Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-10-23, 11:11   #691
blotowlosa
summerlover

Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. III

hej dziewczyny,

jakie polecacie podkłady/BB/CC cruelty free (nie testowane na zwierzętach)?
Najlepiej lekkie, rozjaśniające (nie mat), półkryjące.

Do tej pory testowałam kosmetyki e.l.f. i NYX, ale jakościowo nie ma porównania do marek które jednak testują na zwięrzętach (typu Armani czy Bobbi Brown)...
Stary 2019-10-23, 15:19   #692
kaledonia
Moderator

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,

jakie polecacie podkłady/BB/CC cruelty free (nie testowane na zwierzętach)?
Najlepiej lekkie, rozjaśniające (nie mat), półkryjące.

Do tej pory testowałam kosmetyki e.l.f. i NYX, ale jakościowo nie ma porównania do marek które jednak testują na zwięrzętach (typu Armani czy Bobbi Brown)...
puroBIO Sublime BB Cream
Miałam próbkę i z pewnością kupię, ale muszę wykończyć jeszcze swoje zapasy
https://purobio.com.pl/krem-bb/53-13...#/87-kolor-bb1
Stary 2019-11-13, 08:40   #693
Katga
Raczkowanie

Jaki podklad do problematycznej cery?

Mam cere mieszana, ale tez bardzo sucha. Suche skorki mam rowniez w swiecacej sie strefie T. Wypróbowalam juz wiele drogeryjnych podkladow i zaden sie nie sprawdzil. Kazdy podkresla mi suche skorki, szybko sie świece, dotychczas uzywane podklady mi sie ciastkowaly i szybko scieraly. Wyprobowalam tez wiele kremow, serum i maseczek nawilzajacych, ale w okresie jesienno-zimowym nie dziala nic. Mozecie polecic: po 1 dobry krem nawilzajacy pod podklad, a po 2 dobry podklad nawilzajacy, ale po ktorym nie będę sie mocno swiecic? Pani w Douglasie polecila mi Clarins Skin Illusion, ale tutaj mi nie odpowiada konsystencja, albo Clinique Moisture Surge Tinted Moisturizer i sklaniam sie ku temu Clinique.
Katga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-13, 15:26   #694
OlaM
Moderator

Dot.: Jaki podklad do problematycznej cery?

Cytat:
Napisane przez Katga Pokaż wiadomość
Mam cere mieszana, ale tez bardzo sucha. Suche skorki mam rowniez w swiecacej sie strefie T. Wypróbowalam juz wiele drogeryjnych podkladow i zaden sie nie sprawdzil. Kazdy podkresla mi suche skorki, szybko sie świece, dotychczas uzywane podklady mi sie ciastkowaly i szybko scieraly. Wyprobowalam tez wiele kremow, serum i maseczek nawilzajacych, ale w okresie jesienno-zimowym nie dziala nic. Mozecie polecic: po 1 dobry krem nawilzajacy pod podklad, a po 2 dobry podklad nawilzajacy, ale po ktorym nie będę sie mocno swiecic? Pani w Douglasie polecila mi Clarins Skin Illusion, ale tutaj mi nie odpowiada konsystencja, albo Clinique Moisture Surge Tinted Moisturizer i sklaniam sie ku temu Clinique.
Zapraszam do wątku zbiorczego.
Możesz też zerknąć tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265330
Stary 2019-11-13, 19:54   #695
Katga
Raczkowanie

Mam dokladnie tak samo. Juz tyle wyprobowalam podkladow, kremow itd i nie znalazlam takiego, ktory by mi odpowiadal
Katga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 07:34   #696
basiacw
Przyczajenie

Dobór odpowiedniego podkładu

Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego podkładu!
Obecnie używam podkładu firmy MAYBELLINE Affinitone który zupełnie się nie sprawdza przy mej cerze - przede wszystkim po kilku godzinach świecę się, podkład uwydatnia me zmarszczki, nie jest trwały, ściera się z twarzy przy najdelikatniejszym dotknięciu, waży się, zatyka pory. Stosowałam już kilka podkładów z czego żaden nie sprostał mej wymagającej cerze. Jaki podkład poleciłybyście mi do mej cery? Mam cerę tłustą (miejscami nieco przesuszoną za sprawą serum które używam), podatną na trądzik, posiadam zmarszczki na czole oraz pod oczami (poszukuję podkładu który by je nie uwydatniał) i przede wszystkim zależałoby mi na lekkim podkładcie który nie będzie dawał efektu maski, cenię sobie naturalność lecz niestety niedoskonałości mej cery nie pozwalają mi na całkowitą rezygnację z makijażu.
basiacw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-16, 08:33   #697
p4w
Moderator

Dot.: Dobór odpowiedniego podkładu

Cytat:
Napisane przez basiacw Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w doborze odpowiedniego podkładu!
Obecnie używam podkładu firmy MAYBELLINE Affinitone który zupełnie się nie sprawdza przy mej cerze - przede wszystkim po kilku godzinach świecę się, podkład uwydatnia me zmarszczki, nie jest trwały, ściera się z twarzy przy najdelikatniejszym dotknięciu, waży się, zatyka pory. Stosowałam już kilka podkładów z czego żaden nie sprostał mej wymagającej cerze. Jaki podkład poleciłybyście mi do mej cery? Mam cerę tłustą (miejscami nieco przesuszoną za sprawą serum które używam), podatną na trądzik, posiadam zmarszczki na czole oraz pod oczami (poszukuję podkładu który by je nie uwydatniał) i przede wszystkim zależałoby mi na lekkim podkładcie który nie będzie dawał efektu maski, cenię sobie naturalność lecz niestety niedoskonałości mej cery nie pozwalają mi na całkowitą rezygnację z makijażu.
przenosze do wątku zbiorczego
jeśli chodzi o Twoje pytanie to niestety będziesz musiała sprawdzić wszystko na własnej skórze, ale może powinnaś mieć mniej kryjący podkład a na niedoskonałości używać korektora i zainwestować dobry puder... na problematycznej cerze zawsze trzeba będzie zrobić poprawki w ciągu dnia - chusteczka czy bibulka matująca i jakiś puder do poprawek

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
mikroREKLAMA
MEDiDENT Centrum Protetyki Stomatologicznej

Ta reklama pokazywana jest pod 13 808 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#podkład, bell, błyszcząca cera, born this way, cera, cera mieszana, cera tłusta, clinique, clinique anti blemish, dermacol, długotrwały podklad, estee lauder, estee lauder double wear, karnacja, kryjący, loreal, lublin, makeup, makijaż, matujący, moon, pieprzyki, podkład, podkład do jasnej cery, podkład idealny, podkład odcienie, podkłd, pomoc, pomocy, puder, revlon, sebum, sephora, sklep, skóra, sucha, tester, too faced, trądzik, uroda, wrażliwa cera, zakup

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości