Jaki rower kupić ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 18:19   #61
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Priesta Pokaż wiadomość
Bardzo ładny !
Sama zastanawiam się czy ja mogłabym wstawić taki koszyk do swojego roweru...
Dziękuję bardzo Jest bardzo kobiecy. Nie mogę się doczekać aż mi minie katar i pogoda będzie do jazdy
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 14:41   #62
firework
Przyczajenie
 
Avatar firework
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki rower?

Dla mnie pogoda do jazdy jest już od miesiąca
firework jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-12, 18:49   #63
wszystka
Raczkowanie
 
Avatar wszystka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 493
Dot.: Jaki rower?

Priesta i testowałaś już rower? Jak ci się jeździ? Nie ukrywam, że zainteresowałaś mnie tym rowerem i w piątek jadę go obejrzeć i ciekawa jestem, jak się sprawuje na żywo . I jeszcze jedno głupie pytanie : czy kolor napisów faktycznie jest czerwony a nie malinowy? :P
U mnie co prawda cena roweru jest 1500 złotych bez akcesoriów żadnych, ale nie wiem czy w krakowie znajdę gdzieś taniej

Firework a twój jak się sprawuje? Bo ten też mi się podoba i parametry w sumie mają podobne, ale ten jest też tańszy, co trochę za nim przemawia...

Obydwa są ładne co nie ułatwia mi wyboru .

Edytowane przez wszystka
Czas edycji: 2014-03-12 o 18:58
wszystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 06:56   #64
firework
Przyczajenie
 
Avatar firework
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki rower?

Ja ze swojego jestem bardzo zadowolona, jedyne co mam mu do zarzucenia to średnio wygodne siodełko - po 30 km daje o sobie znać. Ale to też może kwestia przyzwyczajenia? Problemy miałam z akcesoriami, które były słabo dokręcone.
A nie myślałaś o tym, żeby kupić przez internet? Na pewno znalazłabyś coś taniej. 1500 zł za Modo 2.0 to taka standardowa cena katalogowa... Ja kupowałam w Trybiku (co prawda stacjonarnie). Modo 2.0: http://www.trybik.pl/kross-modo-2-0-2013.html
I masz już 15% na akcesoria.
Przy moim rowerze co prawda na stronie nie ma info o takiej promocji, ale mi sami to zaproponowali:
http://www.trybik.pl/kross-silk-2014.html
Jeśli faktycznie chcesz wydać 1500 zł, to może Modo Tresse? To odpowiednik 2.0, tyle że jest modelem z 2014 r, a 2.0 z 2013. Cena jest taka sama zazwyczaj.

Zobacz, tu jest taniej: http://www.goride.pl/kross-modo-20-2...tis-p-316.html Sklep w Krakowie
A do modeli z 2014 jest 5% na akcesoria

Edytowane przez firework
Czas edycji: 2014-03-13 o 07:08
firework jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-13, 07:32   #65
wszystka
Raczkowanie
 
Avatar wszystka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 493
Dot.: Jaki rower?

wielkie dzięki . Najwyżej podjadę tam poprzymierzać się do roweru i sprawdzić czy mi odpowiada a potem zamówię przez internet
wszystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:26   #66
Priesta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 350
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez wszystka Pokaż wiadomość
Priesta i testowałaś już rower? Jak ci się jeździ? Nie ukrywam, że zainteresowałaś mnie tym rowerem i w piątek jadę go obejrzeć i ciekawa jestem, jak się sprawuje na żywo . I jeszcze jedno głupie pytanie : czy kolor napisów faktycznie jest czerwony a nie malinowy? :P
U mnie co prawda cena roweru jest 1500 złotych bez akcesoriów żadnych, ale nie wiem czy w krakowie znajdę gdzieś taniej

Firework a twój jak się sprawuje? Bo ten też mi się podoba i parametry w sumie mają podobne, ale ten jest też tańszy, co trochę za nim przemawia...

Obydwa są ładne co nie ułatwia mi wyboru .
Przetestowałam go w tym tygodniu i jest bardzo wygodny. O wiele bardziej niż mój poprzedni rower. Tak więc moim zdaniem warto !
Priesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-15, 15:50   #67
wszystka
Raczkowanie
 
Avatar wszystka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 493
Dot.: Jaki rower?

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, już kupiłam, zdecydowałam się na modo silk, jest piękny i wydaje się dużo wygodniejszy od mojego poprzedniego ale na razie nie miałam okazji go dobrze przetestować bo u mnie dzisiaj pogoda nie bardzo do tego .
wszystka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-16, 08:16   #68
firework
Przyczajenie
 
Avatar firework
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Jaki rower?

Nie będziesz żałować Jaki kolor wybrałaś?
firework jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-16, 10:10   #69
wszystka
Raczkowanie
 
Avatar wszystka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 493
Dot.: Jaki rower?

Miętowy
wszystka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-17, 07:07   #70
Baszka85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
na pewno miejski.
Ulga dla kręgosłupa w porównaniu z "góralami"
Nie do końca taka ulga, zależy gdzie jeździsz, jak siedzisz wyprostowana to kręgosłup nie ma amortyzacji, jeżeli będą Ci doskwierały np. bóle głowy -to możesz mieć odpowiedź. W ogóle pozycja siedząca jest najgorsza dla kręgosłupa, także osobom z problemami odradza się rowery. Niestety an temat rowerów wiedzy nie mam - wiem tylko jaka pozycja jest dobra a jaka nie. Ach, najlepszy byłby rower poziomy, ale sama bym się bała na taki wsiąść.

Też szukam roweru, ale nie wiedziałam jakiej firmy. Rozejrzę się za Krossami A czy możecie mi napisać coś więcej? Co są jeszcze trekkingowe i tu nie mam pojęcia co to, crossy? Będę wdzięczna za przybliżenie tematu

Edytowane przez Baszka85
Czas edycji: 2014-03-17 o 07:09
Baszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 15:15   #71
Pinezka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Jaki kupić rower?

Mam 21 lat, ale dopiero niedawno nauczyłam się jeździć na rowerze, ostatnio postanowiłam sobie taki środek lokomocji kupić. I tu zaczyna się problem, ponieważ nie wiem jaki powinnam wybrać. Zamierzam jeździć nim po mieście zwyczajnie, dla przyjemności, a jak się wprawie to na uczelnie itp. Z tym, że nie wiem czy z czasem nie zachce mi się wybrać za miasto na trochę trudniejszy teren niż ścieżki rowerowe. Czytałam trochę na ten temat, ale dalej nie wiem czy wybrać jednak rower miejski, czy trekkingowy/crossowy przystosowany do różnego rodzaju nawierzchni.
Pinezka22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 15:24   #72
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Jaki kupić rower?

Cytat:
Napisane przez Pinezka22 Pokaż wiadomość
Mam 21 lat, ale dopiero niedawno nauczyłam się jeździć na rowerze, ostatnio postanowiłam sobie taki środek lokomocji kupić. I tu zaczyna się problem, ponieważ nie wiem jaki powinnam wybrać. Zamierzam jeździć nim po mieście zwyczajnie, dla przyjemności, a jak się wprawie to na uczelnie itp. Z tym, że nie wiem czy z czasem nie zachce mi się wybrać za miasto na trochę trudniejszy teren niż ścieżki rowerowe. Czytałam trochę na ten temat, ale dalej nie wiem czy wybrać jednak rower miejski, czy trekkingowy/crossowy przystosowany do różnego rodzaju nawierzchni.
Ja mam crossowy, a dokładnie taki:
Klik!
Jestem meega zadowolona. Kierownicę mam tak przykręconą, że prawie jak miejski A do lasu też bardzo na miejscu. Polecam
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-01, 16:29   #73
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Jaki kupić rower?

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ja mam crossowy, a dokładnie taki:
Klik!
Jestem meega zadowolona. Kierownicę mam tak przykręconą, że prawie jak miejski A do lasu też bardzo na miejscu. Polecam

Ojej czy na takim rowerze mozna jezdzic nie nabawiąc się boli kregoslupa czy bolu tyłka?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-24, 21:38   #74
delight96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki kupić rower?

Witam Potrzebna jest mi pomoc, kompletnie nie znam się na rowerach, a chciałabym coś kupić dobrego, do 1000 zł. Ostatnio dużo czytałam, ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii o tych rowerach:
http://www.katalogrowerowy.pl/kr/row...omsholm?id=442
http://allegro.pl/beach-cruiser-para...537951694.html
http://sklep.fiha.pl/produkt/22306/R...y.html?ref=g73

Który byście polecili?
Dodam, że mam 162 wzrostu.Pozdrawiam
delight96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-27, 11:37   #75
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Jaki rower?

Cytat:
Napisane przez Priesta Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek
Co sądzicie o rowerach marki Kross. Znalazłam takie cudo i zastanawiam się czy go nie kupić. Koszt to ok 1300 zł (obiecali mi w sklepie zniżkę).
Mam dokładnie ten rower Modo 2. Mogę polecić szczerze. Co prawda użytkuję go dopiero dwa lata, ale jest rewelacyjny. Sprawdza się na różnych trasach. Ma coś z miejskiego a pozwala jeździć i na bardziej wymagającym terenie.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 01:53   #76
kasiax86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 57
Dot.: Jaki rower kupić ?

A co sądzicie o rowerach Arkus & Romet Group. Chciałam właśnie sobie kupić rower górski. Wiem, ze już zima idzie,ale wydaje mi się, że teraz ceny będą niższe niż na wiosnę. Myślę o zakupie takiego roweru:



Ewentualnie co innego dla kobiety z tej kategorii możecie polecić http://www.redcoon.pl/c03130400-Rowery-górskie
kasiax86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-20, 11:27   #77
Oktana
Przyczajenie
 
Avatar Oktana
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 13
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze roweru miejskiego

Dobre i ładne miejskie rowery niestety trochę kosztują. Ja mam taki http://www.stylowyrower.com.pl/45-86...box/seed-t.jpg i bardzo sobie chwalę. Jest wygodny, oryginalny i solidny. Co do kradzieży, to jeszcze nie słyszałam o tym, że ktoś komuś ukradł rower, gdy na nim jechał. Ja staram się po prostu swojego nigdzie nie zostawiać.
Oktana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 10:59   #78
eirelav89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11
Dot.: Jaki rower kupić ?

najbardziej wszechstronne są rowery crossowe - nadają się zarówno na publiczne drogi, jak i trasy polne i leśne. polecam te firmy Kellys i Merida - osobiście jeżdżę na Kellys Axis.
eirelav89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-09, 15:39   #79
prorandi2685
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki rower kupić ?

W sumie bardzo fajne są te rowery ja na razie posiadam btwin zwykłego górala za 600zł bo nie chciałam żeby przepłacać teraz trochę właśnie żaluję tego zakupu i przydał by mi się porzadniejszy rower. Czy warto kupić właśnie naszej firmy rower kross? i są jakieś do 1000zł?
prorandi2685 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 09:42   #80
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez eirelav89 Pokaż wiadomość
najbardziej wszechstronne są rowery crossowe - nadają się zarówno na publiczne drogi, jak i trasy polne i leśne. polecam te firmy Kellys i Merida - osobiście jeżdżę na Kellys Axis.
klasa sama w sobie...ale cena też sporaśna...

Cytat:
Napisane przez prorandi2685 Pokaż wiadomość
W sumie bardzo fajne są te rowery ja na razie posiadam btwin zwykłego górala za 600zł bo nie chciałam żeby przepłacać teraz trochę właśnie żaluję tego zakupu i przydał by mi się porzadniejszy rower. Czy warto kupić właśnie naszej firmy rower kross? i są jakieś do 1000zł?
Ogólnie to ja mam takie wrażenie, że...grunt to jeździć.
Jak się komuś chce to i mieszczuchem będzie cały rok naginał i trasy po 60 km dziennie. I tyłek nie odpadnie, ani nogi mówię z własnego doświadczenia, zeby nie było...
Pewnie wygodniejsze są rowery ultralekkie, z włókna węglowego czy czego tam...ale o ile nie jesteś naprawdę super-zapaleńcem, a jedynie amatorem* to nie bardzo wiem czym się taki btwin ma różnić od krossa za tysiaka?
Czego oczekujesz od roweru?

*Amator to wg mnie osoba nie startująca w żadnych zawodach, nie przygotowująca się do nich, a jedynie jeżdząca dla rekreacji.
Sama jestem takim amatorem, jeżdzę ok 600 km miesięcznie, w tym roku może się to zmieni, bo pękł mi w marcu tysiaczek nawiniętych km w miesiąc, ale nadal uważam się za amatorke, której w zupełności wystarcza 3 biegowy miejski rower. Dlatego pytam czego Ty oczekujesz od roweru, bo wg mnie btwiny są w porządku i da się nimi spokojnie jeździć takie trasy jak ja robię.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-12, 14:15   #81
Johnsonxxx80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
klasa sama w sobie...ale cena też sporaśna...


Ogólnie to ja mam takie wrażenie, że...grunt to jeździć.
Jak się komuś chce to i mieszczuchem będzie cały rok naginał i trasy po 60 km dziennie. I tyłek nie odpadnie, ani nogi mówię z własnego doświadczenia, zeby nie było...
Pewnie wygodniejsze są rowery ultralekkie, z włókna węglowego czy czego tam...ale o ile nie jesteś naprawdę super-zapaleńcem, a jedynie amatorem* to nie bardzo wiem czym się taki btwin ma różnić od krossa za tysiaka?
Czego oczekujesz od roweru?

*Amator to wg mnie osoba nie startująca w żadnych zawodach, nie przygotowująca się do nich, a jedynie jeżdząca dla rekreacji.
Sama jestem takim amatorem, jeżdzę ok 600 km miesięcznie, w tym roku może się to zmieni, bo pękł mi w marcu tysiaczek nawiniętych km w miesiąc, ale nadal uważam się za amatorke, której w zupełności wystarcza 3 biegowy miejski rower. Dlatego pytam czego Ty oczekujesz od roweru, bo wg mnie btwiny są w porządku i da się nimi spokojnie jeździć takie trasy jak ja robię.
bardzo drogie są rowery z włókna wiec masz racje to tylko dla tych co startują w jakiś turniejach co jeżdżą po parędziesiąt kilometrow. Ja jestem amatorką jazdy na rowerze i mam już od roku rower firmy kros naprawdę polecam i jak wyżej było napisane pupa nie boli.
Johnsonxxx80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-13, 08:59   #82
mikolajfogt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze roweru miejskiego

Zabawię się w grabarza, bo temat trochę zakopany, ale chętnie pomogę w wyborze roweru. Rower używany to nie jest zły pomysł. Pytanie, w jakim jest stanie, kto może go odnowić, czy o niego zadbać i ile pracy wymaga. Przez wiele lat zajmowałem się odrestaurowywaniem starych holenderek i efekty potrafią być zdumiewające.

Przy wyborze zwróćcie uwagę na:
– jakość (wykorzystane komponenty, ramę),
– gwarancję i serwis,
– wygląd, tak tym się coraz częściej kierują moi klienci

Jeśli nie potraktujecie tego jak spam, zerknijcie na [chiach-reklama] Stworzyłem własną linię rowerów, wybrałem im kolory i nazwy. Myślę, że wyszło ciekawie. Cena moim zdaniem jest ok, jak na rower składany w Polsce

Mikołaj

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2015-05-13 o 19:05 Powód: reklama
mikolajfogt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-20, 10:44   #83
19nelka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: Proszę o pomoc w wyborze roweru miejskiego

Proszę o pomoc, czy warto kupić ten rower? http://allegro.pl/rower-miejski-goet...330734994.html mam mały budżet, a ten wydaje się solidny...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Proszę o pomoc w wyborze roweru.... mam mały budżet, czy warto kupić ten rower? http://allegro.pl/rower-miejski-goet...330734994.html parametry wydają się być w porządku, chciałabym żeby służył mi tylko do jazdy po mieście.... pozdrawiam
19nelka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-24, 12:46   #84
jankor
Przyczajenie
 
Avatar jankor
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 16
Dot.: Jaki rower kupić ?

Przy niewielkim budżecie zdecydowałabym się na ten rower miejski :
http://www.rowerymerida.pl/materialy/prod/big/974.jpg Na pewno ten rower będzie rowerem solidnym i coby nie mówić ma ciekawe wzornictwo.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-12-05 o 18:05 Powód: Link.
jankor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-19, 15:00   #85
Basia342
Przyczajenie
 
Avatar Basia342
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Jaki rower kupić ?



Po konsultacjach ze znajomą zamarzył się turkusowy Cruiser, którym omijam korki i już tylko patrzę z zadowoleniem na problemy z komunikacją miejską z punktu widzenia rowerzysty. Myślałam, że będzie mi lepiej jak pozostanę przy pojazdach czterokołowych ale pogoda się w kraju tak zmieniła, a tramwaje w Poznaniu dały ostatnio mocno popalić, codziennie zmieniając rozkłady jazdy
Basia342 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-20, 15:02   #86
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jaki rower kupić ?

Chyba musze cie rozczarować ale criuserem jeździ się ciężko. Jest mało poręczny i prócz wyglądu (przyznaje pięknyyyy♡♡♡ ) niestety nic w nim dobrego nie znajduje osobiście jakbym miała kupować teraz a właśnie się przymierzam to jednak góral.
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 16:33   #87
kasienka99
Przyczajenie
 
Avatar kasienka99
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 18
Dot.: Jaki rower kupić ?

Basia342, baaardzo ładny kolor i sam rowerek taki dizajnerski
sama się przymierzam do zakupu jakiegoś jednośladu, na pewno wybiorę markę Galaxy, już konsultowałam ze znajomym rowerzystą, jak najbardziej mogę kupować opowiedział mi o przerzutkach hamulcach i wszytskim, wszytskim, chyba jemu samemu tez sie spodobała :P tylko teraz dylemat - miejski czy 'góral', sercem jestem bardziej za miejskim, taki kobiecy, fajny rower, z drugiej góral niby uniwersalny, ale z drugiej strony nie zamierzam jeździć po bezdrożach na końcu świata, sama nie wiem
kasienka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-26, 18:07   #88
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Jaki rower kupić ?

Cytat:
Napisane przez kasienka99 Pokaż wiadomość
Basia342, baaardzo ładny kolor i sam rowerek taki dizajnerski
sama się przymierzam do zakupu jakiegoś jednośladu, na pewno wybiorę markę Galaxy, już konsultowałam ze znajomym rowerzystą, jak najbardziej mogę kupować opowiedział mi o przerzutkach hamulcach i wszytskim, wszytskim, chyba jemu samemu tez sie spodobała tylko teraz dylemat - miejski czy 'góral', sercem jestem bardziej za miejskim, taki kobiecy, fajny rower, z drugiej góral niby uniwersalny, ale z drugiej strony nie zamierzam jeździć po bezdrożach na końcu świata, sama nie wiem
Miejskim się jeździ dobrze o ile jest w miarę lekki mbike village waży 11kg wiec jest jak na mieszczucha ok. Szukaj w takiej wadze roweru. Im szersze opony tym ciężej się jedzie. O tym też warto pamiętać. Generalnie dobrze się przymierzyć do roweru, bo rama może być za długa lub za krótka, kierownica za nisko albo za wysoko...takie tam :-P ja spokojnie jeżdżę po mieście miejskim i robie sporo km (ok 7000 na rok) ale jeżdżę tylko po mieście nigdzie w trasy. No bo jak na trasę np las górki itp to mój mieszczuszek nie da rady :-(
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 15:03   #89
malwinatoja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 32
Dot.: Jaki rower kupić ?

Niewiem czy to jest przyzwyczajenie ale ja nieumiem jezdzić na żadnych rowerach oprócz górskich.... Na rowerze miejskim czuje jak bym miała zaraz z niego spaść.
malwinatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-20, 14:50   #90
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Jaki rower kupić ?

Chciałam kupić rower, bo mój stary ma już 18 lat. Miałam górala (bo w tamtych czasach takie były najmodniejsze), ale po przejechaniu się nim stwierdziłam, że za stara jestem na to i boli mnie kręgosłup. Poza tym mam zamiar jeździć po mieście. Więc wybór padł na rower trekkingowy. Poczytałam trochę na fajnym forum rowerowym. Budżet miałam ok. 1000 zł, ale potem zdecydowałam się nieco dołożyć i finalnie kupiłam rower Rometu Gazela 3.0. Oryginalnie kosztował 1899 zł, jak wchodził do sklepów na wiosnę w tym roku, mnie udało się kupić za 1247 zł. Gazela 2.0 wyszłaby taniej (ok. 1000 zł, może nawet poniżej), ale dowiedziałam się, że 3.0 ma lepszy system przerzutek.
Rower fajny, miał wszystkie akcesoria - dzwonek, błotniki, osłonę na łańcuch, bagażnik z linami, oświetlenie z wbudowanym dynamo - to ważne, bo czasem można spotkać okazję, ale bez akcesoriów, więc doliczając cenę tego wszystkiego może wcale nie wyjść tak tanio. Dodatkowo dostałam fajną pompkę gratis.
Ogólnie bardzo polecam ten model - zrobiłam na nim na razie 50 km i jeździ się świetnie - hamulce super, przerzutki marzenie, siodełko wygodne, kierownica też. Nie jest to jednak nie wiadomo jak wypasiony rower, ale takiego nie potrzebuję. I nie muszę się martwić, że ktoś się na niego połakomi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5655945374.jpg (84,3 KB, 35 załadowań)
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-15 22:31:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.