chodzi o to, że z była dziewczyna bywał tam i ciągle słyszałam jak to nie bylo cudownie.
(...)
Nie, że miejsce cudowne, tylko ogólnie, że było cudownie. Nie trzeba być śledczym, żeby zrozumieć, że ma na myśli całokształt - że ma z tym miejscem cudowne wspomnienia również związane z ex.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-10-02 o 07:13
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 07:18   #13
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie, że miejsce cudowne, tylko ogólnie, że było cudownie. Nie trzeba być śledczym, żeby zrozumieć, że ma na myśli całokształt - że ma z tym miejscem cudowne wspomnienia również związane z ex.
No nie wiem... Jak ja opowiadam o wyjeździe na Mazury to też mówię, że było cudownie. Byłam z byłym, ale to nie znaczy, że wyjazd był cudowny, bo z byłym, a dlatego że cudowne miejsce.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 07:22   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
No nie wiem... Jak ja opowiadam o wyjeździe na Mazury to też mówię, że było cudownie. Byłam z byłym, ale to nie znaczy, że wyjazd był cudowny, bo z byłym, a dlatego że cudowne miejsce.
Autorka wyraźnie określiła, że się "nasłuchała". Gdyby facetowi chodziło jedynie o miejsce, to zrozumiałaby z kontekstu. Zresztą, to dla mnie jest jednak duży nietakt, aby nowej dziewczynie nawijać o wyjazdach z poprzednią i na jedną z pierwszych wycieczek zabierać ją tam, gdzie było się z ex. Nie ma innych miejsc? Co innego po jakimś tam czasie, jak pewne sprawy są już mocno w przeszłości.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 07:27   #15
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorka wyraźnie określiła, że się "nasłuchała". Gdyby facetowi chodziło jedynie o miejsce, to zrozumiałaby z kontekstu. Zresztą, to dla mnie jest jednak duży nietakt, aby nowej dziewczynie nawijać o wyjazdach z poprzednią i na jedną z pierwszych wycieczek zabierać ją tam, gdzie było się z ex. Nie ma innych miejsc? Co innego po jakimś tam czasie, jak pewne sprawy są już mocno w przeszłości.
Po pierwsze- nigdzie autorka nie stwierdziła, że to jedna z pierwszych wycieczek
Po drugie- myślę, że zamiast wkładać komuś słowa do ust, lepiej jest poczekać aż autorka odpowie co dokładnie ten jej chłopak opowiadał. W tej chwili to jest takie wymyślanie.
Po trzecie- skąd wiesz, że jego była nie jest już mocno w przeszłości?
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 07:38   #16
piernikdowiatraka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 228
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

A ja rozumiem Twojego faceta. Ja tez mam świra na punkcie Zakopanego. Mam ogromna panorame Tatr w domu. Jezdze tam tylko ze swoim facetem ale jakby kiedys los nas rozdzielił to nadal bym tam jezdzila z innym facetem i tez bym opowiadala jak bylo cudownie. Bo jak sama zobaczysz te gory te widoki uda Ci sie zdobyc jakis szczyt to zrozumiesz Go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
piernikdowiatraka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 07:48   #17
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
No nie wiem... Jak ja opowiadam o wyjeździe na Mazury to też mówię, że było cudownie. Byłam z byłym, ale to nie znaczy, że wyjazd był cudowny, bo z byłym, a dlatego że cudowne miejsce.
Ja też tak robię, tylko z innym miejscem.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Autorka wyraźnie określiła, że się "nasłuchała". Gdyby facetowi chodziło jedynie o miejsce, to zrozumiałaby z kontekstu. Zresztą, to dla mnie jest jednak duży nietakt, aby nowej dziewczynie nawijać o wyjazdach z poprzednią i na jedną z pierwszych wycieczek zabierać ją tam, gdzie było się z ex. Nie ma innych miejsc? Co innego po jakimś tam czasie, jak pewne sprawy są już mocno w przeszłości.
Autorka nie uściśliła, że on ciągle mówi, że z byłą było cudownie. Może po prostu chodzi mu o miejsce, bardzo dobrze je wspomina i gada o nim jak nakręcony. Ja z byłym dużo jeździłam i wszystkie miejsca bardzo dobrze wspominam i o nich gadam, ale nie dlatego, że byłam tam z nim.
A w przypadku autorki to jest jeszcze Zakopane, w którym prawie wszyscy w tym kraju byli, więc wniosek, że to było jakieś ich miejsce też byłby raczej zbyt daleko idący.

Ale popieram zaproponowanie jakiegoś innego miejsca, skoro to ci nie odpowiada, autorko.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 09:32   #18
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Miałam taki przypadek, tylko chodziło o morze, nie o góry: świeży związek, propozycja wyjazdu, on zanim związał się ze mną, dość niedawno rozstał się z ex, a do tej miejscówki jeździł z rzeczoną ex (i nie tylko) przez kilka lat na wakacje.

Pojechałam, w sumie nawet się nie wahałam. Bardziej kręcił mnie pierwszy, wspólny wyjazd i morze (poza tym również miałam sentyment do tej części wybrzeża), niż rozkminianie, czy był tu szczęśliwy z ex. I było super. Nawet jakieś wspominki o ex tego nie zepsuły. Było tak fajnie, że mieliśmy jechać na tydzień, a wyjazd przeciągnął się na miesiąc z hakiem. Do dziś wspominamy te wakacje jako najfajniejsze w naszym związku.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 09:38   #19
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Ja bym pojechała. Potraktowałabym to również jako okazję do „nadpisania” facetowi wspomnień o byłej związanych z tym miejscem nowymi wspomnieniami ze mną A tak serio jedź i baw się dobrze, jeśli Twój chłopak nie gada o byłej cały czas to nie sądzę, żeby było się czym martwić.


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-10-02, 12:42   #20
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez Natalia1999 Pokaż wiadomość
Hejka, otóż mam taka mała zagwostkę. Chłopak zaproponował, że chciałby udać się ze mną w ramach kilkudniowego urlopu do Zakopanego tylko tu chodzi o to, że z była dziewczyna bywał tam i ciągle słyszałam jak to nie bylo cudownie. Cóż jak myślicie nie będzie to dobry argument aby odmówić? I czy w ogóle warto z takiego powodu odmawiać? Pomocy
jest wiele pieknych miejsc w gorach, jedzcie gdzoies indziej
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 15:57   #21
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Ja też bym pojechała gdzie indziej Ze swojej strony polecam Szpindlerowy Młyn w Czechach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-02, 16:27   #22
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Zależy na czym komu... zależy.

Tatry to najwyższe góry w Polsce, nigdzie indziej nie mamy szczytów ponad 2 tys. metrów, więc sorry, ale nie jest tak łatwo ,,jedź gdzieś indziej w góry, też będzie pięknie". To nie Alpy, że można przebierać.

Nie znajdziesz takich krajobrazów i szlaków w innych cześciach Polski. Dla mnie pozostałe pasma górskie w Polsce to takie ,,wypierdki". Też portafią być piękne, owszem, ale to już inny klimat.

Zakopane to nie jest jakaś magiczna, nikomu nieznana kryjówka dla zakochanych, tylko jedna z głównych miejscowości turystycznych tego kraju. Unikanie jej w całości jest trochę śmieszne.

Poza tym, ogólnie podróżowanie jest teraz trendy (no może było przed epoką covida) i bardzo ciężko będzie znaleźć kogoś, kto nigdzie nie podróżował ze swoją była partnerką.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 21:57   #23
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
No jeżdżę do Zakopanego z przyczyn ideologocznych i na twoim miejscu bym nie jechała.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
ideologicznych?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 23:11   #24
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ideologicznych?
Może nie lubi Górali. Ja też nie lubię
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-03, 23:13   #25
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88179809]Może nie lubi Górali. Ja też nie lubię [/QUOTE]

no właśnie ciekawi mnie jakie konkretnie powody
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 05:48   #26
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
no właśnie ciekawi mnie jakie konkretnie powody
Zapewne chodzi o konie , które są wykorzystywane do katorżniczej pracy, wożąc czasem godzinami (bez dostępu do wody) turystów na Morskie Oko a następnie zdychają na drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 08:00   #27
Fleroviun
Przyczajenie
 
Avatar Fleroviun
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 16
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Nawet jeśli ma cudowne wspomnienia z byłą z tego miejsca, to co z tego? Już nigdy nie może tam pojechać, bo był tam z nią? Chłopak chce Ci pokazać miejsce, które kocha. To wszystko. Ja bym pojechała
Fleroviun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 10:39   #28
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88179894]Zapewne chodzi o konie , które są wykorzystywane do katorżniczej pracy, wożąc czasem godzinami (bez dostępu do wody) turystów na Morskie Oko a następnie zdychają na drodze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

a ok. fakt, zapomniałam o koniach. to miałoby sens
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 10:54   #29
AsteriK
Raczkowanie
 
Avatar AsteriK
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 435
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

Cytat:
Napisane przez Natalia1999 Pokaż wiadomość
Hejka, otóż mam taka mała zagwostkę. Chłopak zaproponował, że chciałby udać się ze mną w ramach kilkudniowego urlopu do Zakopanego tylko tu chodzi o to, że z była dziewczyna bywał tam i ciągle słyszałam jak to nie bylo cudownie. Cóż jak myślicie nie będzie to dobry argument aby odmówić? I czy w ogóle warto z takiego powodu odmawiać? Pomocy
Pojedz i spraw tak,ze z Toba bedzie mu jeszcze cudowniej
Co z tego ,ze sa miejsca w ktorych bywal ze swoimi bylymi przeciez to normalne, ze teraz jest z z Toba i chyba nie ma znaczenia przeszlosc...
Ja tez z nowym partnerem bywam w miejscach w ktorych pojawialam sie z bylym i niby co siedze i rozmyslam? Bez przesady autorko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AsteriK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-04, 13:18   #30
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Chłopak chce mnie zabrać na wycieczkę i nie wiem czy jechać

U nas czerwona strefa, koncerty i spektakle odwołane , knajpy do 22.00, po co tu jechac???
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-04 14:45:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.