za ma³o seksu w zwi±zku - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania zwi±zane z ¿yciem seksualnym lub szukasz porady? Do³±cz do nas. Podziel siê do¶wiadczeniem, dodaj opiniê.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-08-03, 14:49   #211
Somer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 29
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Dla tych wszystkich babek ktore sie tak oburzyly i ruszyly do ataku to was uspokoje
Non stop ja tule (nie tylko podczas okresu), mowie jak bardzo kocham i daje odczuc i to ja jestem ta strona w zwiazku ktora jest bardziej uczuciowa itd wiec odpuscie sobie takie przypuszczenia dziewuszki. Ona poprostu jest troche oziebla poza tym wszysktim wiec dlatego pytalem o to czy robicie swoim facetom takie przerwy.
Somer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-03, 20:40   #212
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeñ ★
Wiadomo¶ci: 8 574
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Kwas Poka¿ wiadomo¶æ
Ten koles ma albo problemy zdrowotne albo cos w glowie (nie krecisz juz go) albo ma kogos innego lub jest najzwyczajniej w swiecie znudzony zyciowa rutyna.Innej opcji nie ma.

Pozdrawiam i pamietaj ze to tylko sex
yyyy, przepraszam, ale do kogo to?
__________________
Ka¿dy z Nas jest "bia³ym krukiem"! Wspó³¿yjesz = jeste¶ gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-08-03, 20:55   #213
kitosa
Zadomowienie
 
Avatar kitosa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 1 296
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

To chyba do autorki w±tku
__________________
Mi³o¶æ...wzi±æ j± w d³onie i przenie¶æ przez ca³e ¿ycie...
W rado¶ci i w smutku mój dom jest w Twoich ramionach
kitosa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-12, 22:23   #214
justa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

w porównaniu z tob± to mo¿e mój problem jest do¶æ b³achy ale jest ten problem. Mam 22 lata od prawie dwóch lat jestem mê¿atka, poczatki mojego zwiazku by³y idealne tak jak u ka¿dego ale teraz mój m±¿ nie chce siê ze mn± kochaæ jestem m³oda i niczego mi nie brakuje on jest starszy odemnie o 10 lat to powinien byæ zachwycony tym ¿e ma tak m³od± ¿onê i do tego do¶æ atrakcyjn±. A tym czasem on zasypia zanim ja zd±¿e siê po³o¿yæ spaæ wszystko t³umaczy tym ¿e jest zmêczony po pracy. Ja to rozumiem ale ile mo¿na na pocz±tku jak dosta³ t± pracê t³umaczy³ ¿e musi siê przyzwyczaiæ tylko ¿e to trwa ju¿ ponad pó³ roku. Ja lubie seks przed moim mêzem mia³am tylko jednego ch³opaka z którym to robi³am, wiêc do¶wiadczenia a¿ takiego nie mam a on z tego co wiem to mia³ mnóstwo kobiet. wiêc zd±zy³ siê wyszaleæ a ja niestety. Piszê to po tto ¿eby siê wy¿aliæ nie wiem czy oczekuje jakiej¶ rady napewno rozmowa nie pomo¿e bo ja znim o tym rozmawiam ale on twierdzi ¿e robie problem i ¿e co¶ sobie ubzdura³am. koñczy siê to najczê¶ciej k³utni± po której ja rycze w poduszkê a on chrapie jak zwykle. Czasami mam do¶æ tego wszystkiego mam ochotê od niego ucieæ. Ale gdzie kocham go ale czasami i nienawidzê.
justa08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-12, 23:18   #215
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez justa08 Poka¿ wiadomo¶æ
w porównaniu z tob± to mo¿e mój problem jest do¶æ b³achy ale jest ten problem. Mam 22 lata od prawie dwóch lat jestem mê¿atka, poczatki mojego zwiazku by³y idealne tak jak u ka¿dego ale teraz mój m±¿ nie chce siê ze mn± kochaæ jestem m³oda i niczego mi nie brakuje on jest starszy odemnie o 10 lat to powinien byæ zachwycony tym ¿e ma tak m³od± ¿onê i do tego do¶æ atrakcyjn±. A tym czasem on zasypia zanim ja zd±¿e siê po³o¿yæ spaæ wszystko t³umaczy tym ¿e jest zmêczony po pracy. Ja to rozumiem ale ile mo¿na na pocz±tku jak dosta³ t± pracê t³umaczy³ ¿e musi siê przyzwyczaiæ tylko ¿e to trwa ju¿ ponad pó³ roku. Ja lubie seks przed moim mêzem mia³am tylko jednego ch³opaka z którym to robi³am, wiêc do¶wiadczenia a¿ takiego nie mam a on z tego co wiem to mia³ mnóstwo kobiet. wiêc zd±zy³ siê wyszaleæ a ja niestety. Piszê to po tto ¿eby siê wy¿aliæ nie wiem czy oczekuje jakiej¶ rady napewno rozmowa nie pomo¿e bo ja znim o tym rozmawiam ale on twierdzi ¿e robie problem i ¿e co¶ sobie ubzdura³am. koñczy siê to najczê¶ciej k³utni± po której ja rycze w poduszkê a on chrapie jak zwykle. Czasami mam do¶æ tego wszystkiego mam ochotê od niego ucieæ. Ale gdzie kocham go ale czasami i nienawidzê.
rozumiem Cie dokladnie i lacze sie w uzalaniu... Ale ja mam plan dzialania i zamierzam jakos rozpalic Tzta. jak nie zadziala, to niestety, frustracje spowoduja, ze juz nie bede potrafila byc szczesliwa w tym zwiazku, gdyz sex jest dla mnie istotna jego czescia.
halinka1410 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-13, 08:37   #216
justa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

czuje siê samotna w tym zwiazku, do tego brak seksu. Daczego faceci tacy s± na pocz±tku tak siê staraja(do czego my siê przyzwyczajamy) a gdy ju¿ nas maja przestaja siê staraæ. Gdy siê kochamy no najczê¶ciej wynika z mojej inicjatywy, czasami my¶lê, ¿e robi to dla swietego spokoju. Ju¿ nie pamiêtam kiedy to on by³ inicjatorem seksu.
justa08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-13, 08:41   #217
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez justa08 Poka¿ wiadomo¶æ
czuje siê samotna w tym zwiazku, do tego brak seksu. Daczego faceci tacy s± na pocz±tku tak siê staraja(do czego my siê przyzwyczajamy) a gdy ju¿ nas maja przestaja siê staraæ. Gdy siê kochamy no najczê¶ciej wynika z mojej inicjatywy, czasami my¶lê, ¿e robi to dla swietego spokoju. Ju¿ nie pamiêtam kiedy to on by³ inicjatorem seksu.
Bo niestety wiele kobiet rozumie zwi±zek jako zro¶niêcie siê z facetem pêpowink± - przestaj± byæ sob±, staj± siê PAR¡ z nim. I facet ju¿ nie widzi ciekawej kobiety, któr± pozna³, ale dziewczynê, która sama siê ogranicza, ubezw³asnowolnia, nigdzie z nikim nie wychodzi, nie ma poza facetem ¿adnych fajnych zainteresowañ, ci±gle czeka na niego i jego uwagê. Co tu zdobywaæ, skoro wszystko zosta³o zdobyte? Zero swoich spraw, ma³ych tajemnic, nutki niepewno¶ci - nuda. Do tego facet wie, ¿e boj±ca siê samotno¶ci, zdesperowana dziewczyna go nie zostawi i olewa staranie siê - czuje, ¿e jest gór±, ¿e obojêtnie co zrobi ona i tak zostanie.

A czasami po prostu uczucie wygasa, wypala siê i zamiast zakoñczyæ nieudany zwi±zek, jest trzymanie siê go pazurami "bo kiedy¶ by³o fajnie". Pewne rzeczy siê koñcz±, takie jest po prostu ¿ycie. S± pary, które wi±¿± siê na rok, s± takie które na 5 lat, niewiele wytrzyma ze sob± kilkadziesi±t. Nie ma co na si³ê byæ w czym¶, czym partner nie jest ju¿ zainteresowany.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2008-11-13 o 08:42
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 15:59   #218
Lena_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Bo niestety wiele kobiet rozumie zwi±zek jako zro¶niêcie siê z facetem pêpowink± - przestaj± byæ sob±, staj± siê PAR¡ z nim. I facet ju¿ nie widzi ciekawej kobiety, któr± pozna³, ale dziewczynê, która sama siê ogranicza, ubezw³asnowolnia, nigdzie z nikim nie wychodzi, nie ma poza facetem ¿adnych fajnych zainteresowañ, ci±gle czeka na niego i jego uwagê. Co tu zdobywaæ, skoro wszystko zosta³o zdobyte? Zero swoich spraw, ma³ych tajemnic, nutki niepewno¶ci - nuda. Do tego facet wie, ¿e boj±ca siê samotno¶ci, zdesperowana dziewczyna go nie zostawi i olewa staranie siê - czuje, ¿e jest gór±, ¿e obojêtnie co zrobi ona i tak zostanie.
Doris1981

Odkopuje w±tek.Pisa³am 1,5 roku temu.By³o beznadziejnie.Chcia³am odej¶æ.Potem on wyjecha³ do pracy za granicê.Szaleñcza têsknota + niepewno¶æ co ja robiê bez niego przywrócila mu ochotê na sex.Gdy pojecha³am w odwiedziny kochali¶my siê czêsto,zach³annie,jak kiedy¶.Potem gdy ja do niego do³±czy³am proza ¿ycia znowu siê wkrad³a do ³ó¿ka.I znowu sex od ¶wiêta (1-2 na miesi±c).W tym roku wrócili¶my do Polski,ja nieco wcze¶niej.W³a¶ciwie ca³e lato ¶wietnie siê bawi³am i nie udawa³am przed nim,¿e mam swoje tajemnice,plotki z kole¿ank±,wspólne wspomnienia z wypadów bo tak wlasnie by³o.Zasmakowa³am na tyle wyj¶æ bez niego,¿e potem cie¿ko mi by³o wrócic do grzecznego i poukladanego ¿ycia.I on to doskonale wyczu³.Wyczu³,¿e mam swoje ¿ycie,poznajê nowych ludzi,strojê siê przed wyj¶ciem,nie marudzê mu,zostawiam mu woln± rêkê...I co?T¯ oszala³!Wyznawanie mi³o¶ci na ka¿dym kroku,sex za dotkniêciem rêki,ksi±¿ê siê obudzi³!Dotar³o,¿e nie jest pêpkiem ¶wiata...nie tylko do niego ale i do mnie
Dzi¶ znowu mieszkamy razem,w innym miejscu...Nie mam znajomych,nigdzie nie wychodzê,ca³e ¿ycie krêci siê wokó³ niego (kanapeczki,obiadek,wspól ne zakupy etc.)bo nie mam nic ciekawszego do roboty.I T¯ znowu mnie omija.Siedze w tych 4 scianach i czekam na niego,zeby sie do kogos odezwac i on o tym wie.O Wizaz raczej nie jest zazdrosnyFakt,¿e pracuje bardzo ciêzko,w tym tyg.po 12 godz.i nieraz zasypia przy kolacji wiec nie bede mu siê narzucac,co wiecej nie robie mu z tego powodu wyrzutów jak kiedy¶.Nie to nie!Ju¿ miesi±c siê nie kochali¶my!W przyszlym tyg.jade jednak na tydz.do domu wiec pewnie w ksiêciu znów obudz± siê amory bo zdobycz bedzie poza jego zasiêgiem.
Lena_28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-13, 16:50   #219
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomo¶ci: 2 385
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Lena_28 Poka¿ wiadomo¶æ
Doris1981

Odkopuje w±tek.Pisa³am 1,5 roku temu.By³o beznadziejnie.Chcia³am odej¶æ.Potem on wyjecha³ do pracy za granicê.Szaleñcza têsknota + niepewno¶æ co ja robiê bez niego przywrócila mu ochotê na sex.Gdy pojecha³am w odwiedziny kochali¶my siê czêsto,zach³annie,jak kiedy¶.Potem gdy ja do niego do³±czy³am proza ¿ycia znowu siê wkrad³a do ³ó¿ka.I znowu sex od ¶wiêta (1-2 na miesi±c).W tym roku wrócili¶my do Polski,ja nieco wcze¶niej.W³a¶ciwie ca³e lato ¶wietnie siê bawi³am i nie udawa³am przed nim,¿e mam swoje tajemnice,plotki z kole¿ank±,wspólne wspomnienia z wypadów bo tak wlasnie by³o.Zasmakowa³am na tyle wyj¶æ bez niego,¿e potem cie¿ko mi by³o wrócic do grzecznego i poukladanego ¿ycia.I on to doskonale wyczu³.Wyczu³,¿e mam swoje ¿ycie,poznajê nowych ludzi,strojê siê przed wyj¶ciem,nie marudzê mu,zostawiam mu woln± rêkê...I co?T¯ oszala³!Wyznawanie mi³o¶ci na ka¿dym kroku,sex za dotkniêciem rêki,ksi±¿ê siê obudzi³!Dotar³o,¿e nie jest pêpkiem ¶wiata...nie tylko do niego ale i do mnie
Dzi¶ znowu mieszkamy razem,w innym miejscu...Nie mam znajomych,nigdzie nie wychodzê,ca³e ¿ycie krêci siê wokó³ niego (kanapeczki,obiadek,wspól ne zakupy etc.)bo nie mam nic ciekawszego do roboty.I T¯ znowu mnie omija.Siedze w tych 4 scianach i czekam na niego,zeby sie do kogos odezwac i on o tym wie.O Wizaz raczej nie jest zazdrosnyFakt,¿e pracuje bardzo ciêzko,w tym tyg.po 12 godz.i nieraz zasypia przy kolacji wiec nie bede mu siê narzucac,co wiecej nie robie mu z tego powodu wyrzutów jak kiedy¶.Nie to nie!Ju¿ miesi±c siê nie kochali¶my!W przyszlym tyg.jade jednak na tydz.do domu wiec pewnie w ksiêciu znów obudz± siê amory bo zdobycz bedzie poza jego zasiêgiem.
Zabawa w kotka i myszke.. to takie dziecinne ale jakze prawdziwe!!! Tak to jest, tacy sa faceci, ze jak za bardzo jestesmy do nich przywiazane albo raczej dostepne, to ich az tak nie krecimy.. klucz w tej calej sprawie to wlasnie dostepnosc.
nineczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-13, 17:56   #220
Lena_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez nineczka Poka¿ wiadomo¶æ
Zabawa w kotka i myszke.. to takie dziecinne ale jakze prawdziwe!!! Tak to jest, tacy sa faceci, ze jak za bardzo jestesmy do nich przywiazane albo raczej dostepne, to ich az tak nie krecimy.. klucz w tej calej sprawie to wlasnie dostepnosc.
Tylko nie taka niedostêpno¶æ udawana dla sprawdzenia czy go to ruszy a prawdziwa.Tak¿e dziewczyny koniec z patrzeniem w T¯ta jak w obrazek...Ruszamy siê z domu,na ploteczki,na kawkê/drinka,do dzie³a
Lena_28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-13, 19:11   #221
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomo¶ci: 2 385
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

dokladnie...udawanie nic nie da.. trzeba zaczac zyc swoim zyciem, wychodzic wieczorem z kolezankami albo kolegami... aby znowu stac sie ta "myszka", ktora "kotek" musi lapac...
nineczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 19:36   #222
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Lena_28 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko nie taka niedostêpno¶æ udawana dla sprawdzenia czy go to ruszy a prawdziwa.Tak¿e dziewczyny koniec z patrzeniem w T¯ta jak w obrazek...Ruszamy siê z domu,na ploteczki,na kawkê/drinka,do dzie³a
Oczywi¶cie, ¿e chodzi o prawdziwe swoje ¿ycie bez faceta, a nie udawane. Do dzie³a dziewczyny. Ile mo¿na udawaæ, ¿e ma siê swoje sprawy, je¶li siê ich nie ma?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-13, 21:46   #223
justa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Nie mogê go zostawiæ kocham go i wiem ¿e i on mnie kocha ale do naszego zwi±zku (tak jak i do ka¿dego po pewnym czasie) wkrad³a siê rutyna. Wiedzia³a ¿e kiedy¶ to nast± pi ale nie my¶la³am ¿e tak szybko czy namiêtno¶c mo¿e siê wypaliæ po roku ma³¿eñstwa? Kiedy¶ przeczyta³am w jakim¶ kobiecym magazynie ¿e mi³o¶æ trwa tylko 3 lata potem jest ju¿ rutyna i przyzwyczajenie. I zapyta³am go czy z nami te¿ tak bêdzie on oczywi¶cie zaprzeczy³. gdyby tak wkoñcu sobie u¶wiadomi³ jak bardzo siê myli³. Dzi¶ obieca³ wspania³y wieczór we dwoje,, no ale niestety on juz od dawna spi a ja siedze wy¿alaj±c siê tutaj. W sumie wiedzia³am ¿e tak bêdzie on zawsze du¿o obiecuje, i ma³o z tego wynika. czêsto widzi siê filmy na których kobieta gdy zagrozi mêszczy¼nie ¿e koniec seksu jak nie bedzie pos³uszny to on jest gotów zrobiæ wszystko byle kobieta a¿ tak go nie ukara³a, a ja prêdzej gdybym powiedzia³a ¿e zero piwa to zgodzi³ by siê na wszysto ni¿ gdybym zagrozi³a brakiem seksu. Dla niego to by by³o na reke.
justa08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-14, 06:58   #224
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez justa08 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie mogê go zostawiæ kocham go i wiem ¿e i on mnie kocha ale do naszego zwi±zku (tak jak i do ka¿dego po pewnym czasie) wkrad³a siê rutyna. Wiedzia³a ¿e kiedy¶ to nast± pi ale nie my¶la³am ¿e tak szybko czy namiêtno¶c mo¿e siê wypaliæ po roku ma³¿eñstwa? Kiedy¶ przeczyta³am w jakim¶ kobiecym magazynie ¿e mi³o¶æ trwa tylko 3 lata potem jest ju¿ rutyna i przyzwyczajenie. I zapyta³am go czy z nami te¿ tak bêdzie on oczywi¶cie zaprzeczy³. gdyby tak wkoñcu sobie u¶wiadomi³ jak bardzo siê myli³. Dzi¶ obieca³ wspania³y wieczór we dwoje,, no ale niestety on juz od dawna spi a ja siedze wy¿alaj±c siê tutaj. W sumie wiedzia³am ¿e tak bêdzie on zawsze du¿o obiecuje, i ma³o z tego wynika. czêsto widzi siê filmy na których kobieta gdy zagrozi mêszczy¼nie ¿e koniec seksu jak nie bedzie pos³uszny to on jest gotów zrobiæ wszystko byle kobieta a¿ tak go nie ukara³a, a ja prêdzej gdybym powiedzia³a ¿e zero piwa to zgodzi³ by siê na wszysto ni¿ gdybym zagrozi³a brakiem seksu. Dla niego to by by³o na reke.
Co do pogrubionego: kobiety czêsto wychodz± z za³o¿enia, ¿e skoro one kochaj± i jest w miarê normalnie (czyli nie pije i nie bije), to i facet kocha. Ale wydaje mi siê, ¿e to taki bardziej slogan. Ja kocham, wiêc i on na pewno kocha. Ale jak to okazuje? Stara siê? Bo z tego co piszesz nie za bardzo t± jego mi³o¶æ widaæ. Kocha bo o¿eni³ siê z Tob±? Przemy¶l to, czym jest wg Ciebie mi³o¶æ i czy tak sobie to uczucie wyobra¿asz.

Co do artyku³ów w pismach kobiecych: w ka¿dym pisz± co¶ innego. Jaka¶ tam rutyna jest zawsze po d³ugim czasie, ale i ze zwyczajowych zajêæ, które siê codziennie powtarza, mo¿na zrobiæ mi³y rytua³, co¶ co ludzi ³±czy, a nie nudzi i dzieli. Mo¿e po prostu wiêcej konsekwencji, czu³ych, drobnych gestów na codzieñ, wspólne u³o¿enie jakiego¶ planu. Nie trzeba od razu bóg wie czego. Wypad do kina, czy na winko do knajpy - co¶ ³atwego do zorganizowania. I rozmawianie, ale bez obietnic bez pokrycia. A mo¿e to po prostu nie ten zwi±zek...

Ja jestem ze swoim facetem grubo ponad 4 lata, z czego ju¿ 3 mieszkamy razem i jest ¶wietnie. Nie czujê czego¶ takiego jak rutyna. Potrafimy siê ostro pok³óciæ, ale szybko rozwi±zujemy problemy, rozmawiamy i godzimy siê - to te¿ jest od¶wie¿aj±ce dla zwi±zku. Oczywi¶cie czasami ponarzekam sobie, ¿e "dawno mnie nigdzie nie zabra³e¶" etc. ale wtedy od razu ustalamy, ¿e gdzie¶ idziemy - konkret. Chodzimy razem do kina - to jeden z ulubionych naszych sposobów spêdzania czasu poza domem. Niebawem zamierzamy i¶æ razem na krêgle. Ale te¿ ja mam swoje ¿ycie i swoich znajomych i lubiê siê wybawiæ na maksa (bez faceta na ogonie). On wtedy robi co¶ innego i ma okazjê potêskniæ. Mo¿e dlatego nie ma rutyny.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2008-11-14 o 07:02
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-14, 09:33   #225
Lena_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale te¿ ja mam swoje ¿ycie i swoich znajomych i lubiê siê wybawiæ na maksa (bez faceta na ogonie). On wtedy robi co¶ innego i ma okazjê potêskniæ. Mo¿e dlatego nie ma rutyny.
Jeszcze rok temu nie wyobra¿a³am sobie spêdzaæ wolnego czasu bez T¯-ta.B³±d,b³±d,b³±d!Do niczego dobrego to nie prowadzi.Odk±d zaczê³am wychodziæ sama bardzo du¿o siê zmieni³o no ale nie bêdê siê powtarzaæ.Czasem jak wraca³am (nieraz bardzo pó¼no) T¯ czeka³ i prze¶wietla³ mnie wzrokiem.A ja w ¶wietnym humorze dawa³am mu buziaka,mówi³am jak by³o i...sz³am spaæ.A i parê razy sama wtedy odmówi³am mu sexu.No wtedy to ju¿ mu dawa³o do my¶lenia i owszem bywa³ z³y jak ja kiedy¶.
Lena_28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-19, 14:30   #226
justa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Jeste¶my ze soba prawie 4 lata z czego to od poczatky by³ zwi±zek na odleg³o¶æ na pocz±tku ja wyjecha³am do innego miasta na studia a po roku on wyjecha³a za granice do pracy. Ja na wakacje pojecha³am do niego potem zasz³am w ci±¿e, ¶lub a potem on znowu wyjecha³ i zostawa³am sama z dzieckiem na co najmniej 2 miesi±ce. a gdy wróci³ na sta³e to nie potrafili¶my sie dogadaæ. Wszyscy mówi± ¿e trudno jest utrzymaæ zwi±zek na odleg³o¶æ ale nam by³o tak ³atwiej ka¿de ¿y³o na swój sposób. a teraz jeste¶my razem i raz jest dobrze a raz gorzej docieramy siê ale nasze sprawy ³u¿kowe..... My¶la³am ¿e po urodzeniu dziecka to ja bêde mia³a z tym problemy, bo tak najczê¶ciej jest a tym czasem.... Od ponad miesi±ca siê nie kochali¶my dzisiaj dosta³a okresu wiêc to bêdzie kolejne 6 dni mojego postu. A potem znowu to samo.
justa08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-20, 10:22   #227
magina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 213
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
Co do pogrubionego: kobiety czêsto wychodz± z za³o¿enia, ¿e skoro one kochaj± i jest w miarê normalnie (czyli nie pije i nie bije), to i facet kocha. Ale wydaje mi siê, ¿e to taki bardziej slogan. Ja kocham, wiêc i on na pewno kocha. Ale jak to okazuje? Stara siê? Bo z tego co piszesz nie za bardzo t± jego mi³o¶æ widaæ. Kocha bo o¿eni³ siê z Tob±? Przemy¶l to, czym jest wg Ciebie mi³o¶æ i czy tak sobie to uczucie wyobra¿asz.

Co do artyku³ów w pismach kobiecych: w ka¿dym pisz± co¶ innego. Jaka¶ tam rutyna jest zawsze po d³ugim czasie, ale i ze zwyczajowych zajêæ, które siê codziennie powtarza, mo¿na zrobiæ mi³y rytua³, co¶ co ludzi ³±czy, a nie nudzi i dzieli. Mo¿e po prostu wiêcej konsekwencji, czu³ych, drobnych gestów na codzieñ, wspólne u³o¿enie jakiego¶ planu. Nie trzeba od razu bóg wie czego. Wypad do kina, czy na winko do knajpy - co¶ ³atwego do zorganizowania. I rozmawianie, ale bez obietnic bez pokrycia. A mo¿e to po prostu nie ten zwi±zek...

Ja jestem ze swoim facetem grubo ponad 4 lata, z czego ju¿ 3 mieszkamy razem i jest ¶wietnie. Nie czujê czego¶ takiego jak rutyna. Potrafimy siê ostro pok³óciæ, ale szybko rozwi±zujemy problemy, rozmawiamy i godzimy siê - to te¿ jest od¶wie¿aj±ce dla zwi±zku. Oczywi¶cie czasami ponarzekam sobie, ¿e "dawno mnie nigdzie nie zabra³e¶" etc. ale wtedy od razu ustalamy, ¿e gdzie¶ idziemy - konkret. Chodzimy razem do kina - to jeden z ulubionych naszych sposobów spêdzania czasu poza domem. Niebawem zamierzamy i¶æ razem na krêgle. Ale te¿ ja mam swoje ¿ycie i swoich znajomych i lubiê siê wybawiæ na maksa (bez faceta na ogonie). On wtedy robi co¶ innego i ma okazjê potêskniæ. Mo¿e dlatego nie ma rutyny.
Lepiej sie nie chwaliæ,mo¿na siê mocno naraziæ .Pe³no tu zazdro¶nikow i niedowiarków,co w klopotach wspó³czuj±,a dla szcz¶¶liwego po¿ycia lito¶ci nawet nie maj±.
magina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 08:21   #228
justa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

My¶la³am, ¿e jak bedziemy w koñcu sami gdy sie wyprowadzimy to bêdzie lepiej ale mój m±¿ to pora¿ka. Kiedy¶ by³ romantyczny a teraz poprostu brak mi s³ów. jakby¶cie sie poczuli gdyby wasz partner gdzie¶ wyjecha³ na jeden dzieñ i napisa³ wam ¿e têskni. to by³o by bardzo mi³e po mimo ¿e to tylko jeden dzieñ. a mój m±¿, wyjecha³am na jeden dzieñ do mamy a gdy napisa³am ¿e tesknie to on na to " To po co jecha³a¶ teraz siê mêczysz itd." O ku..... co to by³o ja przynajmniej sie staram ¿eby by³o romantycznie i fajnie a on, czu³am siê jakbym dosta³a obuchem w g³owe.
justa08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-29, 10:04   #229
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez justa08 Poka¿ wiadomo¶æ
on na to " To po co jecha³a¶ teraz siê mêczysz itd."
Nie wierze... Moze on juz nie chce z Toba byc?
Ja bym urzadzila scene wielkiego placzu i rozpaczania, zeby widzial jak mi zle i jaka to ja jestem biedna, ciekawe co wtedy by powiedzial. Czasem mozna w takiej sytuacji wydobyc z kogos prawde, a czasem obietnice, ze bedzie lepiej. Co prawda to tylko obietnica, czyli puste slowa wypowiedziane w chwili uniesienia, ale moze udaloby sie czegos dowiedziec.
Trzymaj sie
halinka1410 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 08:33   #230
justa08
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

On ca³y czas twierdzi ¿e kocha i ¿e chce ze mn± byæ. Nie raz go pyta³am czy napewno. I juz nie raz p³aka³am k³uci³am sie z nim o to ale on nic sobie z tego nie robi zawsze twierdzi ¿e przesadzam i ¿e sama sobie wkrêcam jakies dziwne rzeczy. Dla niego nie ma problemu. Kiedy¶ by³ inny bardziej romantyczny uwielbia³ sie przytulaæ i chodziæ ze mn± na spacery. A o seksie nie wspomne. A teraz jest bezprzerwy zmêczony. Nic m sie nie chce jest ode mnie straszy ale za miast odm³odnieæ przy tak m³odej ¿onie to czuje siê jakbym ¿y³a z jakims staruszkiem. Mieszkalismy d³ugo z jego rodzicami i chyba zacze³o mu sie udzilaæ od nich. Ostatnio imprezowa³ z moim bratem i sta³ siê cud jakby odm³odnia³ zacz±³ siê wyg³upiaæ jak tylko zostawalismy sami to odrazu dobiera³ siê do mnie zachowywa³ sie tak jak kiedy¶ i to mi siê w nim podoba³o. Szczerze mój m±¿ jest nudny, nie chce nigdzie chodziæ na zadne imprezy ju¿ nie pamiêtam kiedy by³am na dyskotece. Ale gdy wyci±gne go na impreze z moimi znajomymi którzy s± od niego m³odsi to jemu zaczyna sie udzielaæ od nich a przyznam ¿e mam bardzo imprezowych znajomych którzy lubi± wyg³upy.
justa08 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-17, 12:55   #231
Sylwes5
Przyczajenie
 
Avatar Sylwes5
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Szuka³am d³ugo odpowiedniego w±tku...Potrzebujê rady, pomocy bo ju¿ nie wiem co mam zrobiæ...Od pó³ roku mieszkam z narzeczonym.Wcze¶niej nasze ¿ycie seksualne by³o wspania³e. Widzieli¶my siê raz na kilka tygodni i czu³am t± namiêtno¶æ, po¿±danie z jego strony.Od pó³ roku uleg³o to diametralnej zmianie...Kochamy siê raz na kilka tygodni i czujê,¿e jest to "wymuszone" nie czujê siê po¿±dana.Zmieniam sie i dbam o siebie. Lubiê nosiæ ³adn± i seksown± bieliznê, proponujê zmiany w seksie aby nie by³ monotonny,ale to nie dzia³a mój partner uwa¿a,¿e tak jest dobrze nie trzeba nic zmieniaæ. Ostatnio powiedzia³ mi,¿e nawet gdybym chodzi³a nago,a on by ogl±da³ tv i nie mia³ ochoty na seks nie poruszy³oby to go...Nie chcê wymuszaæ na nim stosunków..Do tego s³owa: "pokochamy siê?","zdejmij majtki" zwalaj± mnie z nóg i odechciewa mi siê wszystkiego.Czy to jest nienormalne,¿e pragnê namiêtnego seksu...Wiem tez,¿e nie chodzi mu o kwestie "sprawdzania siê" w seksie bo wie,¿e mam z tego ogromn± satysfakcje.Nie s³yszê ju¿ od niego komplementów i nie czujê siê doceniana...Do tego znalaz³am ostatnio na jego bokserkach kilka bia³ych,suchych plam..Czy to ju¿ mo¿e ¶wiadczyæ o zdradzie???Mo¿e nie jestem warta tego..Jest chorobliwie zazdrosny, a nie potrafi mnie doceniæ, to dziwne..Ju¿ nie wiem co robiæ..Pomó¿cie mi..Proszê..
Sylwes5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-17, 13:12   #232
psychotropina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 175
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

hej, wyglada na to, ze znacznie roznicie sie temperamentem seksualnym.Jemu wystarczalo raz na kilka tygodni, wiec mozna powiedziec, ze to jego staly wzorzec zachowania seksualnego, wiec nie zdradza Cie tylko tak ma. Nie zauwazalas tego wczesniej, gdyz widzieliscie sie raz na pare tyg, teraz jak mieszkacie wszytsko widac.
A te nieromantyczene slowka- no nie kazdy ejst szekspirem w tej dziedzinie, mysle, ze wiekszosc dziewczyn nad tym ubolewa.
Poza tym nie wiadomo jak czesto Ty chcesz...
Poza tym moze on jest starszy od Ciebie dosc sporo i wtedy to norma.
Faceci jak juz sa w stalych, cieplutkich zwiazkach rzadko sie staraja, niestety. Mysla, ze jjuz beda mieli na stale. Poza tym niektorzy faceci rowniez maja problem z tzw. grzechem jesli sa wierzacy. Wiec jak mniej seksu to mniej grzechu. Slyszalam, ze seksuolodzy zalecaja przy roznicy temperamentow masturbacjeale moze lepiej zmienic chlopaka ? trzym sie
__________________
"Nie jestem czlowiekiem - jestem dynamitem"
psychotropina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-17, 13:13   #233
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 742
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez Sylwes5 Poka¿ wiadomo¶æ
Szuka³am d³ugo odpowiedniego w±tku...Potrzebujê rady, pomocy bo ju¿ nie wiem co mam zrobiæ...Od pó³ roku mieszkam z narzeczonym.Wcze¶niej nasze ¿ycie seksualne by³o wspania³e. Widzieli¶my siê raz na kilka tygodni i czu³am t± namiêtno¶æ, po¿±danie z jego strony.Od pó³ roku uleg³o to diametralnej zmianie...Kochamy siê raz na kilka tygodni i czujê,¿e jest to "wymuszone" nie czujê siê po¿±dana.Zmieniam sie i dbam o siebie. Lubiê nosiæ ³adn± i seksown± bieliznê, proponujê zmiany w seksie aby nie by³ monotonny,ale to nie dzia³a mój partner uwa¿a,¿e tak jest dobrze nie trzeba nic zmieniaæ. Ostatnio powiedzia³ mi,¿e nawet gdybym chodzi³a nago,a on by ogl±da³ tv i nie mia³ ochoty na seks nie poruszy³oby to go...Nie chcê wymuszaæ na nim stosunków..Do tego s³owa: "pokochamy siê?","zdejmij majtki" zwalaj± mnie z nóg i odechciewa mi siê wszystkiego.Czy to jest nienormalne,¿e pragnê namiêtnego seksu...Wiem tez,¿e nie chodzi mu o kwestie "sprawdzania siê" w seksie bo wie,¿e mam z tego ogromn± satysfakcje.Nie s³yszê ju¿ od niego komplementów i nie czujê siê doceniana...Do tego znalaz³am ostatnio na jego bokserkach kilka bia³ych,suchych plam..Czy to ju¿ mo¿e ¶wiadczyæ o zdradzie???Mo¿e nie jestem warta tego..Jest chorobliwie zazdrosny, a nie potrafi mnie doceniæ, to dziwne..Ju¿ nie wiem co robiæ..Pomó¿cie mi..Proszê..

Wcze¶niej kochali¶cie siê raz na kilka tygodni...teraz tak samo, mimo ¿e mieszkacie razem. Czyli czêstotliwo¶æ nie uleg³a przecie¿ zmianie? Mo¿e twój facet nie ma takich wielkich potrzeb?
Jedyne to to, ¿e nie czujesz, ¿e jeste¶ po¿±dana. Nie wiem, jedyne co mi przysz³o do g³owy, to to, ¿e rozczarowa³ siê w jaki¶ sposób waszym wspólnym zamieszkaniem, ze inaczej sobie to wyobra¿a³, a teraz wpad³ w jak±¶ rutynê i marazm i straci³ chêci na wszystko?
Szczera rozmowa to podstawa!
A co do tych bia³ych plam, to niekoniecznie musi to ¶wiadczyæ o zdradzie Chyba ze masz jeszcze inne podejrzenia i dziwne sygna³y z jego strony?
arrabbiata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-21, 00:21   #234
Kamila26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 101
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Dolaczam sie do watku.
Z facetami to nie wiadomo o co chodzi.
Moj to prowadzi sobie podwojne zycie seksualne ze mna i masturbacyjne z pornosami. Ge4neralnie juz mam tego dosc i zobaczymy co z tego wyniknie. Ja mam swoje poptrzeby. Nigdy sie nie narzucalam, ale rozmawialam o tej sytuacji. Nie bardzo ppomaga...
Kamila26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 09:58   #235
Lena_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Powracam...Jest znowu beznadziejnie.Od ponad 2 miesiêcy nie kochali¶my siê.Odczuwam ogromn± frustracjê z tego powodu.By³y rozmowy itd.My¶lê o zdradzie,nie wytrzymam d³u¿ej tego napiêcia...Nienawidzê go!Ma g³êboko w d... moje potrzeby!
Psychotropina co wiesz na temat tej mêskiej nieczysto¶ci,poczucia grzechu u mê¿czyzn?Coraz czê¶ciej w³a¶nie my¶lê,¿e chce byæ czysty przed Bogiem i nie potrafi tego pogodzic z uczuciem do mnie.Znalazlam kilka zapisków ¶wiadcz±cych o tym,¿e czuje siê "brudny"...
Lena_28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-12, 11:58   #236
MYSZKAA25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Ale szukaj pozytywów! Czyli religia, wiara s±dla niego wa¿ne i tu przyczyna. W koñcu sex raz na miesi±c mo¿e te¿ oznaczaæ ¿e partner jest gejem (o zgrozo, ale siê zdarza!), lub te¿ ma kogo¶ na boku.... Tutaj przynajmniej sprawa jest w miarê jasna. Tylko niestety trzeba hipotetycznie przyj±c, ¿e sytuacja zmieni siê po ¶lubie. Gorzej je¶li nie..... Ale wiem, ¿e sporadyczny sex frustruje jak diabli. dobieramy sobie do g³owy czy z nami co¶ nie tak. ale naj¶mieszniejsze jest, ¿e wed³ug badañ mê¿czyzna potrzebuje wiêcej sexu w okolicach 20-25 roku ¿ycia, kobieta natomiast najbardziej w wieku 40. Nic tylko poczekaæ i w okolicach czterdziestki zafundowaæsobie napalonego dwudziestolatka i wybawiæ siê za czasy kiedy by³o kiepsko..... taki ju¿ nasz los, tylko dlaczego nasi 25 latkowie s± inni. Ah sobie trafi³y¶my
MYSZKAA25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-12, 13:32   #237
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 583
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

dlaczego nie widze tego co napisala autorka??? cos jest nie tak z moim kompem czy z serwerem wizazu?
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-13, 11:17   #238
Lena_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

U mnie wszystko siê ju¿ wyjasni³o...Nie chodzi³o o kwestie wiary,przemêczenie fizyczne czy psychiczne lub o ró¿nice w temperamencie.Przyczyna okaza³a siê banalna,chyba najbardziej oczywista w takich sytuacjach,mianowicie: zwyczajna chêæ przelecenia innej kobiety. Odk±d zainstalowa³am na kompie keyloggera wszystko zaczê³o mieæ rêce i nogi.Prawie miesi±c musia³am cicho i wytrwale czekaæ na dalszy rowój wydarzen i jestem z siebie bardzo zadowolona,ze nie wybuchlam wczesniej...W ubieg³y pi±tek przy³apa³am ex w tej chwili T¯, na gor±cym uczynku.Jego miny nie zapomnê do koñca ¿ycia...Kochanka okaza³a siê bardzo równ± babk±, w ¶rodê wybieramy siê razem na kawê.I mimo i¿ serce autentycznie boli mnie z rozpaczy to czujê ulgê,¿e ju¿ jest koniec,¿e ju¿ po wszystkim...
Przez 3 ostatnie miesi±ce T¯ pieprzy³ mi o tym,¿e jest przemêczony,zarobiony,prz ygnieciony problemami i ¿e sex jest w tej chwili ostatnia rzecza o jakiej mysli i ¿e nie bedzie sie do niczego zmuszal bo nabierze obrzydzenia do tego aktu.Niezly co?Poczym okazuje sie,ze odliczal juz dni do pokrycia innej samicy.
W tej chwili oczywiscie kaja sie przede mna,prosi o wybaczenie,gardzi sam sob±...I tak jak na codzien nie jestem w ogóle wulgarna tak jedyne co mu odpowiedzialam a wlasciwie wykrzyczylam to to,ze ma spier.....z mojego zycia.Sama wystraszylam sie tych s³ów!
Czujê ogromne obrzydzenie i wstrêt do niego,do jego cia³a i przyrodzenia...Myslê,¿e przyczyn± tych wszystkich zdrad jest jakas stlumiona chec perwersji,sexu bez trzymanki,dowiedzenia swojej meskosci.Takze dziewczyny mysle,ze u Was tez w koncu sie wyjasni o co chodzi...oby nie w ten sam sposob co u mnie.
Lena_28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-13, 12:11   #239
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 583
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

ten program o ktorym piszesz stal sie bardzo popularny ostatnimi czasy....
miedzynarodowo ze tak powiem...
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-13, 13:40   #240
Lena_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 99
Dot.: za ma³o seksu w zwi±zku

Tego typu programy,a jest ich ca³e mnóstwo to ju¿ ostateczno¶æ...Dla laika s± praktycznie nie do wykrycia.Polecam w krytycznych sytuacjach,takich jak moja a nie dla samej ciekawo¶ci o czym T¯ np.pisze z kumplem bo wtedy to trochê ¶wiñstwo.
Lena_28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Seks


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.